Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

QUOTE(robertukas @ 2009 04 10, 16:32)
sveikos  4u.gif o mes sendien buvom pas neurologe pas mus vis dar zemas raumenu tonusas bet sake isauks nes atsiseda atsitoja tad nieko rimto neizvelge del ko nerimauti butu verta smile.gif

pa mus neurologė irgi nieko neįžvelgė blogo, gal tik viena pėdutė dar per didelio tonuso, sako jei sėdi pasodinta tai gerai, o kad nesiduoda mokyti kaip atsisėti pačiai čia jau charakteris doh.gif dabar už rankų griebia ir stojasi, bet ne rankų pagalba o kojas tiesia ir atsistoja, rankos ir pečių linija vis dar kaip košė (mano nuožiūra).
Tikiuosi, kad ateis tas laikas kai ji pati užsimanys susikaupti ir atsisėsti. Aš dabar bandau atvirkščiai daryti - iš sėdimos padėties mokinti gultis ir tada atgal sėstis, Tai šiek tiek geriau sekasi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2009 04 11, 12:44)
pa mus neurologė irgi nieko neįžvelgė blogo, gal tik viena pėdutė dar per didelio tonuso, sako jei sėdi pasodinta tai gerai, o kad nesiduoda mokyti kaip atsisėti pačiai čia jau charakteris  doh.gif  dabar už rankų griebia ir stojasi, bet ne rankų pagalba o kojas tiesia ir atsistoja, rankos ir pečių linija vis dar kaip košė (mano nuožiūra).
Tikiuosi, kad ateis tas laikas kai ji pati užsimanys susikaupti ir atsisėsti. Aš dabar bandau atvirkščiai daryti - iš sėdimos padėties mokinti gultis ir tada atgal sėstis, Tai šiek tiek geriau sekasi  cool.gif

o kaip tu mokini sesti mes ir nemokejom tai mokinau is ropojimo pozos tada per soniuka ir tik taip ismoko nors neropojo statidavau ant keturiu ir ismokinau smile.gif o sendien maziukas jau ropom biski paejo netik sliauze wub.gif
Atsakyti
Su praejusiom Sv.Velykom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
mano mazulka pati ismoko is ropoimo padeties atsisesti, visai neseniai, bet to ismoko pati, nes kai as mokinau, ji nesuprasdavo, o dabar pati sedasi, aisku i ropoimo padeti pati statau
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 04 12, 16:56)
o kaip tu mokini sesti mes ir nemokejom tai mokinau is ropojimo pozos tada per soniuka ir tik taip ismoko nors neropojo statidavau ant keturiu ir ismokinau smile.gif o sendien maziukas jau ropom biski paejo netik sliauze wub.gif

Su praėjusiom šventėm 4u.gif Linkiu, kad atgimimo šventė suteiktų mūsų vaikučiams tinginukams naujų jėgų ir noro tobulėti 4u.gif
aš mokinu iš gulimos per šoniuką, o iš ropojimo negaliu, nes nestoja ant keturių kai statau, priešinasi nors tu ką doh.gif tai dabar kai sėdi, specialiai dedu toli žaislą,tai ji siekia, tada palinksta ir mokosi su rankom atsispirti, dažnai ant pilvo nuvirsta nuo sėdimos padėties kai siekia ko nors. Bet vis dar bandau statyti ant keturiu, kai būna geros nuotaikos
Atsakyti
mamukai o man idomu o kautes jus mokat ploti?nes mes ne nors ir mokinu bet jam tai turbut nelabai idomu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 04 14, 10:19)
mamukai o man idomu o kautes jus mokat ploti?nes mes ne nors ir mokinu bet jam tai turbut nelabai idomu doh.gif



su prajusiom velykom 4u.gif mirksiukas.gif
del katuciu tai galiu pasakyti tik tiek,kad plojam retai ir tik taip kaip mums iseina lotuliukas.gif mergina dar nemoka graziai,bet vistiek bando rolleyes.gif nors jai labiau istrigo viru viru kose,negu katutes. dar megsta rodyt saule vire,sita pati ismoko,kai ziurejo kazkokia televizijos laida ir ten visi iskele rankas aukstai rode kaip saule vire,tai mazoji nusikopijavo ir pati pradejo rodyt rolleyes.gif manau del katuciu tikrai neverta panikuoti,ateis laikas ir plos kaip reikalas 4u.gif
Atsakyti
O mum buvo įdomu labai sėdėti vis ir nurimdavo o dabar jau nebeįdomu pasidarė. Virsta verkia ir tiek unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 04 14, 08:19)
mamukai o man idomu o kautes jus mokat ploti?nes mes ne nors ir mokinu bet jam tai turbut nelabai idomu doh.gif

mokam katutes, tik dar ne visai gerai gaunasi, bet kai pasakai padarom katučių tai jau ištiestas rankytes dėlioja viena prie kitos. Vakar močiutė parodė kaip daryti didelė didelė (rankytes į viršų kelti), tai dabar jau ir tą rodo. Saulytės sunkokai gaunasi. Tėtis tai išmokino liuks parodyti, tai kai rodo labai jai juokinga pasidaro biggrin.gif O vakar panelė suvėrė tris žiedus ant bokštelio, aišku, aš turėjau palaikyti bokštelį, kad nenuspirtų, bet labai šauniai įtaikė. Nežinau, gal netyčia jai pavyko. Žiūrėsiu šiandien ar dar gausis.
Aš tai galvoju, kad mūsų fizinis vystymasisi atsilieka gal dėl to, kad ji labai imli viskam ką mokini g.gif Gal visa energija susinaudoja, atrodo specialiai negrūdi tos informacijos, bet ji greitai ją perima, o va fizižkai tai nieko negali parodyti doh.gif
Dabar dantis daigina dvi savaitės jau 4 dantys kalasi doh.gif Aš kažkaip laukiu, gal tas lūžis įvyks ir pradės pati norėti ir judėti g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Mes irgi is tu tinginuku. Mazei 9 men, nei sedames, nei stojames. Tik daug sliauziojam su ropojimo elementais, katuciu darom, rodom akytes, nosi, ausytes.

Skaiciau, kad tie, kas su motoriniu vystymu neskuba, pirmauja intelektiniam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nelyja @ 2009 04 15, 10:49)
Sveikos mamytes,

Mes irgi is tu tinginuku. Mazei 9 men, nei sedames, nei stojames. Tik daug sliauziojam su ropojimo elementais, katuciu darom, rodom akytes, nosi, ausytes.

Skaiciau, kad tie, kas su motoriniu vystymu neskuba, pirmauja intelektiniam  blush2.gif

drinks_cheers.gif aha ir mes rodom akytes, nosytę
Atsakyti
QUOTE(Balandiene @ 2009 04 10, 05:20)
Norejau pasidziaugti savo tinginiukes pasiekimais. Per paskutine savaite siaubingai jai uzejo noras judeti. Tik atsibunda, dar akiu neprasikrapsciusi, jau is karto sedasi, ir beje si ryta pati be pagalbos pirma karta atsisedo.  thumbup.gif Na, o po to visa diena nori lakstyti ur rankuciu laikoma, su vaikstyne laksto nespeju gaudyti. Siandien futbola zaide. Paspiria kamuoli, lekia is paskos, vel spiria, vel lekia (na, laikoma uz ranku).
Praeita savaitgali ismoko graziai ploti rankytemis, nes iki tol bande, bet netiesdavo pirstuku, tai tik muzika isgirst, is karto ploja. Pamaciusi antytes sako ke ke ke ke (atseit kre kre kre) tongue.gif
Taigi, dar pora menesiuku ir gal jau lakstys pati. .  smile.gif

sveikinam su pasiekimais 4u.gif

QUOTE(robertukas @ 2009 04 12, 17:56)
o kaip tu mokini sesti mes ir nemokejom tai mokinau is ropojimo pozos tada per soniuka ir tik taip ismoko nors neropojo statidavau ant keturiu ir ismokinau smile.gif o sendien maziukas jau ropom biski paejo netik sliauze wub.gif

saunu thumbup.gif

QUOTE(SABA @ 2009 04 13, 21:53)
mano mazulka pati ismoko is ropoimo padeties atsisesti, visai neseniai, bet to ismoko pati, nes kai as mokinau, ji nesuprasdavo, o dabar pati sedasi, aisku i ropoimo padeti pati statau

sveikinam thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(nelyja @ 2009 04 15, 11:49)
Mes irgi is tu tinginuku. Mazei 9 men, nei sedames, nei stojames. Tik daug sliauziojam su ropojimo elementais, katuciu darom, rodom akytes, nosi, ausytes.

Skaiciau, kad tie, kas su motoriniu vystymu neskuba, pirmauja intelektiniam  blush2.gif

tai kokie jus tinginiukai schmoll.gif jus ir taip daug mokat 4u.gif

o mes buvom pas neurologe ir pas mus padidejes raumenu tonusas verysad.gif nuo pirmadienio masaziukus ir manksteles lankysim, tikiuosi situacija pageres smile.gif

o siaip mano tinginiukas vis dar pats neatsiseda, bet lovytej is sedimos padeties jau atsistoja wub.gif kai prisliauzia prie teveliu lovos irgi kimbasi rankytemis ir stojasi thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(zali @ 2009 04 15, 12:49)
o mes buvom pas neurologe ir pas mus padidejes raumenu tonusas verysad.gif nuo pirmadienio masaziukus ir manksteles lankysim, tikiuosi situacija pageres smile.gif

o siaip mano tinginiukas vis dar pats neatsiseda, bet lovytej is sedimos padeties jau atsistoja wub.gif kai prisliauzia prie teveliu lovos irgi kimbasi rankytemis ir stojasi thumbup.gif

vienodi mūsų liūtukai 4u.gif
Atsakyti