Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(dincikas @ 2007 02 02, 10:52)
Nebūtinai mirksiukas.gif Yra specialūs įklotai po gimdymo, pvz., Tena, įvairių dydžių. O aš pirkau Tena rinkinį po gimdymo, ta ten buvo ir tinklinės kelnaitės, ir tie įklotai, dar kažkas biggrin.gif Visko užteko 4u.gif


tas dar kazkas tai man rodos buvo paklode vienkartine ax.gif
Atsakyti
Aš buvau nusipirkus kelis vienkartinius paklotus ir vežiausi į ligoninę, naudojau tik kai vaiką pervystinėjau. O man po gimdymo buvo patiestos kelios ligoninės paklodės ir šalia buvo padėtos švarios, kad pasikeisti, tai ir naudojau "valdiškas" ax.gif
Atsakyti
Žinau tiksliai, kad nereikia skubėt prisipirkt buteliukų ir čiulptukų!!! 2.gif Vaikiukui ju dar ilgokai neprireiks. ypač jei turėsi pieno. Aš prisipirkau ir dar dabar neturiu kur dėti.
Ko nepakenks turėti, tai apatiniu marškinėlių. Aš šiek tiek "ušsibuvau" ligoninėje ir man pritrūko. Žinoma galima nusipirkt jau gulint, bet jie turi būti perskalbti ir būtinai išlyginti.
O svarbiausia nepamiršti pasiimti "viskas bus gerai" nuotaikos thumbup.gif
Atsakyti
nepritrukom nieko. nei ligoninej nei namie(viska ko prireikia nusiperkam iskart kai prireikia). o vat nepanaudotu kolkas dalyku irgi nebuvo. ligoninej tik neprireike savo rubeliu, nes dave kmuk valdiskus. rubeliu nepripirkau labai daug tad nebuvo tokiu kurie liko isaugti ir nepanaudoti. gime mergyte 50 cm tad tilpo ir i pacius maziausius pirktus rubukus.
ciulptuka ima ta kuri vieninteli ir turiu smile.gif be kruties dar maitinu is avent buteliuku ir nezinau ar imtu kitokius.
nepirkau "snargliatraukio" nes prisiskaiciau kaip nesiseka jo panaudoti. kolkas ir neprireike jo.
persistengiau pirkdama tepukus ir pirstinytes. ju pilnai uzteke butu po 2 poras biggrin.gif o dabar jau beveik pirstinyciu nereik, o tepukai kai kurie buvo uzdeti tik tam kad neliktu nepanaudoti nei karto biggrin.gif persipirkau ir kepuryciu. vaiko galvyte stipriai auga o kepuryciu reik tik valandai po ismaudymo ir einant i kiema. kazkaip nepasidomejau kad XXI amziuj vaikai auginami be kepuryciu biggrin.gif
Atsakyti
i kraiteli "snargliatraukio" nepirkau, bet veliau teko.Nors slogavom tik karta, bet pagelbejo tikrai.Tik pirkom ne kriause o siurbtuka, t.y tokia slangele su angaliuku ikisi nosyten ir pati burna trauki.Bukit ramios paralono gabalelis viska sulaiko tai i burna nepateks smile.gif

O del saraso nepanikuokit! Jei ko truks juk gali vyras, mama ,sesuo, drauge .... atnesti smile.gif
As sarasu is neto, draugiu pisirinkau. Bet nieko daug nepuoliau pirk. Na ir nieko nepritrukau.
Susilaukiau treciadinio nakti o penktadieni 11 ryto jau namie buvau smile.gif

Pasiimkit butinai pamperiu - nes mekonijom kai pavaro smile.gif smile.gif
Dregnu sevetku jei bijosit po kranu nuplaut smile.gif
Dideliu tena iklotu man neprireike, uzteko ir always didziausiu, kelius Tena vienkartines paklotelius sau pasities ar leliukui kai vystot.

beja ten laaaaabai karsta tai siltu drabuziu sau neimkit, mano pizama buvo ne isploniausiu tai vyras kita diena maikutes turejo atnesti smile.gif kremo drek veidui, vazelino - nes nuo karscio labai veidas ir lupos sauseja smile.gif

TAD TIESA TA, KAD VIENI REIKIA TO KITAI KITKO biggrin.gif JUK VISOS MES IR MUSU SITUACIJOS SKIRTINGOS.
SEMES!
Atsakyti
Nepatarčiau pirkti specialių naktinių maitinimui. Va aš nusipirkau iš BŪK MAMA naktinius už 50 lt ir dabar gailiuosi. Labai blogas užsegimas, tikras vargas. Taip pat man neprireikė čiulptukų, antspenių ir nosies siurbtuko (kol kas). Pamenu, daug vargo su tuo mekonijum turėjom - labai sunkiai nusiplauna vandenuku, o dar ir neįgudus ranka vaiką laikyt. Stresas kažkoks! Užtat pabandėm su servetėlėm drėgnom, tai daug lengviau nusivalo. O užpakaliukas irgi buvo gražus. Taip kad geras daiktas tos drėgnos servėtėlės!
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2005 07 19, 13:46)
Aš pamiršau nusipirkti įdėklų į liemenėlį, tai kai gulėjau ligoninėje paprašiau vyro, kad nupirktų, tai labai prastus nupirko. Tai jau geriau pačiainusipirkti ir nepamiršti, beto nepamažinti,nes pienas "liejasi laisvai".
Ir labai būtina išsirinkti GERĄ čiulptuką mažyliui, nes mažylis betkokois pigios neims. Rekomenduoju AVENT mirksiukas.gif


Nesutinku biggrin.gif
man pienas nesiliejo laisvai, (nors ir buvau į ligoninę pasiėmusi nemažą kiekį liemenėlės įklotų), jų prireikė tik grįžus namo 3dieną, t.y. po gimdymo tik 6dieną.
O AVENT čiulptuko mūsų mažylė visai neimė, tai dar gerai, kad į gimdymo namus buvau pasiėmusi ir NUK firmos-šis labai tiko, iki šiol tik su jais ir draugaujam biggrin.gif
Nors buteliukai NUK firmos mums tikrai nei tinka, nei patinka schmoll.gif . Visai kitas reikalas AVENTO. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(introdusa @ 2005 07 19, 14:15)
prisipirkau per daug pirštinelių ir surišamų marškinėlių, nereikalingi buvo ir vystyklai. Tačiau nepasiroušusi buvau skuduriurų atpylimui pieno.


Vystiklėliu prisisiuvau bent 12vnt. , bet puikiausiai sunaudojau kaip merliukus nuvalyti atpylimams mirksiukas.gif
Atsakyti
Kč nusipirkom, kol kas visko prireikė. Pritrūkom tik vieno dalykėlio - bėgau pirkti dar vieno 56 dydžio komplektėlio, nes su trimis nelabai išsivertėm bigsmile.gif
Atsakyti
Ar tikrai reilalinga liemenele specialiai maitinanciai?
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2007 02 28, 03:57)
Ar tikrai reilalinga liemenele specialiai maitinanciai?


Tikrai šimtą kartų patogiau negu paprasta liemenėlė thumbup.gif Nebent ta paprasta yra per priekį atsegama...
Atsakyti
Naktinukų ir pižamos maitinančioms aš nepanaudojau schmoll.gif Man buvo patogiau miegoti tiesiog su marškinėliais. Bet čia skonio reikalas.
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2007 02 28, 06:57)
Ar tikrai reilalinga liemenele specialiai maitinanciai?

as be jos neissiverciu, labai patogu thumbup.gif

QUOTE(kasiopeja @ 2007 02 28, 10:02)
Naktinukų ir pižamos maitinančioms aš nepanaudojau  schmoll.gif  Man buvo patogiau miegoti tiesiog su marškinėliais. Bet čia skonio reikalas.

o naktinius as irgi maitinanciai nesioju thumbup.gif
Atsakyti