Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

Mums neprireikė Espumizano ir rūbelių, kurių dydis buvo mažesnis nei 56 cm lotuliukas.gif

Pientraukį paprašiau kad vyras nupirktų kol buvau GN ir prašiau, kad nupirktų patį pigiausią- juo ir tesinaudojau tą vienintelį kartą, kai visiskas susitvarkė, daugiau jo nebereikia. Tad galėjau irgi nepirkti...

Man ir kažkaip keista atrodo prisipirkti iškart buteliukų, antspenių, sterilizatorių, maistelio šildiklį, žindyvių arbatą ir pan. Aš iki šiol namuose neturiu nė vieno buteliuko, jau nekalbu apie sterilizatorių, šildiklį, arbatą.

Ai tiesa, dar kažkur mėtosi nenaudojamas čiulptukas. Jo irgi galėjau nepirkti, bet GN liepė turėti, todėl ir nupirko vyras. ax.gif
Atsakyti
as dar norejau mamytes jusu paklausti... kokie svarbiausi vaistukai kuriuos reikia tureti vaistineleje ax.gif nes buna atveju , kad geriau , kad po ranka butu... ??
Atsakyti
as visko minimaliai nusipirkus buvau.Tik butiniausiu.Bet nieko ir nepritruko.Nereikia be proto prisipirkt.
juk visada gali nusiust ka nors nupirkt.
Papildyta:
QUOTE(Skalsa @ 2007 04 17, 22:24)
Mums neprireikė Espumizano ir rūbelių, kurių dydis buvo mažesnis nei 56 cm  lotuliukas.gif

Pientraukį paprašiau kad vyras nupirktų kol buvau GN ir prašiau, kad nupirktų patį pigiausią-  juo ir tesinaudojau tą vienintelį kartą, kai visiskas susitvarkė, daugiau jo nebereikia. Tad galėjau irgi nepirkti...

Man ir kažkaip keista atrodo prisipirkti iškart buteliukų, antspenių, sterilizatorių, maistelio šildiklį, žindyvių arbatą ir pan. Aš iki šiol namuose neturiu nė vieno buteliuko, jau nekalbu apie sterilizatorių, šildiklį, arbatą.

Ai tiesa, dar kažkur mėtosi nenaudojamas čiulptukas. Jo irgi galėjau nepirkti, bet GN liepė turėti, todėl ir nupirko vyras.  ax.gif

o as nusipirkau viena buteliuka,viena soske.Del viso pikto.Prireike.Ir antspenius pirkau,nes zinojau ,kad su papuliais bus problemu.Irgi prireike,tik neilgam.Nepadejo nei antspeniai.O tu visokiu sterilizatoriu,sildikliu,arbatu,manau,tikrai nereikia.Gi neaisku kaip pasiseks maitint.
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2007 04 18, 14:22)
as dar norejau mamytes jusu paklausti... kokie svarbiausi vaistukai kuriuos reikia tureti vaistineleje  ax.gif  nes buna atveju , kad geriau , kad po ranka butu... ??

Mums prireike: Espumizan lasiuku, Juros vandens i nosyte lasinti, Rhinomer siurbtukas snargliukams. Dar pirkau extra atvejui paracetamolio zvakuciu (kudikiams).
Gimus leliukui israsys receptuka isigyti spiritui 70% ir kalio permanganato tirpalui.
Taip pat is vaistines verta isigyti kokio nors tepalo su cinku uzpakaliuko odytes prieziurai ir patogu termometra (mes turim elektronini - suaugusiems kazkaip netinka, bet vaikiukams gerai).
Jei jauti, kad gali kilti problemu su virskinimu, verta tureti jogurto kapsuliu, Smectos milteliu.

Papildyta:
QUOTE(Truta @ 2007 04 13, 18:32)
Sveikos,
o kokių patartumėt nusipirkt mišinukų, jei kartais nebūtų savo pieneliio?

naudojam milipos milumil1 thumbup.gif


QUOTE(Ferrari @ 2007 04 13, 19:27)
Papildyta:
Similac - man atrodo juos ir antakalnio klinikose duoda jei mamytėms trūksta pieno

netiko mums similacas. vaikas neramus pasidares buvo, issuto sikniukas, prabusdavo jau verkdama ir tokia nelaiminga atrode verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(En:) @ 2007 04 18, 19:00)
Mums prireike: Juros vandens i nosyte lasinti, Rhinomer siurbtukas snargliukams. Dar pirkau extra atvejui paracetamolio zvakuciu (kudikiams).
Gimus leliukui israsys receptuka isigyti spiritui 70% ir kalio permanganato tirpalui.

netiko mums similacas. vaikas neramus pasidares buvo, issuto sikniukas, prabusdavo jau verkdama ir tokia nelaiminga atrode  verysad.gif


vaistuku va tokiu ir mums prireike,kai En:) Espumizanas liko biggrin.gif ir tepaliuko su cinku daug lotuliukas.gif

o tiesa Antakalnio klinikos duoda Aptamil (Milupos), as negalejau maitinti,
reke ant manes kodel nemaitinu, o kai rasdavo sarasuose, tai net neatsiprasydavo verysad.gif , ir ilasindavo tuos kelis ml.

o siaip man asmeniskai prireike visko, ka radau cia SM daikteliu sarasuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2007 04 18, 15:22)
as dar norejau mamytes jusu paklausti... kokie svarbiausi vaistukai kuriuos reikia tureti vaistineleje  ax.gif  nes buna atveju , kad geriau , kad po ranka butu... ??


Tai nuo iššutimų kremuką, spirito, ramunėlių ir nuo pilvuko. Mum Espumizan nepadėjo, š.. kažkoks, daug reikia, greit užsibaigia ir dar neveikia doh.gif . Naudojom babynos ir viskas susitvarkė. Gali dar Viburcol žvakučių įsigyti.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 04 19, 16:53)
Tai nuo iššutimų kremuką, spirito, ramunėlių ir nuo pilvuko. Mum Espumizan nepadėjo, š.. kažkoks, daug reikia, greit užsibaigia ir dar neveikia doh.gif . Naudojom babynos ir viskas susitvarkė. Gali dar Viburcol žvakučių įsigyti.

babynos nebera pirkti, bent jau as niekur kaune nerandu verysad.gif
Atsakyti
Mes iš gydytojos buvom gavę tokį sąrašiuką:
Sterili vata, spiritas, kalio permanganatas, briliantinė žaluma, ramunėlės, kremas su cinku (mes pirkom Bephanten ir Sudokrem) , termometras, temperatūrą malšinantieji (mes pirkom Efferalgan paracetamilio žvakutės kūdikiams, 80 mg).

Dar vėliau pirkom pagal pediatrės siūlymus: Smecta, Bifidun (žarnyno bakterijos), parafino žvakutes, vitaminą D vandeniniu pagrindu, Espumizaną.

Kol kas nė karto nepanaudojom: kalio permanganato, ramunėlių, paracetamolio žvakučių, Smectos, Bifidun, parafino žvakučių, Espumizano.. doh.gif Viso to galėjom ir nepirkti iškart... cool.gif

Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 04 19, 19:10)
babynos nebera pirkti, bent jau as niekur kaune nerandu verysad.gif


Paieskokit Sab Simplex nuo pilvuko putimo, ypac senesnese vaistinese. Zymiai geriau nei Espumizanas, ne taip greit baigiasi ir veiksmingesnis.
Atsakyti
QUOTE(Dangutė @ 2007 04 20, 10:03)
Paieskokit Sab Simplex nuo pilvuko putimo, ypac senesnese vaistinese. Zymiai geriau nei Espumizanas, ne taip greit baigiasi ir veiksmingesnis.


aš irgi Babybos pirkau kažkokioje paprastoje vaistinėje mirksiukas.gif Espumizan visai neveiksmingas schmoll.gif
Atsakyti
Mes jau ligoninėje pritrūkom espumizano blush2.gif tiksliau jo nebuvom nusipirkę, o jau prireikė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amileta @ 2007 04 13, 18:21)
gal teko naudoti ir kokie atsiliepimai apie firmos "Bubchen" produkcija?dave per paskaitele lankstinuka ,tipo gera produkcija, o kaip is tikruju...?
gal dar patartumet,koki aliejuka ar krema kudikio kunui ir uzpakaliukui geriau nupirkt.


Aš niekada nepirksiu... Kažkada su mama nusipirkom vaikišką kremą sau pabandyt, tai abiem užsitepus ant veido baisiausiai degino blink.gif

Mergaitės, visos rašot, kad neprisipirkt daug drabužėlių... Bet jeigu aš turėsiu po kelis, ir gimdymo namų rūbelių nenaudosiu, o čia kai kurios rašot, kad kariais reikia ir kelis kartus per dieną perrengt. Tai kol mes namo grįšim, jau nė vieno nebeturėsim švaraus... g.gif
Atsakyti