Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(Nerytė @ 2007 01 02, 17:43)
Mamos, kiek patartumet tureti merliuku? turiu 15 vnt. galvoju, kad per mazai, reikia dar nusipirkti, bet kiek  g.gif

Ziurit, kam Tu juos planuoji naudoti. Jei skalbsi kas antra diena ir naudosi sluostimams, pienuko atpilimams tikriausiai uzteks
Atsakyti
Man pavydzui merliuku visai nereikejo
Atsakyti
labutis. Mums marliukai labai gerai "eina" bemaitinant lialia mamos pieneliu. Mazulei (gal dar nemoka tinkamai) bevalganciai pro lupu kampucius daznai liejasi. Kaip, sakau, kartais ir "kulturingai" pavyksta pavalgyt ir marlytes naudojamos tik mazes lupytems nusluostit.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 01 02, 19:43)
Mamos, kiek patartumet tureti merliuku? turiu 15 vnt. galvoju, kad per mazai, reikia dar nusipirkti, bet kiek  g.gif

ogo, tiek neprireiks , jai ju nenaudosi vietoj pampersu biggrin.gif .
as buvau pasiemus keleta, bet man butu uzteke ir vieno, kai valgant pro sali prabega, tik tam ir naudojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2007 01 03, 22:56)
ogo, tiek neprireiks , jai ju nenaudosi vietoj pampersu  biggrin.gif .
as buvau pasiemus keleta, bet man butu uzteke ir vieno, kai valgant pro sali prabega, tik tam ir naudojau  smile.gif

drinks_cheers.gif mums irgi nereikėjo tiek, juk kai mažiukas išmoksta valgyt jau pro šalį bėga tik tuo atveju, jei labai daug pienelio yra wub.gif
Atsakyti
as tai kokius 6 vnt turejau ir tai pakankamai...
Atsakyti
o kokiu ismatavimu reikia merliuku ir paluciu?
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2007 01 05, 16:42)
o kokiu ismatavimu reikia merliuku ir paluciu?


as pirkau man rodos 70x80, o yra ir 80x80
Atsakyti
Neturėjau nė vieno merliuko. Ir net į galvą neatėjo, kad jo gali reikėti ax.gif nors pienelis per kraštus tyška, bet pradžioje naudojau arba mažuliuką kilpinį rankšluostuką, arba plona palutę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2007 01 05, 16:42)
o kokiu ismatavimu reikia merliuku ir paluciu?


pirkaus paprasta merles gabala ir kaimyne prisiuvo ivairaus didzio merliuku rolleyes.gif
Atsakyti
Aš, kaip ir neringyte, manau, kad reikia įvairaus dydžio merliukų, todėl dariau kaip ji ax.gif
15 vienetų - sočiai, gal net per daug - bent jau man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2007 01 08, 19:08)
Aš, kaip ir neringyte, manau, kad reikia įvairaus dydžio merliukų, todėl dariau kaip ji ax.gif
15 vienetų - sočiai, gal net per daug - bent jau man smile.gif

merliukais labai gerai nusausinti nuplauta mazylio uzpakaliuka- puikiai sugeria dregme thumbup.gif Taigi tikrai ne per daug mirksiukas.gif
Atsakyti