Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

Nu aš irgi valau užpakaliuką su merliuku, tokiu didesniu, bet jų turiu 3, tai man visai pakanka rolleyes.gif
Nesakiau, kad visom per daug tų 15 vnt., čia man per daug mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu klausimeli, dabar ant daugumos drabuzeliu raso menesius o ne dydzius, dydziai buna 16lbs bet ka tai reiskia? tai kokiu tada pirkti tu drabuzeliu?0-3 men tai cia koks dydis? ir dar kokio dydzio kepuryciu reik, ju visokiu buna.nepykit zalia as visai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 01 09, 13:03)
turiu klausimeli, dabar ant daugumos drabuzeliu raso menesius o ne dydzius, dydziai buna 16lbs bet ka tai reiskia? tai kokiu tada pirkti tu drabuzeliu?0-3 men tai cia koks dydis? ir dar kokio dydzio kepuryciu reik, ju visokiu buna.nepykit zalia as visai doh.gif

Nors ir as mazai ismanau, bet kiek pavyko issiaiskinti, rekomenduojama naujagymiui pirkti 38 cm kepuryte (gerai butu atsargoj tureti 36 ir 40 cm). O del rubeliu, tai cia suprantu ant uzsienietisku taip neaiskiai raso.
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2007 01 09, 13:16)
Nors ir as mazai ismanau, bet kiek pavyko issiaiskinti, rekomenduojama naujagymiui pirkti 38 cm kepuryte (gerai butu atsargoj tureti 36 ir 40 cm). O del rubeliu, tai cia suprantu ant uzsienietisku taip neaiskiai raso.

taip ant uzsienietisku todel ir pasimeciau, nezinau ka daryt, dar labai graziu drabuzeliu buna padevetuose bet velgi tie dydziai, kadangi vaiku neturiu tai nebezinau ka ir pirkti, nors jau pats laikas butu, o vat tas dydis tarkim 16 lbs, kazin kas tas lbs ir kiek cm butu isvertus i musu?
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 01 09, 14:03)
turiu klausimeli, dabar ant daugumos drabuzeliu raso menesius o ne dydzius, dydziai buna 16lbs bet ka tai reiskia? tai kokiu tada pirkti tu drabuzeliu?0-3 men tai cia koks dydis? ir dar kokio dydzio kepuryciu reik, ju visokiu buna.nepykit zalia as visai doh.gif

Sveikute 4u.gif
Ir aš išsitraukiau savo vaiko drabužėlius ir pradėjau žiūrėti kas gi ten parašyta g.gif Ogi man atrodo , kad tas lbs reišia savaites. Aš dauguma drabužėlių pirkau kur parašyta mėnesiai nuo 0-3 ir kilogramai net surašyti, o tada šalia dar ir lbs, pvz.:0-3 men, 12lbs(tai ir išeina iki 12 savaičių), 6 kg, arba kitam radau užrašyta 5kg ir 14lbs. Tai į visus dar telpam ir nešiojam nuo gimimo. O gimėm 53cm ir 3130 svorio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naira @ 2007 01 09, 17:30)
Sveikute 4u.gif
Ir aš išsitraukiau savo vaiko drabužėlius ir pradėjau žiūrėti kas gi ten parašyta g.gif  Ogi man atrodo , kad tas lbs reišia savaites. Aš dauguma drabužėlių pirkau kur parašyta mėnesiai nuo 0-3 ir kilogramai net surašyti, o tada šalia dar ir lbs, pvz.:0-3 men, 12lbs(tai ir išeina iki 12 savaičių), 6 kg, arba kitam radau užrašyta 5kg ir 14lbs. Tai į visus dar telpam ir nešiojam nuo gimimo. O gimėm 53cm ir 3130 svorio 4u.gif


lbs reiškia svarus (svorio matą). 1 svaras = 0,45359237 kg. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 01 09, 13:03)
turiu klausimeli, dabar ant daugumos drabuzeliu raso menesius o ne dydzius, dydziai buna 16lbs bet ka tai reiskia? tai kokiu tada pirkti tu drabuzeliu?0-3 men tai cia koks dydis? ir dar kokio dydzio kepuryciu reik, ju visokiu buna.nepykit zalia as visai doh.gif

Bet žinok su tais mėnesiais tai pasimest juodai galima doh.gif Maniškiui beveik pusė metų, o turim gerų drabužėlių, ant kurių rašo 0-3 mėn. Ir turim išaugtų, ant kurių parašyta 3-6 mėn. tongue.gif Tai perku dabar iš akies, aišku, Tau sunkiau, nes dar neturi leliuko ax.gif
O apie kepurytes r@siukas gerai parašė mirksiukas.gif

QUOTE(dute_a @ 2007 01 09, 13:25)
nebezinau ka ir pirkti, nors jau pats laikas butu

Aš manau, kad labai skubėt prisipirkt daug nereikia, keletą turėk rūbelių, o paskui matysi, koks Tavo leliukas bus, tai ir dasipirksi, juk mažyčiai taip greit išauga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VJM @ 2007 01 09, 16:54)
lbs reiškia svarus (svorio matą). 1 svaras = 0,45359237 kg.  smile.gif

labai aciu, dar noreciau paklausti kas geriau ar sliauztinukai kur be rankovyciu ar tie kur buna tokie kaip kombinzoniukas su rankovytem?
Atsakyti
QUOTE(VJM @ 2007 01 09, 16:54)
lbs reiškia svarus (svorio matą). 1 svaras = 0,45359237 kg.  smile.gif

aciukas

QUOTE(dute_a @ 2007 01 10, 00:35)
labai aciu, dar noreciau paklausti kas geriau ar sliauztinukai kur be rankovyciu ar tie kur buna tokie kaip kombinzoniukas su rankovytem?

man atrodo, reikia tureti ir to, ir ano, o is praktikos veliau pati pamatysi, kas jums labiau tinka ir patinka.
Atsakyti
Man praverte ir su rankovytem ir be rankovyciu sliauztinukai. O kepuryte pirkau 40 cm ir buvo kaip tik.Man pardaveja sake,kad jei isnesiotas leliukas,tai dazniausiai perka 40 cm kepurytes.Tai as jos ir paklausiau.
O su tais dydziai,tai tikrai problema.maniskei greit 7 men., o is padevetu nupirkau iki 3 men.sarafana-ir dabar ji nesiojam.As pirkdama is padevetu,tai ziuriu pagal drabuzio dydi.
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 01 10, 00:35)
labai aciu, dar noreciau paklausti kas geriau ar sliauztinukai kur be rankovyciu ar tie kur buna tokie kaip kombinzoniukas su rankovytem?

Man vienodai patogus ir vieni, ir kiti, bet MB su sliaistinuku be rankoviu sunkiai susidoroja pakeites sauskelnes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2007 01 09, 16:55)
Bet žinok su tais mėnesiais tai pasimest juodai galima doh.gif Maniškiui beveik pusė metų, o turim gerų drabužėlių, ant kurių rašo 0-3 mėn. Ir turim išaugtų, ant kurių parašyta 3-6 mėn. tongue.gif Tai perku dabar iš akies, aišku, Tau sunkiau, nes dar neturi leliuko ax.gif
O apie kepurytes r@siukas gerai parašė mirksiukas.gif
Aš manau, kad labai skubėt prisipirkt daug nereikia, keletą turėk rūbelių, o paskui matysi, koks Tavo leliukas bus, tai ir dasipirksi, juk mažyčiai taip greit išauga 4u.gif


mes 0-3 mėn dydžio megztuką 7 mėn nešiojom bigsmile.gif o 12-18 mėn maikutę 10 mėn vaikui neužvilkau doh.gif

QUOTE(dute_a @ 2007 01 10, 00:35)
labai aciu, dar noreciau paklausti kas geriau ar sliauztinukai kur be rankovyciu ar tie kur buna tokie kaip kombinzoniukas su rankovytem?


geriau turėti ir tų, ir tų mirksiukas.gif
Atsakyti