Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(Truta @ 2007 04 14, 12:52)
Manai, kad reikia veztis savo termometra i gimdymo namus?
O koki geriau - ta paprasta, ar elektronini (girdejau, kad elektroniniai nelabai tikslus).



Jeigu vaikelis gimsta anksčiau arba šiaip būna kas negerai, temperatūrą reik matuot kas tris valandas, nes mažiukai greit vėsta. Aš iškart nusipirkau elektroninį, namie dar neturėjau. Sesutės irgi tokiais matuoja. Beje, ir pačiai reik matuotis, kad nepakiltų 4u.gif
Atsakyti
Visiskai neprireke iklotu po gimdymo, nes GN ju neleido naudoti. Prireike tik gryzus namo. Aptemtu triusikeliu taip pat neprireike, dregnu serveteliu intimiai higienai. Naktiniu ir halato, slepeciu uzteko vienu, liemeneles uzteko vienos, vilnoniu kojiniu (nors gimdziau gruodi), iklotu i liemenuka (pirmom parom pienas nesiverzia), ranksluoscio vaikui. Lelytei visus rubelius dave, tik namo parsivezti pasiruosiau pati.

Namie neprireike:Jokiu alieju po vonios, jokiu kalio permanganatu. vystymo lentos, culptuko (vaikis net i ta puse neziurejo), tableciu sterilizavimui, sepetelio buteliukui plauti, pientraukio, vaikisko kremo, krepsio vaiko reikmenims, pomytes snargliukams. Jei turi galimybe gali dauga prisipirkti, bet sutaupytus pinigelius gali ir kitur panaudoti.

Labai praverte tepaliukas spenialems, ir lelyte panaudojom. Termometras butinai reikalingas.

Bet kiekviena mamyte sprendzia pagal save, ir daug ka gali is sarasiuko ismesti.
Atsakyti
QUOTE(saratukas @ 2007 04 15, 07:43)
Bet kiekviena mamyte sprendzia pagal save, ir daug ka gali is sarasiuko ismesti.

Va būtent! Man įklotų po gimdymo netgi pritrūko, kadangi kraujas liejosi laisvai... Tai MB kelis kartus netgi varė pirkti. Aptemptus trausus turėjau 2. Jų užteko, bet tik todėl, kad suteptus MB iš karto išskalbdavo (taigi, čia pravertė ūkiško muilo gabaliukas, kurį vežėmės į GN). O jei jo nebūtų buvę šalia, tai triusikėlių būtų reikėje bent 20. Servetėlėmis intymiai higienai naudojausi, nes iki dušo buvo tolokai, tai ne po kožno pasisiojimo pavykdavo iki jo nušliaužti.
Rūbelius kūdikiukui vilkome savus (tik gimdykloje buvo įvynioję į vystyklą ir pledą).
Mums aliejus buvo reikalingas, nes mergytės odelė sausa, tai pildavome maudydami į vonelę, o ir šiaip patepame kūnelį.
Vystymo lentą pradėjome naudoti tik grįžę iš GN. Naudojame ir iki šiol, kadangi daugiau kur rengti vaikutį nelabai turime kur. Čia tiesiog reikia persižiūrėti savo baldus - jei yra kokia pakankamai plati ir patogaus aukščio spintelė, komoda, stalas ar kitas baldas, tai vystymo stalo gal ir nereikės. Tik klijuočių daugiau.

Šiaip tai perkant kraitelį tikrai nereikia visko prisipirkti visiems gyvenimo atvejams. Nebent pinigai kišenę drasko...
Atsakyti
QUOTE(Laumiux @ 2007 04 15, 10:20)
Šiaip tai perkant kraitelį tikrai nereikia visko prisipirkti visiems gyvenimo atvejams. Nebent pinigai kišenę drasko...


Labai pritariu. Drąsiai galima pirktis tik tai, ko tikrai reikės. O visus GAL palikti ateičiai, juk iš prekybos nedings ax.gif Aišku jei nėr kur pinigų dėt galima ir iš anksto nuo AikiZ susipirkt.
Ir išvis visos mes skirtingos, juk jei viena viską iš anksto susipirks, jai nuo to bus tik ramiau, kad viskam pasiruošus, o kitą per dideli pirkimai ir pasiruošimai gali tiesiog slėgti
mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Truta @ 2007 04 14, 12:52)
Manai, kad reikia veztis savo termometra i gimdymo namus?
O koki geriau - ta paprasta, ar elektronini (girdejau, kad elektroniniai nelabai tikslus).



man iš namų atvežė, nes reikėjo. Ir ne kleckui, o būtent man.
Atsakyti
Bet kiekviena mamyte sprendzia pagal save, ir daug ka gali is sarasiuko ismesti.
[/quote]

tikra tiesa, kad kiekviena esam individuali, kiekviena turime skirtinga pinigu kieki ar poziuri. vienai gali atrodyti kvaila apsirupinti nuo AikiZ, o kitai- butinybe. mano kraiteli sudare net panaudotu sauskelniu kvepiantys maiseliai biggrin.gif kai kas pasakytu- nesamone, kam ju reikia, pinigu svaistymas. gal. bet man jie liux. juk kiekviena karta vaikeliui pakakojus nebegsi mesti prikakoto pamperio i konteineri lauke. netureciau- issiversciau. turiu- naudoju ir dziaugiuosi. ir perku nauja pakuote pasibaigus. pinigus svaistau..... blush2.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad kuo daugiau pasiimsi tuo bus ramiau, kad tikrai nieko nepritruksi 4u.gif
Atsakyti
Mums dar nedaug laiko,bet tas noras viska apziureti,ka nors nupirkti.jau turiu Dyyydeli zuiki savo angeliukui. Mano mama nupirko savo anukeliui.... wub.gif
Papildyta:
Labai idomi temele. nepamirskit musu mamytes.
Atsakyti
Atlantica, nepradek pirkt visko pirmom dienom - dar daug laiko turi... lotuliukas.gif

As nepirkau nieko iki kokio 8 men, o paskui pamazu tai viena daikteli, tai kita - taip ir pagauna azartas... Norisi visko kuo daugiau.
Liko kelios dieneles ir emiau bijot, kad pagrindiniu dalyku, kuriu prireiks pirmom dienom, taip ir neturesiu...
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2007 04 15, 22:02)
mano kraiteli sudare net panaudotu sauskelniu kvepiantys maiseliai biggrin.gif kai kas pasakytu- nesamone, kam ju reikia, pinigu svaistymas. gal. bet man jie liux. juk kiekviena karta vaikeliui pakakojus nebegsi mesti prikakoto pamperio i konteineri lauke. netureciau- issiversciau. turiu- naudoju ir dziaugiuosi. ir perku nauja pakuote pasibaigus. pinigus svaistau..... blush2.gif

Nešvaistai. Jeigu tu juos naudoji, vadinasi tau tie maišeliai reikalingi.
Juk lelius bet kuriuo atveju dėvės sauskelnes ir į jas "kraus". Tai maišeliai visai reikalingas kraitelio atributas.

Man tik neatrodo protinga perkantis kraitelį pirkti, pvz.: pientraukį, antspenius, buteliukus ir jų sterilizatorių, maistelio šildiklį, žindyvių arbatą ir mišinuką vienu metu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintale @ 2005 07 19, 13:17)
Sveikos mamytės,

ko labiausiai jums pritruko po gimdymo? T.y. ko gailejotes neisigijusios dar kol buvot  nestuke.gif ?
O gal ko nors isigijote per daug ir ne neprireike?  doh.gif

na tikrai neverta daug visko prisipirkti- kadangi siais laikais visko pilna parduotuvese- ne deficitas ir bet kad galima dasipirkti rubeliuku ar buteliuku. neverta skubet pirkti pientraukio, nes irgi nzn ar prireiks. o pasigedau po gimdymo labai paprastos smulkmeneles-soskes biggrin.gif bet tai irgi ne beda nusipirkti.
Atsakyti
Man tik neatrodo protinga perkantis kraitelį pirkti, pvz.: pientraukį, antspenius, buteliukus ir jų sterilizatorių, maistelio šildiklį, žindyvių arbatą ir mišinuką vienu metu lotuliukas.gif
[/quote]
tiesa. jei mamyte tikrai ruosiasi pati maitinti- nemanau, kad butina. na nebent jauti, kad nori nenori, pienelio nelabai bus ir teks misinukais maitinti. mano seimos moterys, net proseneles neturedavo pieno, tad kazkaip naturaliai atrode pirkti ir sterilizatoriu ir buteliukus... na tik pompa veliau, jau po gimdymo nusipirkus prakeikiau save. dabar kampe stovi panaudota pora kartu. nera kam atiduoti, tad nei ismesti, nei laikyti... g.gif
tikrai patarciau neprisipirkti per daug drabuzeliu ir butinai ziureti i etiketes. man tie leliukai tokie mazyciai atrode, prisikroviau pilna krepsi graziausiu drabuzeliu, o tik paskui pamaciau, kad jie miniatiuriniams kudikeliams. maniskis beveik 4kg gime doh.gif
kuo tikrai tikrai reikia pasirupinti: sau patogiais drabuzeliais ir batais, kad galetum be problemu lakstyti aplink mazyli. mano "fyfiskas" garderobas turejo pasikeisti radikaliai. aukstakulnius pakeite patogus batukai, o ankstus drabuzius- sportinis kostiumas (kad ir kaip as jo nekenciu, bet patogumas- viskas).
nenoriu kisti savo nuomones, bet manau reiketu pagalvoti, kiek pinigeliu norite isleisti vaikucio/ savo kraiteliui (mamos tikrai negalima pamirsti), tada mazdaug suplanuoti ka uz tai galima nusipirkti. jei seimos finansai neleidzia islaidauti- na, matyt uzteks ir to, ka turesit. pinigu pilnai uztenka- pirkit kas atrodo reikalinga/ grazu....
Atsakyti