Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(Dangutė @ 2007 04 12, 11:59)
Bet geriau nusipirk is anksto, kad veliau, jau gimus leliui nereketu rupintis. Pamatysi, bus kitokiu rupesteliu  smile.gif

Ir aš manau, kad geriau nusipirkti. Man tik grįžus iš GN nebuvo pieno, pati puoliau į paniką, mažius rėkė, o vyras turėjo strimgalviais lėkti pirkti mišinuko ir dar + ieškoti kažkokio buteliuko. Kai reikia, taip greitai tinkamo nerasi - mes pirkom Avent firmos, tai kol gavom Nr 1 - nemažai PC aplakstė
Manau iš anksto reikėtų ir apie mišinuką pagalvoti, nes maža ką, o jų gausa tokia, kad galva sukasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justagnė: 12 balandžio 2007 - 23:34
sveikos 4u.gif
gal galit patart,ka reiktu nusipirkt is vaistines pradziai naujagimiui,kad turet namuose ?
pvz. espuzinan .....
Atsakyti
QUOTE(amileta @ 2007 04 13, 10:45)
sveikos 4u.gif
gal galit patart,ka reiktu nusipirkt is vaistines pradziai naujagimiui,kad turet namuose ?
pvz. espuzinan .....


Pirmosiomis dienomis ir savaitėmis reikalingiausia:
Espumizan - nuo pilvo dieglių
Viburcol žvakučių - jei pilvo diegliai labai kankina mažiuką ir vaikas be perstojo rėkia (vėliau taip pat pravers kalantis dantukams, po skiepų ir pan. kai vaikas neramus ir jam skauda)
Salicilo spiritas ir kalio permanganato tirpalas (vaistinėse kur gaminami vaistai) - bambutės priežiūrai
Lakišių žolė - nuoviras į vonelę (dezinfekuoja vandenį)
Bepanten tepaliukas - mamai sutrūkinėjusiems speneliams, kūdikiui nuo iššutimų
Sudocrem - nuo iššutimų

Prašome papildyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 13 balandžio 2007 - 12:23
QUOTE(mamytee21 @ 2007 04 12, 19:14)
Sveikos mergaites....

Mano kleckiuko rankos visa laika saltos, o namie tikrai silta, aprengiu silciau tada visas suprakaitaves, o jei su maikyte - saltos, i tetuka tetuko galunes visa laika saltos nesvarbu silta namie ar salta  ax.gif

maniškiui irgi taip buvo iki kokių 3 mėn. čia turbūt dar nesubrendusi leliukų termoreguliacijos funkcija. aš tai apmaudavau vilnones kojinytes, jei rankytės būdavo šaltos. o pačio neprirengdavau. rengiau panašiai kaip ir pati apsirengus. juk jis dar ir apklotas dažniausiai būna. tai tikrai neturėtų sušalt.
Papildyta:
QUOTE(amileta @ 2007 04 13, 11:45)
sveikos 4u.gif
gal galit patart,ka reiktu nusipirkt is vaistines pradziai naujagimiui,kad turet namuose ?
pvz. espuzinan .....

garmastan arba bepanthen sau spenelių priežiūrai, taip pat multi mum kompresiukų. sudocrem - leliuko užpakaliukui. prausimo priemonės naujagimiui, salicilo spirito ir peroxido bambai, viburcol žvakučių (mums nepadėjo nei espumian, nei sab simplex, tik viburcol šiek tiek gelbėjo), daug vatos, spec. kūdikių krapštukų, vitamino D.
Atsakyti
QUOTE(justagnė @ 2007 04 13, 00:33)
Ir aš manau, kad geriau nusipirkti. Man tik grįžus iš GN nebuvo pieno, pati puoliau į paniką, mažius rėkė, o vyras turėjo strimgalviais lėkti pirkti mišinuko ir dar + ieškoti kažkokio buteliuko. Kai reikia, taip greitai tinkamo nerasi - mes pirkom Avent firmos, tai kol gavom Nr 1 - nemažai PC aplakstė
Manau iš anksto reikėtų ir apie mišinuką pagalvoti, nes maža ką, o jų gausa tokia, kad galva sukasi...


na, tam kad to išvengti, iš anksto nuspręskit, kokio mišinuko norėsit, jei kartais nebūtų pieno. Juk neprisipirksit įvairiausių rūšių ir vis bandysit, gi kleckui irgi sunku kaskart naują mišinuką gerti.
Atsakyti
gal teko naudoti ir kokie atsiliepimai apie firmos "Bubchen" produkcija?dave per paskaitele lankstinuka ,tipo gera produkcija, o kaip is tikruju...?
gal dar patartumet,koki aliejuka ar krema kudikio kunui ir uzpakaliukui geriau nupirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amileta: 13 balandžio 2007 - 16:24
bubchen produkcija tikrai gera ir nebrangi. O jei nori dar geresnės naudok weleda firmos (aliejukas kūnui 40 Lt, muiliukas 15lt). O užpakaliukui geras sudocrem (bent jau jį dabar visur siūlo ir rekomenduoja (gal yra ir geresnių tongue.gif ), galima taip pat weleda firmos bandyt medetkų kremą su cinku nuo iššutimo.
Atsakyti
Sveikos,
o kokių patartumėt nusipirkt mišinukų, jei kartais nebūtų savo pieneliio?

Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(Truta @ 2007 04 13, 18:32)
Sveikos,
o kokių patartumėt nusipirkt mišinukų, jei kartais nebūtų savo pieneliio?


Similac - man atrodo juos ir antakalnio klinikose duoda jei mamytėms trūksta pieno
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 13 balandžio 2007 - 19:27
QUOTE(Ferrari @ 2007 04 13, 20:27)
Papildyta:
Similac - man atrodo juos ir antakalnio klinikose duoda jei mamytėms trūksta pieno


Ir mes kai tik pritrukau pienelio, nuo pat pradziu geriam Similac. Bet gal tavo leliui netiks g.gif
Atsakyti
Kas planuojat gimdyt KMUK, tai turėkit galvoj, kad po gimdymo ten duoda Bepanthen ir Sudocrem kremukus smile.gif Taip pat patarčiau iš anksto nusipirkt termometrą kūdikiui, nes kai man reikėjo, tai prašiausi sesučių gerą pusdienį kol jos "išgirdo". O jau atnešė tai tą, kur 10 min reik laikyt doh.gif nors pačios su elektroniniais vaikšto

Similac buvo pirmas, tai irgi netiko. Bet čia negali žinot tiks ar ne 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 14 balandžio 2007 - 11:05
Manai, kad reikia veztis savo termometra i gimdymo namus?
O koki geriau - ta paprasta, ar elektronini (girdejau, kad elektroniniai nelabai tikslus).
Atsakyti