Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

Pritrukt nieko nepritrukau, bet kiti rubai buvo vos vos. Teko greit su jeis atsisveikinti. Tiesa kai kuriu ir neapsivilkom. Neverta per daug prisipirkti, visada spesit.
Atsakyti
Labai patogu naudoti vystykliukuss. Pati nepirkau , bet mociute pasirupino. Tokie grazus, flaneliniai, su meskiukais, zuikuciais ... Naudoju netiesiogiai pagal paskirti vietoj sauskelniu... Pavyzdziui isplovus uzpakaliuka labai faina minkstuciu nusausinti, uzpakalioka vedinant patiesti po mazyliu, kur i svecius vaziuojant su savim pasiimt, kad paguldyti vaikeli, o ne versti seimininku ieskoti ko... Na ir i poliklinika einant ant vysymo stalo patiest. O mano mazius jau ir piesinukais susidomejo, tai sauskelnes ilgai keiciam, kol prisizais... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nataliuke @ 2005 12 23, 22:26)
Labai patogu naudoti vystykliukuss. Pati nepirkau , bet mociute pasirupino. Tokie grazus, flaneliniai, su meskiukais, zuikuciais ... Naudoju netiesiogiai pagal paskirti vietoj sauskelniu... Pavyzdziui isplovus uzpakaliuka labai faina minkstuciu nusausinti, uzpakalioka vedinant patiesti po mazyliu, kur i svecius vaziuojant su savim pasiimt, kad paguldyti vaikeli, o ne versti seimininku ieskoti ko... Na ir i poliklinika einant ant vysymo stalo patiest. O mano mazius jau ir piesinukais susidomejo, tai sauskelnes ilgai keiciam, kol prisizais... lotuliukas.gif


aš turiu tokių paprastų medžiaginių a la pampersų, tai irgi užmetu mažiui, kai plika šikna vartaliojas. Ypač tada, kai pastebiu, kad galim čiukršlės sulaukti. O paprastų flanelinių vystykliukų, tų vadinamųjų palų, tikrai turiu daug. Labai geras ir naudingas daiktas - pasitiest gali, vaikiuką įvyniot thumbup.gif o kai "aplaisto" ne taip jau ir gaila lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė_MAJA @ 2006 01 04, 16:43)
Mes ligoninėj išbuvom 5 dienas (ir dar 7 dienas iki gimdymo), todėl aš buvau pritrūkus švarių naktinių - teko vyrui susirinkti dėvėtus ir skalbti  blush2.gif
O po gimdymo labiausiai pritrūkau, tiksliau visai nebuvau pasiruošusi didelio "numerio" įklotų - kraujavau smarkiau nei tikėjausi. O malyžiui labiausiai reikėjo marškinėlių, nes kai pamatė, kad rengiu savo rūbeliais, griežtai paliepė marškinėlius ir kepurėles keisti kasdien. Su kepurėlėm apsiėjom (biškį nesamonė kasdien keisti), o vat marškinėlių (kaip ir įklotų) parūpino tėtukas  wub.gif


nors aš įklotais buvau pasirūpinus, bet pritrūkom. Tai siunčiau pirkti. Drabužėlių būtų utekę, bet mažulis paskutinę dieną keliskart pro pampersą pravarė doh.gif geriau jau turėt daugiau įsimetus. O naktinius man ligoninėj davė ir kasdien aglėjau keisti. Tarp kitko labai patogūs buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintale @ 2005 07 19, 12:17)
Sveikos mamytės,

ko labiausiai jums pritruko po gimdymo? T.y. ko gailejotes neisigijusios dar kol buvot  nestuke.gif ?
O gal ko nors isigijote per daug ir ne neprireike?  doh.gif

Mums tai neprireikė buteliuko, įklotų krūtinei ir drabužėlio mažo dydžio per daug, būtų užtekę kokių poros rinkinių
Atsakyti
Labai džiaugiuosi turėdama kalną rūbelių, aišku ne pačių mažiausių, bet 62-68 cm dydžio, nes kažkaip stebuklingai man pro pamperso šonus sušlampa. Pačio mažiausio dydžio turėjau du komplektukus, bet ir tai labai trumpai naudojom, nes mažius gimė 54 cm ilgio. Be reikalo buvai nusipirkus čiulptuką, kurio jis neima, įklotų iį liemenėlę, po gimdymo didelių paketų, nes Mažyly, kur gimdžiau, neleido naudotis, liepė kištis tik jų medvilnines palas.
Atsakyti
QUOTE(Lukė @ 2005 11 27, 22:53)
Čia viskas atrodo kaip ginčai.Na,aš tai paskutinėm nėštumo savaitėm žinojau,kad vaikutis bus nemažas,todėl ir pirkau didesnio dydžio.O šiaip nėra čia ko pyktis.Vienas vaikutis gimsta mažesnis,kitas didesnis.Mano draugė buvo prisipirkus naujagimiams skirto dydžio rūbelių,berods 54cm,o jos vaikis gimė 56cm ūgio ir 4,200kg svorio,tai vos šoko negavo,nes visi rūbeliai per maži!Vyras lėkė į parduotuvę didesnių pirkt.Tai manau dėl tokio klausimo nereikia čia ginčytis.Reikia turėti visokio dydžio dėl visa ko!


Mano sunus gime 55cm, tai 56 dydzio rubeliu beveik nepanesiojome. Budama nescia antra karta buvau nusiteikusi, kad antras vaikutis dazniausiai buna didesnis, tai pirkausi tik 62-68 dydzio rubelius. Bet likimo ironija - dukryte gime anksciau laiko, buvo tik 39 cm ugio. Teko pradzioje pirkti net lelems (Babyborn) skirtus rubelius biggrin.gif , po to atradome Vilniuje Gandro parduotuveje neisnesiotiems skirtu rubu (48dydzio). Daug rubeliu pradzioje prisipirkti neverta. Reikia tik mazdaug pirmam menesiui. Juk visai malonu ir veliau ka nors nauja isigyti ax.gif .
Atsakyti
mano dukrytė irgi gimė ankščiau laiko, 2,62 kg, ūgis 48 cm, ir ligoninėj prabuvom net 2 savaites. jai tinkančio dydžio drabužėlių parūpino uošvinė ir vyro teta, labai dėkinga joms esu smile.gif savo mažiukei kasdien keičiu visus rubelius, o keičiant sauskelnes, taip pat naudoju vystyklėlius, pridengiu užpakaliuką, ji nusipardo, aš vėl pridengiu...taip ir žaidžiam.
pati ir ligoninėje, ir namie labai daug sunešioju maikučių ir liemenukų, nes pienuko turiu iki šiol smile.gif, dažnai plaunu krūtis, tai tfu tfu tfu, neturėjau dar problemų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -simona-: 11 sausio 2006 - 13:29
Mums labai praverte nosies siurbtukas (snargliatraukiu dar vadinamas), tik patarciau perkant atkreipti demesi i galiuka. Mes pirma buvom nusipirke su placiu galu, tai vienas vargas buvo
Atsakyti
Aš labai smarkiai mąstau ar reikalingas daiktas auto kėdutė-nešioklė . Pati nevairuoju , pastoviai vyras vežioja , gali lelius ir lopšiuke automobilyje gulėti g.gif kaip mamytės mąsto mirksiukas.gif
Atsakyti
mes tai pirmus 3 ar 4 men ir veiojom lopsy. O tik po to nusipirkom autokedute ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eime @ 2006 01 13, 23:22)
Aš labai smarkiai mąstau ar reikalingas daiktas auto kėdutė-nešioklė . Pati nevairuoju , pastoviai vyras vežioja , gali lelius ir lopšiuke automobilyje gulėti  g.gif  kaip mamytės mąsto  mirksiukas.gif

Šiaip tai vis tiek teks pirkti, anksčiau ar vėliau ax.gif Trumpom kelionėm pradžioj gal ir lopšy gerai, bet kėdutėj tikrai saugiau g.gif Nu, bent jau man taip atrodo 4u.gif
Atsakyti