Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(anzu @ 2005 08 26, 15:40)
Suzinojau, kad mano lelius bus nemazas apie 4kg. Esu prisipirkus 56 ir 62 dydzio rubeliu, o kepurytes 34cm. Bijau, kad netilpsim schmoll.gif Prasau patarkit. Liko savaitele, tai dar speciau nusipirkti didesniu tongue.gif Aciu.


Maniškis tik gimęs jau netilpo į keletą porų šliaužtinukų ir marškinėlių. 62 dydžio turėtų būti pats tas. O jeigu ką visada spėsi nusiųsti ką nors iš artimųjų į parduotuvę (man taip teko) ir nupirks ko pritrūksi. Be to reikia turėti bent jau po 3 kompl., nes mažieji kažkaip ir pro pampersus sugeba prasiūsioti doh.gif . Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos busimos mamos as norejau paprasyti jusu patarimo,mano angelelis isvys si pasauly jau po keliu savaiteliu, o as nzn kaip ji aprengti vezant namo. Jug rugseji netaip ir salta bet ir silta nera. Nejau kombinzonuka ir dar i vokeli ji ideti nebus perkarsta? As cia visai zale.Gal galit patarti labai dekinga busiu. smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2005 07 20, 13:41)
Dar patariu is anksto neprisipirkti daug pampersu, nes pavyzdziu mums nuo libero pradejo uzpakaliukas raudonuot. O rubeliu mazesnio dydzio tai tikrai reikia kokius 3poras, o kitus didesniu, nes jei turi daugiau tai po vieno uzdejimo kartais netgi sugeba isaugti. smile.gif

Kas yra mažesnio dydžio drabužėlis? doh.gif
Kiek aš žinu ir mačiau ant jų rašo mėnesiukais, pvz: 0-3men 3-6men 6-12 ir t.t.
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2005 08 27, 17:03)
Kas yra mažesnio dydžio drabužėlis? doh.gif
Kiek aš žinu ir mačiau ant jų rašo mėnesiukais, pvz: 0-3men 3-6men 6-12 ir t.t.
Dėkui 4u.gif


mano mergiotė gimė nelabai didelė, bet 56 dydį išaugom per porą savaičių. tai gal čia ir bus mažiausias. net nežinau g.gif mažesnių neturėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Helxa @ 2005 08 27, 12:18)
Sveikos busimos mamos as norejau paprasyti jusu patarimo,mano angelelis isvys si pasauly jau po keliu savaiteliu, o as nzn kaip ji aprengti vezant namo. Jug rugseji netaip ir salta bet ir silta nera. Nejau kombinzonuka ir dar i vokeli ji ideti nebus perkarsta? As cia visai zale.Gal galit patarti labai dekinga busiu.  smile.gif  smile.gif


na neaišku, koks oras bus. mano mažutė gimė gegužę, buvo vėsoka. bet aprengėm tik šiltesnius šliaužtinius su šiltais marškinukais, ploną kepurytę ir storesnę ant viršaus ir į adijaliuką įvyniojom. čia mum taip daktarė patarė rengt. ir lauke veiduką adijaliuku pridengt liepė. o šiaip labai daug nereikia, juk ne pėsčiomis leliuką namo nešies ir šalčio dar nebus smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mums neprireike čiulptukų ir buteliukų. Dukrelė pripažino tik papuką. Kombinezonas 56 dydžio iš karto buvo mažas (Nors ji gimė 52 cm) Su tais dydžiais ten nelabai aišku kaip juos užrašo. Iki šiol perku iš akies, nes vaikas 65 cm, bet 68 dydis jau mažas...
Neturėjau specialių pagaliukų (su apsauga) nosytei valyti. Ir neturėjau jokios kosmetikos vaikui, nors iš anksto nepatariu pirkti, ateis sesutė ir patars ką geriau pirkti ir ko reikia. Mes naudojom "Essex" losjoną, bepanthen tepalą (spieneliams bei užpakaliukui), ir "Linola" aliejuką i vonia(labai geras, patariu). Dar sauskelnės pačios mažiausios iš karto buvo mažos, tai pirkom antra dydį kai grįžome namo.Dar "lakišių" žolė į vonią superinis dalykas.
Tiesa, dar į gimdymo namus pamiršau tokį paprastą daiktą, bet bejo buvo labai nepatogu - GUMUTĘ plaukams surišti tongue.gif .
Atsakyti
berrry aciu uz patarima.Gal ir bereikalo jaudinuos rasiu ka ir kaip aprengti, tiesiog siuose reikaluose esu balta varnele ir bijau visko smile.gif vaikeli perkaitinti ar susaldyti.Tai ko gero prisideda ir nerimas pries gimdyma smile.gif atrodo tuok isprotesiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Valery @ 2005 08 28, 14:40)
Sveikos,
Mums neprireike čiulptukų ir buteliukų. Dukrelė pripažino tik papuką. Kombinezonas 56 dydžio iš karto buvo mažas (Nors ji gimė 52 cm) Su tais dydžiais ten nelabai aišku kaip juos užrašo. Iki šiol perku iš akies, nes vaikas 65 cm, bet 68 dydis jau mažas...
Neturėjau specialių pagaliukų (su apsauga) nosytei valyti. Ir neturėjau jokios kosmetikos vaikui, nors iš anksto nepatariu pirkti, ateis sesutė ir patars ką geriau pirkti ir ko reikia. Mes naudojom "Essex" losjoną, bepanthen tepalą (spieneliams bei užpakaliukui), ir "Linola" aliejuką i vonia(labai geras, patariu). Dar sauskelnės pačios mažiausios iš karto buvo mažos, tai pirkom antra dydį kai grįžome namo. [COLOR=red]Dar "lakišių" žolė į vonią superinis dalykas.
Tiesa, dar į gimdymo namus pamiršau tokį paprastą daiktą, bet bejo buvo labai nepatogu - GUMUTĘ plaukams surišti  tongue.gif .


o kas tai yra? ax.gif tas lakisiu? blush2.gif

Helxa, uzeik i rugsejinukiu pokalbiu jei dar nebuvai... tai rugseji tapsinciu mamyciu pasnekesiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintale: 28 rugpjūčio 2005 - 18:36
QUOTE(anzu @ 2005 08 26, 14:40)
Suzinojau, kad mano lelius bus nemazas apie 4kg. Esu prisipirkus 56 ir 62 dydzio rubeliu, o kepurytes 34cm. Bijau, kad netilpsim schmoll.gif Prasau patarkit. Liko savaitele, tai dar speciau nusipirkti didesniu tongue.gif Aciu.


vat kepuryte mano manymu bus mazoka, as irgi tokia turejau, gimem dideli ir kepuryte tiko tik ant pakausio smile.gif na nieko, vyra nusiusi ir parnes kita. mano manymu 38cm buvo gera.
Atsakyti
na man šitie rūpesčiai jau praeity, bet dar ne tokioj tolimoj (Ugnei greit 3 m.). Gimdžiau rugsėji ir tada buvo labai šilta tai aš į gimdymo namus nepasiėmiau vaikui adijaliuko (na nelabai lietuviškas žodis, bet visiem suprantamas). Tai šito daikto labiausiai ir pritrūko, nes pasirodo tie mūsų mažuliukai labai jau mėgsta šilumą ir rodos mamai net per karšta, o leliuko nosytė, rankytės šaltos. Žodžiu šiltą, minkštą adijaliuką būtinai pasiimkit, labai pravers. Sėkmės. biggrin.gif
Atsakyti
aš buvau pripirkusi daug visokių čiulptukų, kurie paskui netiko. tiko pats paprasčiausias canpol. pats pigiausias. kriaušytė nosiai valyti taip pat nepanaudojom nė karto. o va dėl pirštinyčių, tai skambinau iš ligoninės ir prašiau, kad daugiau nupirktų. dar nepirkčiau buteliukų ir soskių (pas mane pienukas gana greit perdegė), nes nevisas ima. kai kurias dar naujuose įpakavimuose paskui išdalinau. nepirkčiau patalynės komplekto, nes pasirodė, kad kaldrytę nori pastoviai ant galvos užtempti. jei pririši galus ir negali jos pajudinti, tada irgi blogai. muistosi ir pati lenda po kaldryte. tad geriau adijaliukas. antspeniai pasirodė bereikalingas pirkinys. pientraukis... ir dar daug visokių smulkmenų.
Atsakyti
QUOTE(LINCE @ 2005 07 19, 06:00)
Daug kas priklausys nuo to,ar pati žadi maitinti.Jei taip ,tai tikrai nepirk jokių pientraukių ,buteliukų ir pan.Jei prireiks -bet kada įsigysi.Mums neprireikė čiulptuko,nes  beveik niekada jo ir dabar neduodu(nebent nervai nelaiko:) )Aš nenaudoju drėgnų servetėlių,nes gyd.patarė to nedaryt.o turiu tiek ,kad žadu pradėt valytis makiažą(čia rimtai).



Nesutinku... As pati maitinu vaika ir nutraukiu piena kelis kartus i diena (ypac nakti). Nusipirkau Madela pieno nutraukimui masinele ir man labai padeda. Nutraukia piena per 10 min. ar maziau. Galbut as daug pieno gaminu, bet jei maziukas 3-4 valandas miega ir as nemaitinu per ta laika tai man didziausias skausmas krutyse. Nutraukiu tada, bonkutes i saldytuva, tada ir vyras gali pamaitinti suneli. Siandien nuejau viena i parduotuves prasiblaskyti ir dingau ilgam laikui su ramia galva kad saldytuve yra uztektinai pieno suneli pamaitinti. Dar pavyz., sportavau siandien ir tik po 10 min. mankstos pradejimo sunelis klykia jau alkanas, tai vyras vel pamaitino ir as sugebejau baigti savo 45 min. manksta be pertraukos. Atsimink kad kuo dazniau maitinsi, ar nutrauksi piena, tuo daugiau jo gaminsi. Is buteliuku mums labiausiai patinka "Playtex Venti-air"...kreivas buteliukas mazina oro susikaupima. Ciulptuku pirkome triju rusiu bet suneliui patiko tik vienas is visu...tai labai individualu ir nuo vaiko priklauso.
Atsakyti