Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

o neprireike talko (ar kaip cia ji pavadinus). Kazkur perskaiciau, kad reikia ir nusipirkau. O daktare patare geriau aliejuku patepti arba "bepanten" tepaliuku. Tai ir stovi iki siol nepanaudotas ax.gif
Atsakyti
O man visiskai neprireike buteliuku, nusipirkau pora, dar dovanu gavau, tai taip ir stovi, nes pieno turejau pakankamai, o ir dabar geria arbatas ir sultis is puodelio.taip pat beveik nenaudojau aliejuko kuneliui, nes odele nebuvo tiek sausa, kad tept reiketu, dar kai buvo visai mazytis tai patepiau is mandrumo, tai net isbere.Aliejuka naudojau maudant, kelis laselius i vandeni ilasindavau, bet tai irgi nebutina.dar budama nescia labai domejausi kudikio kosmetika, jau norejau prisipirkti, kas tik imanoma, bet gerai, kad nepirkau -neprisireike. labai geras vaikiskas muiliukas Tindi, jis nesausina odeles.
Atsakyti
QUOTE(eime @ 2006 01 13, 23:22)
Aš labai smarkiai mąstau ar reikalingas daiktas auto kėdutė-nešioklė . Pati nevairuoju , pastoviai vyras vežioja , gali lelius ir lopšiuke automobilyje gulėti  g.gif  kaip mamytės mąsto  mirksiukas.gif


man tai labai reikalingas daiktas, nes mažius ir namuose jame užmiega, o ir vyras prie lubų pritvirtino kablį, tai mes užkabinam tą kėdutę ir gaunasi kaip supynės thumbup.gif .Dabar ir mes mažylį mašinoj lopšy vežiojamės , bet tuoj netilps, tai bus panaudota ir kėdutė-nešioklė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintale @ 2005 07 19, 13:17)
Sveikos mamytės,

ko labiausiai jums pritruko po gimdymo? T.y. ko gailejotes neisigijusios dar kol buvot  nestuke.gif ?
O gal ko nors isigijote per daug ir ne neprireike?  doh.gif


Aš tai labai gailėjausi kad buvau tikra višta ir nenusipirkau važiuodama į ligoninę bepanten tepaliuko, nes kai apkramtė visas krūtis tai buvo oi oi oi mega_shok.gif
Skaičiau dėl automobilinės kėdutės tai ją mes nusipirkom tik kai mažiui buvo 4mėn. smile.gif
Atsakyti
Man tai neprireikė daugelio rūbeliųsmile.gifO dėl tepalo bepanten, negi nieks iš taviškių atvešt negalėjo?
Atsakyti
QUOTE(eime @ 2006 01 13, 22:22)
Aš labai smarkiai mąstau ar reikalingas daiktas auto kėdutė-nešioklė . Pati nevairuoju , pastoviai vyras vežioja , gali lelius ir lopšiuke automobilyje gulėti  g.gif  kaip mamytės mąsto  mirksiukas.gif


mum tai labai reikalingas daiktas, nes namie naudojam tongue.gif įsisodinu ir nešuos su savim į virtuvę ar kitą kambarį, užkabinu žaislų ir tupi mano vaikis ten patenkintas. Ilgai nelaikom.

Mašinoj vežamės ir su krepšiu ir toje kėdutėje, priklauso nuo situacijos. Jei norim, kad neužmigtų, tai kėdutėj. tongue.gif
Atsakyti
O mums kėdutė - nešioklė nepakeičiams dalykas visur, nes mano mažius labai judrus nuo gimimo ir reikalaujantis dėmesio, tai įsodini ir nors minutę laisvą turi, o lopšyje ilgai nenoi gulėti, nes nieko gerai nemato. Tao mes net į prekybos centrą su kėdute nusinešam, kėdutę ant pirkinių vežimo ir važinėamės. Na tos kėdutės tai nuostabus išradimas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eime @ 2006 01 13, 21:22)
Aš labai smarkiai mąstau ar reikalingas daiktas auto kėdutė-nešioklė . Pati nevairuoju , pastoviai vyras vežioja , gali lelius ir lopšiuke automobilyje gulėti  g.gif  kaip mamytės mąsto  mirksiukas.gif


na,mes tai kedute jau pakeitem...nusipirkom didesne...kadangi kedute-nesiojama pirkom kartu su vezimuku,ji ir i vezima isistatydavo ir masinoje galedavo buti....jo ir uzmigti budavo smagu vaikiukui...bet keturiu menesi nupirkome tik auto kede,kuri tinka tik masinoje,ji nenesiojama...nes i ana jau nebetilpo petukai,vaikas nejeukiai jausdavosi,o sita dabar didele...tai as manau,kad reiketu pasvarstyti ar verta pirkti nesiojama kede....nas manau vistiek kainuoja...
g.gif
Atsakyti
na as tai buvau prisipirkusi bent jau kelis liemenukus per prieki atsisegamus,specisliai niescioms,spienelio kremo,bet nei vieno buteliuko....kaip po dvieju dienu gavau mastita,vyras puole pirkti geriausia pientrauki,jam ir buteliukus teko nupirkti....pientraukis isvis jokios naudos nedave...o kaip po savaites nutraukiau piena...tai taip ir liko nepanaudotas pientraukis ir bet du nauji liemenukai....
labai daug turejau visokiu rubeliu...mano drauge suneliui buvo pripirkusi visokiu megztuku,bliuskyciu,kuriu taip ir nespejome uzsideti...o pasigedau labiausiai paprastu sliauztinuku....
ai ir dar kaip tik grizom namo yras leke i parduotuve nupirkti buteliuku ir pripirko ciulptuku...reiketu jums juos pamatyri... biggrin.gif trumpuciai tokie...nu ir kaip vyras..kokiu 4 nupirko...tais vaikas nei i burna tokiu mazu,jam krisdavo is burnytes...tai nusipirkom geresniu.... thumbup.gif
Atsakyti
Siaip mum nieko nepritruko smile.gif gydytoja pasake ko reikia veztis bigsmile.gif
Atsakyti
o kas tie smelinukai? g.gif
Atsakyti


Smėlinukai arba ,dar kai kas vadina juos bodžiukais tai yra apatiniai marškinukai, kurie susegami per klinuką. Jie būna ilgomis arba trumpomis rankovytėmis. Labai patogus drabužėlis. thumbup.gif
Atsakyti