Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

su antru vaiku jau žinojau kad..
1.body geriau nei susiaučiami marškinėliai
2.pampersai drabužių neapsaugo nuo atpylinėjimų
3. visada geriau susagstomas per priekį negu užmaunamas drabuželis
4. vonelės reikia labai neilgai tai užtenka ir bliūdo
5.geriau balti drabužėliai, kad galėtum skalbti didelėje temperatūroje.
o va su pirmu nežinojau blush2.gif tai ir daug nesąmonių buvo
Atsakyti
man bodziai nelabai patiko.. visvien jie kazkaip keistai pasiuti g.gif i bodi vaika vos ikisi, o klynas pagal kelius tongue.gif

as turejau siaustinukus. beje jie susisegdavo su knopkyte ant petuko ir su knopkyte ant vieno sono. todel jie taip pat niekada neisnuogindavo vaikiuko pilvuko.

pompa nosytei as irgi nusipirkau.. stovi vis dar nenaudota schmoll.gif

prisiminiau dar del sliauztuku.. visi man rekomendavo pirkti su atsagstomu klynuku. bet man tokie nepatiko schmoll.gif

1. per nesusegtas vietas (skyles) pastoviai islisdavo mazytes kojytes, atgal ikisti nesugebedavo.
2. niekada neprireike tikrinti ar ne prisikakojusi (atsagstyti), nes ir taip puikiai kvepia visas kambarys tongue.gif
3. su kiekvienu maitinimu keisdavau sauskelnes, kad vaikiuko odyte nesustu. visvien reikedavo nuimti slaiuztus, kad nuplauti uzpakaliuka.

zodziu, nemaciau as tu knopkyciu privalumo. bet kitoms patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bony @ 2005 11 08, 19:20)
prisiminiau dar del sliauztuku.. visi man rekomendavo pirkti su atsagstomu klynuku. bet man tokie nepatiko  schmoll.gif

1. per nesusegtas vietas (skyles) pastoviai islisdavo mazytes kojytes, atgal ikisti nesugebedavo.
2. niekada neprireike tikrinti ar ne prisikakojusi (atsagstyti), nes ir taip puikiai kvepia visas kambarys  tongue.gif
3. su kiekvienu maitinimu keisdavau sauskelnes, kad vaikiuko odyte nesustu. visvien reikedavo nuimti slaiuztus, kad nuplauti uzpakaliuka.

zodziu, nemaciau as tu knopkyciu privalumo. bet kitoms patinka  mirksiukas.gif


galiu pasakyti tik tiek kad knopke knopkei nelygų - yra ir labai gerų drabužėlių, kur palikti maži tarpai tarp susegimų ir kojytės neišlenda ir body yra tinkamo dydžio ir gero trikotažo kad ir aprengti lengva ir niekas nekabo. tik vieno nesuprantu - kam tau reikėdavo vaiką nurengti kad užpakaliuką nuplautum? g.gif taigi į viršų sukeli ir kiši po kranu....
Atsakyti
sveikos,
mums visiškai neprireike bepanten tepeliuko,perdaug turejau ir įklotų po gimdymo.gausiai kraujavau tik pora dienų,o vėliau naudojau paprastus paketus,kurių pritrūkau.
dėl drabužėlių tai mums labiau patiko šliaužtinukai su rankovytėm,daug lengviau aprengti,nes daugumai mažylių nepatinka rengtis schmoll.gif
Atsakyti
Pripirkau visko daug ir su kaupu,bet... nepatikėsit jau ligoninėja pritrūkau elementarių apatiniu maikučių 4u.gif
Atsakyti
Kraitelį buvom susipirkę prieš gimdymą.Prisiklausius prietarų pirktis po truputį pradėjom nuo 7mėn nėštumo.O pagimdžiau 40-ą savaitę.Labiausiai man ligoninėje prireikė:1.GARMASTAN tepaliuko,kuris labai padėjo,nes mažius labai nugriauždavo.Bepantenas man nepatiko,nes nenuimdavo skausmo.2.Kadangi ilgai kraujavau,tai nepadėjo ir dideli paketai(juos naudojau paskutinėm dienom),dėjau palas(gavau per tetą),nors vaistinėse girdėjau yra pogimdyvinių įklotų.3.kadangi pieno buvo daug,tai pirkau įdėklus į liemenėlę,žiauriai daug jų reikėjo.Dabar vaikui:1.paskutinėm dienom žinojom,kad vaikutis bus nemažas,tai nusipirkom pampersų nuo 3-6kg ir labai gerai tiko.2.Vystyklų turėjom 4 nusipirkę,bet jų neprireikė,nes iškart rengėm drabužėliais.Drabužėlius išart pirkom 62 dydžio,nors irgi greit išaugo.Patariu neprisipirkti daug,nes labai greitai išauga.Arba pirkti pora dydžių didesnius.3.Dėl servetėlių.Viena gydytoja patarė,kad kiekvieną kartą,kai lelius padaro,neplaut su vandenuku,nes nusausės odelė,o apvalyti su servetėlėm.Todėl servetėlių nusipirkti patariu.Čiulptukų irgi prireikė,bet kažkur po poros savaičių,kai mažius tapo neramus,tai mus išgelbėjo.Netiko AVENT,labai gerai tiko NUK firmos.Bet būsimoms mamoms patarimas: kiekvienas leliukas skirtingas ir kas tiko vienam,tas gali netikti kitam,ir nesvarbu ar tai čiulptukas,ar tepaliukas ar dar kas.Turėsit daug išbandyt,kol atrasit jums tinkančius gaminius.
Atsakyti
Beje,mums to balionėlio nosytei irgi neprireikė.Dar liko mažų naujų naujagimio kepuryčių ir šiaip mažai dėvėtų drabužėlių.O žirklutės naujagimiams tai mums tiko.
Atsakyti
labiausiai sunervino patarimai pirkti kuo mažiau mažo dydžio rūbelių - dabar trūksta, nrs dukrytė gimė maža. patariu nusipirkti GERĄ, MEDVILNINĘ liemenėlę, o geriausiai kokias 3-4, turginės bazinės tamposi, fui schmoll.gif krūtys vertos tų pinigų - operacija brangiau kainuos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukė @ 2005 11 23, 16:22)
labiausiai sunervino patarimai pirkti kuo mažiau mažo dydžio rūbelių - dabar trūksta, nrs dukrytė gimė maža. patariu nusipirkti GERĄ, MEDVILNINĘ liemenėlę, o geriausiai kokias 3-4, turginės bazinės tamposi, fui  schmoll.gif  krūtys vertos tų pinigų - operacija brangiau kainuos  tongue.gif

Man irgi buvo patariama pirkti kuo maziau mazo dydzio rubeliu. Kvaila. Vaikas juos issauga gretai, bet jie labai reikalingi.As neklausiau. Pirkau kiek tik mano sirdis norejo. Ir visais buvau aprengusi. Kartais teko per diena perengti po tris kartus. Atpila ir turi perengti. Nesinori laikyti murziuko. Su tinkamo dydzio rubeliais vaikutis atrodo tvarkingai r patogiai.

Kraitle pirkau Nuko parduotuveje, pacia maziausia. Buvo siek tiek dideli rubeliai. Mes juos sunesiojom sulauke triju menesiu.
Atsakyti
Čia viskas atrodo kaip ginčai.Na,aš tai paskutinėm nėštumo savaitėm žinojau,kad vaikutis bus nemažas,todėl ir pirkau didesnio dydžio.O šiaip nėra čia ko pyktis.Vienas vaikutis gimsta mažesnis,kitas didesnis.Mano draugė buvo prisipirkus naujagimiams skirto dydžio rūbelių,berods 54cm,o jos vaikis gimė 56cm ūgio ir 4,200kg svorio,tai vos šoko negavo,nes visi rūbeliai per maži!Vyras lėkė į parduotuvę didesnių pirkt.Tai manau dėl tokio klausimo nereikia čia ginčytis.Reikia turėti visokio dydžio dėl visa ko!
Atsakyti
Rubeliai:
mergaite gime 51 cm, tai 56 dydzio rubeliu reikejo 2 sav. ju turejau keleta, maudavau didesnius ir uzdedavau ant virsaus kojinytes... taip, kad ir siltu kojinyciu prireike. vilnones nepatiko, nes greitai nukrisdavo...
bodziuku nenaudojom pora menesiuku, nes buvo labai baisu ta galvyte prakisti, tiko marskineliai bet 62 dydzio, kad drasiau butu...
prireike tik vienos kepurytes...
pirstinyciu reikejo tik ligonineje ir pirma savaite namie...
dabar jai 2,5 men ir mes jau 62 keiciam i 68... tai 62 dydid tarnavo 1 menesi...
pritrukom paluciu ir "ceratos". marliuku ir gi... nes turejom tik po kelis.
kombinzona pirkau 68 dydzio. tiksliau vokeli... dabar nepirkciau vokelio... siulyciau pirkti 62 dydi ir koki minksta ir neperbrangiausia. veliau patys islysit lauk ir nusipirksit tai ko reiks.

Kita:
serveteliu tai daug sunaudojam tai ju reikejo. kitiems ju neprireikia. dazniausiai tai priklauso nuo to kur vaikuti pervystinesit. jei turit tam vietos vonioj, tai serveteliu gali ir neprireikti....
pampersu buvom poka nusipirke, po to dar poka gavom dovanu... o mums jie netiko... nubere... naudojam Hugies, bet neaisku ar jums jie tiks...
tepaliuku pirkti nepatarciau absoliuciai jokiu, nes kai tik nubers ar nusus issikviesit gydytoja ir ji pasakys kas odelei yra ir kas geriausiai tinka.
vaikisko muiliuko prireike uzpakaliuka plaunant
paprastu nedideliu ranksluostuku uzpakaliukui nuplovus...
vonele siulyciau pirkti didesne, kad vietos pasiplaukioti daugiau butu.
prireike meskucio i vonele paraloninio, nes sunku buvo nulaikyti.
sampuno iki siol neturim. neturim ir sukyciu, nes nuo ju gali pleiskanoti odele... o jei pleiskanoja tai tada jomis galima tas pleiskaneles issukuoti, taip, kad jei ju ner, tai ir sukeliu nereik o tai gali atsirasti...
turim toki specialu i vonele ipilti "Sebamedo"
nei soskes nei buteliuku nepirkom ir iki siol nenaudojam. jei butu prireike, butume nusipirke jau po gimdymo...
PARDUODU LOVYTE (RAUDONO MEDZIO, 2 PADECIU), CIUZINI (KOKOSO DROZLIU IR GRIKIU), APSAUGELES IR KALDRYTE, NES MUMS JU NEPRIREIKE. VISKAS IS "CIPOLLINO" PARDUOTUVES IR NENAUDOTA. rasykit i AZ jei reikia

Ligonineje:
neprireike kelnaiciu tu specialiu. labai tiko ilgesni triusikeliai neaptempti. nepatiko tinklines...turejau 2 nereikejo...
pora naktinuku siulyciau nes vieni gali susitepti.
intymios higienos prausiklis labai praverte
vazelinas buvo labai gerai, nes lupos sausejo
paketu po gimdymo reikejo pagrinde midi. turejau 3 uzteko. namie paprastus menesiniu paketukus naudojau. beje, nusipirkit paprastu kasdieniniu higieniniu paketu daugiau - labai gerai kai tepa, o vyras nuejes i parduotuve tarp ju pasimeta tongue.gif
speneliams turejau bepantena, bet man taip juos nuciulpe, kad ir germastanas nebutu padejes. tai dabar bepantenas guli nenaudojamas, nes ir uzpakaliukui jis mums netiko, nes yra geresniu ir del konkrecios odeles problemos...
speneliams padejo Multi ar mini man kompresai. bet jei jums ju prireiks, vyras nueies ir nupirks. cia mano patarimas smile.gif

tai tiek. jei aks domina, parasykit man i AZ, as jums atrasysiu mirksiukas.gif

Dar prireike uzdaros siuksliadezes panaudotoms sauskelnems deti ir kitos kokiosnors dezes ar pan. nesvariems mazutes rubeliams ir palutems...

zinoma reikejo zirkluciu, prireike ir sauksteliu visokiems vaistukams sugerti...
snargliuku pompytes prireike veliau, bet musm netiko tai tebesimeto. gales vietoj zaisliuko veliau panaudoti "daktare" zaisdama smile.gif

ligonineje is karto po gimdymo vyras vaziavo iki parduotuves ko nors skanaus daktarelems, nes jautesi begalo dekingas smile.gif

kedutes i masina neprireike iki siol, nes nelabai megsta vazinetis... uztenka ir lopsio nuo vezino.

beje, patarimas kai skaitot si foruma- skiriasi gimimo sezonai - tai ka pirkosi ziemos kraiteliui, nelabai tinka vasaros ir atv biggrin.gif
Atsakyti
Rubeliai:
gimėm 52cm, tai 56 dydž\io rūbelius panaudojom porą pirmų savaičių. gerai, kad daug ir neturėjom. Ėmiau dėti didesnius, rankoves paraitoji, ant kojų kojinytės ir thumbup.gif thumbup.gif vilnonės kojinaitės thumbup.gif tik reikia labai dydį ir mezgimą žiūrėt. Vienos greit išsitampo, kitas išaugom nespėję užsidėt.
Bodžiukų mum ligoninėj patarė nedėt kol bambutė neužgis. Dabar jau maunu drąsiai. Dedu 62 dydžio ir didesnius, nes daug lengviau galvytę įkišt ir aprengti. Pirštines nešiojom porą savaičių ir dabar kartais namie uždedam, kai atrodo, kad pirštai labai sušalo.
kombinzonus mums atidavė - gerokai per dideli, bet jokios problemos. Svarbu kad ne maži. Parsivežėm iš ligoninės su krepšiu, turėjom vilnonį dekį, Litekse pirkom specialiai leliukam siūtas. Dar turėjau vokelį-dekutį, kurį naudojam tik kaip dekutį. Mano nuomone, vokelis nereikalingas.

Kita:
tos šlapios servetėlės geras dalykas - tikrai prisireikia. naudojam pampers. Į ligoninę neėmėm ir neprisireikė, nes mūsų lialka tik prieš važiuojant namo teikėsi pakakoti tongue.gif
Turėjom mažą paką Huggies. Kadangi vaikas nei kakavo, nei siusiavo, ne ką ir tesunaudojom. Ligoninėj davė 5 štukas Bambolinos, tai pilnai išsitekom, savo nenaudojom.
Nebuvau nusipirkus Bepanten, prisireikė jau pirmą dieną.
vaikiško muilo prireikė kokią antrą savaitę.
Reikia poros didelių minkštų rankšluosčių ir poros mažų. Kai nuimi pampersą, visada gerai turėt po ranka rankšluostį, nes berniukai labai greit pasiusioja beplikinėdami blush2.gif
Vonelę pirkom didelę, turėjo ir stovelį į vonią - gryna nesąmonė, nepatogu.
Šampūna panaudojom kai vaikui 1 mėn buvo. Šukutes ir šepetį turim (geriau pirkti natūralaus pluošto), dar nenaudojam
Soskes ir buteliukus pirkom jau po gimdymo. Soskių pirkom įvarių formų, nes ne visas ėmė mūsų kleckas. Buteliuko prireikė, nes mama pieno neturi doh.gif doh.gif
Ligonineje:
Sunaudojau daug tų vienkartinių tinklinių kelnaičių - labai patogu thumbup.gif dar pravertė tos palos vienkartinės moterims po gimdymo - pasikloji po užpakaliu ir gerai. Man gydytoja liepė naktį miegot be jokių paketų, kad kvėpuotų viskas ir geriau išsivalytų. Paketų sunaudojau daug - iš pradžių didelių, vėliau mažų. Bent po 4 į dieną. Prie paprastų paketų perėjau po savaitės kažkur.
naktinių savo nenaudojau, ligoninėj galima buvo keisti kasdien.

Atsakyti