Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

QUOTE(robertukas @ 2009 04 14, 01:19)
mamukai o man idomu o kautes jus mokat ploti?nes mes ne nors ir mokinu bet jam tai turbut nelabai idomu doh.gif


Oj, dar ismoks. Maniske gerai ploti tik rpries pusantros sav. ismoko (11.5 men).
Atsakyti
ogo kiek daug moka, mano tai nerodo nosytes, akiu.Tik kai paklausi kur lempa tai i lempa rodo.O ploti irgi nemoka jai neidomu net ka sakai.bet kol kas nesijaudinu, ismoks
Atsakyti
mamkos, pasiguosiu ir as. Dukrytei suejo 7 men, o dar nesivarto..visiskai...ne karto ir mankstas lankem, nieko... verysad.gif sliauzimas, ropojimas ar atsistojimas man cia is vis is fantastikos pasaulio... verysad.gif bet siaip sveikas, linksmas vaikas. nesuprasi...
Atsakyti
QUOTE(Champagne @ 2009 04 16, 23:06)
mamkos, pasiguosiu ir as. Dukrytei suejo 7 men, o dar nesivarto..visiskai...ne karto ir mankstas lankem, nieko... verysad.gif sliauzimas, ropojimas ar atsistojimas man cia is vis is fantastikos pasaulio... verysad.gif  bet siaip sveikas, linksmas vaikas. nesuprasi...

o gal pas jus zemos raumenu tonusas?del rapojomo ir slaiuzimo ir as saku kad mus ten gilus myskas bet 8men ir 1sav pradejo sliausti o ropoti ismoko per velykas smile.gif o kaip su sedejimu ar sedit nors kiek ?nors tiek sedet tiek rapot laiko ismok jums yra iki11men mirksiukas.gif
pabandykit dar masziuku kursa palankyt...ir tiesa ar naudojat vaikstukus?
Atsakyti
QUOTE(Champagne @ 2009 04 16, 22:06)
mamkos, pasiguosiu ir as. Dukrytei suejo 7 men, o dar nesivarto..visiskai...ne karto ir mankstas lankem, nieko... verysad.gif sliauzimas, ropojimas ar atsistojimas man cia is vis is fantastikos pasaulio... verysad.gif  bet siaip sveikas, linksmas vaikas. nesuprasi...

gal pabandykite vis dazniau rodyti jam kaip vartytis reikia.dekite zaisliukus, o geriau kokius nors daiktus raktus, plauku dziovintuva, kad susidometu ir stengtusi.Pavyzdziu mano panele nuo pilvo ant nugaros nesivarto iskisa ranka ir vsio.
Robertuk sveikinimai, kad ropoti pradejote.
O as vis laukiu nesulaukiu, kada gi mano panele ropos, atsistos.Jau tikrai pastaruoju laiku jaudinuosi vis labiua
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SABA: 17 balandžio 2009 - 18:12
Sveikos 4u.gif
Niu pagaliau turim kuom pasigirt: jau patys sėdim, stojam keturiom ir linguojam, po trupotį šliaužiam atbulom thumbup.gif Ale taip viską staigiai ir vienu metu pradėjo daryt bigsmile.gif Nuo 6 iki 7.5 mėn nieko naujo nedarė, nesedėjo ir tt, bet kai pradėjo, tai kiekvieną dieną vis geriau thumbup.gif
Bet tik tas negerai kad pastačius tai deda pėdutes tik ant pirštų galų doh.gif Kojos linksta, dar svoriuko neišlaiko....
Katučiu dar nedarom, bet pasakius " bam bam" daužo į stalą arba į žaislą biggrin.gif
Tai kolkas tiek naujienų ax.gif
Sekmės visiems mažuliukams 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SABA @ 2009 04 17, 11:10)
* gal pabandykite vis dazniau rodyti jam kaip vartytis reikia.dekite zaisliukus, o geriau kokius nors daiktus raktus, plauku dziovintuva, kad susidometu ir stengtusi.Pavyzdziu mano panele nuo pilvo ant nugaros nesivarto iskisa ranka ir vsio.

** O as vis laukiu nesulaukiu, kada gi mano panele ropos, atsistos.Jau tikrai pastaruoju laiku jaudinuosi vis labiua


* As saviske visaip mokinau vartytis, bet iki 8.5 - 9 men nesivarte. O kai jau ir ismoko vartytis, tai vis tiek nelabai naudojoti ta proga. Bet pavyzdziui mano mergicka yra ilga ir kuda, tai manau tokiai apsiversti yra sunkiau nei trumpuciui apvaluciui vaikuciui. . g.gif

** Maniske iki siol neropoja, nesliauzia, ant pilvo neguli ne minutes, neatsistoja (nebent pagriebia mano rankas). schmoll.gif verysad.gif Bandau, kaip rasei SABA duoti rankytemis pavaikscioti ar bent jau remtis rankytemis, bet nesiremia, tik nervuojasi. Nezinau, kame suo pakastas. .

Atsakyti
QUOTE(Champagne @ 2009 04 16, 23:06)
mamkos, pasiguosiu ir as. Dukrytei suejo 7 men, o dar nesivarto..visiskai...ne karto ir mankstas lankem, nieko... verysad.gif sliauzimas, ropojimas ar atsistojimas man cia is vis is fantastikos pasaulio... verysad.gif  bet siaip sveikas, linksmas vaikas. nesuprasi...

tikrai nepergyvenkit 4u.gif kiekvienas vaikas yra kitoks, ateis laikas, tai viska prades daryti, nepagausit biggrin.gif aisku, ant kelio leliu reikia uzvesti, parodyt kaip tai darosi, sudomint kokiai niekuciais, kad ju siektu, pamatysit, kaip greit fantastika pasibaigs, kai nespesit gaudyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Balandiene @ 2009 04 17, 22:14)
* As saviske visaip mokinau vartytis, bet iki 8.5 - 9 men nesivarte. O kai jau ir ismoko vartytis, tai vis tiek nelabai naudojoti ta proga. Bet pavyzdziui mano mergicka yra ilga ir kuda, tai manau tokiai apsiversti yra sunkiau nei trumpuciui apvaluciui vaikuciui. .  g.gif

** Maniske iki siol neropoja, nesliauzia, ant pilvo neguli ne minutes, neatsistoja (nebent pagriebia mano rankas). schmoll.gif  verysad.gif Bandau, kaip rasei SABA duoti rankytemis pavaikscioti ar bent jau remtis rankytemis, bet nesiremia, tik nervuojasi. Nezinau, kame suo pakastas. .


Labas mamos, žinau, kad jau turėčiau kraustytis į kitą temą, ten kur vaikučiai nuo 1 iki 3 metų, ai bet sakau Balandienes palauksiu biggrin.gif Dviese ten mums bus linksmiau mirksiukas.gif
O mes turim naujų pasiekimų - pradėjo mažylė vaikščioti į baldus įsikibus biggrin.gif ir su stumduku jau susidraugavo, tik pasičiumpa ir eina kur akys mato thumbup.gif
Tik vienas dalykas vis dar neramina, tai kad pati nesistoja doh.gif Na iš sėdimos padėties, kai kojos nuleistos tai atsistoja, bet jei sėdi ištiestomis kojytėmis tai niekaip, net nebando unsure.gif Reikėtų kažkaip mokinti tik nežinau kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2009 04 18, 05:40)
Labas mamos, žinau, kad jau turėčiau kraustytis į kitą temą, ten kur vaikučiai nuo 1 iki 3 metų, ai bet sakau Balandienes palauksiu  biggrin.gif Dviese ten mums bus linksmiau  mirksiukas.gif
O mes turim naujų pasiekimų - pradėjo mažylė vaikščioti į baldus įsikibus  biggrin.gif ir su stumduku jau susidraugavo, tik pasičiumpa ir eina kur akys mato  thumbup.gif
Tik vienas dalykas vis dar neramina, tai kad pati nesistoja  doh.gif Na iš sėdimos padėties, kai kojos nuleistos tai atsistoja, bet jei sėdi ištiestomis kojytėmis tai niekaip, net nebando  unsure.gif Reikėtų kažkaip mokinti tik nežinau kaip  g.gif



Aha, mums dar liko kelios dieneles, ir kraustysimes tenai. smile.gif As jau ten atidariau temele apie vaikiukus neropliukus, atsiliepe kelios mamytes tu vaikuciu kurie ropoti pradejo veliau nei vaikscioti.

Oj, kaip faina, kad vaiksto isikibusi i baldus! thumbup.gif 4u.gif
O ji pati pastovi savarankiskai neisikibusi?

Na, maniske irgi nepastovi pati, ir neatsistoja pati. Tik tiek, kad labai nori stoti, jei as esu salia, tai tada griebia uz ranku ir stojasi. Bet tik man isikibusi i rankas. Bandziau rodyti kaip lovyteje atsistoti, tai nereguoja, ima mano rankas ir stojasi. Sako reikia kazkaip parodyti kaip atsiklaupti ir tada is klupimos padeties statyti viena kojyte, ir stojantis statyti antra kojyte. Bet kad maniskes neiseina ne i klupima padeti pastatyti kazkaip. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Champagne @ 2009 04 17, 00:06)
mamkos, pasiguosiu ir as. Dukrytei suejo 7 men, o dar nesivarto..visiskai...ne karto ir mankstas lankem, nieko... verysad.gif sliauzimas, ropojimas ar atsistojimas man cia is vis is fantastikos pasaulio... verysad.gif  bet siaip sveikas, linksmas vaikas. nesuprasi...

nepergyvenk viskas bus gerai,ne visi vaikai gi vienodi.
Papildyta:
QUOTE(M.i.g.l.e @ 2009 04 17, 22:32)
Sveikos 4u.gif
Niu pagaliau turim kuom pasigirt: jau patys sėdim, stojam keturiom ir linguojam, po trupotį šliaužiam atbulom thumbup.gif  Ale taip viską staigiai ir vienu metu pradėjo daryt bigsmile.gif  Nuo 6 iki 7.5 mėn nieko naujo nedarė, nesedėjo ir tt, bet kai pradėjo, tai kiekvieną dieną vis geriau thumbup.gif
Bet tik tas negerai kad pastačius tai deda pėdutes tik ant pirštų galų doh.gif  Kojos linksta, dar svoriuko neišlaiko....
Katučiu dar nedarom, bet pasakius " bam bam" daužo į stalą arba į žaislą biggrin.gif
Tai kolkas tiek naujienų ax.gif
Sekmės visiems mažuliukams 4u.gif  4u.gif

del pedutes dejimo tai masaziukai ir mankstytes gerai butu
Atsakyti
QUOTE(Balandiene @ 2009 04 18, 15:28)
Aha, mums dar liko kelios dieneles, ir kraustysimes tenai.  smile.gif As jau ten atidariau temele apie vaikiukus neropliukus, atsiliepe kelios mamytes tu vaikuciu kurie ropoti pradejo veliau nei vaikscioti.

Oj, kaip faina, kad vaiksto isikibusi i baldus!  thumbup.gif  4u.gif
O ji pati pastovi savarankiskai neisikibusi?

Na, maniske irgi nepastovi pati, ir neatsistoja pati. Tik tiek, kad labai nori stoti, jei as esu salia, tai tada griebia uz ranku ir stojasi. Bet tik man isikibusi i rankas. Bandziau rodyti kaip lovyteje atsistoti, tai nereguoja, ima mano rankas ir stojasi. Sako reikia kazkaip parodyti kaip atsiklaupti ir tada is klupimos padeties statyti viena kojyte, ir stojantis statyti antra kojyte. Bet kad maniskes neiseina ne i klupima padeti pastatyti kazkaip.  schmoll.gif


Galima sakyti, kad nepastovi pati, neįsikibus schmoll.gif Na tik kelias sekundes ir sedasi arba griebiasi už ko nors laikytis. 4u.gif
Atsakyti