Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

sveikos mamytes,

jungiames prie tinginuku smile.gif

katutes plojam,darome ate, vaikstome aplink lovites,bet net nebando sesti (jeigu pasodint sedi tvirtai) smile.gif neropojo.

Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 05 03, 22:45)
sveikos smile.gif sveikinam visus ir visa su paisekimais smile.gif na o mes ir galim pasigirti kad pradejo po biski katutes ploti kol sakau katu katu katutes tol ir ploja lotuliukas.gif



musu is pradziu irgi taip dare,plodavo tik kol dainuodavai,po to ne per kur lotuliukas.gif bet po kiek laiko pati pradejo sau niuniuot ir plot:)
Atsakyti
sveikos mamytes jau senokai pas jus buvome lotuliukas.gif , bet kol nesilankem mazulis daug ko ismoko thumbup.gif thumbup.gif .Jau pats tvirtai sedi, is sedimos padeties moka pereiti i ropojimo ir vel atsisesti thumbup.gif thumbup.gif , jau ir sliauzioja ir ropoja thumbup.gif thumbup.gif po kambari kaip pasiutes thumbup.gif thumbup.gif.Mokam kartais rodyti ate, tik visai nenori mokytis nei katuciu nei caca daryti schmoll.gif.dabar laukiu kol mazylis ismoks atsistoti, nes dar nestovi nei lovytej nei i baldus isikibes.Jam labiau patinka ropineti nei stoveti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(megyte @ 2009 05 05, 14:04)
sveikos mamytes jau senokai pas jus buvome lotuliukas.gif , bet kol nesilankem mazulis daug ko ismoko thumbup.gif  thumbup.gif .Jau pats tvirtai sedi, is sedimos padeties moka pereiti i ropojimo ir vel atsisesti thumbup.gif  thumbup.gif , jau ir sliauzioja ir ropoja  thumbup.gif  thumbup.gif po kambari kaip pasiutes thumbup.gif  thumbup.gif.Mokam kartais rodyti ate, tik visai nenori mokytis nei katuciu nei caca daryti schmoll.gif.dabar laukiu kol mazylis ismoks atsistoti, nes dar nestovi nei lovytej nei i baldus isikibes.Jam labiau patinka ropineti nei stoveti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

SVEIKOS tinginiuku mamos, sveikinam visus su pasiekimais 4u.gif. O MES ir jau turim kuom pasigirt. 8men proga jis nenustojo mus stebinti. ATSISOJO pats, pradejo zingsniuoti isikibes lovytej,ir palei lovos krasta. thumbup.gif Pradejo sakyti tete ir ate. Atsistoja i ropojimo padeti bet ropoti nenori schmoll.gif , pastovi ant keturiu ir atsiseda. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif gal kurios turejote leliuku su padidejusiu raumenu tonusu? blush2.gif rasau diplomini darba apie tai,galetumete uzpildyti anketa , atsiusciau i az. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2008 12 27, 00:52)
Labos, mamytes  4u.gif
Mūsuose labai įprasta pasididžiuoti savo mažylių pasiekimais:sėdėjimas nuo 5 mėn., vaikšto savarankiškai nuo 9 , pirmi žodžiai nuo 8 mėn.

Paskaičius galima įsivaryti depresūchą, kad mano vaikas kažkos atsilikęs....Kalbėjau su drauge, kurios mergytė viską išmoko kiek vėliau, nei bendraamžiai. Mama sako pastoviai nerimaudavo kada vaikas paims į rankas žaislą, pradės sėdėti, vaikščioti, kalbėti...
Mano mažylei po savaitės bus 9 mėnesiai. Ir aš pergyvenu, kad dar pati neatsistoja įsikibusi, neropoja (bet šliaužia), neatsisėda pati, bet pasodinta gali žaisti valandą...O bendraamžiai jau vos ne matematiką sprendžia lotuliukas.gif
Tad būtų labai įdomu paskaityti pasisakymus ir tų mamyčių, kurių vaikučiai pradėjo daryti viską vėliau-kada, kaip jos skatino išmokti  savo vaikiukus ir pan  4u.gif

oi, maniskis jau tuoj 14 menesiu ir pats neina, sedeti normaliai pats tvirtai nuo kokiu 8 pradejo, atsistoti nuo 10 isikibes i ka nors... neimu i galva. ateis laikas ir darys viska, daktarai irgi negazdina, paskyre tik mankstele siaip ir tiek.
Papildyta:
QUOTE(ausra33 @ 2009 05 05, 14:29)
SVEIKOS tinginiuku mamos, sveikinam visus su pasiekimais 4u.gif. O MES ir jau turim kuom pasigirt. 8men proga jis nenustojo mus stebinti. ATSISOJO pats, pradejo zingsniuoti isikibes lovytej,ir palei lovos krasta. thumbup.gif Pradejo sakyti tete ir ate. Atsistoja i ropojimo padeti bet ropoti nenori schmoll.gif , pastovi ant keturiu ir atsiseda. biggrin.gif

saunumelis. musiskis irgi moka sakyti tete ate ate ir jam viskas tete arba ate smile.gif dar sako dezyte smile.gif nes labai megsta zaisti su jomis. Ismokom pries nepilna menesiuka ropoti, o taip tik sliauziojo smile.gif zodziu judam i prieki
Atsakyti
sveikutes mamytes lotuliukas.gif mano mazylis vis mane stebina blink.gif , vakar vaikinas isikibes i supynes pats atsistojo thumbup.gif thumbup.gif man net akys isprogo blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet pastovejo kelias sekundes ir vel nugriuvo verysad.gif , na pradzia jau padaryta tai lauksiu rezultatu dabar lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(megyte @ 2009 05 08, 23:39)
sveikutes mamytes lotuliukas.gif  mano mazylis vis mane stebina blink.gif , vakar vaikinas isikibes i supynes pats atsistojo thumbup.gif  thumbup.gif man net akys isprogo blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bet pastovejo kelias sekundes ir vel nugriuvo verysad.gif , na pradzia jau padaryta tai lauksiu rezultatu dabar lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Saunuolis thumbup.gif sveikinam 4u.gif 4u.gif nesvarbu kiek pastovejo svarbiausia pradzia padare thumbup.gif
O maniskis pagaliau pagaliau pradejo ropoti, thumbup.gif nu sulaukes 8 men nenustoja stebinti kas diena
Atsakyti
kazkur dingo visos tinginuku mamos unsure.gif
na mes iki siol vis dar neropojam, nesliauziojam, bet aplink baldus isikibusi mergina vaiksto kaip reikalas, gerai radusi isikibti ir atsistoja, bet va viena ne zingsnio nededa,jei nera uz ko pasilaikyti rolleyes.gif mums jau greit metukai,bet del sliauzioji o ir ropojimo jau nebesijaudinu, dabar aktualu tik tai, kada ji ismoks neisikibus atsistoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Razynka @ 2009 05 10, 15:31)
kazkur dingo visos tinginuku mamos unsure.gif
na mes iki siol vis dar neropojam, nesliauziojam, bet aplink baldus isikibusi mergina vaiksto kaip reikalas, gerai radusi isikibti ir atsistoja, bet va viena ne zingsnio nededa,jei nera uz ko pasilaikyti rolleyes.gif  mums jau greit metukai,bet del sliauzioji o ir ropojimo  jau nebesijaudinu, dabar aktualu tik tai, kada ji ismoks neisikibus atsistoti lotuliukas.gif

labukas noeks nedingo mes vis dar cai smile.gif
aisku nebutina rapoti tuoj kai pasileis ir eis viena mirksiukas.gif
na o mes su judejimu nesikundziam dabar paprsytas pasokti net moak krutina kojytes lotuliukas.gif
tik va niekaip nenorim mokytis ate rodit sakyt mama tete nebezinau ir ko net grieptis kad ismoktu
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 05 10, 21:22)
labukas noeks nedingo mes vis dar cai smile.gif
aisku nebutina rapoti tuoj kai pasileis ir eis viena mirksiukas.gif
na o mes su judejimu nesikundziam dabar paprsytas pasokti net moak krutina kojytes lotuliukas.gif
tik va niekaip nenorim mokytis ate rodit sakyt mama tete nebezinau ir ko net grieptis kad ismoktu

Ismoks dar mano dukra atia atsimenu tik 10 men pradejo rodyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
ate ate, mes pradejom rodyti tik pries pora savaiciu, tai apytiksliai 11.5men smile.gif o del kalbejimo,tai nevisi vienodai pradeda kalbet, manoji dabar daugiausia burbuliuoja savo kalba, kad net suprast nieko neimanoma lotuliukas.gif
Atsakyti