Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

Šiandien parduotuvėje mačiau kelnaites-vystyklus, skirtus 0-4 mėnesio mažyliams. Gal kas esat naudoję, ar tai reikalingas daiktas mažiukui unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čipolinė: 22 rugsėjo 2005 - 21:41
Mums neprireikė:
1. buteliukų;
2. vandens termometro;
3. pagalvėlės (anyta nupirko smile.gif )

Turėjom per daug:
1. įklotų po gimdymo (sunaudojau 1 didelį ir 2 vidutinius), labiau tiko ir patiko ligoninės palos smile.gif
2. 56 dydžio drabužėlių;
3. Adijaliukų (1 pirkau ir dar 3 gavau dovanų) smile.gif

Labai pravertė:
1. Tinklinės kelnaitės (turėjau visą pakuotę - tai ir netaupiau)
2. kompresėliai krūtinei "Multimam" - labai geras dalykas nugraužtiems speneliams - būtinai pabandykit. Man buvo veiksmingiau nei bepanten ir garmastan;
3. palutės - oro vonioms, šiaip pasitiesti
4. vystymo stalas kartu su vonele ir stalčiukais smulkiems daiktams. Nuostabus dalykas iki kokių 4 mėn - kol vaikas nesivarto. Vonelė jame nedidelė, mums ji maža nuo 3 mėn., tačiau yra atrama galvai ir šiaip viskas labai patogu.
5. lovytė su stalčiumi ir jos apsauga - vaikas geriausiai miega joje. stalčius labai gerai žaisliukams.
6. įklotai į liemenuką - iki šiol reikalingi
7. kengūra - nuo 2,5 mėn. mums thumbup.gif
8. pora didelių minkštų rankšluosčių ir 1 spec. kūdikiams su kapišonu
9.kėdutė į mašiną - nešynė

Turim, naudojam, bet g.gif
1 . vežimas - sunkus, didelis užtempt į 3 aukštą. naudojam retokai ir tik lauke.
2. pompa nosytei - nelabai istraukia.

Atsakyti
Pirmiausia, ko pasigedau ligoninėje, tai žirklučių, nes sūnelis gimė ilgais nagučiais ir šukų, nes ilgaplaukis. Žinoma tos šukos labiausiai pravertė, kai pradėjo luptis luobelė (pleiskanėlės). Be to turėjau laiko ir norėjosi ką nors paskaityti, taigi vyras važiavo pirkti žurnalų ir užkandžių, nes gerokai praalkau smile.gif
Namuose pastebėjau, kad visai nereikalingos pirštinėlės, nes rengdavau nakčiai siaustinukus su pirštinėlėm, na o marškinėlius ir šliaužtukus visus panaudojau, nes mano vyrukas per nakti sudrėkindavo beveik visus drabužėlius. Kažkaip stebuklingai per sauskelnių šoną vis pratekėdavo mirksiukas.gif
Nepanaudojau nei brilintinės žalumos, nei kalio permanganato, kurio reikėjo, kai auginau dukrą, dabar bambutę patarė valyti su Etanoliu, o i vonelę maudynėms pilti lakišiaus nuoviro.
Dėl buteliukų buvau kategoriška - maitinsiu pati, tokių dalykų nereikės. Po trijų savaičių, kai susirgau mastitu, pasivaideno, kad trūksta pieno, taigi nusipirkau maistelio ir buteliuką, bet mano išrankusis mažylis nepripažįsta nei čiulpyuko, nei žinduko. Tai ir toliau sėkmingai maitinu pati biggrin.gif
Atsakyti
Perskaičiau apie žirklutes ir prisiminiau,kad mes ligoninėj norėjom irgi nukirpti nagučius ,bet pamatė seselė ir neleido.Liepė tada ,kai grįšim namo ir išmaudysim .Sakė ,jog pasitaiko ,kad netyčia užgauna,įbrėžia,o ligoninės bakterijos ir virusai labaio greit prikimba.Tuo metu gylėjo mama ,kuri nukirpo nagučius ir pradėjo pūliuot,daug vargelio turėjo.
Atsakyti
Pritrukom apatiniu marskineliu, nes buvau nusipirkusi tik dvejus. Beveik neprireike plonu kepuryciu, nes uzdedavau tik isprausus nakciai.
Nusipirkau kudikiams aliejuko ir talko, bet galima sakyt neprireike, nors kiti ir naudoja, bet mums bet kuriuo atveju budavo nuo ju dar blogiau - nuo berimo tepdavau bepanten tepalu, nes buvau sau nusipirkusi, kai spenelius vaikas buvo nugrauzes, tai tepam ir dabar, bet be jo irgi jauciu galima apsieit, nes sunaudojau labai labai mazai, o kita ko gero reiks ismest...
Vaika guldydavau ant vienkartiniu palu - va jos tai mums labai pagelbedavo, bet jos brangiai kainuoja, taigi...
Beje, dregnu serveteliu irgi nebutina pirkti, nes nuo ju daznai beria uzpakaliuka - jau geriau slapiu skudureliu nuvalyt jei nera jokios galimybes nupraust po kranu...
Nors as tai nakti valydavau, nes turejau dovanotu, o nakti pas mus nebuna karsto vandens...

Ai dar uzmirsau pasakyti, kad pirstiniu tai nenaudojom, neskaitant tu kur i lauka, nes kambaryje tekdavo nuimti net tas kur ant siaustinuku - suto delniukai...
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2005 09 23, 22:55)
Mums neprireikė:

Labai pravertė:
1. Tinklinės kelnaitės (turėjau visą pakuotę - tai ir netaupiau)
2. kompresėliai krūtinei "Multimam" - labai geras dalykas nugraužtiems speneliams - būtinai pabandykit. Man buvo veiksmingiau nei bepanten ir garmastan;

Prašau paaiškinti ,kas per daiktas tos "tinklinės kelnaitės" ir kur jos parduodamos?
Ir tie kompresėliai krūtinei , kur jų nusipirkti ?
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2005 10 18, 22:15)
Prašau paaiškinti ,kas per daiktas tos "tinklinės kelnaitės" ir kur jos parduodamos?
Ir tie kompresėliai krūtinei , kur jų nusipirkti ?


Visa tai gali rasti vaistinese.
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2005 07 19, 12:46)
Aš pamiršau nusipirkti įdėklų į liemenėlį, tai kai gulėjau ligoninėje paprašiau vyro, kad nupirktų, tai labai prastus nupirko. Tai jau geriau pačiainusipirkti ir nepamiršti, beto nepamažinti,nes pienas "liejasi laisvai".
Ir labai būtina išsirinkti GERĄ čiulptuką mažyliui, nes mažylis betkokois pigios neims. Rekomenduoju AVENT mirksiukas.gif

Mano leliukui geriausias čiulptukas chicco firmos. thumbup.gif

Bepanteną nusipirkau leliukui gimus, bet mums jis netiko schmoll.gif . Girdėjau, kad daug kam jis netinka.
Netiko mums ir drėgnos servetėlės Babylina.
Netiko ir aliejukas.
Atsakyti
tik nepulkit pirkti priemoniu nugrauztiems speneliams, issutimams, priemoniu vaikucio odelei ir t.t. gali neprireikti, o jei ir atsiras poreikis, tai visada spesite. man ikiso speneliams avent priemone (40Lt), stovo spintoje cry.gif
Atsakyti
man visai netiko bepanthen tepalas - pirkau ale universalų - tai aišku netiko niekam unsure.gif teko pirkti germastan - iškart matėsi rezultatas.
buteliuko iki šiol nereikia - tiesiog vaikis jo neima, tas esu visisškai priklausoma nuo savo sūnaus (neišeisiu gi iš namų net ir vlandai - o jei po 15 min. užsimanys g.gif ) taip kaip ir jis priklausomas nuo manęs wink.gif
tėtis lėkė 4 nakties pirkti čiulptuko, nes joris rėlė kaip pašėlęs - o čiulptukas iki šiol kažkur mėtosi - nes visai neėmė ir neima schmoll.gif
Atsakyti
Visiškai netiko vaistinėse parduodamos žirklutės,tai naudojam manikiūrines.Balionėlis nosytei taip pat nesąmonė-visiškai nereikalingas.Reikėjo pientraukio,nes buvo įtrūkęs spenelis tai negalėjau maitinti.Su pientraukiu ir BEPHANTEN tepalu išsigydžiau per 2d.Taip pat neprireikė susiaučiamų marškinėlių,labai nepatogu,geriau body.
Atsakyti
Dėl balionėlio nosytei valyti pritariu tikrai šlamštas nieko jis ten neištraukia su vata žymiai geriau išsivalom. Parsivežus lelių pritrūkau šliaužtukų ir marškinėlių, nes mano vaikis vis sugebėdavo pro šoniuką pavaryt, išdžiūt drabužiukai taip greit nespėdavo, tai teko tėtuką siųst nupirkt pasirodo nupirko geresnius nei kad pati buvau pirkus biggrin.gif pampersų dovanų gavom iš močiučių ir tetų tai mėnesį laiko pirkt neprireikė, kai mažiukas atsisakė valgyt iš krūties prireikė krūvos buteliukų arbatėlei ir mišinukui, vystyklų visai neprikau, nesvyro mama buvo "užkonservavus" nuo savo pirmos anūkės gimimo tai dabar naudojamės pusseserės palikimu biggrin.gif
Atsakyti