Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

sliauztynukai-kelnytes kurios susisega ties petukais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2006 12 13, 00:26)
nu gal ir durnai paklausiu, labai nesupykit, bet kurie yra sliauztinukai o kurie smelinukai, kuom jie skiriasi? visai susipainiojau doh.gif

O smelinukai - tai kitaip vadinami bodziukai, kur maikute ir kelnaites yra vienas rubas. Buna uzsegamu per visa rubeli, buna tik per klynuka. Mazyciams vaikuciams geriau uzsegami per visa, nes taip lengviau aprengti, nereikia per galvyte vilkti. Jie buna be rankoviu, trumpomis arba ilgomis rankovemis. Buna ploni trikotaziniai ir storesni zieminiai - su pukeliu.
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2006 12 12, 23:05)
nu tikrai  drinks_cheers.gif man per akis 2 uzteko


2 užteko? blink.gif pas mane 6 buvo ir tai kartais imdavau koliotis, kad per mažai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu, o tada kaip vadinami tie kur yra ilgom ankovytem kartu su kelnem ir uzsisega per visa kuna, tokie kaip kmbinzonai tik kad ne silti?
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2006 12 13, 13:32)
aciu, o tada kaip vadinami tie kur yra ilgom ankovytem kartu su kelnem ir uzsisega per visa kuna, tokie kaip kmbinzonai tik kad ne silti?


Nezinau blush2.gif , girdejau kad juos vadina sliaustinukais su rankovytemis. Kazkada buvau radusi labai idomu ju pavadinima, bet nepamenu jau...
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2006 12 13, 13:32)
aciu, o tada kaip vadinami tie kur yra ilgom ankovytem kartu su kelnem ir uzsisega per visa kuna, tokie kaip kmbinzonai tik kad ne silti?


tai kad daugumna kombinzoniukais ir vadina. Berods, ir etiketėj taip rašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 12 13, 14:22)
2 užteko?  blink.gif pas mane 6 buvo ir tai kartais imdavau koliotis, kad per mažai  doh.gif  lotuliukas.gif

Man irgi uzteko maziausio dydzio 2 sliauztinuku + marskinuku. Apatiniu rubeliu turejau daugiau. Naudojau ir siaustinukus ir bodziukus, nes virkstele dar ligonineje nukrito. Siaustinukai pasirode nelapatogus, nes greit isipesioja, vaika kilnojant nesiojant. O bodziukai- liux, susisega apacioj ir pampersa prilaiko ir nugaryte niekada nebus plika.
As buvau nusipirkusi tokiu pasiltintu bodziuku naujagymiui, kurie pirma susisiausdavo (uzsirisdavo sone raisteliu), o paskui uzsisegdavo apacioj. Irgi geras dalykas, nes lengva aprengt ax.gif
Atsakyti
Aš tai ir dvejus pirkau bet va gimė didelis tai net neapvilkau gerai kad buvo karšta gerai kad į ligoninę dar isimečiau maikutę didesnę matyt nuojauta kuždėjo lotuliukas.gif kad maži bus o namie irgi ką pirkau naujagimui taip ir paliko gerai kad ddesnių buvau nusipirkus o taip tai būtų plikas lotuliukas.gif tikrai daug rūbelių nereikia daug jau sukišau po lova atiduosiu draugiai.Aš tai naudoju kombinzonėlius man tai labai patogu thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif Mum visiskai neprireike plonu kepuryciu unsure.gif Nors buvau pripirkus daug. Gimdymo namuose pasake, kad nereikia, na ir man paciai buvo nepatogu jas rysti, todel ir nenesiojom. Uz tat labai fainas daiktas - sildytuvas thumbup.gif Neisivaizduoju kaip be jo apseiciau doh.gif Ir kedute - nesyne i masina, iki siol joje pasedim ir namuose.
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2006 12 14, 17:00)
thumbup.gif Mum visiskai neprireike plonu kepuryciu unsure.gif  Nors buvau pripirkus daug. Gimdymo namuose pasake, kad nereikia, na ir man paciai buvo nepatogu jas rysti, todel ir nenesiojom. Uz tat labai fainas daiktas - sildytuvas thumbup.gif  Neisivaizduoju kaip be jo apseiciau doh.gif  Ir kedute - nesyne i masina, iki siol joje pasedim ir namuose.

O koks cia sildytuvas?
Atsakyti
Paprastas maistelio sildytuvas. Kadangi kol maitinau savo pienu - nusitraukinejau, tai sunelis valge ish buteliuku. Patogu sildyti, ir nakti ir diena. Nakti is vis liuks.Paspaudi mygtuka ir po keliu min jau siltas valgiukas lialiui. Kadangi ir dabar dar sunelis valgo paryciais ir dar toliau sekmingai juo naudojames thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2006 12 14, 12:54)
Man irgi uzteko maziausio dydzio 2 sliauztinuku + marskinuku. Apatiniu rubeliu turejau daugiau. Naudojau ir siaustinukus ir bodziukus, nes virkstele dar ligonineje nukrito. Siaustinukai pasirode nelapatogus, nes greit isipesioja, vaika kilnojant nesiojant. O bodziukai- liux, susisega apacioj ir pampersa prilaiko ir nugaryte niekada nebus plika.
As buvau nusipirkusi tokiu pasiltintu bodziuku naujagymiui, kurie pirma susisiausdavo (uzsirisdavo sone raisteliu), o paskui uzsisegdavo apacioj. Irgi geras dalykas, nes lengva aprengt  ax.gif


aaa, aš viso turėjau kokius 6 iš pradžių, 2 mažiukus, 4 jau didesni, berods 62 dydžio
Atsakyti