Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

QUOTE(zali @ 2009 03 24, 10:16)

** bandem mes mazuti masazuoti kai jam buvo 4 men., tai kur tau vaikas klyke verysad.gif tai nusprendem, kad mums ju nereikia, tuo labiau, kad mes cia patys buvom sugalvoje, kad masaziukai nepakenks visam mazucio tvirtumui.


Buvot labai gerai sugalvoje del masazu, nes jie ne tik kad nekenkia, bet duoda tikrai daug naudos. Jei vaikas turi problemu del raumenu tonuso, vien masazu nepakanka, cia jau reikia kompleksines pagalbos, bet profilaktikai masazai labai geras dalykas. Mes profilaktiskai masazavomes 2 men, 5,5 men ir 7,5 men. Aisku, stebuklu masazai nepadare - sunus tvirtai sedeti pradejo tik 8 men, taciau po paskutinio masazu kurso, jis jau pats atsistoja ir stovi pilna peda, pradejo ropoti. Jei mazylis verkia, kai ji masazuoja, galima pabandyti pakeisti masaziste, buna, kad mazyliai tiesiog nepriima zmogaus. O buna, jei raumenu tonusas labai padidejes, kad tiesiog reikia siek tiek pirmus kartus pakenteti, nes procesas gana skausmingas, kol atsipalaiduoja raumenukai.
Atsakyti
Labukas lotuliukas.gif
na manau kad mano sunytis su kiekviena diena vis tobuleja thumbup.gif thumbup.gif , tetis sake kad vakar vaikinas gana neblogai stovejo keturiom ir lingavosi thumbup.gif thumbup.gif .Siandien ir as pastebejau kad jis vis bando taip padaryti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .bet daktare sake vistiek reikia varyti pas neurologe nes mano mazius nesedi, nesiremia kojytemis doh.gif ,bet manau po truputi mes visko ismoksim thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(megyte @ 2009 03 24, 12:08)
Labukas lotuliukas.gif
na manau kad mano sunytis su kiekviena diena vis tobuleja thumbup.gif  thumbup.gif , tetis sake kad vakar vaikinas gana neblogai stovejo keturiom ir lingavosi thumbup.gif  thumbup.gif .Siandien ir as pastebejau kad jis vis bando taip padaryti thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .bet daktare sake vistiek reikia varyti pas neurologe nes mano mazius nesedi, nesiremia kojytemis doh.gif ,bet manau po truputi mes visko ismoksim thumbup.gif  thumbup.gif


Aisku, kad ismoksite 4u.gif O kad neurologe patikrins, tai ramiau bus, gal ka naudingo patars, pvz fizioterapijos kursa ar kokiu pratimu namie.
Atsakyti
QUOTE(margariux @ 2009 03 23, 19:32)
Man keistai ten kur siūlo sodinti nesėdintį vaiką ant savo kojos  g.gif  juk negalima ilgiau kaip kelias sekundes laikyti sėdimoje padėtyje, kol pats nesėti, stuburą ir šonkaulius galima sutraumuoti  g.gif  Ar aš kažko nesupratau  g.gif

mano dukryte 6,5 menesiu dar normaliai nesedejo (, kau nuejom pas neurologe pasake, kad reikia sodinti, as sodinau, lingavo, sedejo ne tvirtai, bet paskui ziuriu, kad vis geriau ir geriau pradejo sedeti. Ir jau nuo 7,5 menesio mes sedim tiesiai.Bet pati dar neatsiseda.

Dabar ta pati darau su stovejimu.mano mazulka zingsniuku nedare, bet mes ja vedziojam po kambarius, aisku is pradziu neejo, paskui ejo kaip girtuoklelis, koja ant kojos dejo, dabar vis geriau pradeda zingsniuoti, nors pati nestovi.
Be to del masazu, as irgi tokios nuomuones, kad juos galima patiems daryti, o pagrindinis dalykas yra manksta.
Mums neurologe parode pratimus, pastatom vaika ant grindu, kad turetu kur laikyti rankom, ir pakeliam viena koja, stovi vaikas ant vienos, pakeliam kita koja.Ir taip stiprinam raumenukus koju.
Be to mums buvo padidejas ranku raumenu tonusas, dar pries 2 savaites, sunkiai leisdavo rankytem paploti.neurologe pasake, kad turime imti vauiko rankas ir vaiko rankomis glostyti sau veida sakyti caca, arba vaiko rankomis vaiko veiduka glostyti.remtis rankomis, ir pamazu tas tonusas prades mazeti.Mums jau sumazejo.pati matau.
Be to padidejas raumenu tonusas kaip man aiskino yra geriau nei sumazejas.
bet viskas yra pataisoma, jei nera patologijos.
Atsakyti
QUOTE(megyte @ 2009 03 24, 12:08)
Labukas lotuliukas.gif
na manau kad mano sunytis su kiekviena diena vis tobuleja thumbup.gif  thumbup.gif , tetis sake kad vakar vaikinas gana neblogai stovejo keturiom ir lingavosi thumbup.gif  thumbup.gif .Siandien ir as pastebejau kad jis vis bando taip padaryti thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .bet daktare sake vistiek reikia varyti pas neurologe nes mano mazius nesedi, nesiremia kojytemis doh.gif ,bet manau po truputi mes visko ismoksim thumbup.gif  thumbup.gif

zinoma ismoksit drinks_cheers.gif mes irgi ismoksim mirksiukas.gif

QUOTE(SABA @ 2009 03 24, 13:37)
mano dukryte 6,5 menesiu dar normaliai nesedejo (, kau nuejom pas neurologe pasake, kad reikia sodinti, as sodinau, lingavo, sedejo ne tvirtai, bet paskui ziuriu, kad vis geriau ir geriau pradejo sedeti. Ir jau nuo 7,5 menesio mes sedim tiesiai.Bet pati dar neatsiseda.

o mano ne tik kad nesedi, bet ir nenori sedeti unsure.gif kai ji bandau sodint tai jis vis kelia uzpakaliuka ir pyksta doh.gif MB sako jis greiciau atsistos nei sedes
Atsakyti
QUOTE(SABA @ 2009 03 21, 15:31)
nakvisa sveikinimai user posted image

dekui... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Balandiene @ 2009 03 21, 20:06)
Vakar pirmaji zodeli pasake: baby.  biggrin.gif

wub.gif su praejusiais 11 menesiuku... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(megyte @ 2009 03 22, 08:53)
labas rytelis lotuliukas.gif

mano maziukas siandien taip netiketai atsistojo keturiom ir pradejo linguoti thumbup.gif  thumbup.gif , bet labai trumpai ir vel atsigule ant pilvuko lotuliukas.gif.Man tiek laimes buvo, pamazu ir mes mokinames ropoti thumbup.gif  thumbup.gif

saunuolis... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(M.i.g.l.e @ 2009 03 22, 15:27)
Niu sveikos 4u.gif
Va praėjom mes masažų apmokimus, dabar sportuosim namie. Bet kaip tyčia tik pradėjom mokintis masažiukus, pradėjo pirmieji 2 dantukai dygt biggrin.gif  ir faina ir pikta, nes iš 5 apmokimų dienų normaliai be zirzimo pasportavom tik 2 dienas doh.gif  doh.gif
Bet galiu pasidžiaugt nors tuo kad pagaliau persiverčiam per abu šonus, nes anksčiau ant pilvuko vertėsi tik per kairę pusę. Kas dar? g.gif  ai ir neseniai gulėdamas ant pilvo pradėjo viena ranka pasirėmęs, kitą aukštai iškelia, siekia ko nors ir gana gerai ligsvarą išlaiko. Ir dar netyčia kartais atbulom pašliaužiam ax.gif  O su sedėjimu tai dar  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  doh.gif  verysad.gif

su menesiadieniu ir naujasi pasiekimais... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(megyte @ 2009 03 24, 09:08)
Labukas lotuliukas.gif
na manau kad mano sunytis su kiekviena diena vis tobuleja thumbup.gif  thumbup.gif , tetis sake kad vakar vaikinas gana neblogai stovejo keturiom ir lingavosi thumbup.gif  thumbup.gif .Siandien ir as pastebejau kad jis vis bando taip padaryti thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .bet daktare sake vistiek reikia varyti pas neurologe nes mano mazius nesedi, nesiremia kojytemis doh.gif ,bet manau po truputi mes visko ismoksim thumbup.gif  thumbup.gif

ismoksit ismoksit,niekur nedingsit... mirksiukas.gif
Papildyta:
pas mus nieko naujo... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos.
Stai del to,kad mano dukryte "prie tinginiuku" ir as atejau cia pasiskaitinet. kazkiek nurimau paskaiciusi.
Tai va, mansiskei jau po dvieju savaiciu metai smile.gif Ji balandinuke- kaip ir keliu cia rasanciu mamu vaikuciai smile.gif Vartytis pradejo veliau nei "pagal standartus" reiketu. Apie vaiksciojima nei kalbos dar nera - pastatyta laikoma svyruoja ir net nezerngia, kojytes kaip du stagariukai ibestos viena salia kitos ir nei krust. Tiesa, vaikstynej begioja, bet , atrodo, daugiau spiriasi ir rieda negu zingsniuoja... Atsisedo tik 11men., vakar radau lovyteje atsiklaupusia. Taip kad, atrodo, tobulejam. Bet savaitgali buvom pas drauge, kurios mergaite tik dviem savaitem vyresne- tai ji jau vaiksto puikiausiai, duksta kaip didele. Ir zino,kaip parodyt pauksciuka "plast - plast" , paemus sepeti sau plaukucius "sukuoja", o maniske tik mama-tete sako, na, dar katuciu ploja, nosyte pipi parodo, bet man kazkaip per mazai visko atrodo... Zodziu, neramu man sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Spinduliuote @ 2009 03 24, 14:30)
Sveikos.
Stai del to,kad mano dukryte "prie tinginiuku" ir as atejau cia pasiskaitinet. kazkiek nurimau paskaiciusi.
Tai va, mansiskei jau po dvieju savaiciu metai smile.gif Ji balandinuke- kaip ir keliu cia rasanciu mamu vaikuciai smile.gif Vartytis pradejo veliau nei "pagal standartus" reiketu. Apie vaiksciojima nei kalbos dar nera - pastatyta laikoma svyruoja ir net nezerngia, kojytes kaip du stagariukai ibestos viena salia kitos ir nei krust. Tiesa, vaikstynej begioja, bet , atrodo, daugiau spiriasi ir rieda negu zingsniuoja... Atsisedo tik 11men., vakar radau lovyteje atsiklaupusia. Taip kad, atrodo, tobulejam. Bet savaitgali buvom pas drauge, kurios mergaite tik dviem savaitem vyresne- tai ji jau vaiksto puikiausiai, duksta kaip didele. Ir zino,kaip parodyt pauksciuka "plast - plast" , paemus sepeti sau plaukucius "sukuoja", o maniske tik mama-tete sako, na, dar katuciu ploja, nosyte pipi parodo, bet man kazkaip per mazai visko atrodo... Zodziu, neramu man sad.gif


Nesijaudinkit mamyte, su laiku pasivys bendraamžius 4u.gif
Jūsų dukryte su maniške panašaus amžiaus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif
mums jau tuojau bus 8men. mes sedim tvirtai,bet pati dar neatsiseda.Turiu paduoti ranka,nes taip pripratinau,sedasi ir tiesia ranka,kad jai padeciau.Nesliauzioja ir neropoja,tik ant keturiu linguoja lotuliukas.gif
Ji valgo MP,o kosyciu suvalgo per viena karta tik po 50g.Daugiau ne pro kur,pradeda ziaugcioti verysad.gif As jau nezinau,kaip ja maitinti,gad valgytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicca @ 2009 03 24, 15:53)
Sveikutes, 4u.gif
mums jau tuojau bus 8men. mes sedim tvirtai,bet pati dar neatsiseda.Turiu paduoti ranka,nes taip pripratinau,sedasi ir tiesia ranka,kad jai padeciau.Nesliauzioja ir neropoja,tik ant keturiu linguoja lotuliukas.gif
Ji valgo  MP,o kosyciu suvalgo per viena karta tik po 50g.Daugiau ne pro kur,pradeda ziaugcioti verysad.gif As jau nezinau,kaip ja maitinti,gad valgytu g.gif

o tai gal bandyk per kelis kartus kosytes duot g.gif
Atsakyti
nu va siandien suzinojau, kad mano viena pusesere tik 3 metu vaikscioti pradejo, o iki to laiko ant uzpakaliuko sako kazkaip sliauzdavo blink.gif .Tai mane vis semyna mano ramina, ne visi vaikai vienodi.
Bet turbut sutiksiu su nuomuone, kad vaika kurie anksciau vaiksto, sliauzia, ropoja yra trupuciuka protingesni gal del to, kad gali visus daiktus pasiekti pmatyti.O musu maziukai kuriuos pastoviai ant ranku nesiojamč trupuciuka maziau daiktu zino,bet kai tik prades eiti viskas bus gerai.Taigi Spinduliuote viskas gerai bus.
Atsakyti