Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

QUOTE(Vilikė @ 2009 03 19, 13:43)
Mamytės, o kuri bandėt šokliukus vaikams. Skaičiau , kad jie padeda sustiprint raumenis vaikučių. Tik aišku reikia nepersisteng ax.gif


Bandeme mes su sokliukais, na kojiciu raumenis tai tikrai stipresni, bet eiti tai net nebando. O sokineja kuo puikiausiai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(nakvisa @ 2009 03 20, 13:48)
oho mes tik truputi jaunesnes irtik 2 turime... blush2.gif
manau,kad nei gerai,nei blogai,kai kurie vaikuciai gimsta su dantukais,kai kuriem 1.5 metuku pirmasis islenda... mirksiukas.gif
Papildyta:

tai irgi nemazai... bigsmile.gif
Papildyta:

turbut kalbi apie tuos kur kabinasi virs duru staktos... g.gif  turejom toki,patiko jai,bet kazkokiu ypatingu rezultatu nepastebejau.. rolleyes.gif


Tai va kaip pasipyle,net ysigandau doh.gif .Man paciai kazkaip nerealiai atrode g.gif . Bet gyditojos klausiau pasake genai. Gal ir taip ax.gif
Atsakyti
Sveikos tingimuku mamytes 4u.gif tikiuosi netikras pavojus pas mus ir nereiks jungtis prie jusu ax.gif (ne is blogos puses) norejau pasidometi kada vaikelis pradejo galva kelti jusu ir palaikyti ilgiau? mano vaikiui 2 men ir trys sav o jis galvos nelaiko, pakelia ir "lesa ora" kojom iriasi, rankom makaluoja o galva guli verysad.gif bet dvieju men tai palaikydavo kokia 30 sek net, o dabar ne krust. ar jis aptingo ar kas jam nutiko?
Atsakyti
Na ka ismoko mazieji tinginiukai naujo? smile.gif Mes po truputi mokinames sedet blush2.gif
man dar iskilo klausimukas del ropojimo? g.gif mano sunelis sliauzioja, bet ropot ne nemegina, ar gali buti kad jis ir neropos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zali @ 2009 03 26, 11:08)
Na ka ismoko mazieji tinginiukai naujo? smile.gif Mes po truputi mokinames sedet blush2.gif
man dar iskilo klausimukas del ropojimo? g.gif mano sunelis sliauzioja, bet ropot ne nemegina, ar gali buti kad jis ir neropos? g.gif

Gali buti, kad ir neropos smile.gif Mano sunus keturiom stovejo, bet neropojo net 1,5 men, bet be vienos dienos 8 men eme ir pradejo ropoti smile.gif Jus tikrai dar turit grazaus laiko iki ropojimo mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytes su tinginiukais 4u.gif regis mums irgi reiketu jungtis prie jusu, nors galvojau, kad viskas cia pas mus laiku, taciau pasiskaicius, atrodo, kad kiti vaikai neva tinginiukai gali pasigirti didesniais pasiekimais.. na mums jau 8 men ir 6 dienos, taciau nei ropojam, nei sliauziojam, tik kelia uzpakaliuka ir ridenasi kur jam reikia. pastacius keturiom, stovi tvirtai, gali paspyruokliuoti, bet i prieki neina. pasodintas sedi tvirtai, gali apsisukti ratu, pasiimti zaisliuka, bet pats be pagalbos atsisesti schmoll.gif reikia palaikyti kojyte, kad atsisestu pats., kartais ant sono paverst ir kojyte palaikyti. stovi laikomas uz rankuciu, bando zingsniuoti, o lovytej nebando nei stotis nei sestis... lankeme mankstele, ten sake, kad viskas mums ok, sake, kad ateis laikas ir atises, bet ziuriu, kad atsiliekam blush2.gif nuo pirmadienio eisim masaziukus i poliklinika.
Papildyta:
QUOTE(zali @ 2009 03 26, 10:08)
Na ka ismoko mazieji tinginiukai naujo? smile.gif Mes po truputi mokinames sedet blush2.gif
man dar iskilo klausimukas del ropojimo? g.gif mano sunelis sliauzioja, bet ropot ne nemegina, ar gali buti kad jis ir neropos? g.gif


na, jeigu jusiskis jau sliauzioja ir nedaug liko iki sedejimo, tuomet tokie jus ir tinginiukai ax.gif viskas pas jus gerai. va musiskis vietoj sliauziojimo ritinejasi visur, jau virs 8 men, o atsisti paciam neiseina... ir dar dantuko nei vieno neturim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2009 03 25, 19:41)
Sveikos mamytės,
pastebėjau tokį dalyką, kad mano mažylė labai bijo stovėti, kai jos nelaikai, nesvarbu, kad šalia esi  doh.gif  O ir su stumduku nedraugauja kol kas visai, irgi bijo  doh.gif O kai jaučia, kad laikai, tada tai jau žingsniuoja kaip didelė ar stovi išsišiepus  unsure.gif Manau čia ji turi kažkokią psichologinę baimę, reiks vėl pas gydytojus nueiti konsultacijai.
O šiaip iš mūsų pasiekimų tai gražiai rodo ate ate, ploja katutes, moka parodyti kur nosytė, akytės.  biggrin.gif
Visi vaikai jai labai įdomūs, iš karto pamačius rodo pirštu, pradeda šūkauti, nori paliesti  biggrin.gif
O dar ir jautruolė, kaip čia viena mamytė rašė, stiprių garsų išsigasta, labai bijo dulkių siurblio.  lotuliukas.gif

o nuo kada jus pradejot ploti katutes?nes mes nei ate nei ploti nei pirstuku rodit nemokam isvis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 03 26, 18:35)
o nuo kada jus pradejot ploti katutes?nes mes nei ate nei ploti nei pirstuku rodit nemokam isvis verysad.gif

Ir mes nieko, kas cia isvardinta, nemokam, bet nesuku del to sau galvos smile.gif Gali buti, kad musu berniukai dar socialiai bendrauti nepasirenge, dabar jiems prioritetine sritis - fiziniai pasiekimai mirksiukas.gif
O jei rimtai, tai mus priziurintis pediatras tik nusijuoke is tokiu mano nuogastavimu: ismoks, tikrai situ dalyku musu vaikai ismoks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2009 03 26, 06:40)
Sveikos tingimuku mamytes  4u.gif  tikiuosi netikras pavojus pas mus ir nereiks jungtis prie jusu  ax.gif  (ne is blogos puses) norejau pasidometi kada vaikelis pradejo galva kelti jusu ir palaikyti ilgiau? mano vaikiui 2 men ir trys sav o jis galvos nelaiko, pakelia ir "lesa ora" kojom iriasi, rankom makaluoja o galva guli  verysad.gif  bet dvieju men tai palaikydavo kokia 30 sek net, o dabar ne krust. ar jis aptingo ar kas jam nutiko?

maniske tai 3.5 savaiciu pradejo laikyti galvyte ir kelti guledama ant pilvuko,bet tai nieko nereiskai... schmoll.gif kiti vaikuciai pradeda ir 5 menesiu kelti,o po savaites vartytis ir t.t...bet jei neramu visada gali pasikonsultuoti su vaikuti priziurincia gydytoja ir bus paciai ramiau... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(zali @ 2009 03 26, 08:08)
Na ka ismoko mazieji tinginiukai naujo? smile.gif Mes po truputi mokinames sedet blush2.gif
man dar iskilo klausimukas del ropojimo? g.gif mano sunelis sliauzioja, bet ropot ne nemegina, ar gali buti kad jis ir neropos? g.gif

saunuoliai del sedejimo... thumbup.gif
maniske irgi jau kokios 4 savaites kaip sliauzia,bet neropoja... schmoll.gif visko gali buti.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2009 03 26, 11:51)
Gali buti, kad ir neropos smile.gif Mano sunus keturiom stovejo, bet neropojo net 1,5 men, bet be vienos dienos 8 men eme ir pradejo ropoti smile.gif Jus tikrai dar turit grazaus laiko iki ropojimo mirksiukas.gif

o mes keturiom nestovim schmoll.gif bandau as ji taip pastatyti tai pyksta doh.gif o iki 8 men mums ne tiek ir daug laiko liko, tik puse menesiuko ax.gif

QUOTE(nakvisa @ 2009 03 26, 19:33)
saunuoliai del sedejimo... thumbup.gif

kad mes dar nesedim, dar tik mokinames blush2.gif labai trumpai dar pavyksta islaikyti lygsvara, bet stengiames smile.gif
Atsakyti
sveikutes man iskilo beda blink.gif maziukas tingi traukti pienuka is kruties doh.gif nezinau net ka daryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2009 03 26, 17:35)
o nuo kada jus pradejot ploti katutes?nes mes nei ate nei ploti nei pirstuku rodit nemokam isvis verysad.gif


Pirštuku į daiktus, į vietas, kur nori, kad nuneštum tai rodo nuo 9 mėn., o vat ploti ir ate ate rodyti tai išmoko tik dabar, t.y. 11 mėn. taigi Jums dar viskas prieš akis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zali @ 2009 03 26, 20:13)
o mes keturiom nestovim schmoll.gif bandau as ji taip pastatyti tai pyksta doh.gif o iki 8 men mums ne tiek ir daug laiko liko, tik puse menesiuko ax.gif
kad mes dar nesedim, dar tik mokinames blush2.gif labai trumpai dar pavyksta islaikyti lygsvara, bet stengiames smile.gif

Sedeti tvirtai mes ismokom tik 8 men, bet kazkaip labai nejucia ir nepastebimai - rodos, dar vakar svirduliavo ir griuvinejo i visas puse, o siandien sedi sau graziai, zaidzia su zaisliukais, nenugriuves pasiekia ir tuos zaisliukus, kurie padeti sone, atsiseda is visokiu poziciju smile.gif Gydytojas sako, jog musu raida vos vos veluoja, bet viskas tikrai normos ribose, tad jei jusu gydytojas sako, jog vaikutis sveikas - nepergyvenkit ir labai nespauskit mazylio - ir viena ryta jis jus tikrai savo sugebejimais nustebins mirksiukas.gif
Atsakyti