Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

QUOTE(sonic @ 2009 01 11, 16:50)
mano mažiausias taip pat ilgai nemokėjo sėdėti. Pats atsisėdo ir tvirtai nugarą pradėjo laikyti tik kai viena savaitė liko iki 9 mėnesių, o tada per dvi savaites išmoko pats lovelėje atsistoti ir ropoti. biggrin.gif Iki astuoniu mėnesių buvome praėję du masažų kursus, ir pati pamankštindavau. Tikriausiai kiekvienam vaikui viskam yra savas laikas.



Oho, kokia pazanga padaret per toki trumpa laika 4u.gif

As irgi laukiu kaip kokio stebuklo, kai maniske loveleje atsistos pati. Kitos mamos juokiasi is manes, sako, atsistos ir baigsis tavo ramios dienos smile.gif
Atsakyti
Ai, tiek tos ramybės ir reikia.. Labai veikia presingas, kai kitos mamos pradeda realius ir įsivaizduojamus savo vaikučių pasiekimus vardinti. Taip pasiskaitai, kaip 6 mėnesių sūnelis ar dukrelė "mama, tėte, atia" sako ir daro, po kambarį vos ne stačias laksto, šiurpu darosi, kad nuosavas pumpurėlis tik tik sėdėti pradėjo..
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2009 01 16, 19:05)
Ai, tiek tos ramybės ir reikia.. Labai veikia presingas, kai kitos mamos pradeda realius ir įsivaizduojamus savo vaikučių pasiekimus vardinti. Taip pasiskaitai, kaip 6 mėnesių sūnelis ar dukrelė "mama, tėte, atia" sako ir daro, po kambarį vos ne stačias laksto, šiurpu darosi, kad nuosavas pumpurėlis tik tik sėdėti pradėjo..

La!mANAU TAU REIKTU KEISTI POZIURI I VAIKO RAIDA,ATMINK KAD JI YRA INDIVIDUALI! 4u.gif Svarbu,kad vaikas dometusi aplinka,protautu,o keli menesiai veliau ar anksciau prades ka daryti-tai tik tevu pasipuikavimui pries kitus! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magreen @ 2009 01 18, 13:28)
La!mANAU TAU REIKTU KEISTI POZIURI I VAIKO RAIDA,ATMINK KAD JI YRA INDIVIDUALI! 4u.gif Svarbu,kad vaikas dometusi aplinka,protautu,o keli menesiai veliau ar anksciau prades ka daryti-tai tik tevu pasipuikavimui pries kitus! 4u.gif

Keičiu! Gerai, kad yra "tinginukų" skyrelis ax.gif
Atsakyti
Labas tinginukų mamytės,
maniškė irgi tokia, bet aš visai dėl to nepergyvenu mirksiukas.gif
Jos žemas raumenų tonusas, dėl to ji viską išmoksta daryti vėliau...
Kaip mums aiškino kineziterapeutė tokie vaikai neturi refleksų sėdėti, stovėti... juos viso to reikia išmokinti. 4u.gif
Mano pupulytė tvirtai sėdi nuo 8mėn, vartosi nuo 5mėn, stovėt pradėjo tik dabar, t.y. nuo 9mėn., nešliaužioja, neropoja, bet yra šiaip labai linksma, guvi, bendraujanti mergytė, labai domisi aplinka, žaislais, daug čiauška savo kalba biggrin.gif
Su vaikštyne moka vaikščioti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos tinginiuku mamytes
n v Mno maziukas taip pat tinginiukas, nt nezinau ko imtis iki pat siol vissikai nesivarto padedant t.y. pasukant uz kojyciu persivercia lengvai taciau pats niekada
tieiog mano kad jam nereikia
jei padedi koki zaisla kad ji tik persivertes pasiimtu tai persisuka bando pasiekti jei is pirmo kato nepavyko tiesiog nebesidomi tuo daiktu, ir daryk ka nori
jam dabar 7 men sedi pasodintas kuo tolyn tuo geryn taciau pabandyti paciam sestis nera reikalo jis geriau saukia iki kol duodi pirstus ir bando iskarto stotis stoveti megsta bet kojyciu net nepalankstys ir net neimituos vaiksciojimo.
esu skaiciusi kad vaiko persisukimai ant pilvo duoda didele reiksme jo tolesniam atsisedimui ropojimui ir atsistojimui bei vaiksciojimui. 5 men darem masaziukus nes tonusas buvo silpnas taciau cia uzsienyje kur rasi gera masaziste...
tik del vieno esu laiminga kad bent jau dantu daug turi biggrin.gif be to labai daug sneka, mama tete atia, yte t.y. zuvyte...ir pan..
manau kad tokie dalykai kompensuoja jo nejudruma, beja ant pilvo guledamas kojomis taip mala kad siaubas bet rezultato nulis, kelia subiniukas raitosi kaip gyvaciukas ir tiek ziniu....
vis tikiuosi kad greitai prades ka daryti...taciau taip ir nesulaukiu....bet yra gera zinoti kad ne mano vienos leliukas toks tinginiukas.....
Atsakyti
QUOTE(Gyvate @ 2009 01 19, 00:07)
Sveikos tinginiuku mamytes...

Labukas 4u.gif
Asmeniškai man atrodo, kad vaikis viską atlieka, kas priklauso, ir nereikia čia jaudintis 4u.gif Mano pumpurelis taip pat, nors ir moka, pati sėstis tingi. Vartosi daug. Ropoti dar nemoka. Porą kartų bandė stotis. Mergina save tausoja.. doh.gif
Gal artimųjų paklauskit, kada pati pradėjot vartytis, ropoti, kaip tai sekėsi vaikučio tėčiui.. Sėkmės ir kantrybės su tinginukais ax.gif
Atsakyti
Taip, ištiesų su tinginukais reikia laaaabai daug kantrybės, mankštų ir masažiukų sunglasses2.gif
Linkėjimai mamytėms ir jų pupuliukams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2009 01 18, 14:49)
Labas tinginukų mamytės,
maniškė irgi tokia, bet aš visai dėl to nepergyvenu  mirksiukas.gif
Jos žemas raumenų tonusas, dėl to ji viską išmoksta daryti vėliau...
Kaip mums aiškino kineziterapeutė tokie vaikai neturi refleksų sėdėti, stovėti... juos viso to reikia išmokinti.  4u.gif
Mano pupulytė tvirtai sėdi nuo 8mėn, vartosi nuo 5mėn, stovėt pradėjo tik dabar, t.y. nuo 9mėn., nešliaužioja, neropoja, bet yra šiaip labai linksma, guvi, bendraujanti mergytė, labai domisi aplinka, žaislais, daug čiauška savo kalba  biggrin.gif
Su vaikštyne moka vaikščioti  thumbup.gif


Mano mazyle panasi. Uz 3 dienu jau bus 9 menesiukai. Sedi tvirtai nuo 7 men, vartosi labai retai, tik kai uzeina koks siutimo noras. Ant pilvuko nemegsta guleti, ir niekada nemego, tai neropoja, pati neatsiseda, o jei padedi uz rankyciu keltis, tai stojasi, atsistoja tvirtai, bet nebando vaikscioti. Bet kaip ir taviske, labai daug ciulba, sneka, domisi viskuo be galo, noriai bendrauja su zmonem. Kartais man neramu del jos tingumo, o kartais tiesiog pagalvoju, kad gi vis tiek kada nors ismoks. . .

QUOTE(Gyvate @ 2009 01 18, 17:07)
n v Mno maziukas taip pat tinginiukas, nt nezinau ko imtis iki pat siol vissikai nesivarto padedant t.y. pasukant uz kojyciu persivercia lengvai taciau pats niekada
tieiog mano kad jam nereikia jei padedi koki zaisla kad ji tik persivertes pasiimtu tai persisuka bando pasiekti jei is pirmo kato nepavyko tiesiog nebesidomi tuo daiktu, ir daryk ka nori
jam dabar 7 men sedi pasodintas kuo tolyn tuo geryn taciau pabandyti paciam sestis nera reikalo jis geriau saukia iki kol duodi pirstus ir bando iskarto stotis stoveti megsta bet kojyciu net nepalankstys ir net neimituos vaiksciojimo.


Pas mus lygiai tas pats. .

Mamytes, jei pasiseks ka pasiekti, - nauji pasiekimai, ar zinote kokiu geru pratimuku, tai parasykite, pasidalinkite. mes mankstinames ant kamuolio truputuka, stiprinam raumenukus.
Atsakyti
Čia yra keli mankštos pratimai, kuriuos galima daryti kūdikiams
Mankšta

Atsakyti
Gal dar prisijungs į kompaniją kokia tinginiuko mamytė mirksiukas.gif
Atsakyti
prisijunksim ir mes 4u.gif nors mes mokam varytis ir kartais tai darom bet esam tinginiukai jai zaisliukas toli ir pabandes paimt nepasieke pradeda verkti bet patc nebesistengia jo paimti.sedet jai pasodinu biski pasedi bet patc atsiseti net negalvoja apie rapojima net kalbos nera jokio noro tam nerodoant pilvo gulet nemegsta vaikstukuose vaiksto o laikomas uz pazastuku net nenori zingsniuoti ir to nedaro doh.gif mes 3men dar nelaikem galvytes tai lankem masazus tai mums labai padejo thumbup.gif
Atsakyti