Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

maniskis dievina ta karusele virs lovos smile.gif
Atsakyti
laukiuosi antros dukrtyės, o jaučiuos taip viską pamiršusi tongue.gif kaip gerai kad yra toks skyrelis thumbup.gif
pas mane namuose vis dar mėtosi pomputė nosytei- visiškai nereikėjo.
O šiaip ir manau kad per daug daiktų nereikia.
O dėl tepaliukų- aš tik už bepanten ir speneliam tinka ir užpaliukui patepti gerai kai šunta.
Atsakyti
Kadangi visi patare nepirkti daug 56 dydzio drabuzeliu, man ju ir pritruko... 62 dydis buvo ziauriai per didelis. Dar pirstinyciu per mazai turejau ir paluciu (dabar turiu 15 - man pats tas). Idekliuku i liemenele turejau 1 dezute - per mazai.
Atsakyti
QUOTE(Ligute @ 2005 08 19, 13:41)
Kadangi visi patare nepirkti daug 56 dydzio drabuzeliu, man ju ir pritruko... 62 dydis buvo ziauriai per didelis. Dar pirstinyciu per mazai turejau ir paluciu (dabar turiu 15 - man pats tas). Idekliuku i liemenele turejau 1 dezute - per mazai.


o kiek 56 ir 62 dydzio turejai nusipirkusi is anksto? labai padetum toms, kurios ruosia kraiteli... biggrin.gif o pirstinyciu ir paluciu? blink.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau ko niekada nebepikčiau, o gi liemenuko maitinančioms, to kur vaikiškų prekių parduotuvėj yra pirkti. Mano buvo toks nevykęs, kad krutinės neprilaikė ir išsitampė po kelių plovimų schmoll.gif . Veltui išmesti pinigai.
Geriau naudoti ne specialų, o paprastą kur per priekį atsisega.
Atsakyti
QUOTE(Redane @ 2005 08 19, 16:15)
Dar prisiminiau ko niekada nebepikčiau, o gi liemenuko maitinančioms, to kur vaikiškų prekių parduotuvėj yra pirkti. Mano buvo toks nevykęs, kad krutinės neprilaikė ir išsitampė po kelių plovimų schmoll.gif . Veltui išmesti pinigai.
Geriau naudoti ne specialų, o paprastą kur per priekį atsisega.


Tikrai nevertas liemenukas tų pinigų schmoll.gif .
Daug visokių dalykų neprireikė, bet labiausiai pritrūko tai vystymo lentos (kur ant lovytės dedasi). Pradžioje buvau nusprendusi, kad aš tikrai išsiversiu be jos ir kuo puikiausiai pervystysiu mažylį ant savo lovos. Tačiau po mėnesio jau lėkiau į "Nuką" ir net nežiūrėdama į kainą nusipirkau. Po nėštumo ir gimdymo labai nusilpusi nugara buvo, užtat po vaiko vystymo, jo nešiojimo galvojau, kad vieną dieną visai nebeatsitiesiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligute @ 2005 08 19, 14:41)
Kadangi visi patare nepirkti daug 56 dydzio drabuzeliu, man ju ir pritruko... 62 dydis buvo ziauriai per didelis. Dar pirstinyciu per mazai turejau ir paluciu (dabar turiu 15 - man pats tas). Idekliuku i liemenele turejau 1 dezute - per mazai.


juk niekas ir nesako, kad uzteks 56dydzio 2vnt sliauztuku doh.gif kalba eina apie tai, kad viska ko pritruksite, galesite dasipirkti. taip geriau nei nepanaudoti nupirktu.
Atsakyti
pirstinyciu net nepirkau. turejau pora siaustinuku su jomis, o kadangi mergina gime vasara, tai ir tas naudojau tik ligonineje.

pas mane yra neblogas sarasiukas ka reikia veztis i ligonine ir nusipirkti vaikiukam. jis vaiksciojo per visas. negaliu pasakyti, kad pirkau viska kas parasyta, bet ligonines sarasas gan tikslus thumbup.gif

jei kam reikes, parasykit i AZ, nes cia uzsuku retai ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Sulaukiau nemažai prašymų atsiųsti sąrašą.. įmetu jį čia. su visai komentarais, kurios padarė mamos iki mūsų ir mūsų 4u.gif


Vaikučiui:
 +vežimukas
 +krepšys vaikučio daiktams - neblogas dalykas, bet nusipirksi vėliau jei atsiras poreikis
 +kėdutė automobilinė – pasilik dovanoms. Na o jei jau niekas nepadovanos, tai pati nusipirksi
 +lovytė
 apsaugos lovytei – tu apsaugu tau reikes kai vaikas ims vartytis, t.y. nuo 4 men man atrodo, anksciau jos tikrai nera butinos
 +čiužinys
 +kaldrytė
 +adialiukas – gerai kai kaldrytė per šilta arba vežimėlyje apkloti
 +pagalvytė – sita tik nuo kokiu 6 men…
 užvalkaliukai su paklodytemis ( 2 kompl.) –as pirkau 1, o kita paprašiau kad padovanotų
 žaisliukas su muzikyte ant lovytės – irgi gali veliau nusipirkti, o dar geriau – uzsiprasyk dovanu, +kubiliukas /vonelė
 stovas, kad vaiko galvytę prilaikytų vonelėje
 vaikiškas muiliukas
 termometras vandeniui
 + švelnus minkštas rankšluostis (2vnt.) – turiu viena ir I valias (didelį), gerai dar keli mažesni užpakaliukui valyti
 +vilnonės kojinytės (1 pora)
 +paprastos kojnytės (2 poros) – nu situ tai man nereikejo, nes vaikas su slaiusciais buvo, gal vienas ir gali nusipirkti jei uzkepins ziauriai…
- siaustinukai su pirštinytėmis (2 vnt.)
 +smėlinukai – gerai vasarą
 +šliaužtinukai (2 vnt. 56 dydžio, 2 vnt. 62 dydžio) – vėliau dasipirksi. Šaltesniu oru labai gerai šlaiužtukai su rankovytėmis
 +megstukas (2 vnt.) – ir vieno bus per akis, nusimegzk… vasarą man jo iš vis nereikėjo
 kelnytės (2 vnt.) – cia tipo ant sliausciu mauti??? 1 vnt per akis…
 + kepurytė (2 vnt., 1 šiltesnė)
 +vystymo stalas – nepirkau.. pakeičiu sauskelnes ant skalbimo mašinos 
 žirklutės – tos bukais galais…
 termometras – yra neblogų elektroninių (10-20sek), temperatūra matuojasi visur, kaina apie 20 Lt
 vaikiška kosmetika:
o vatos pagaliukai , nosytei
o +kremukas užpakaliukui – nepirkau.. gali reiketi nuo pašutimų, bet nusipirksi reikalui esant
o jūros vanduo nosytei - nenaudoju
o kriausyte nosytei – paskaityk.. jų nerekomenduoja
o +muiliukas vaikiškas – lietuviska nusipirk…
o dar nusipirk aliejuko I vonia ipilti, nes nereikia visada su muilu bvaiko prausti. Yra geras, bet brangokas. Jis reikelingas tuo met kai vaiko odelė pleiskanoja
 +merliukai
 +sauskelnės
 Palutės – medvilniniai vystikliukai

Bambutės priežiūrai gausi receptus išidama iš ligoninės.

Į ligoninę:
Turek 4 maišiukus:

1. - pasą;
- soc.pazymejima;
- neščiosios lapą.
- Šlepetes (sau ir tėčiui);
- didelį rankšluostį (jei su vandens proceduromis gimdysi);
- negazuoto vandens buteliuka;
- ir svarbiausia – fotiko ar kameros….
- Mobilus telefonas
- Plytelė šokolado tėčiui, nes gali išalkti
- pinigai


2. Dėk į atskirą, kad tėčiui nereikėtų knistis ir ieškoti kai reikes vaikutį rengti:
- vaikui kepurytę ir kojines vilnones;
- Sauskelniu vaikui, dregnu serveleliu (jos ir tau pravers),
- Šliaustiniai su marškinėliais (jei šaltesnis sezonas)
- siaustinukai su pirštinytėmis;

3. po gimdymo – į palatą.
Savo chalata;
Tinklinės kelnaitės; kojinės
Įklotu nemazai
Ranksluosciai
savo visas prausimosi piremones ir higieneines….
Liemenuka ir kelis iklotus kad pienas nevarvetu (jei prireiks)
Man reikėjo vienkartinių servetėlių ir tulikinio
Drabužių nereikėjo, nes apie kelnes net nenorėjau pagalvoti.

4. sukrauk tečiui, kad atneštų ateinant jūsų pasiimti
Kokį adijaliuką
Šiltesnė kepurytė
Drabužiukai vaikui
Drabužiai tau

Dar siūlau nusipirkti Microlax klizmučių. Super važiuojant gimdyti. O paskui ir po gimdymo.

Atsakyti
Palutes thumbup.gif thumbup.gif

Kai laukiausi, man mama mazylei prisiuvo kokiu 20 palu, o as ju kategoriskai atsisakiau pareiksdama, kad auginsiu vaika siuolaikiskai... doh.gif doh.gif

O dabar liuks, kad turiu tas palutes thumbup.gif

O visiskai nereikejo soskes, nes mazoji iki siol jos neima...
Atsakyti
iLGOJO SĄRAŠO KOMENTARAS biggrin.gif TIKRAI NEREIKIA PAGALVĖLĖS. BE JOS REKOMENDUOJAMA VAIKELIUI MIEGOTI IKI 2 METUKU. MANO ANYTA LAAAABAI NORĖJO PAGULDYTI ANT PAGALVĖS MAŽĄJĄ, BET AŠ NE IR VISKAS.
MAUDYMUI YRA NE TIK STOVAS GALVYTEI PRILAIKYTI, BET IR TOKIA DIDELĖ KEMPINĖ VISAM VAIEKLIUI PAGULDYTI. KAINUOJA APIE 10 LITŲ, O LABAI GERAS DALYKAS. IKI ŠIOL ANT JOS PASODINUSI MAUDAU. MESLIDINĖJA UŽPAKALIUKAS biggrin.gif . DĖL DRABUŽĖLIŲ. LABAI PATOGŪS YRA SMĖLINUKAI. DAUG GERIAU NEI MARŠKINĖLIAI NAUJAGYMIUI. JOKIŲ RAUKŠLIŲ IR TT. PIRŠTINYČIŲ VISAI NEREIKIA. TEGUL VAIKIUKAS BŪNA LAISVAS. NA TIK Į LAUKĄ, KAI ŠALTA UŽMAUDAVOM. PALUTĖS MUMS BUVO REIKALINGOS TIK KUR NORS PASITIESTI. SĖKMĖS.
Atsakyti
Suzinojau, kad mano lelius bus nemazas apie 4kg. Esu prisipirkus 56 ir 62 dydzio rubeliu, o kepurytes 34cm. Bijau, kad netilpsim schmoll.gif Prasau patarkit. Liko savaitele, tai dar speciau nusipirkti didesniu tongue.gif Aciu.
Atsakyti