Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai tinginukai

meailas pagaukmane@yahoo.com

del raumenu grupiu as ir nezinau ten kurios,turbut kone visas:) maniske irgi retai ant ranku remesia ir ant pilvo isvis neguli nors tu ka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SABA @ 2009 02 22, 10:23)
o mes i vone turime dar toki ciuzinuka, paralonini, tai ant jo paguldau, tai ant jo manksta sedejimui darom, nes lengviau atsiseda.Na o paskui plaukiojam.
Oj kaip as Jus Robertuk suprantu, mano tai irgi silpnute mergyte, bet gimdymas mano sunkus buvo tai neurologai ir aiskina kad iki kol vaikscioti neprades turesim daug su ja darbo, tipo reikia mankstintis. Taigi kantrybes

mano gimdymas ir buvo sunkus dare cezari ir as daznai bandau tuo pateisint kad maziukas silpnas ir ir tikiuosi kad kai prades vaiksciuoti sustipres smile.gif
Atsakyti
na ves jau baigem masazu 10kursu ir ka nieko naujo na tik kad va sedim jau neblogai mokam rankutem pasiremti griudami smile.gif tik ir toliau nei sliauzem nei ropojam i prieki judet nesistengima schmoll.gif
Atsakyti
Mes taip pat praėjom 10 masažo 5,5 mėnesio kai buvom. tai po jų tik pradėjo galvą kartu su pečiais kelti, daugiau kaip ir nieko. Iki jau visą mėn. pačios mokinamės sėstis, tai dabar kai už savaitės bus 7 mėn. jau moka gerai vartytis per vieną pusę, net naktį jau miega pati pasivertus ant šono, sėdasi, bet turi duoti rankas, pati niekaip dar nesugeba, ant pilvo vis tiek nenori gulėti, apsiverčia ir moja rankomis į šonus, reik šalia gulėti ir užiminėti, kad gulėtų. Šiek tiek pasikelia ant ištiestų rankų, bet labai trumpai, šiek tiek atgal pašliaužia, bet reik geros nuotaikos. Mačiau porą kartų kėlė užpakalį g.gif
Apie gimdymą, tai gimdžiau su skatinamaisiais, o šiaip viskas buvo sklandžiai. Gimė 2,84 kg, o 6 mėn. svėrėm tik 5,8 kg. ūgis 65 cm. Šiaip gi guvi, linksma, judri, daug čiauška. Ach nežinau, gal čia normalu ir nereik spausti vaikučio g.gif
Atsakyti
na o as, atsisakiau, masazu raidos centre, bijau, kad vaikas ligu nepagautu, dabar pavasaris, ligu padaugejo.Mankstinu pati, ant kamuolio, masazus darau.Vonioje pliuskenames. seip matau, kad jau ilgiau issedeti gali, pati atsiseda, kai uz koju palaikai. Skaiciau savo ligos istorijos knygute, tai ten apie kiekviena mano menesi augimo parasyta, tai as pradejau sedeti 7,5 men, o ropoti, tai 9 menesiu dar neropojau, tik apie 11 menesi atsistojau.Nu ir nusiraminau biski ax.gif
Atsakyti
ax.gif na seip as ir nusprendziau neskubinti,nes per prievarta ji nieko nesimoko,uzsispiria ir tuo viskas baigiasi blush2.gif pirksim ir mes kamuoliuka bei pratimukus darysim rolleyes.gif tikiuosi kad mano kantrybe duos rezultatu ax.gif
Atsakyti
labas vakaras
Idomu pasiskaitineti sia temele, nes mano dukryte viena is sios temos heroju 4u.gif
Mums 8,5 men., ir nei sliauziam, nei ropojam g.gif Sliauzti, kai pastumi arba turi kur remtis - bando ir daro sliauzimo judesiukus, taciau kai neturi uz ko pasispirti - tuo ir baigiame pasirodyma. Verciasi ant pilvo ir sukasi aplink savo asi. O kai nori pasiimti ka nors sedadama - stengiasi, lenkiasi, ir stenedama ... pasiima.
Taciau lyg jau bando stotis: ciumpa uz bet ko, kas gali jai padeti stotis ir siaip ne taip... doh.gif Galbut ji bus is tu, kad nei ropos, nei sliaus, o is karto stosis?
Sedi gerai nuo 7 men, bet dar neatsiseda pati, taciau labaaai stengiasi, kas mama guodzia smile.gif
O kalbos doh.gif : ma, be ,ba, te, ate, va, da, prrr, brrr... ir t.t., ploja katuciu, rodo ate"", pati slepiasi po skarele ir laukia "ku-ku"... smile.gif

Buna dienu, kai del jos neropojimo ir nesliauzimo pergyvenu, bet kita diena kai pasako koki nauja skiemeni - pagalvoju, kad matyt bus is tu, kad maziau veiks, bet daugiau kalbes smile.gif

bukit sveiki, manau, kad kiekvienam labai individualu vaikuciui, kada jis ka pradeda pats daryti. 4u.gif
Atsakyti
na va mes buvom pas neurologe vilniuje tai ka pasake kad zemas raumenu tonuas o jis mus zemas jau nuo 3men atlankem 3 masazu kursus na ir kas ir nieko visvien mazas schmoll.gif nebezinau ka bedaryt g.gif raida atitinka amziu tik tas raumenu tonuas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Balandiene @ 2009 02 15, 19:58)
Pakalbejau siandien su tevais LT, tai jie panikuoja, kad mano mazyle jau beveik 10 men, o net neropoja. Ju nuomone, ji jau vaikscioti turetu. O kai jiems pasakiau, kad kai kurie vaikai visai neropoja, is karto vaiksto, tai tevas sako - o Lietuvoje visi vaikai ropoja, nesu mates tokio, kuris neropotu! (Tipo as kazka negerai Amerikoje cia darau, kad vaikas neropoja, pagal Amerikoniska sistema matai vaika auginu, and pilvo neguldau, ir t.t. ir pan.  doh.gif ). Nors nusisauk nuo tu aplinkiniu nuomones.  doh.gif

nu jo tipo LT vaikai kitokie... cool.gif lotuliukas.gif tai,kad mano brolis irgi LT gime,na jis truputi bande pasliauzti atbulas,bet nesigavo,tada paeme ir atsistojo viena diena... smile.gif zinau tokiu atveju daugybe... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Balandiene @ 2009 02 19, 02:30)
Mamytes tinginiuku-pupuliuku, o kokio sudejimo jusu mazyliai? Gal manote, kad kuno sudejimas kazkiek lemia tai ar vaikelis greiciau ar leciau juda?

zinok gali buti... g.gif maniske labai stambi... blush2.gif ji sveria 10kg 140g,o ugis 64 kazkur... rolleyes.gif
pries pora savaiciu lyg ir bande sliauzti atbula,pora dieneliu parode sugebejimus ir vsio... doh.gif vel ratu sukasi... unsure.gif
Atsakyti
as kazkaip nepergyvenau, maniau mano bambyzas puikiai vystosi, vartytis pradejo nuo5,5men ir ant pilvuko jau patikt pradejo, ko anksciau uoj kaip nemego schmoll.gif bet paskaitinejus viena skyreli cia, issiziojau blink.gif tokio amziaus leliai kaip maniskis, jau sedi blink.gif g.gif nu maniskis isikibes i mano pirstus ir atsiseda, bet paciam, tai dar toli grazu iki sedejimo g.gif Tai dabar psimeciau, tinginiukas jis ar ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inetata: 27 vasario 2009 - 15:02
QUOTE(vaikiukas @ 2009 02 25, 16:16)
labas vakaras
Idomu pasiskaitineti sia temele, nes mano dukryte viena is sios temos heroju :4u:
Mums 8,5 men., ir nei sliauziam, nei ropojam :hm Sliauzti, kai pastumi arba turi kur remtis - bando ir daro sliauzimo judesiukus, taciau kai neturi uz ko pasispirti - tuo ir baigiame pasirodyma. Verciasi ant pilvo ir sukasi aplink savo asi. O kai nori pasiimti ka nors sedadama - stengiasi, lenkiasi, ir stenedama ... pasiima.
Taciau lyg jau bando stotis: ciumpa uz bet ko, kas gali jai padeti stotis ir siaip ne taip... :oh Galbut ji bus is tu, kad nei ropos, nei sliaus, o is karto stosis?
Sedi gerai nuo 7 men, bet dar neatsiseda pati, taciau labaaai stengiasi, kas mama guodzia :)
O kalbos :oh : ma, be ,ba, te, ate, va, da, prrr, brrr... ir t.t., ploja katuciu, rodo ate"", pati slepiasi po skarele ir laukia "ku-ku"... :)


Oj, jums tikrai nera ko jaudintis, pas dukryte tiek pasiekimu! Del ropojimo manau tikrai dar labai anksti jaudintis, juk normalus ropojimo laikas 8-10 men, ir tai ne visi pradeda tada ropoti. . . Saunuole jusu dukryte! Maniske irgi bande sliauzti kai buvo apie 8 men. Bet vat po to verksleno ant pilvo, tai neguldziau daug, tai nustojo sliauzti, ir dabar net nebando. :hm

QUOTE(robertukas @ 2009 02 27, 03:27)
na va mes buvom pas neurologe vilniuje tai ka pasake kad zemas raumenu tonuas o jis mus zemas jau nuo 3men atlankem 3 masazu kursus na ir  kas ir nieko visvien mazas :mmm  nebezinau ka bedaryt :hm  raida atitinka amziu tik tas raumenu tonuas  :verysad:


O ar savaime neatsistao raumenu tonusas vaikui augant ir judant? Ar jums visame kune zemas, ar tik kurioje dalyje?

QUOTE(nakvisa @ 2009 02 27, 07:49)
nu jo tipo LT vaikai kitokie... B)  :lotuliukas:  tai,kad mano brolis irgi LT gime,na jis truputi bande pasliauzti atbulas,bet nesigavo,tada paeme ir atsistojo viena diena... :) zinau tokiu atveju daugybe... :mirksiukas:
Papildyta:

zinok gali buti...  maniske labai stambi...  ji sveria 10kg 140g,o ugis 64 kazkur...
pries pora savaiciu lyg ir bande sliauzti atbula,pora dieneliu parode sugebejimus ir vsio... :oh vel ratu sukasi...


Taigi, taigi, zinau kad nekitokie, bet artimuju ir pazistamu nuomone visi vaikai viska gerai daro, o maniske tai jau atsilikele. . . Bijau jau su kitais net sneketi sitais klausimais, nes isgedina baisiausai.

Oho, didele jusu dukryte! Sako stambesni vaikai leciau judeti pradeda, nes vis gi dauiau svorio reikia pakelti raumenukams, bet mano kaip sliekas, ilga ir sonklaulius gali skaiciuoti, bet kas is to, vis tiek nejuda. :verysad: Va dabar sedi, ismete visus zaisliukus, kur pasiekti negali, bet nebando iki ju nusigauti, o pradeda zirzti kad mamyte paduotu.
Atsakyti
QUOTE(inetata @ 2009 02 27, 17:01)
as kazkaip nepergyvenau, maniau mano bambyzas puikiai vystosi, vartytis pradejo nuo5,5men ir ant pilvuko jau patikt pradejo, ko anksciau uoj kaip nemego schmoll.gif  bet paskaitinejus viena skyreli cia, issiziojau blink.gif tokio amziaus leliai kaip maniskis, jau sedi blink.gif  g.gif  nu maniskis isikibes i mano pirstus ir atsiseda, bet paciam, tai dar toli grazu iki sedejimo g.gif  Tai dabar psimeciau, tinginiukas jis ar ne? g.gif

asmeniskai as tik nuo 6menesio pradejau sodinti savaja blush2.gif nemaciau reikalo to daryti anksciau g.gif nuo puses metu ir ant keliu pasosindodavau ir seip jau leisdavau pasedet ax.gif pirma menesi svirduliavo kaip girtuoklelis,bet po to ismoko laikyti lygsvara,tai tikrai nemanau,kad jusu vaikas tinginukas,tiesiog manau,kad kitos mamos is savo vaiku nori padaryti velniai zino ka schmoll.gif o man dave patarima,kad nera reikalo skubinti savo vaiko,kai jam ateis tinkamas laikas,tai ir prades daryti viena ar kita,tai manu kad jums tikrai neverta jaudintis,kad jusu vaikas dar nesedi rolleyes.gif
Atsakyti