Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

QUOTE(robertukas @ 2009 04 17, 12:27)
o gal pas jus zemos raumenu tonusas?del rapojomo ir slaiuzimo ir as saku kad mus ten gilus myskas bet 8men ir 1sav pradejo sliausti o ropoti ismoko per velykas smile.gif o kaip su sedejimu ar sedit nors kiek ?nors tiek sedet tiek rapot laiko ismok jums yra iki11men mirksiukas.gif
pabandykit dar masziuku kursa palankyt...ir tiesa ar naudojat vaikstukus?


raumenuku aukstas tonusas. masaziuku kursai jau 2 praeiti, kasdien pati makstinu, rodau kaip vartytis, dedu zaisliukus ir nieko. verysad.gif vaikstynes nenaudoju..nes ir taip, kaip statau, tai ant pirstu galu stato kojytes. Sedet sedi pati, ir pati tikrai ilgai issedetu.. man kazkaip neramu, kai aplink bendraamziai jau patys atsistoja isikibe, o cia ziogelis mano net neapsivercia pati..
Atsakyti
Pradejau temeele visai nesitikedama daug demesio, o ziuriu, kad labai daug prijaucianciu mamu. Faktas tas, kad visi vaikai labai skirtingi ir kartais mamos uzsiparina del elementariausiu dalyku (aisku, ne be kitu pagalbos). Taciau galiu paskyt viena-jei jums kyla itarimas, mamos, butinai rodykites kompetetingiems gydytojams. Daugeliu atveju gali buti kaltas raumenu tonusas, o su juo kuo anksciau imsit dirbti, tuo anksciau sulauksite rezultatu.

Mano tinginuke is pasyvios sedetojos ir zaislu krapstytojos apie 9 menesi patapo nenuorama. Viskas prasidejo nuo to, kad apie 8,5 men as sumasciau pasiskolinti vaikstyne kelioms dienoms. Siaip buvau labai priesiskai nusiteikusi pries jas, bet , kadangi mano pana visai nenorej remtis kojomis, nusprendziau, kad kelios dienos tikrai nepakenks. Pirma diena vaikas vaikstyneje prakabejo (kisau kelis kartus po keliolika min), o i vakara pradejo stumtis kojomis. Trecia diena vaikas namie jau skraide. Po geros savaites ismoko ropoti. Tiesa, as ja gal pora savaiciu ant lovos mokinau kaip reikia delioti kojas ir rankas. Veliau labai pergyvenau, kad ji neatsistoja pati. Vel okinau kaip isikibus galima stotis, kaip atsiklaupti ir pan.-issmoko.Dabar mums metai ir 3 savaites, einam drasiai palei baldus ir sienas, su stumduku, uz vienos rankos, bet pati viena-niekaip. Buna stovi, o as staigiai atimu savo rankas. Isstovi 2-3 sekundes ir , supratus, kad nieks jos nelaiko, atkisa atgal dupce ir sedasi.Padariau isvada, kad maniske gal perdem atsargi, bijo, todel letai progresuoja tas musu vaiksciojimas. Bet eis, kur ji desis doh.gif Dabar paziurejus atgal as gal buciau daugiau ir anksciau pradejus mokinti, daugiau masazavusi, daugiau sportavusi su ja (pvz superinis pratimas tupt-stot). Buciau anksciau sodinus i vaikstyne (nuo kokio 7 men, kai pradeda tvirciau sedet.

O siaip galiu pasakyt-mamos, dirbkit su savo vaikais, neleiskit tinginiaut!
Atsakyti
na ka mamukai mes ir turim mazu pasiekimu bigsmile.gif mergina savarankiskai jau moka paeiti 3 - 4 zingsnelius,bet pati neatsistoja schmoll.gif tupt stot mergina nedaro ne per kur,nes nelenkia kojyciu per kelius nors tu ka,nors visai neseniai baigem masazu kursa unsure.gif eisim pasirodyt seimos gydytojai tai neaisku ka sikarta pasakys,gal vel masazu kursa israsys unsure.gif
Atsakyti
ir as pasigirsiu, per velykas nupirkom vaikstyne, nes jau nezinojau kaip mankstinti mazaja, jog pati geriausia manksta kai vaikas pats kazka daro.Koks gi viso to rezultatas, uzvakar pati atsisedo, vakar pati atsistojo o siandien parode, kad sliauzti moka bigsmile.gif , nu zodziu einam i prieki po truputuka.Gal ropos, bet nemoka ji rankyciu delioti tongue.gif
Mokyti aisku reikia vaikucius, tik nelabai lengva,pavyzdziui mums neurologe sake, parodyk kaip reikia ropoti ir jau 3 dienu begyje ji ropos, nu ne mokinau 2 menesius ir tik dabar sliauzti pradejo ax.gif
Sekmes visoms
Atsakyti
Del vartymosi mamytes rase. Maniske po masaziuku pradejo vartytis 4 men, tada stojo pertrauka, nesivarte 3 men visiskai, riesdavosi ir neiseidavo. Mums labai padejo kamuolys: padedi vaika ant nugarytes ir kamuoly verti i sona, kol vaikas kojytes suriecia ir vos nesivercia, taip i viena sona, i kita, raumenukai sustipreja. LAbai greit pradejo vel vartytis.
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 04 19, 01:31)
pvz superinis pratimas tupt-stot

Aha, tikrai taip. Savaitele paatostogavom pas senelius, tai vaikas prisitupciojo tai pas viena, tai pas kita... ir jau ziuriu po savaiteles jis jau sedi, daug vartosi, sliauzia... Tiesa kol kas sliauzia tik atbulyn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 04 18, 17:31)

* Mano tinginuke is pasyvios sedetojos ir zaislu krapstytojos apie 9 menesi patapo nenuorama. Viskas prasidejo nuo to, kad apie 8,5 men as sumasciau pasiskolinti vaikstyne kelioms dienoms. Siaip buvau labai priesiskai nusiteikusi pries jas, bet , kadangi mano pana visai nenorej remtis kojomis, nusprendziau, kad kelios dienos tikrai nepakenks.

** pvz superinis pratimas tupt-stot


* Na, idomu, kad kai kuriems vaikuciams vaikstyne labai padejo. As irgi vaikstyne pasiskolinau, tik jai jau buvo 10 men, irgi buvau pries vaikstynes. Bet galvoju, gal trumpam nepakenks, vis gi geriau nei ant uzpakaliuko sedeti visa diena. Tai savaite jinai toje vaikstyneje tik zirze ir verke, nieko nedare. Po to jau kai ismoko vedziojama uz rankyciu vaikscioti, tai ir vaikstyneje pradejo lakstyti. Bet tas lakstymas deja nepadejo nei ropoti ismokti, nei atsisesti, nei atsistoti. . schmoll.gif

** Vat vat o kaip toki maziuka priversti tuptis stotis. g.gif Maniske to nedaro. Tik tiek, kad jai labai patinka laiptais laipioti (kai laikai uz ranku), tai laipiojam visa diena aukstyn zemyn, tai irgi manau panasus pratimas, nes kelia savo svori ant vienos kojos.

QUOTE(SABA @ 2009 04 20, 06:05)
* ir as pasigirsiu, per velykas nupirkom vaikstyne, nes jau nezinojau kaip mankstinti mazaja, jog pati geriausia manksta kai vaikas pats kazka daro.Koks gi viso to rezultatas, uzvakar pati atsisedo, vakar pati atsistojo o siandien parode, kad sliauzti moka bigsmile.gif , nu zodziu einam i prieki po truputuka.Gal ropos, bet nemoka ji rankyciu delioti tongue.gif

** Mokyti aisku reikia vaikucius, tik nelabai lengva,pavyzdziui mums neurologe sake, parodyk kaip reikia ropoti ir jau 3 dienu begyje ji ropos, nu ne mokinau 2 menesius ir tik dabar sliauzti pradejo ax.gif


* Na, labai saunu! 4u.gif Sveikinimai! O vis delto as galvoju, kad gal sutapimas kad taip vaikuciai pradejo kazka daryti, gal ne vaikstyneje esme, o toks laikas tiesiog atejo. g.gif Jei sliauzia, tai manau tikrai kad gerai, dar truputukas, ir ropos.

** Jau tikra nesamone kad per 3 dienas ropos. doh.gif As jau gal 4 men kaip mokinu, pati rodau, vyras rodo, net lelyte tokia nupirkau, kur ropoja per grindis, ir kas is to, nesikelia ji rankomis, jei ir apsivercia ant pilvo, tai keliukais klaupiasi, kelia subinuka, ir vel apsivercia, o jei sakau, kad ropotu kaip ta leleyte, tai tik nervuojasi, ir trenkia leleyte. doh.gif

Rianka, ir kitos mamytes kuriu maziukams jau metukai, atidariau nauja tema apie vaikiukus nejudriukus forume nuo 1-3 metu. smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif na mes judeimo prasme tai thumbup.gif tik kad man neramu kad mes vis adr nelaikom patys buteliuko nerodom ate neplojam katuciu nors mokinu o rezultatu jokiu schmoll.gif nors kad buteliuka laikitusi bet ir to daryt nenori schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 04 21, 10:24)
sveikos smile.gif na mes judeimo  prasme tai  thumbup.gif  tik kad man neramu kad mes vis adr nelaikom patys buteliuko nerodom ate neplojam katuciu nors mokinu o rezultatu jokiu schmoll.gif nors kad buteliuka laikitusi bet ir to daryt nenori schmoll.gif

MANISKIS IRGI NEI KATUCIU PLOJA, NEI ATE RODO, O BUTELIUKA TIK RETKARCIAIS PASILAIKO.
Atsakyti
QUOTE(ausra33 @ 2009 04 21, 11:10)
MANISKIS IRGI NEI KATUCIU PLOJA, NEI ATE RODO, O BUTELIUKA TIK RETKARCIAIS PASILAIKO.

na tia jus uz mus beveik2men jaunesi jums dar viskas pries akis mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mamytės,
dėl to tūpt-stot pratimuko, tai maniškės jau senai nepriversi to daryti doh.gif bet mūsų kineziterapeutė sako tai ir gerai, kad neduoda per prievartą kojyčių sulenkti, vadinasi jau stiprios kojytės ir nereikia šito pratimuko daryti 4u.gif
Ačiū Balandiene už temukę, kelsiuosi tenai biggrin.gif
Atsakyti
mano irgi mazulka nei ploja, nei pati geria is buteliuko, nei ate rodo.Jei dzin blink.gif
Atsakyti