Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

Balandiene, tavo dukryte su pirmuoju gimtadieniu birthday.gif jau taip visai musu neapleiskite, uzsukite pasigirti savo pasiekimais mirksiukas.gif
O mes lankome manksteles, beda tik ta, kad mano spindulelis nelabai duodasi mankstinamas doh.gif
Atsakyti
prisidedam prie sveikinimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

na o mano mergina kazko turbut issigando,nes vel stveriasi rankyciu ir viena ne zingsnelio,nors nei krito nei uzsigavo unsure.gif o ir uzsiimtri man su ja maza laiko,sesija arteja,tai mamytei atsiskaitymams reikia ruostis i paskaitas lakstyt verysad.gif na bet bent jau bando pati stotis,kai turi tam nuotaikos rolleyes.gif greit ir mes kelsimes prie vyresniu,o iki tol tikiuosi,kad ismoksime ko nors nauja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zali @ 2009 04 23, 10:32)
Balandiene, tavo dukryte su pirmuoju gimtadieniu birthday.gif jau taip visai musu neapleiskite, uzsukite pasigirti savo pasiekimais mirksiukas.gif
O mes lankome manksteles, beda tik ta, kad mano spindulelis nelabai duodasi mankstinamas doh.gif

Mes ir prisidedam prie sveikinimu Balandienes mazylei su pirmuoju tortadieniu birthday.gif
Atsakyti
QUOTE(SABA @ 2009 04 22, 21:10)
mano irgi mazulka nei ploja, nei pati geria is buteliuko, nei ate rodo.Jei dzin blink.gif

na tada mes ne vieni tokie esam smile.gif o kaip pas jus su snekejimu ar pasako kanors mam tete?
Atsakyti
Oj, dekui dekui visoms uz sveikinimus! Svesime vakare tortadieni su viena zvakute. biggrin.gif

O mano maze vakar sedejo ant laiptuko kol as moviausi batus eiti i lauka, tai ji kojomis liete grindis, tai pati atsistojo ir zenge tris zingsniukus link manes. biggrin.gif Nors siaip pati dar nevaiksto ir neisbalansuoja lygsvaros, bet tik pastatyk ant zemes, tai kaip lekia laikoma uz ranku kaip paselusi, as nespeju is paskos. doh.gif
Bet ropoti ne per kur. Vis mokinu, sakau va eik kaip suniukas eina (nes suniukai labai patinka), tai rodau kaip suniukas eina, bandau rankas kojas delioti, bet ka tu, tik pajunta kei klupsciom ar ant pilvo, ir karto verciasi atgal.

Del tu katuciu ir ate tai manau nera ko jaudintis jums, maziukai jusu vaikiukai. Kiek skaiciau, vaikuciai mazdaug 11-13 men turi tai daryti. Buna, kurie ir anksciau daro, as maciau parduotuveje 7 men vaikiuka, jis dar nesedejo savarankiskai, o labai graziai plojo katuciu. Nemanau kad tas plojimas ir mojavimas rodo vaiko protinguma ar neprotinguma. Tai daugiau yra instinkto reikalas.

Na, sekmes visoms mamytems ir mazyliams/mazylems!
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 04 23, 14:10)
na tada mes ne vieni tokie esam  smile.gif o kaip pas jus su snekejimu ar pasako kanors mam tete?

mes irgi dar neplojam schmoll.gif ir nesakom nei mama, nei tete verysad.gif
Atsakyti
Balandiene Tavo dukrytei dovana user posted image 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na kur tinginiuku mamos pradingo?tikriause graziais orai dziaugesi smile.gif kaip gyvenat?ar pasiekimu turit?mes vis dar nemokasm buteliuko laikyt nei ate ir panasiu dalikiuku daryt verysad.gif
Atsakyti
Labukas,
QUOTE(zali @ 2009 04 15, 11:49)
o siaip mano tinginiukas vis dar pats neatsiseda, bet lovytej is sedimos padeties jau atsistoja wub.gif kai prisliauzia prie teveliu lovos irgi kimbasi rankytemis ir stojasi

Mano irgi griebia už rankų ir stojasi iš sėdimos padėties. Ir toliau nei pati atsisėda, nei ropoja, ir nuo pilvo ant nugaros sunkiai gaunasi, nes tik ant pilvo apsiverčia bandydama per šoną atsisėsti ir įpykus rėkia ir moja rankytėmis šonuose doh.gif
Kai griebia rankas stotis, tai specialiai toliau atsitraukiu, kad atsigultų ant pilvo ir siektų manęs, tada šiaip ne taip prisikasa iki manęs ir visur kabindamasi stojasi, gaunasi taip užpakalis viršuj, kojos ištiestos o galva apčioj, nes rankom niekaip nesigauna atsispirti doh.gif

QUOTE(SABA @ 2009 04 17, 18:10)
gal pabandykite vis dazniau rodyti jam kaip vartytis reikia.dekite zaisliukus, o geriau kokius nors daiktus raktus, plauku dziovintuva, kad susidometu ir stengtusi.Pavyzdziu mano panele nuo pilvo ant nugaros nesivarto iskisa ranka ir vsio.
O as vis laukiu nesulaukiu, kada gi mano panele ropos, atsistos.Jau tikrai pastaruoju laiku jaudinuosi vis labiua

maniškė jei nepasiekia ir nesiekia, nesudominsi niekuo jei reik padirbėti, kad pasiektų verysad.gif
dėl ropojimo tai greičiausiai pradės ropoti tada kai pradės vaikščioti, tik kad eitų gal teks pastatyti, nes kaip gi atsistos jei keturiom nepabūna g.gif

QUOTE(M.i.g.l.e @ 2009 04 17, 20:32)
Niu pagaliau turim kuom pasigirt: jau patys sėdim, stojam keturiom ir linguojam, po trupotį šliaužiam atbulom

Sveikinam su šauniais pasiekimais 4u.gif

QUOTE(Balandiene @ 2009 04 17, 22:14)
Bandau, kaip rasei SABA duoti rankytemis pavaikscioti ar bent jau remtis rankytemis, bet nesiremia, tik nervuojasi. Nezinau, kame suo pakastas. .

mano taip pat, aš tai galvoju, kad silpnos rankytės ir jai gal per sunku už tai nesigauna. Mum nepadėjo nei vienas patarimas kaip rankas stiprinti (ir tas kur ant kojos laikyti, kad rankytėm remtųsi, atsigula ir kabo kaip tešla, tipo "sunku man")

QUOTE(Rianka @ 2009 04 18, 12:40)
O mes turim naujų pasiekimų - pradėjo mažylė vaikščioti į baldus įsikibus


QUOTE(Razynka @ 2009 04 19, 09:23)
na ka mamukai mes ir turim mazu pasiekimu  mergina savarankiskai jau moka paeiti 3 - 4  zingsnelius,

sveikinam trepsiukes 4u.gif thumbup.gif

QUOTE(SABA @ 2009 04 20, 13:05)
ir as pasigirsiu, per velykas nupirkom vaikstyne, nes jau nezinojau kaip mankstinti mazaja, jog pati geriausia manksta kai vaikas pats kazka daro.Koks gi viso to rezultatas, uzvakar pati atsisedo, vakar pati atsistojo o siandien parode, kad sliauzti moka , nu zodziu einam i prieki po truputuka.Gal ropos, bet nemoka ji rankyciu delioti

thumbup.gif šaunu, kad taip sparčiai ledai pajudėjo, bet aš galvoju, gal šiaip laikas atėjo, na kažkaip negaliu patikėt, kad vaikštynė taip padėjo g.gif

QUOTE(zali @ 2009 04 23, 16:34)
mes irgi dar neplojam schmoll.gif ir nesakom nei mama, nei tete verysad.gif

mes plojam ir dar visokių bajerių mokam (močiutė atėjus primoko), bet sąmoningai nesakom nei mama nei tete. anksčiau būdavo savaitę kokią kartoja mamamam, kitą tetete, dedede, dabar visai pasikeitė, urzgia, burzgia, mmm, babaf visokie neaiškūs. Na bet su kalbėjimu ir kitais dalykais tai tikrai dar turim laiko, bet va kaip tuos fizinius pasivyti.
Negaliu nervina, draugų mergaitė savaite jaunesnė tai ropoja kaip vijurkas, kur pagriebus rankeną, stalą stojasi, tai tie vis stebisi, o ką jūsų dar neropoja ir sėdi dar pagalvėm apdėliota doh.gif Neparemta, bet apdėlioju šonuose, kad kai krenta galvos nesusibaladtų, nes vieną guzą jau turėjo, gaila man kai užsigauna
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2009 04 24, 15:11)
Labukas,

Mano irgi griebia už rankų ir stojasi iš sėdimos padėties. Ir toliau nei pati atsisėda, nei ropoja, ir nuo pilvo ant nugaros sunkiai gaunasi, nes tik ant pilvo apsiverčia bandydama per šoną atsisėsti ir įpykus rėkia ir moja rankytėmis šonuose  doh.gif 
Kai griebia rankas stotis, tai specialiai toliau atsitraukiu, kad atsigultų ant pilvo ir siektų manęs, tada šiaip ne taip prisikasa iki manęs ir visur kabindamasi stojasi, gaunasi taip užpakalis viršuj, kojos ištiestos o galva apčioj, nes rankom niekaip nesigauna atsispirti  doh.gif
maniškė jei nepasiekia ir nesiekia, nesudominsi niekuo jei reik padirbėti, kad pasiektų  verysad.gif
dėl ropojimo tai greičiausiai pradės ropoti tada kai pradės vaikščioti, tik kad eitų gal teks pastatyti, nes kaip gi atsistos jei keturiom nepabūna  g.gif
Sveikinam su šauniais pasiekimais  4u.gif
mano taip pat, aš tai galvoju, kad silpnos rankytės ir jai gal per sunku už tai nesigauna. Mum nepadėjo nei vienas patarimas kaip rankas stiprinti (ir tas kur ant kojos laikyti, kad rankytėm remtųsi, atsigula ir kabo kaip tešla, tipo "sunku man")
sveikinam trepsiukes 4u.gif  thumbup.gif
thumbup.gif  šaunu, kad taip sparčiai ledai pajudėjo, bet aš galvoju, gal šiaip laikas atėjo, na kažkaip negaliu patikėt, kad vaikštynė taip padėjo  g.gif
mes plojam ir dar visokių bajerių mokam (močiutė atėjus primoko), bet sąmoningai nesakom nei mama nei tete. anksčiau būdavo savaitę kokią kartoja mamamam, kitą tetete, dedede, dabar visai pasikeitė, urzgia, burzgia, mmm, babaf visokie neaiškūs. Na bet su kalbėjimu ir kitais dalykais tai tikrai dar turim laiko, bet va kaip tuos fizinius pasivyti.
Negaliu nervina, draugų mergaitė savaite jaunesnė tai ropoja kaip vijurkas, kur pagriebus rankeną, stalą stojasi, tai tie vis stebisi, o ką jūsų dar neropoja ir sėdi dar pagalvėm apdėliota  doh.gif  Neparemta, bet apdėlioju šonuose, kad kai krenta galvos nesusibaladtų, nes vieną guzą jau turėjo, gaila man kai užsigauna

del rapojimo mes ismokom rapot tik9men tad ir jums dar laiko yra mirksiukas.gif o jus gal ir neraposit iskart vaikscioti pradesit smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, prisijungsim ir mes prie vaikiuku tinginiuku. Musu mazius visur kazkaip veluoja. Velavo galvyte tvirtai laikyti (dabar jau gerai), veluoja sedeti (uz pirstu tai isvis nebando prisitraukti, nebent kai jau pati keliu, tai tada teikiasi per alkunes rankas sulenkti). Vartosi irgi nenoriai (labiau patinka kai kiti pavarto). Siaip tai stiprios ir rankytes ir kojytes, tik vat jau TINGINUKAS!!! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kytia @ 2009 04 27, 18:24)
Sveikutes, prisijungsim ir mes prie vaikiuku tinginiuku. Musu mazius visur kazkaip veluoja. Velavo galvyte tvirtai laikyti (dabar jau gerai), veluoja sedeti (uz pirstu tai isvis nebando prisitraukti, nebent kai jau pati keliu, tai tada teikiasi per alkunes rankas sulenkti). Vartosi irgi nenoriai (labiau patinka kai kiti pavarto). Siaip tai stiprios ir rankytes ir kojytes, tik vat jau TINGINUKAS!!!  doh.gif

labukas smile.gif o kaip jusu raumenu tonusas ar geras?nes mes ir galvyte velavom laikyti ta pas mus jis zemokas
Atsakyti