Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(kacumota @ 2007 02 28, 05:57)
Ar tikrai reilalinga liemenele specialiai maitinanciai?

Man tai ji labai reikalinga buvo thumbup.gif Tik dabar, kai jau mano vyrutis tik ryte ir vakare pieną siurbia, deduos ją nakčiai, o kol vien MP maitinau, tai ir dieną nešiodavau rolleyes.gif Vasarą, kai "šviesdavosi" pro viršutinius rūbus, eidama į kiemą pasikeisdavau mirksiukas.gif

QUOTE(kasiopeja @ 2007 02 28, 09:02)
Naktinukų ir pižamos maitinančioms aš nepanaudojau  schmoll.gif  Man buvo patogiau miegoti tiesiog su marškinėliais. Bet čia skonio reikalas.

Aš irgi labai retai tuos naktinukus naudojau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Campariuke @ 2007 02 04, 19:15)
nepirkau "snargliatraukio" nes prisiskaiciau kaip nesiseka jo panaudoti. kolkas ir neprireike jo.


Anksčiau ar vėliau vistiek prireiks, tik verta pirkti ne "žaislinį" kokį Nuk'o ar kitą iš vaikiškų prekių, o normalų iš vaistinės. Patogiausias yra tas vamzdelis, kuriuo pats burna išsiurbi viską iš nosytės thumbup.gif Berods Rhinomer firmos...

Papildyta:
QUOTE(dute_a @ 2007 01 16, 19:43)
mamytes padekit, kur rasti E dydzio liemenele maitinanciai kaune, nu visur tik D didziausias doh.gif ot nepagailejo dievas papingumo, nesiojau C dydi o vat dabar D pats tas tai reiks E bet niekur nera, as jau neviltin puolu cry.gif  cry.gif  cry.gif


Neskubėk pirkti, palauk kol realiai prireiks, tada tiksliai žinosi dydį. Gal didesnės už D taip ir nereiks mirksiukas.gif Man pvz. ir maitinant, ir po maitinimo liko tas pats mergautinis C dydis. jei dabar krūtinė ir didėja, tai niekada nežinai, kada ji nustos augt rolleyes.gif

Ir dar, šliaužtinukai (su rankovėm ar be jų) patys patogiausi yra tokie, kurie atsisega per visą klynuką. Jeigu atsisega tik per vieną kojytę, tai dar pusiau su bėda. O tokie, kur visai neatsisega - vienas vargas. Nusišaut gali, kol pampersą pakeiti, ypač naktį doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 28 vasario 2007 - 12:03
QUOTE(Ladybird*** @ 2007 02 04, 19:38)
Žinau tiksliai, kad nereikia skubėt prisipirkt buteliukų ir čiulptukų!!!  2.gif Vaikiukui ju dar ilgokai neprireiks. ypač jei turėsi pieno. Aš prisipirkau ir dar dabar neturiu kur dėti.
Ko nepakenks turėti, tai apatiniu marškinėlių. Aš šiek tiek "ušsibuvau" ligoninėje ir man pritrūko. Žinoma galima nusipirkt jau gulint, bet jie turi būti perskalbti ir būtinai išlyginti.
O svarbiausia nepamiršti pasiimti "viskas bus gerai" nuotaikos thumbup.gif

na siaip nepatariam rubeliu lygint akip ir patalynes....
o manau kokius kelis buteliukus verta turet kad jei tektu nutraukt pieneli ir maitint is buteliuko, jei vdrug mamai kur iseit reikia
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2007 02 28, 15:57)
na siaip nepatariam rubeliu lygint akip ir patalynes....


kodėl? blink.gif

QUOTE(katyteee @ 2007 02 28, 15:57)
o manau kokius kelis buteliukus verta turet kad jei tektu nutraukt pieneli ir maitint is buteliuko, jei vdrug mamai kur iseit reikia


Maxima veikia beveik visą parą, bet kada gali nusipirkti. O kelis turėt irgi kam? Gal iš pirmo karto pataikysi tinkamą, kam pinigus mėtyti? g.gif O jau kai visai visai visai avarinis atvejis ir mamai išeit reikia, tai vaiką ir iš taurelės ar arbatinio šaukštelio galima pagirdyt tongue.gif

Atsakyti
man neprireike nei maitinancios liemeneles, nei iklotuku i liemenele - pieno turiu pakankamai, bet jis nebega per krastus smile.gif labai praverte dregnos serveteles, pacios sesutes tik su jom ir tevale mekoniju. nuo pat pirmos dienos geriau vitaminus maitinanciai mamai, tai pasiemiau ir juos.
Atsakyti
krauname ir mes kraiteli. kazkuri rasete, kad buvot nusistacius pries vystyklus, bet prireike. as lygiai taip pat mamai aiskinu, na kam gi tie vystyklai, juk yra sauskelnes ir t.t. bet pasirodo pravercia tai patiesti , tai uztiesti. dabar sedziu tarp ivairiaspalviu flaneliu ir marles kalno ir nebezinau ,ka daryt, tuoj asarot pradesiu. kokio dydzio siunat vystiklelius. gal gali kas pasidalint patirtim, kokie reikalingiausi ax.gif
Atsakyti
Labiausiai pravertė flaneliniai vystykliukai. Jų turim apie 20 vnt. Užtektų ir mažesnio kiekio, bet tada labai dažnai skalbti reiktų. Visus pirkom parduotuvėj. Išmatavimai maždaug 80x70. Gali būti šiek tiek mažesni. Man labai patogu - ant vystymo lentos pasitiesi vystyklą, nuplauni užpakaliuką ir guldai, apšluostai tuo vystykliuku.
Paprastų medvilninių vystykliuku mums prireikia patiesti po galvyte vietoj pagalvėlės. Jų turim 5 vnt.
Na o merliuku tai irgi prireikė maždaug 7 vnt, tik aš juos susikarpiau - vieną į keturias dalis.
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2007 03 02, 18:15)
krauname ir mes kraiteli. kazkuri rasete, kad buvot nusistacius pries vystyklus, bet prireike. as lygiai taip pat mamai aiskinu, na kam gi tie vystyklai, juk yra sauskelnes ir t.t. bet pasirodo pravercia tai patiesti , tai uztiesti. dabar sedziu tarp ivairiaspalviu flaneliu ir marles kalno ir nebezinau ,ka daryt, tuoj asarot pradesiu. kokio dydzio siunat vystiklelius. gal gali kas pasidalint patirtim, kokie reikalingiausi ax.gif


Tiek flanelinių, tiek medvilninių vystyklų yra pirkti parduotuvėse jau paruoštų, nereikia nieko siūti. Kainos, kiek pamenu, 6-8 Lt. Marlės gabaliukų apsiūtų irgi yra pirkti mirksiukas.gif

Pavėluotai pamačiau, kad ne Lietuvoj esi, tai truputį out of context mano komentaras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 06 kovo 2007 - 16:54
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 03 06, 16:52)
Tiek flanelinių, tiek medvilninių vystyklų yra pirkti parduotuvėse jau paruoštų, nereikia nieko siūti. Kainos, kiek pamenu, 6-8 Lt. Marlės gabaliukų apsiūtų irgi yra pirkti  mirksiukas.gif

Pavėluotai pamačiau, kad ne Lietuvoj esi, tai truputį out of context mano komentaras smile.gif



aciu uz patarimus. o siuti pigiau. kazkurioj parduotuvej maciau marline dviguba nosinyte 30/30cm kainuoja 3lt. o vystyklu net negalvojau, kad siais laikais yra pirkti. mat is ten kur mes grizom, ju tikrai nera.
o siaip tai mes jau laukiames lietuvoj, tik nniekaip nesugebu susitvarkyt savo duomenu po logotipu.
Atsakyti
I gymdymo namus vaziavau visai be rūbeliu vaikui, nes kazkas man pasake, kad negalima pirkti anksciau. Tai gymdymo namuose Antakalnio klinikoje mums dave valdiskus biggrin.gif Labai prikolnai atrode musu dukryte.

Manau, kad reikia visko pirkti minimaliai, nes mūsų laikais galima nuvažiuoti į parduotuvę ir nupirkti, o rūbelių, nors ir gražių, daug pirkti nereikia, nes vaikas labai greitai auga ir kaip liudna būna, kai rūbelio, kurį pirkai, net neuzdėsi.
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2007 03 07, 08:05)
aciu uz patarimus. o siuti pigiau. kazkurioj parduotuvej maciau marline dviguba nosinyte 30/30cm kainuoja 3lt. o vystyklu net negalvojau, kad siais laikais yra pirkti. mat is ten kur mes grizom, ju tikrai nera.
o siaip tai mes jau laukiames lietuvoj, tik nniekaip nesugebu susitvarkyt savo duomenu po logotipu.


as taip pat kai kuriuos siuvausi.Bet per daug nepersistenki...Mano sesers vaikiukas labai atpilinejo tai ji 100 merliukus naudojo. O as turejau 10 (5 trikampiai ir 5 keturkampiai (70X70) - tai pora iki siol nepanaudoti liko),
o vystykliukai taip pat 70X70 ar 70X80 kai kurie net 90X80 - bet jei patiesimui naudosi tai jokio skirtumo kokiu ismatavimu bus - panaudosi.
As taip pat tik ptiesimui juos naudojau kai i svecius nulekdavom kur - kad ant svetimu sofu nesodinti kol leliukas buvo.Maza ka, i vezimuka vasara iklodavau ar uzklodavau kai silta budavo....

O asarot tikrai nereikia. Viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai veziausi iligonine rubukus, vilnones kojnytes butinai, pampersus, bepanten kremuka labai geras, iklotu po gimdymo labai prireike, naktinius, raksluosiu ir t.t o visa kita ko prireike atveze vyras.
Atsakyti