Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(dute_a @ 2007 01 10, 00:35)
labai aciu, dar noreciau paklausti kas geriau ar sliauztinukai kur be rankovyciu ar tie kur buna tokie kaip kombinzoniukas su rankovytem?

QUOTE(r@siukas @ 2007 01 10, 09:30)
man atrodo, reikia tureti ir to, ir ano, o is praktikos veliau pati pamatysi, kas jums labiau tinka ir patinka.

drinks_cheers.gif Aš ir manau, kad reikalingi abeji, bet man asmeniškai su rankovytėm labiau reikalingi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VJM @ 2007 01 09, 18:54)
lbs reiškia svarus (svorio matą). 1 svaras = 0,45359237 kg.  smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(dute_a @ 2007 01 10, 02:35)
dar noreciau paklausti kas geriau ar sliauztinukai kur be rankovyciu ar tie kur buna tokie kaip kombinzoniukas su rankovytem?

Kur naujagimiui, tai man buvo geriausi su rankovytem. Veliau tinka ir toki, ir toki. Tik svarbu, kad per klynuka ir kojas atsisegtu, nes turiu labai graziu, bet neatsisegamu, tai vos kelis kartus aprengiau- nepatogu schmoll.gif . Ypac nakti, kai reikia greitai sauskelnes keisti 4u.gif
Atsakyti
Mums ligoninėj į naujagimio dovanų krepšelį buvo įdėtos vilnonės kojinytės thumbup.gif ,kremukai nuo iššutimų ir kitas speniukams.arbatėlė maitinančioms ir pampers sauskelnės su servetėlėmis thumbup.gif thumbup.gif
norėčiau patarti mamytėms,kad pirmomis dienomis,kol vaiko kakulis lipnus labai gerai sugeria tos pampers sauskelnės 2- 5kg.man niekas nepaterė ir pati net nežinojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiordžita @ 2007 01 14, 12:32)
Mums ligoninėj į naujagimio dovanų krepšelį buvo įdėtos vilnonės kojinytės  thumbup.gif ,kremukai nuo iššutimų ir kitas speniukams.arbatėlė maitinančioms ir pampers sauskelnės su servetėlėmis  thumbup.gif  thumbup.gif
norėčiau patarti mamytėms,kad pirmomis dienomis,kol vaiko kakulis lipnus labai gerai sugeria tos pampers sauskelnės 2- 5kg.man niekas nepaterė ir pati net nežinojau  doh.gif


bigsmile.gif kaip fainai, kad toki krepseli gavot thumbup.gif , nezinau ar mes gausim ka, jei ir negausim - viska turim tongue.gif

o del pampersu tai as irgi nupirkau siuos pampersus, bet nezinai, kaip su jais bus, nes jei sualergizuos, reikes ieskoti kitu
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 01 15, 17:30)
bigsmile.gif  kaip fainai, kad toki krepseli gavot  thumbup.gif , nezinau ar mes gausim ka, jei ir negausim - viska turim  tongue.gif

o del pampersu tai as irgi nupirkau siuos pampersus, bet nezinai, kaip su jais bus, nes jei sualergizuos, reikes ieskoti kitu

Tikriausiai ir jūs gausit mirksiukas.gif
Man mažiausio numerio Pampers sauskelnės buvo thumbup.gif , o va kai pradėjo tas su žaliu sluoksniu gamint, tai š... schmoll.gif Visas užpakaliukas paraudo. Dabar naudojam žalius Huggies bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dincikas: 16 sausio 2007 - 12:12
mamytes padekit, kur rasti E dydzio liemenele maitinanciai kaune, nu visur tik D didziausias doh.gif ot nepagailejo dievas papingumo, nesiojau C dydi o vat dabar D pats tas tai reiks E bet niekur nera, as jau neviltin puolu cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 01 16, 21:43)
mamytes padekit, kur rasti E dydzio liemenele maitinanciai kaune, nu visur tik D didziausias doh.gif ot nepagailejo dievas papingumo, nesiojau C dydi o vat dabar D pats tas tai reiks E bet niekur nera, as jau neviltin puolu cry.gif  cry.gif  cry.gif

Bazeje, Zalioji galerija, 3 sandelis 37 vieta. Bent jau 75 E pries 2 sav. buvo. Kaina - 25 Lt, patogus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 17 sausio 2007 - 09:03
Sveikos,mamytes! 4u.gif Kadangi mano berniukas nusprende pasibelsti i si pasauli siek tiek anksciau, kraitelio dar neturejom doh.gif Ligoninej mum prireike savu drabuzeliu nes valdiski tai vaje vaje doh.gif , nusisaut galima!Prireike po kelis komplektelius drabuzeliu kudikeliui, pampersu maziausiu (patariu Pampers 2-5kg), seilinukus kelis (jei atsipila, lb gerai nuvalyti, ir patogu ir grazu:), dregnu serveteliu (Pampers su levandom liux), reikalingos pirstinytes mazyliui. O mamytei svarbiausia turet kelias pizamas, chalata, spec liemenukus kokius du maitinancioms ir aisku spec pampersu gimdyvems. Pravercia ir zurnalas kox apie mazylius thumbup.gif
Atsakyti
sveiki!mamytes,noriu jusu paklausti!esu"zalia"nestuke,perziurejau jusu sarasiukus kraitelio ir nesupratau keliu dalykeliu:vienkartiniai paklotai[cia tipo vaistinej pirkt reikia ir skirti miegojimui]kas cia bus?kam reikia Lakisiaus zoles ir nuo ko ji vartojama? kaip atrodo tinklines kelnaites ir kas tai yra?ir dar,iklotai po gimdymo,ant pakuotes taip ir bus parasyta kad po gimdymo?dar maciau vienkartiniu kelnaiciu ar verta pirkti?
Atsakyti
perskaiciau beveik viska, ir usidariau tokia nuuomone, kad kas tinka vienoms mamos ar kudikiams nebutinai tiks kittoms ir kitiems smile.gif

na bet vienas tai labai isryskejo - kriauste nosiai valyti (traukti) - niekas nenaudojo!

siaip manau rubeliu kiekis priklauso kaip daznai nori skalbt, jei kieviena diena, tai gal uzteks ir 3-5, bvet jei karta ar du i savaite tai ir 10 - 15 nepakenks. Palutes, merliukais, sluostukai, ranksluosciai - nepakenks kad ir kiek bebutu!

be to, rubeliu kainu nereik nuiminet, jei isaugs ir nepanaudosit - nunesit atgal priduot ar pakeisit tiesiogi didesnius, taip pat ir su visomis kitomis priemonemis, neispakuokit kol nenaudojate ir aiskutokius daiktus kuriuos nezinote ar prireiks, geriau butu pirkti paskutiniame nestumo menesyje, lengviau pinigelius atgaut arba apkeist.

o as zadu nusipirkti visko tiek, kad nereiketu varyt vyro jau antra diena i pardes...ir manau nei savo prieziurai, nei leliaus nereik gaileti, nes juk nelengva nei jums po gimdymo, nei leliai gimus....
Atsakyti
[quote=katyteee,2007 02 01, 20:38]

na bet vienas tai labai isryskejo - kriauste nosiai valyti (traukti) - niekas nenaudojo!

Aš tai naudoju kai iš nosies negaliu ištraukti "bobausių". Ir ji praverčia kai vaikas sloguoja, nes jam nepasakysi "pūsk nosį". Bet šiai dažnai nenaudok, vaikui tai nėra maloni procedūra.

Papildyta:
QUOTE(ania12 @ 2007 02 01, 20:03)
sveiki!mamytes,noriu jusu paklausti!esu"zalia"nestuke,perziurejau jusu sarasiukus kraitelio ir nesupratau keliu dalykeliu:vienkartiniai paklotai[cia tipo vaistinej pirkt reikia ir skirti miegojimui]kas cia bus?kam reikia Lakisiaus zoles ir nuo ko ji vartojama? kaip atrodo tinklines kelnaites ir kas tai yra?ir dar,iklotai po gimdymo,ant pakuotes taip ir bus parasyta kad po gimdymo?dar maciau vienkartiniu kelnaiciu ar verta pirkti?


Jei vaistinėje pasakysi, kad reikia tinklinių (tamprių kelnaičių) po gimdymo, vaistininkė tau iš karto pasiūlys. Jos naudojamos tam, kad laikytusi tie įklotai, kurie naudojami po gimdymo. Patogu. O šiaip jos susitepa krauju, tad nereikia plauti, tik išmeti. O po gimdymo nesinori, kad kas spaustų ar veržtų kūno, o tos kelnaitės švelniai priglunda.
Įklotai, skirti šlapimui sulaikyti, bet jie taip pat gerai sulaiko kraują ir kt. išskyras.
Atsakyti
QUOTE(zibutes @ 2007 02 01, 22:35)
Įklotai, skirti šlapimui sulaikyti, bet jie taip pat gerai sulaiko kraują ir kt. išskyras.

Nebūtinai mirksiukas.gif Yra specialūs įklotai po gimdymo, pvz., Tena, įvairių dydžių. O aš pirkau Tena rinkinį po gimdymo, ta ten buvo ir tinklinės kelnaitės, ir tie įklotai, dar kažkas biggrin.gif Visko užteko 4u.gif
Atsakyti