Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(Ferrari @ 2007 04 25, 12:35)
Bodžiukas tikrai patogiau nei marškinukai  rolleyes.gif


man pirmus tris mėnesius patogiau buvo marškinukai. Ir vilkau ne bodžiukus ir siaustinukus.
Atsakyti
Mano lelytei - tik savaitė, todėl galiu pasidalint, ko manlabai prtrūko pirmom dienom. Vis, prieš gimdymą, skaičiau, kad nereikia prisipirkt daug rūbelių, - vaikas labai greit išauga, taigi turėjau nusipirkus tris komplektus mažiukų. Bet neišsivarčiau su tiek: prerengt reikia kartais dažniau nei porą kartų per dieną,, rūbai neišdžiūsta, - šuoliavau į parduotuvę pirkt papildomai.
Gerai, kad turėjau nusipirkus mišinuką - turiu didelių rūpesčių su krūtine. Kadangi kol kas maitint neišeina, buteliukų irgi reikėjo nusipikrt papildomai - turėjau tik vieną.
Nebuvau nusipirkus vonelės ir visokių ten reikmenų maudymui, reikėjo skubiai susipirkt.
Turėjau nuo iššutimo SebaMed kremą, bet nusipirkau pudros - pudra man veiksmingesnė (bet pirkau labai gerą - Himalajų žolių). Kotrynoj sakė, kad Huggies sauskelnės - pačios geriausios, bet kažkodėl mano Mergaites kojytėms jos nelabai patinka.
Atsakyti
Patys didziausi sveikinimai Truta! clap_1.gif bis.gif
tik su pudryte labai labai atsargiai. na ir as ja pirkau, bet baisu dalyka suzinojau- nuo jos mazylis gali net numirti! astma sukelia. stovi spintos kampe dabar, bijau, nenaudoju, nerizikuoju, nes maziukas buvo pradejes truputi daugiau koseti ir ciaudeti. tikrai bijau. tos dulkes net ir man paciai nepatikdavo, o uztepus kremuka juk toks pats poveikis. kremas kaip ir pudra raukslelese susirenka. kiekvieno pasirinkimo laisve, bet as patarciau ir tau nerizikuoti mazytes sveikatyte unsure.gif
Atsakyti
Aciu!!! Pirmiausia uz sveikinimus, o antriausia - uz patarimus 4u.gif
O ant kiek cia rimta del tos pudrytes, is kur tu zinai? Kur galima butu pasiskaityt? Man kazkaip taip patiko - labai lygiai pasidengia kunelis ta pudryte, o kremukas vistiek riebu, susirenka raukslytese... Bet jei jau sakai, aisku, kisiu ir as i spinta... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Truta @ 2007 04 26, 22:04)
Aciu!!! Pirmiausia uz sveikinimus, o antriausia - uz patarimus  4u.gif
O ant kiek cia rimta del tos pudrytes, is kur tu zinai? Kur galima butu pasiskaityt? Man kazkaip taip patiko - labai lygiai pasidengia kunelis ta pudryte, o kremukas vistiek riebu, susirenka raukslytese... Bet jei jau sakai, aisku, kisiu ir as i spinta...  mirksiukas.gif

pzistu viena daktare, kuri tikrai labai gera. ji man tvirtina, kad pudryte uzpakaliukams ir per anksti virs lovytes pakabinta karusele su pliusiniais zaisliukais labai didina astmos rizika. jei angliskai suprantat, istrauka is vieno straipsnio:
Baby powders carry a more serious warning that is not well-understood by many parents, who see them as a safe diaper rash product. However, a MEDLINE search reveals a considerable body of literature on the topic of talc aspiration. Too many parents still place the baby on a changing table to remove the diaper, open a container of talcum powder or cornstarch, and shake it onto their hands or directly onto the baby's diaper area. Unfortunately, the baby's head becomes enveloped in a cloud of swirling powder. As a result, some powder is inhaled, causing chemical-inhalation pneumonia.4,5 Some suggest that the parent turn away from the baby, dust the powder on the hands, then turn to the baby and apply the powder, but the safer alternative is to avoid using powders around the baby. Instead, the pharmacist can recommend simple petrolatum ointment. This inexpensive, readily available skin protectant is virtually free of risk.
ir daug daug kitu atsiliepimu. na jei tikrai labai nori ja naudoti, berk sau ant ranku ir stenkis nekelti dulkiu, viska daryk atokiai nuo mazyles veido. bet as vistiek geriau nekeliu rizikos ir naudojuosi kremuku jei turim kokiu problemu...
krema reikia tepti labai plonai Truta, tada jis ne taip subega biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Siūlau pratęsti šią temą, ji tikrai aktuali besilaukiančioms ir neršiančioms po naujagimių skyrius parduotuvėse hihihi.gif

Pirmoji tema čia

Trūko:
1) Pačio mažiausio dydžio (mažesnio nei 56) rūbelių, konkrečiai šliaužtų. Jų turėjau tik keletą, o per dieną supila, sušlampa kartais ir keletą komplektėlių. Tuos, kuriuos pirkau kaip mažiukus, buvo kaip maišas. Dukrytė gimė 51cm.
2) Pirštinyčių. Nors patariama jų nedėti, bet iki kokių 3sav dėdavau. Nagų nebuvo ką kirpti, o vistiek susidraskydavo. Patogiausios, kur tvirčiau laikosi arba užsiriša. Visokios tik dėl grožio labai greit nusmukdavo doh.gif
3) Mažų merliukų, veidukui pavalyti atpylus.
4) Žiauriai patogu, galėjau nusiprikti daugiau siaustinukų iškart su pirštinytėm
5) Mažiausio dydžio miegmaišiuko nakčiai

Nereikėjo:
1) Jokių "maikučių, bliuskučių" uždedamų per galvą. Pirmąją savaitę per daug rankos tokiems rūbams dreba hihihi.gif

Labai džiaugiausi, kad turėjau:
daug vystyklų (ypač flanelinių) - naudojau patiesti maitinant, šluostyti nuprausus, ant vystymo stalo ir pan, vienakrtinių paklotėlių (juos naudojau oro vonioms; maitindama), naujagimio vokelis - galvojau kam jis man, bet labai pravertė pirmom savaitėm vežant i lauką.
Atsakyti
Man nereikejo maziausio dydzio bodziuku nors ir turejau tik viena per galva rubeliu nerengiau koki menesi, naudojau siaustinukus pradioj dejau pirstinytes, bet neilgai, liko visi maziausi rubeliai nei neaprengti, nes vaikas dickis, tek mamai vaziuot pirkt didesniu rubu, nes mazius gime labai ilgas 57cm.
Atsakyti
QUOTE(En:) @ 2007 05 02, 14:25)
Sveikos,  4u.gif

Siūlau pratęsti šią temą, ji tikrai aktuali besilaukiančioms ir neršiančioms po naujagimių skyrius parduotuvėse hihihi.gif

Pirmoji tema čia

Trūko:
1) Pačio mažiausio dydžio  (mažesnio nei 56) rūbelių, konkrečiai šliaužtų. Jų turėjau tik keletą, o per dieną supila, sušlampa kartais ir keletą komplektėlių. Tuos, kuriuos pirkau kaip mažiukus, buvo kaip maišas. Dukrytė gimė 51cm.
2) Pirštinyčių. Nors patariama jų nedėti, bet iki kokių 3sav dėdavau. Nagų nebuvo ką kirpti, o vistiek susidraskydavo. Patogiausios, kur tvirčiau laikosi arba užsiriša. Visokios tik dėl grožio labai greit nusmukdavo  doh.gif
3) Mažų merliukų, veidukui pavalyti atpylus.
4) Žiauriai patogu, galėjau nusiprikti daugiau siaustinukų iškart su pirštinytėm
5) Mažiausio dydžio miegmaišiuko nakčiai

Nereikėjo:
1) Jokių "maikučių, bliuskučių" uždedamų per galvą. Pirmąją savaitę per daug rankos tokiems rūbams dreba hihihi.gif

Labai džiaugiausi, kad turėjau:
daug vystyklų (ypač flanelinių) - naudojau patiesti maitinant, šluostyti nuprausus, ant vystymo stalo ir pan, vienakrtinių paklotėlių (juos naudojau oro vonioms; maitindama), naujagimio vokelis - galvojau kam jis man, bet labai pravertė pirmom savaitėm vežant i lauką.


jau geriau didesni nei mažesni - rankoves atraitojai, ant kojyčių kojinytes užmovei ir viskas. Nemanau, kad tikslinga kas mėnesį pirkonėt naujus drabuželius, juk ne kapeikas jie kainuoja. Nuperki didesnius, sėkmingai vaikas nešioja kelis mėnesius ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 05 02, 13:42)
jau geriau didesni nei mažesni - rankoves atraitojai, ant kojyčių kojinytes užmovei ir viskas. Nemanau, kad tikslinga kas mėnesį pirkonėt naujus drabuželius, juk ne kapeikas jie kainuoja. Nuperki didesnius, sėkmingai vaikas nešioja kelis mėnesius ir viskas  mirksiukas.gif

cia kiekvienos asmeninis pasirinkimas juk mirksiukas.gif as parasiau ko TRUKO man ax.gif
be to, slaiuztai nelabai atsiraitoja, kojos klynelyje susipina... man netiko sis variantas
Atsakyti
QUOTE(En:) @ 2007 05 02, 12:00)
cia kiekvienos asmeninis pasirinkimas juk  mirksiukas.gif  as parasiau ko TRUKO man  ax.gif
be to, slaiuztai nelabai atsiraitoja, kojos klynelyje susipina... man netiko sis variantas


Jeigu kojinytes ne po šliaužtais, o ant viršaus užmauni, tada kojytės niekur nesipina mirksiukas.gif
Beje, aš irgi būčiau už tai, kad 56 dydžio daug nepirkti. Nei man pačiai, nei mano draugėms jo neprireikė, taip ir keliavo nauji drabužiukai per rankas lotuliukas.gif

O dėl miegmaišiuko, prieš tai neturėjau ir išsiverčiau, bet dabar vieną (mažiuką) baigiu nusimegzti, o didesnio dydžio medžiaginį nusipirkau. Manau, kad pravers thumbup.gif (tiksliau, drabužiukai nuo mažojo dar visi likę, nėra ką pirkti, o taaaaip norisi, tai nors "ką nors" nusipirkau blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 02 gegužės 2007 - 14:52
QUOTE(En:) @ 2007 05 02, 15:00)
cia kiekvienos asmeninis pasirinkimas juk  mirksiukas.gif  as parasiau ko TRUKO man  ax.gif
be to, slaiuztai nelabai atsiraitoja, kojos klynelyje susipina... man netiko sis variantas


na juk neisginčyjam, tiesiog savo nuomonę išsakom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 05 02, 14:37)
na juk neisginčyjam, tiesiog savo nuomonę išsakom  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti