Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

QUOTE(Cesi @ 2009 03 24, 13:52)
Tai maniškio pasiekimai tokie:
6,5 mėn. apsivertė,
9 mėn. atsisėdo pats, iki to laiko sedėjo tik pasodintas. (šiai pasodintas sedėjo pats kažkur nuo 6,5 mėn. bet netvirtai)
10 mėn. pradėjo ropoti
11,5 mėn. atsistojo
16 mėn. pradėjo vaikščiuoti.
Taigi, kiekvienam savo laikas  smile.gif


Oho, tai pagal jusu pasiekimus, maniske tai iki kokiu 18 men nevaikscios. verysad.gif nes ji dar veliau viska daro pora menesiuku.
8 mėn. vartosi
11 mėn. atsiseda
11 men neropoja
11 mėn. neatsistoja

O jums buvo padideje / pamaze tonusai?
Kaip dabar maziukas laikosi, laksto? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Balandiene @ 2009 03 24, 20:36)
Atrodo supratau. Tik kad nesiremia jinai rankutemis, tas ir yra beda, kai bandau taip ant keturiu statyti, tai klykia ir rieciasi vis tiek kad apsiversti.  g.gif
Aciu uz nuotraukyte. Labai grazu, vat maniske taip neina, nes rankas atmeta atgal kaip pingvinukas, saukia, ir nesiremia taip graziai rankytemis kaip jusu.  schmoll.gif

musu mergicka irgi taip neejo, bet mes ja pradejome vedzioti link veidrodzio, link mobilaus telefono, link raktu nes tuos daiktus megsta, ir tada po trupuciuka ir einam.mes irgi pora zingsniuku tokiu darom, bet pora zingsniuku kelis kart i diena jau manksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spinduliuote @ 2009 03 24, 12:30)
Sveikos.
Stai del to,kad mano dukryte "prie tinginiuku" ir as atejau cia pasiskaitinet. kazkiek nurimau paskaiciusi.
Tai va, mansiskei jau po dvieju savaiciu metai smile.gif Ji balandinuke- kaip ir keliu cia rasanciu mamu vaikuciai smile.gif Vartytis pradejo veliau nei "pagal standartus" reiketu. Apie vaiksciojima nei kalbos dar nera - pastatyta laikoma svyruoja ir net nezerngia, kojytes kaip du stagariukai ibestos viena salia kitos ir nei krust. Tiesa, vaikstynej begioja, bet , atrodo, daugiau spiriasi ir rieda negu zingsniuoja... Atsisedo tik 11men., vakar radau lovyteje atsiklaupusia. Taip kad, atrodo, tobulejam. Bet savaitgali buvom pas drauge, kurios mergaite tik dviem savaitem vyresne- tai ji jau vaiksto puikiausiai, duksta kaip didele. Ir zino,kaip parodyt pauksciuka "plast - plast" , paemus sepeti sau plaukucius "sukuoja", o maniske tik mama-tete sako, na, dar katuciu ploja, nosyte pipi parodo, bet man kazkaip per mazai visko atrodo... Zodziu, neramu man sad.gif

pasivysit ,kantrybes... 4u.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(SABA @ 2009 03 24, 14:27)
nu va siandien suzinojau, kad mano viena pusesere tik 3 metu vaikscioti pradejo, o iki to laiko ant uzpakaliuko sako kazkaip sliauzdavo blink.gif .Tai mane vis semyna mano ramina, ne visi vaikai vienodi.
Bet turbut sutiksiu su nuomuone, kad vaika kurie anksciau vaiksto, sliauzia, ropoja yra trupuciuka protingesni gal del to, kad gali visus daiktus pasiekti pmatyti.O musu maziukai kuriuos pastoviai ant ranku nesiojamč trupuciuka maziau daiktu zino,bet kai tik prades eiti viskas bus gerai.Taigi Spinduliuote viskas gerai bus.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Balandiene @ 2009 03 24, 22:30)
Oho, tai pagal jusu pasiekimus, maniske tai iki kokiu 18 men nevaikscios.  verysad.gif nes ji dar veliau viska daro pora menesiuku.
8 mėn. vartosi
11 mėn. atsiseda
11 men neropoja
11 mėn. neatsistoja

O jums buvo padideje / pamaze tonusai?
Kaip dabar maziukas laikosi, laksto?  4u.gif


Buvo biškis pamažintas raumenų tonusas.
Na ką aš žinau, šiaip man visa laika neurologas sakė - ojojoj veluoja veluoja - masažuokitės. Tai ir jums patarčiau masažuotis. Mes praėjom poliklinikoj 20 mankštų ir 5 masažus, privačiai 8 užsiėmimus (bet privačius nėra ko lyginti su valstyb.) po privačių vaikas pradėjo ropoti. Masažavau namie - jau buvau prisižiūrėjus kaip tai daryti, nusipirkau dideli kamuoli, masažinius kamuoliukus ir dirbom kiekviena diena po truputi. Nes tik namie neverkė - visur kitur visa masažo laika prarėkdavo visa gerkle - taip gaila buvo verysad.gif
Aš šiaip jaudinausi kol nepradėjo ropoti ir atsistojo, o ten tai jau irnesakyk.gif aišku, jog anksčiau ar vėliau vaikščiuos.
Dabar jam 17 mėn. vaikšto puikiai, šiaip labai atsargus vaikas - dar neturėjo nei vienos melynės tfu, tfu, tfu Gal ir dėl to vėliau viska darė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cesi: 25 kovo 2009 - 12:03
QUOTE(Balandiene @ 2009 03 24, 15:31)
O jusu vaikuciai buna, zaidzia su kitais vaikuciais? Nes maniske tai nemato kitu savo amziaus vaikuciu, tai gal del to sunkiau buna kazka ismokti.  g.gif Nors siaip ir as augau pati viena, bet labai anksti visko ismokau.  g.gif

mes einam i zaidimu grupes ir su draugu vaikas ji buna,na jei vaikas uz ja mazesnis,tai ji nesidomi zinoma,su didesniais na tokie ir zaidimai,apvertus masinytes ratus pasuka kartu,bet gi tie didesni irgi su maze nenori zaisti,o kazkaip bendraamziu neturime tiek daug... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(margariux @ 2009 03 24, 15:44)

bigsmile.gif dekui... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(megyte @ 2009 03 24, 16:23)
na mano sunelis tikrai mane siandien dziugina ir stebina thumbup.gif  thumbup.gif pirma karta man iseinant parode ate thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

thumbup.gif saunuolis... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Cesi @ 2009 03 25, 10:02)
Dabar jam 17 mėn. vaikšto puikiai, šiaip labai atsargus vaikas - dar neturėjo nei vienos melynės tfu, tfu, tfu  Gal ir dėl to vėliau viska darė

ko gero del to... g.gif saunuolis... wub.gif
Atsakyti
Mūsiškė turbūt iki 10 mėn. visai NESIVARTĖ ir sėdėt pradėjo vėlai, kažkur 8 mėn. (sėdėt, o ne atsisėsti iš gulimos padėties). Masažus darėm kelis kartus-kai masažuoja, tai apsiversdavo po kelis kartus, tik masažus baigiame- vėl tas pats. Aišku, ji sustiprėdavo, jausdavosi, kad kūnas, kojos, rankos sustiprėja. O paskui staiga, kai suėjo 9 mėn., pradėjo, kai pasodindavai, stotis, vaikščioti lovytėje, suėjus 10 mėn su puse pradėjo ropoti, 11 mėn. pradėjo eiti prilaikoma už rankų, o metų ir mėnesio pati atėjo pas mane iš kambario į virtuvę. Vos neatsisėdau tada pati ant grindų iš netikėtumo. Aišku aš ją vis vedžiodavau ir vedžiodavau. Kaip tik vasara buvo, pas senelius sode gyvenom, tai turėjom seno lėlės vežimuko rėmą-važiuoklę. Tai mažė įsikabindavo į tą rėmą, o aš iš priekio ją traukdavau(apsiėjom be stumduko). Taip ir pradėjom eiti. O dabar metai ir septyni mėn. Po namus duodasi kaip vėjas-užlipa visur kur tik įmanoma biggrin.gif
Neliūdėkit mamytės, aš manau, kad jei vaikučiui nėra nieko blogo nustatyta, tai tikrai anksčiau ar vėliau pradeda ir vartytis, ir eiti, ir sėsti. O kaip kitaip.
Atsakyti
mano suneliui astuoni menesiukai, penkiu menesiuku buvo atlikta operacija sirdeles. musu raidai tai turi itakos, masazuot musu negali nes kruvis sirdutei. tai dziaugiames bet kokiu pasiekimu, kad ir veliau.mokam slauzti, vartytis, atsistojes keturiom siubuojas ir biskuti taip pasliauzia. stovim tvirtai,bet pats neatsistoja ir nenori isikibes stoveti, su vaikstyne jau duodas po kambari,tik nelabai tai pavadinsi vaiksciojimu,tik neseniai pramoko.sedeti nesidi,tik kai pasodini. bet nevisada nusedi, nori begt biggrin.gif . o ir dantuku neturim dar.aisku mamai noretusi kad kazka greiciau ismoktu,kaip sliauzt rodziau,mokinau- tai padejo. o kitiem dalykam reikia daugiau mazojo pastangu

gal rastumete laiko uzpildyt anketa, nu cia ne i tema bet buciau labai dekinga, http://www.apklausa.....php?form=18431
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2009 03 24, 15:44)
Nesijaudinkit mamyte, su laiku pasivys bendraamžius  4u.gif
Jūsų dukryte su maniške panašaus amžiaus  thumbup.gif


Aciu. Kazkur sirdy zinau, kad viskas bus gerai, bet nerimas ima virsu... Juolab, ji tokia jautrute pas mus - nuo bet kokio astresnio garso krupcioja... Bet ca jau kita tema.
P.s. tikrai musu vaikiukai panasaus amziaus. Laukiam pirmojo metinio torto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(SABA @ 2009 03 24, 17:27)
nu va siandien suzinojau, kad mano viena pusesere tik 3 metu vaikscioti pradejo, o iki to laiko ant uzpakaliuko sako kazkaip sliauzdavo blink.gif .Tai mane vis semyna mano ramina, ne visi vaikai vienodi.
Bet turbut sutiksiu su nuomuone, kad vaika kurie anksciau vaiksto, sliauzia, ropoja yra trupuciuka protingesni gal del to, kad gali visus daiktus pasiekti pmatyti.O musu maziukai kuriuos pastoviai ant ranku nesiojamč trupuciuka maziau daiktu zino,bet kai tik prades eiti viskas bus gerai.Taigi Spinduliuote viskas gerai bus.


aciu uz palaikyma smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nicca @ 2009 03 24, 15:53)
Sveikutes, 4u.gif
mums jau tuojau bus 8men. mes sedim tvirtai,bet pati dar neatsiseda.Turiu paduoti ranka,nes taip pripratinau,sedasi ir tiesia ranka,kad jai padeciau.Nesliauzioja ir neropoja,tik ant keturiu linguoja lotuliukas.gif
Ji valgo  MP,o kosyciu suvalgo per viena karta tik po 50g.Daugiau ne pro kur,pradeda ziaugcioti verysad.gif As jau nezinau,kaip ja maitinti,gad valgytu g.gif



Maniske normaliai kita maista pradejo valgyt tik 10men. pries tai - tik MP ir ka nori, ta daryk -visiskai neissiziodavo niekam kitam. Dabar viskas susitvarke be jokiu papildomu specialiu pastangu.

Papildyta:


O jusu vaikuciai buna, zaidzia su kitais vaikuciais? Nes maniske tai nemato kitu savo amziaus vaikuciu, tai gal del to sunkiau buna kazka ismokti. g.gif Nors siaip ir as augau pati viena, bet labai anksti visko ismokau. g.gif

maniske atkreipia demesi i kitus vaikus, stebi susidomejusi. ilgai pasedejusi istiesia rankyte paciupinet.. ji viska daro letai ir apgalvojus smile.gif bet ziasti nepuola. drauges mergaite, kuria minejau anksciau, labai pirsosi zaist , visaip baksnojo, gloste, bet maniske tik sedejo issigandus ir nei krust,kaip koks besiginantis vabaliukas- apsimeta negyva.... smile.gif))
Atsakyti
nu va ir maniske siandien pradejo pirsciuku rodyti... bigsmile.gif nesitikejau net... bigsmile.gif mama buvo i lt atsotogaut palekus tai parveze tokia bezdzionele,na ji naturalaus kailio,gerai atrodo,kas jai pasirode nezinau rodo pirstuku su tokiom emocijom... bigsmile.gif paskui nuejom i kita kambari,o ten ant karnizo kita bezdzionele,ji vel taip pat reaguoja. bigsmile.gif nors sita tai simta metu jau cia kabo ,o ir ji kasdien cia buna,bet budavo dzin... smile.gif
Atsakyti
cia truputi neitema as ,sorry,bet:
[10:32:41] Andzej говорит: *Pasirodo tokie dalykai vyksta ir Vilniuj...** *
>
> Prieš keletą savaičių viename Vilniaus kino teatre
> moteris atsisėdo ant
> krėslo ir pajuto adatą. Atsistojusi pamatė adatą
> įsmeigtą kėdėn ir raštelį
> su užrašu "jūs ką tik buvote užkrėstas ZIV. ZIV
> kontrolės centras praneša
> apie daug panašių atsitikimų, atsitikusių neseniai
> kituose miestuose. Visos
> adatos buvo infekuotos ZIV. Taip pat centras informuoja,
> kad tokios adatos
> buvo rastos ir visuomeniniuose bankomatuose.
>
> Mes kviečiame visus būti atsargiems.
> Svarbu apžiūrėti kėdes visuomeniniuose vietose prieš
> atsisėdant. Kruopštaus
> apžiūrėjimo turėtu pakakt. Taip pat mes prašome
> kiekvieno, kas gaus šią
> žinutę parodyti ją savo artimiesiems ir draugams, ir
> perspėti apie grėsmę.
> Neseniai vienas gydytojas papasakojo apie kitą panašų
> įvykį. Prie adatos
> buvo prisegtas lapelis su užrašu - "Sveiki atvykę
> į pasauline šeimą - ZIV
> infekuotoju". Nežiūrint to, kad gydytojai
> paaiškino, jog praeis 6 mėnesiai
> kol virusas pakankamai sustiprės ir pradės ardyti
> imunitetą, ir sveikas
> žmogus galės gyventi dar apie 5-6 metus, užsikrėtusioji
> mirė po 4 mėnesių,
> tikriausiai dėl šoko ir streso.
>
> Pagalvokite apie tai, kad galite išgelbėti kažkieno
> gyvenimą išsiuntę šia
> informaciją toliau. Prašau skirkite keletą sekundžių
> savo laiko, kad
> išsiųstumėte šį laišką. Būkite atsargūs:
> Peterburge, adatas priklijuoja
> laiptinėse ant turėklų, todėl tamsoje leidžiantis ir
> laikantis už turėklų
> galima įsidurti adata, kuri užkrėsta ZIV.
>
> Pagarbiai,
> Kestutis Matulionis
> Generalinis direktorius
> Tel. (+370 5)2375 675 , fax. 2 375 678,
> mob.tel. +370 68...
> Nemenčinės pl. 15a,
> Vilnius , Lietuva.
> mailto: kestutis.matulionis@mct.lt >
> kestutis.matulionis@mct.lt
> MCT Medicinos Centru Tinklas. UAB
>
>
>
> Vaikštant Vilniaus Kalvarijų turguje galima pajusti
> bakstelėjimą į kurį
> nekreipsi dėmesio, vėliau gali sužinoti kad sergi ZIV .
> Būkite atsargūs,
> nužmogėjimas pasiekė protu nesuvokiamą ribą.
>
>
>
> doc., dr., HP Alina Pūrienė
> VšĮ Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinikos
> vyriausioji gydytoja
> Žalgirio g. 115, 117
> LT-08217 Vilnius
> Tel. (8-5) 2721031
> Faks. (8-5) 2728576
> Mob. 8-687 14131
> alina.puriene@zalgiriokli
Atsakyti
QUOTE(margariux @ 2009 03 24, 18:44)
Papildyta:
koks jusu puslapis?
http://kineziterapij...kineziterapija/
Papildyta:
Teisingai pasielgėte, šiaip kad jaustų kojas, kokią 10 - 15min, galite ir pastatyti, bet tik su batukais gerais, kad nekryptų kojos į šoniukus. O ropojimas labai geras dalykas wink.gif

as jau naudojausi jusu puslapiuku smile.gif labai aciu 4u.gif bet sedejimo pratimu mums nelabai pavyksta padaryti schmoll.gif

QUOTE(megyte @ 2009 03 24, 19:23)
na mano sunelis tikrai mane siandien dziugina ir stebina thumbup.gif  thumbup.gif pirma karta man iseinant parode ate thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

sveikinu 4u.gif

QUOTE(margariux @ 2009 03 24, 19:31)
šiaip neguldykite ant pilvo, o pastatykite ant keturių, kaip šuniukas smile.gif ant keliukų ir ant rankučių, jeigu dar tvirtai nesilaiko ant rankučių, tai padėkite ir prilaikykite, kad nebūtų su nosim bum, ir taip pasūpuokite į priekį atgal, deja nenufotografavus kaip tai padaryti, ir neradau nuotraukų šiuo metu, ir neturiu manekeno jau smile.gif nes mažoji jau užaugo smile.gif bet tikrai padarysiu kažkada. žodžiu taip jūs ją pastumdot, kad į priekį atgal ant rankų ir ant kojų pasisuptų, galite per pilvą susuktą į juostą rankšluostį paimti, ir taip jūs laikote už galų ir vedate į priekį, prilaikot kad nenugriūtų ant nosies. suprantu, sunku suprasti nepamačius nuotraukose, bet tikuosi supratote.

meginsim ir mes mokintis ropot, nes kol kas mes tik sliauziojam

ir isvis si temuke man labai patinka thumbup.gif aciu mamytes, kad dalinates patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zali: 25 kovo 2009 - 16:03
Sveikos mamytės,
pastebėjau tokį dalyką, kad mano mažylė labai bijo stovėti, kai jos nelaikai, nesvarbu, kad šalia esi doh.gif O ir su stumduku nedraugauja kol kas visai, irgi bijo doh.gif O kai jaučia, kad laikai, tada tai jau žingsniuoja kaip didelė ar stovi išsišiepus unsure.gif Manau čia ji turi kažkokią psichologinę baimę, reiks vėl pas gydytojus nueiti konsultacijai.
O šiaip iš mūsų pasiekimų tai gražiai rodo ate ate, ploja katutes, moka parodyti kur nosytė, akytės. biggrin.gif
Visi vaikai jai labai įdomūs, iš karto pamačius rodo pirštu, pradeda šūkauti, nori paliesti biggrin.gif
O dar ir jautruolė, kaip čia viena mamytė rašė, stiprių garsų išsigasta, labai bijo dulkių siurblio. lotuliukas.gif

Atsakyti