Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

as pradejau apsipirktin nuo 8 men...sutinku su mamyte kuri pries tai rase jog visko gali nutikti ir paskui bus liudna kai vaikiskos prekes stoves namie....man taip pat neprireke susiauciamu marskinuku, pirstinyciu,...daug rubu pasirode nepatogus...geriausiai susagstomi ir kuo platesne skyle jei maunate pro galva...dar labai atkreipkite demesi kad keiciant pampersa nereiketu numauti viso rubelio geriausiai atsegami per klyneli thumbup.gif pacios pajusite kiek daug nereikalingu rubeliu turite thumbup.gif ligoninej nepanaudojau tik pirstinyciu....siaip tutuka buteliukus rekomenduoju pirkti is avent....o vaikucio higienines ir kosmetines priemones TIK is sebamed.... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginukės, parašykit, ko labiausiai reikėjo, grįžus namo?
Kiek buteliukų reikia turėt (kol kas turiu nusipirkus tik vieną, bet juk neužteks smile.gif
) Už poros savaičių jau, manau, turėsiu leliuką ant rankų, jau nebe nestuke.gif bet nusipirkus turiu tik 3 komplektėlius rūbelių. Kažkaip manau, kad kai reikės, viską juk galima susipirkt. Bet paskui pamąsčiau, kad juk yra tokių dalykų, ko prisireikia iškart.
Patarkit, a - jūs juk ką tik tai praėjot...

Atsakyti
O kiek buteliukų pradžiai reikia turėt?
Atsakyti
QUOTE(Truta @ 2007 04 03, 18:55)
Sveikos, merginukės, parašykit, ko labiausiai reikėjo, grįžus namo?
Kiek buteliukų reikia turėt (kol kas turiu nusipirkus tik vieną, bet juk neužteks smile.gif
) Už poros savaičių jau, manau, turėsiu leliuką ant rankų, jau nebe  nestuke.gif  bet nusipirkus turiu tik 3 komplektėlius rūbelių. Kažkaip manau, kad kai reikės, viską juk galima susipirkt. Bet paskui pamąsčiau, kad juk yra tokių dalykų, ko prisireikia iškart.
Patarkit, a - jūs juk ką tik tai praėjot...


Labukas,
neseniai pagimdziau, tai dar lyg prisimenu, ko reikejo.
Rubeliu tai geriau daugiau tureti, nebent esi pasiryzusi po kiekvieno perrengimo skalbti. Geriau nusipirkti pries, nes paskui, bent jau man, tai nebuvo laiko lakstyti ir pirkineti, aisku, jei ka tai artimieji pades.
Na ka, turejau kokius 8 sliauztinius, 8 bodziukus, kelias kepuraites, plonesne ir storesne i lauka vezti, vilnoniu kojinaiciu reikia, silto kombinezono, klijuotes ant kurios pervystysi arba vystymo lenta, o ant jos pasitiesti vystykla (susikarpiau paklode). Dar kartais seilinuka uzrisu, nors vis tiek prabega pienas. Pirstinaiciu neprireike ir kol kas nenusidraske.
Buteliukus turiu du, uztenka, nes pati maitinu. Man prireike pientraukio, nes turejau sesija issilaikyti, o pati nenorejau su rankomis nutraukineti. Pravercia sepetelis buteliuku sveitimui. Galvojau, kad nereikes ciulptuko, bet prireike.
Sauskelniu, vatos, pagaliuku (bambytei, ausu landelem isvalyti), siaip dar gyd patare, kad su briliantine zaluma patepciau bamba, nes patinus buvo.
Maudynems reikia voneles, svelnaus ranksluoscio. Galvojau, kad neprireikes pudros uzpakaliukui, bet nors ir labai kruopsciai plaudavau, vis tiek siek tiek pasuto. Ai, dar zirkluciu reikia. Nebezinau, ar viska prasiau, ka norejau parasyti..
Sekmes:)
Atsakyti
QUOTE(Truta @ 2007 04 03, 19:55)
Sveikos, merginukės, parašykit, ko labiausiai reikėjo, grįžus namo?
Kiek buteliukų reikia turėt (kol kas turiu nusipirkus tik vieną, bet juk neužteks smile.gif
) Už poros savaičių jau, manau, turėsiu leliuką ant rankų, jau nebe  nestuke.gif  bet nusipirkus turiu tik 3 komplektėlius rūbelių. Kažkaip manau, kad kai reikės, viską juk galima susipirkt. Bet paskui pamąsčiau, kad juk yra tokių dalykų, ko prisireikia iškart.
Patarkit, a - jūs juk ką tik tai praėjot...


Gal tau buteliukų visai nereikės, nes pati sėkmingai maitinsi bigsmile.gif Aš turėjau vieną buteliuką pradžioje, tai kai mano maitinimo istorija nenusisekė, vyras nuvažiavo ir viską supirko. Bet kokiu atveju, patarčiau iš anksto neprisipirkti buteliukų, taip gal labiau būsi užsispyrusi pati maitinti rolleyes.gif
O trijų komplektų rūbelių tikrai mažai. Aš turėjau keturis, bet ir tai paskui važiavau ir dar dvigubai ar trigubai tiek prisipirkau, nes mano lelius mažiukas gimė, tai mums 56 dydis dar kurį laiką bus geras. Turint daugiau rūbelių nereikia nuolat jų plauti - pakanka skalbyklę kas antrą dieną jungti.
O šiaip Helada labai neblogai surašė ko reikia. Visko to paties ir mums prireikė.
Atsakyti
As pasiguosiu... Gavau is savo ligonines sarasa daiktu, kuriuos reikia atsivezti... Puses nesuprantu, kas tai apskritai yra, nors anglikai moku puikiai... Be to, reikia tureti du sukrautus krepsius su skirtingu turiniu: viena i gimdykla, kita i pogimdyvine palata... Kazkaip svetimoj saly vistiek viskas kitaip.
Jau maniau, kad viska turiu susipirkus, bet pamacius ta sarasa, pakraupau ir vel issiruosiau i krautuves, nors ilgos keliones man jau nebepatinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Truta @ 2007 04 03, 18:00)
O kiek buteliukų pradžiai reikia turėt?

turiu 7tynis ir man pilnai uztenka biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(ugnelyte @ 2007 04 04, 09:26)
As pasiguosiu... Gavau is savo ligonines sarasa daiktu, kuriuos reikia atsivezti... Puses nesuprantu, kas tai apskritai yra, nors anglikai moku puikiai... Be to, reikia tureti du sukrautus krepsius su skirtingu turiniu: viena i gimdykla, kita i pogimdyvine palata... Kazkaip svetimoj saly vistiek viskas kitaip.
Jau maniau, kad viska turiu susipirkus, bet pamacius ta sarasa, pakraupau ir vel issiruosiau i krautuves, nors ilgos keliones man jau nebepatinka smile.gif

g.gif ... taip parasyta tik tarp kitko, kad du krepsius reikia krautis. tai tik del savo patogumo, kad nereiketu knistis biggrin.gif tu krepsiu turiniai gali pasitvirtinti arba ne, priklauso kiek laiko teks ligoninej likti. siulyciau susikrauti du ir viena palikti namuose, pilna uzkandziu ir siaip extra dalykeliu tokiu kaip zurnalai, mp3 player'i jei ptinka muzika ir pan, nes likus ligonineje ilgesniam laikui, ypac nakti stogas vaziuoja, o tie mazuliukai tik valgo ir miega. ko tikrai nereikia prisikrauti- "iseiginiu drabuziu" vaziavimui namo, kosmetikos taip pat nepanaudojau smile.gif
Atsakyti
nejaugi tikrai reikia 7 buteliuku????????
Atsakyti
QUOTE(Truta @ 2007 04 04, 17:46)
nejaugi tikrai reikia 7 buteliuku????????

man taip lengviau. nereikia lakstyti ir plauti. dabar beibolinas reciau ir po daug geria, o seniau pasiurbciodavo ir uzmigdavo porai val, juk to pacio pienelio nenaudosi. be to mano sterilizatorius 6iems buteliukams skirtas smile.gif geriau ilgiau pamiegoti ir po to visus plauti, nei kas pora valandu lakstyti, cia mano politika biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2007 04 05, 02:05)
man taip lengviau. nereikia lakstyti ir plauti. dabar beibolinas reciau ir po daug geria, o seniau pasiurbciodavo ir uzmigdavo porai val, juk to pacio pienelio nenaudosi. be to mano sterilizatorius 6iems buteliukams skirtas smile.gif geriau ilgiau pamiegoti ir po to visus plauti, nei kas pora valandu lakstyti, cia mano politika biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Bet jau nereikia pasakoti, kad su mazesniu kiekiu buteliuku zmogus neissivers. negasdink kitu. Jei moteriske netinges plaustineti, tai jai ir dvieju uzteks, o jei nori patogiau, tai kiekvienam kartui gali vis nauja tureti doh.gif
Atsakyti
ko nenaudoju ish susipirkto kraitelio - kosmetikos doh.gif ir vaikishku zhirkluchiu.
stovi ne karto nenaudota avent skysta pudra, aliejus voniai. shampuniuka, tiesa, pradejau naudot, bet vaikishkas muilas patogiau - rankose ismuiluot lengviau.

ahciuD, paklausiau patyrusiu mamychiu, ir nepirkau nosies kriaushes, pirkau rhinomera (super daiktas).

o shiaip tai stengiausi SM pagalba ishanalizuot rinka, ir atskirt ka reikia pirkt ir ko nereikia ax.gif
Atsakyti
Merginos, o kur pirkt sterilizatoriu? Ir koks geriausias?
Atsakyti