Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

pirshtinytes nepatogu bet kokios - pats geriausias varianta stai marshkinukai (siaustinukai) su ala pirshtinytem, kur atsilenkia rankovytes galiukas. labai patogu.
Atsakyti
Busimos mamytes, noriu patarti tik viena dalyka biggrin.gif
neprisipirkit nauju rubeliu 0-3 men!!! kainos nerealios, o leliukas taip greitai juos isaugs, kad vos spesit kelis kartus apvilkti , o pinigeliai bus isleisti doh.gif
SM skelbimu lentoje tikrai rasit super beveik nauju rubeliu.
Tai tik toks patarimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrulis @ 2007 05 02, 20:06)
Busimos mamytes, noriu patarti tik viena dalyka  biggrin.gif
neprisipirkit nauju rubeliu 0-3 men!!! kainos nerealios, o leliukas taip greitai juos isaugs, kad vos spesit kelis kartus apvilkti


Tai dar laimė, jeigu iš viso leliukas spės juos padėvėt biggrin.gif
0-3 mėn kaip tik ir atitinka 56 dydį, apie kurį jau buvo rašyta mirksiukas.gif
Atsakyti
Palaikau mamytes del 56 dydzio rubeliu. Maniskis tik pirmas dienas ligonineje tilpo ir tai per siules braskedamas bigsmile.gif
Buvau nusipirkusi toki nesamoninga kostiumeli kelnytes su gumyte ir megztuka. Tai kelnytes tik viena karta uzdejau nes tik gimusiam leliukui labai nepatogu kai reikia pilnai nuimti norint sauskelnes pakeist ir man vaidenosi, kad vaikuciui pilvuka spaudzia.
Nedarykite mano klaidu smile.gif
Atsakyti
Kadangi musu mazyle gime menesiu anksciau,tai net nespejom apsiprekinti. Turejom tik keleta rubeliu. Kadangi pirmom dienom gulejo inkubatoriuj,tai drabuzeliu prireike veliau. Vyras priveze anytos pirktu 44 dydzio drabuzeliu, kurie buvo kaip tik musu 45cm mazei thumbup.gif Visko,ko reikia nusipirkom jau grize is ligonines,tada kai prireike,tai kazko nereikalingo nelabai ir turim ax.gif O drabuzelius tai rengiu visokius, ir per galva marskinukus, ir kelnytes su gumyte. Gal tik pirmom dienom buvo baisu sulauzyt kudikeli, paskui jau nebe biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 16 gegužės 2007 - 12:05
Na istikruju del 56 d. tai diskutuotinas klausimas ar reik ar ne????? g.gif Tikriausia tai kiekvienos individualus reikalas, mes pavyzdziui nesiojome bevei iki 2 men. nes gime tik 50 cm. ir tik veliau per 1 men. paaugo 6 cm. tai man praktiskai nereikejo 62 d. drabuzeliu .
ir dar neprireike idekliuku i liemenele, nes pienukas visiskai nebego smile.gif ir dabar ju niekada nenaudoju, taip ir stovi.
Atsakyti
QUOTE(Spygle1 @ 2007 05 15, 18:15)

Buvau nusipirkusi toki nesamoninga kostiumeli kelnytes su gumyte ir megztuka. Tai kelnytes tik viena karta uzdejau nes tik gimusiam leliukui labai nepatogu kai reikia pilnai nuimti norint sauskelnes pakeist ir man vaidenosi, kad vaikuciui pilvuka spaudzia.
Nedarykite mano klaidu  smile.gif

niu cia irgi poziurio dalykas mirksiukas.gif
mes atvirksciai, labai daug tokiu kelnyciu turime ir nesiojame praktiskai nuo gimimo: tai ir ivairus treningiukai, ir dzinsiukus turim 56 dydzio hihihi.gif man grazu ir patogu.
Atsakyti
Mes per daug gavom visokiu minkstu zaislu doh.gif Pilnas kambarys apkrautas blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 05 16, 15:46)
Na istikruju del 56 d. tai diskutuotinas klausimas ar reik ar ne????? g.gif Tikriausia tai kiekvienos individualus reikalas, mes pavyzdziui nesiojome bevei iki 2 men. nes gime tik 50 cm. ir tik veliau per 1 men. paaugo 6 cm. tai man praktiskai nereikejo 62 d. drabuzeliu .
ir dar neprireike idekliuku i liemenele, nes pienukas visiskai nebego  smile.gif ir dabar ju niekada nenaudoju, taip ir stovi.



QUOTE(En:) @ 2007 06 02, 15:54)
niu cia irgi poziurio dalykas  mirksiukas.gif 
mes atvirksciai, labai daug tokiu kelnyciu turime ir nesiojame praktiskai nuo gimimo: tai ir ivairus treningiukai, ir dzinsiukus turim 56 dydzio hihihi.gif man grazu ir patogu.


Taigi, čia abiem atvejais kaip kam patogiau ir kas kiek pinigų nori išleisti ax.gif . Bet man tai įdėkliukai į liemenėlę kartais reikalingi dar ir dabar. O kelnytės naujagimiui schmoll.gif Man tai labiausiai patiko šliaužtai bendri su rankovėm. Tada tik klyną atsegi, atraitoji, pakeiti sauskelnes, užsagstai ir viskas. O kelnytes kaip užmauti, kad ten viskas būtų gražu, nesusisuktų ir pan. g.gif jau ir taip baisu tą maža kleckutį rengti.... Šiaip gal reiktų nusipirkti įvairių drabužėlių ir pačiai išbandyti, ar patogu, ar nepatogu ir ateity pirkti tokius.
Atsakyti
QUOTE(darbsti @ 2007 04 22, 21:50)
as tai zinau, kad gera firma yra sebamed. patyriau, kad visi dzonsonai ir kt yra nieko verti.


mes naudojam sebamed prausiklį ir pienelį kūdikių odelei. Esame labai patenkinti thumbup.gif

O neprireikė man šių daiktų kai grįžom namo : žirklutės bukais galais(be šansų apkirpti kūdikio nagučius, gal kokiam 2-3 metų vaikui būtų tas pats, bet ne kūdikiui), gultelio(medžiaginio) į vonią(labai jau man nepatogus buvo-žymiai patogiau pačiai prilaikyt galvytę maudant arba kviestis tėvelį į pagalbą tongue.gif ), vaikiškos kempinėlės(kažkokia labai jau griozdiška man ji(puikiausiai tinka paprastas merliukas), termometras vandens temperatūrai matuot buvo reikalingas tik pirmą kartą, paskui jau ranka jauti ar ne per karšta/šalta.

Buvom gavę dovanų 50cm rūbelių doh.gif na gimėm jau 54cm, tai taip ir liko nenaudojami. pirkau pora šliaužtukų ir bodžiukų56 cm, o visus kitus 62cm.
Atsakyti
mergaites.. gal galit patarti,kaip menesio laiko kudikiui plauti kuneli,ar kuo tepti ,kad sausa nebutu..pleiskanoja biskiuka ax.gif o tu pieneliu nelabai noriu naudoti,nes alergija maziukui mano ant veidelio ir nugarytes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2007 07 09, 12:05)
mergaites.. gal galit patarti,kaip menesio laiko kudikiui plauti kuneli,ar kuo tepti ,kad sausa nebutu..pleiskanoja biskiuka  ax.gif  o tu pieneliu nelabai noriu naudoti,nes alergija maziukui mano ant veidelio ir nugarytes  unsure.gif

geriausia tepti aliejuku, vaistinej palausk, kokie nealergizuoja sabamed atrodo nebloga kosmetika kudikiams.
Atsakyti