Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

sveiki, na o manes kol kas tokiu dideliu pasiekimu neturim.Tik, labai aktivi mergyte pasidare, ir kai einu laikau ja is nugaros labai graziai zingsniuoja, bet stoveti nestovi, taigi tik zingsnius pagalaiua ismoko daryti.Pradejo daryti caca, kai paparasai.Bet labai skaudziai per veida drasko biggrin.gif
o i daiktu kai paklausi ne pirstu rodo, o tiesiog atsisuka ir ziuri i ta puse.bet tik dazniausiai parodo lempa ir tv biggrin.gif
gali pati atsisesti is pusiau gulimos padeties biggrin.gif
na o daugiau nieko nedaro.ant puoduko bijo sedeti, verkia, batu irgi nemegsta, mano kad tai zaislas ant koju biggrin.gif Del to mes tik po truputuka ir vaikstom, bet koja pilnu padu stato, nors tai gerai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SABA: 27 kovo 2009 - 10:45
QUOTE(SABA @ 2009 03 27, 11:44)
sveiki, na o manes kol kas tokiu dideliu pasiekimu neturim.Tik, labai aktivi mergyte pasidare, ir kai einu laikau ja is nugaros labai graziai zingsniuoja, bet stoveti nestovi, taigi tik zingsnius pagalaiua ismoko daryti.Pradejo daryti caca, kai paparasai.Bet labai skaudziai per veida drasko biggrin.gif
o i daiktu kai paklausi ne pirstu rodo, o tiesiog atsisuka ir ziuri i ta puse.bet tik dazniausiai parodo lempa ir tv biggrin.gif
gali pati atsisesti is pusiau gulimos padeties biggrin.gif
na o daugiau nieko nedaro.ant puoduko bijo sedeti, verkia, batu irgi nemegsta, mano kad tai zaislas ant koju biggrin.gif Del to mes tik po truputuka ir vaikstom, bet koja pilnu padu stato, nors tai gerai ax.gif

o jus jau mokinates ant puoduko sedet? g.gif mums tai pradzioj siaip reik ismokti sedet mirksiukas.gif
Atsakyti
mano dukra pati gerai sedi,tik atsisesti negali, tai nutariau,kai tik vaikas ismoks sedeti ant puodo mokyti,bet deja nepatiko. verysad.gif o gal nepatogu
Atsakyti
labas mano bernuzelis irgi turbut biski prie tinginiu. sedi dar netvirtai svirduliuoja, nebent pasilaiko uz kieto pagrindo. ropot neropoja tik uzkelia uzpakali ir nosim zeme aria biggrin.gif nesenai jau buvo pradejes sestis pasilaikydamas lovyteje, bet db ziuriu nebesivargina jam geriau kai pasodina. pasiskaitau jo bendraamziai jau sedi tvirtai, ropoja, ir kiti jau stojasi tai truputi neramu pasidaro, bet kai uzeinu cia pasiskaityti nusiraminu. ateis svente ir i musu kiema.
Atsakyti
QUOTE(ausra33 @ 2009 03 27, 14:56)
labas mano bernuzelis irgi turbut biski prie tinginiu. sedi dar netvirtai svirduliuoja, nebent pasilaiko uz kieto pagrindo. ropot neropoja tik uzkelia uzpakali ir nosim zeme aria biggrin.gif nesenai jau buvo pradejes sestis pasilaikydamas lovyteje, bet db ziuriu nebesivargina jam geriau kai pasodina. pasiskaitau jo bendraamziai jau sedi tvirtai, ropoja, ir kiti jau stojasi tai truputi neramu pasidaro, bet kai uzeinu cia pasiskaityti nusiraminu. ateis svente ir i musu kiema.

as irgi kai apsilankau bendraamziuose tai man labai neramu darosi unsure.gif bet aplinkiniai mane ramina ir sako, kad viskam savas laikas smile.gif bet is tikruju kur mes taip skubam!!! g.gif cia man rodos tas bandos jausmas, kodel visu daro o mano ne doh.gif nors is tikruju as irgi nerimauju, kad mes nesedim ir dar nieko panasaus i ma-ma ar te-te nesakom
Atsakyti
as ir turejau didele baime kad gal mano vaikui kas negerai bet va dabar jau atsiseda atsistoja bet jokiu rapojimu ar slauzimu nemoka tiesiog kiekvienas vaikas kitoks smile.gif vieni rapoja kiti iskart stojasi smile.gif aisku as ir norejau kad rapotu slaiuztu bet ka padarysi nors dar nedaro kaikuriu dalyku kai bendraamziai bet manau kad pasivysim mes juos anksciau ar veliau smile.gif
Atsakyti
Sveiki visi tinginiukai ir ju mamytes:)

Skaiciau skaiciau ir vis galvojau ar prisijungti ar dar palaukti. Bet matau, kad mes labai tinkam tinginiuku klubui.
Skaiciau bendraamziu pasiekimus, tai net susinervinau, pradejau issigalvoti visokiu ligu savo mazyliui, bet paskaicius jusu temele siek tiek nusiraminau. Mankstinames mes kiekviena savaite nuo 2men. Dabar jau mums 6men su puse, bet labai daug ko nemokam. Nesivartom, nekartojam skiemenu, visiskai nei trumpam nepastovim ant kojyciu,pasedi trumpai pora min ir nuvirsta, bet is pusiau gulimos padeties bando pats sestis. Nemegsta guleti ant pilvo ir nepasikelia rankytem. Su smulkiaja motorika manau, kad mums viskas ir neblogai. Pasiima, zaidzia abiem ranktytem, varto zaisliukus.
Galvoju kartais, gal svoris musu kaltas, nes 6men sverem 9,5kg ir ugis 72cm.
Mamytes, kaip manote ar cia viskas pas mus gerai? Gal kas su panasia patirtimi ir gali patarti, kaip viska paspartinti?
Atsakyti
QUOTE(zali @ 2009 03 27, 17:53)
as irgi kai apsilankau bendraamziuose tai man labai neramu darosi unsure.gif bet aplinkiniai mane ramina ir sako, kad viskam savas laikas smile.gif bet is tikruju kur mes taip skubam!!! g.gif cia man rodos tas bandos jausmas, kodel visu daro o mano ne doh.gif nors is tikruju as irgi nerimauju, kad mes nesedim ir dar nieko panasaus i ma-ma ar te-te nesakom

vat butent turbut tas bandos jausmas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man vyras jau sako kad per daug sm sedziu prisiskaitau ir prisigalvoju nesamoniu ateis laikas ir bus viskas thumbup.gif
Atsakyti
mano mazius jau po truputeli daro pazanga thumbup.gif , siandien pasodinau tai ziuriu sedi ir negriuna blink.gif o jei virsta tai pasiremia rankyte thumbup.gif ir vis bando is sedejimo pozos pereiti i ropojimo padeti, bet tuoj griuna ant pilvuko doh.gif .vakare vel bandem sedeti jau nebesedi doh.gif , cia jam tikriausiai nuo nuotaikos priklauso g.gif .na bet vistiek labai smagu kad jau kazka daro thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaarielis @ 2009 03 28, 16:42)
Sveiki visi tinginiukai ir ju mamytes:)

Skaiciau skaiciau ir vis galvojau ar prisijungti ar dar palaukti. Bet matau, kad mes labai tinkam tinginiuku klubui.
Skaiciau bendraamziu pasiekimus, tai net susinervinau, pradejau issigalvoti visokiu ligu savo mazyliui, bet paskaicius jusu temele siek tiek nusiraminau. Mankstinames mes kiekviena savaite nuo 2men. Dabar jau mums 6men su puse, bet labai daug ko nemokam. Nesivartom, nekartojam skiemenu, visiskai nei trumpam nepastovim ant kojyciu,pasedi trumpai pora min ir nuvirsta, bet is pusiau gulimos padeties bando pats sestis. Nemegsta guleti ant pilvo ir nepasikelia rankytem. Su smulkiaja motorika manau, kad mums viskas ir neblogai. Pasiima, zaidzia abiem ranktytem, varto zaisliukus.
Galvoju kartais, gal svoris musu kaltas, nes 6men sverem 9,5kg ir ugis 72cm. 
Mamytes, kaip manote ar cia viskas pas mus gerai? Gal kas su panasia patirtimi ir gali patarti, kaip viska paspartinti?

reikia daug mankstintis, apsigivenkit ant grindu.Padekyte vaika dominancius daiktus.atsiseskite, vaika pasodinkita tarp savo koju, kad jeigu griutu tai galetu i jusu pilva atsiremti.Na ir deti zaisliukus kuo toliau, kad vaikas siektu, tai viena ranka, tai kita.jei pats nesiekia, tai paimkit jo ranka ir parodikit kaip tai reikia daryti.Pasukti reikia vaika is sedimos padeties i viena sona, i kita sona, lyg ropoti noretu.Tai mes taip darem.Mano panele irgi nesedejo, bet dabar labai ilgai sedi.As tikrai nebijojau sodinti.Veliau kai maciau, kad vaikas gali ilgiau issedeti, dejau pagalves, kad jeigu griutu neskaudetu, nes kai skaudziau nukrenta, tai bijo veliau. Stoveti dar tikrai neturetu vaikas, del to jaudintis nereikia.Mes nuo 8 men pradejome mokytis stoveti.Vienu zodziu as su savo dukryte ant grindu visas dienas leidziam. smile.gif masazuoju kojites, rankytes, nugara, ant kamuolio pratimukusdarom, bet labai paprastus. Na ir vonioje plaukiojam (dabar tai tingi panele, nes supranta, kad galima ten gerai laika praleisti ir maloniai smile.gif )Aisku rezultatai yra bet labai lietai viskas vyksta.Cia matyt nuo vaiko nervu sistemos priklauso, nuo organizmo stiprumo.dabar laukiu kada pagaliau pati atsises, na o tada ziuresim, gal ropos, o gal ir atsistos bigsmile.gif Sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SABA: 28 kovo 2009 - 21:25
QUOTE(JurgaSim @ 2009 03 27, 09:10)
Sedeti tvirtai mes ismokom tik 8 men, bet kazkaip labai nejucia ir nepastebimai - rodos, dar vakar svirduliavo ir griuvinejo i visas puse, o siandien sedi sau graziai, zaidzia su zaisliukais, nenugriuves pasiekia ir tuos zaisliukus, kurie padeti sone, atsiseda is visokiu poziciju smile.gif Gydytojas sako, jog musu raida vos vos veluoja, bet viskas tikrai normos ribose, tad jei jusu gydytojas sako, jog vaikutis sveikas - nepergyvenkit ir labai nespauskit mazylio - ir viena ryta jis jus tikrai savo sugebejimais nustebins mirksiukas.gif


Na, jeigu jusu raida vos vos veluoja, tada as einu nusisauti lotuliukas.gif Juk tiek daug vaikas moka ir daro. O kokia gydytoja cia taip sako-neurologe ar pediatre? Nes as savo pediatre tuoj nebetikesiu, mes net pasodintos nei trupucio nepasedim, griunam is karto, tad iki sedejimo mums kaip iki menulio, o ka bekalbeti apie ropojimus ir stojimasi doh.gif
Atsakyti
maniškis irgi viską vėlavo daryti. šiaip aš nejutau nerimo, nes mačiau, kad vaikas sveikas, kad progresas, nors ir lėtas, bet yra, kad pamažu atotrukis vis mažėja, beto, mačiau, kad visa tai del vaiko ramaus būdo - nu nejautė jis poreikio judėti, jis toks kur pamesi ten ir rasi, kaip sakoma.. ale vistiek tetos, močiutės galvom kinkavo, vai vai dejavo ir mane nervino. sm mamyčių pasiekimų jau net neskaičiau. dabar visus "standartus" jau pasivijo, 18 men vaikščiojo puikiausiai. beabejo padėjo masažiukai. ir laikas. 4u.gif masažistė sakė kad atsistotų ar vaikščiotų nereikia skubinti, leisti stuburiukui sutvirtėti, tegu geriau ropinėja ar sėdinėja kiek jam reik, nes stuburui mažesnės apkrovos tada.. taigi mamos nesijaudinkit, vaikai negali būt vienodi wub.gif 4u.gif
Atsakyti