Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

Mums neprireikė drėgnų servėtėlių, buteliuko, nes mažylė dar iki dabar negeria iš buteliuko. Pientraukį taip pat panaudojom daug vėliau.
Man įklotai po gimdymo taip pat nepatiko. Teko daugiau nusipirkti "Always night" paketų. smile.gif
Atsakyti
Tikrai padauginom kepuryciu ir pirstineliu smile.gif Jau pirma diena teko i maisa sukraut daug dovanotu rubeliu vaikams iki 3,4 kg, nes maniske gime 3,9 kg. Visi per mazi buvo.

O tik grizus is ligonines reikejo vystykliuku begt pirkt, nes visai neturejau. O dabar puikiai susinaudoja pervystymui, oro vonioms be pamperso. O ir valgant pravercia: ypac pirma menesi burbule nemazai atpylinedavo, tai minksti vystykliukai tikrai naudingi.




Atsakyti
Man labai pravertė Bpanthen tepalas. Ir krūtų speneliam patept, ir mažylės užpakaliukui (juk tik gimęs nepratęs būt su pampersais, gali paberti) ir iki šiol dar pateplioju keisdama pamperį, odelė visad švelni būna. Ypač gerai jis, jei odelė linkus šusti.

Čiulptuko 2.gif nepanaudojau ir lig šiolei nenauduju.

Vykstikliukai išėjo į naudą (oro voniom), po jais dar nusipirkau padengt klijuote, kad lovos neapšapintų.

Liko daug nepanaudotų mažų rūbelių.
Atsakyti
QUOTE(Jura 22 @ 2005 07 22, 10:27)
Man labai pravertė Bpanthen tepalas. Ir krūtų speneliam patept, ir mažylės užpakaliukui (juk tik gimęs nepratęs būt su pampersais, gali paberti) ir iki šiol dar  pateplioju keisdama pamperį, odelė visad švelni būna. Ypač gerai jis, jei odelė linkus šusti.

Čiulptuko  2.gif  nepanaudojau ir lig šiolei nenauduju.

Vykstikliukai išėjo į naudą (oro voniom), po jais dar nusipirkau padengt klijuote, kad lovos neapšapintų.

Liko daug nepanaudotų mažų rūbelių.


gal kvailai nuskambes, bet ka jus vadinat oro voniomis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gintale @ 2005 07 22, 12:10)
gal kvailai nuskambes, bet ka jus vadinat oro voniomis?  blush2.gif


užpakaliuko vėdinimas, numovus sauskelnes.....
Atsakyti
man neprireike tik naturaliu seriu sepetuko plaukams - ir kur mano galva buvo g.gif kas, kad labai ilgi plaukai - kam juos sukuoti, kol jis toks mazas ir pastoviai malasi?
labai geros zirklutes nuko bent musms - tikrai astrios.
flaneliniu palu turiu gal 8, pravercia, nes ir prisiusioja nuplautas, o mazesnis ir prikakodavo. serveteles naudoju nakti ir kai nera karsto vandens. ir gamtoj.
kvaila buvau, kad nebuvau nusipirkus klijonkes tiesti po pala pampersu keitimui.

tinkliniu kelnaiciu man uzteko 2, tada 3 didziausiu ir 3vid. iklotu po gimdymo ("tena"), tada sunaudojau 2 berods pakelius libress paketu (jie is naturaliu medizgu tipo), o paskui reikejo laaaaabai daug tu kasdieniniu iklotu, nes ne kraujavau, o tepliojau po biski.

atpylimui naudoju marles gabaliukus.

pirstinyciu usteko 2 poru, nes turejau dar 2 siaustinukus su pirstinytem, be to, nuo 3sav tais dalykais nesinaudoju.

pritrukau kojinyciu, nes turejau tik tas pirmas vilnones ir vienas medvilnines. dabar turiu 3 poras medvilniniu - sociai.
Atsakyti
QUOTE(Aira25 @ 2005 07 29, 14:25)
man neprireike tik naturaliu seriu sepetuko plaukams - ir kur mano galva buvo g.gif kas, kad labai ilgi plaukai - kam juos sukuoti, kol jis toks mazas ir pastoviai malasi?



mes ir po siai dienai beveik neturim ka sukuoti, bet as vistiek kasvakara "pasukuoju" grazuole - kas priprastu.

visiskai nenaudojom ciulptuku, buteliuku, pientraukio. buteliuka pradejom naudoti tik kazkur apie metus - na musu aukle taip norejo...

pirstinyciu irgi nenaudojom - turejom pora siaustinuku su pirstinytem, ir tai panaudojom tik kol ligoninej buvom.

iklotu sau - tai tikrai labai individualu: man beveik nereikejo specialiu (vieno butu uzteke).

be to man labai patogu buvo tureti daug "bodziu" ir sliauztinuku - nereikejo skalbti kasdien. skalbem karta i savaite kai prisirinkdavo pilna masina (jei butu maziau atpylinejus - butu uzteke ir dviem savaitem). bet nepamirskit nusipirkti spec. skalbimo priemoniu.

na vaikiskos kosmetikos, tai mum ilgam uzteko: prausikli ir aliejuka dar tebenaudojam ta pacia pakuote doh.gif. su uzpakalio sutimais problemu buvo mazai - tai Desitin tepalo (cinko oksido) taip pat dar neisbaigta tutele.
dar nuo sutimu labai gerai pataisu sporos - va tu tai turiu uzsisandeliavus doh.gif laugh.gif- padave vaistinej toki maza pakuti - galvoju, na cia tai vienam kartui, ir nusipirkau tris. o jos kazkaip taip neitiketinai taupiai naudojasi - tai koki desimtadali pakelio teesu sunaudojus...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2005 08 01, 11:30)
mes ir po siai dienai beveik neturim ka sukuoti, bet as vistiek kasvakara "pasukuoju" grazuole - kas priprastu.

visiskai nenaudojom ciulptuku, buteliuku, pientraukio. buteliuka pradejom naudoti tik kazkur apie metus - na musu aukle taip norejo...

pirstinyciu irgi nenaudojom - turejom pora siaustinuku su pirstinytem, ir tai panaudojom tik kol ligoninej buvom.

iklotu sau - tai tikrai labai individualu: man beveik nereikejo specialiu (vieno butu uzteke).

be to man labai patogu buvo tureti daug "bodziu" ir sliauztinuku - nereikejo skalbti kasdien. skalbem karta i savaite kai prisirinkdavo pilna masina (jei butu maziau atpylinejus - butu uzteke ir dviem savaitem). bet nepamirskit nusipirkti spec. skalbimo priemoniu.

na vaikiskos kosmetikos, tai mum ilgam uzteko: prausikli ir aliejuka dar tebenaudojam ta pacia pakuote  doh.gif. su uzpakalio sutimais problemu buvo mazai - tai Desitin tepalo (cinko oksido) taip pat dar neisbaigta tutele.
dar nuo sutimu labai gerai pataisu sporos - va tu tai turiu uzsisandeliavus doh.gif  laugh.gif- padave vaistinej toki maza pakuti - galvoju, na cia tai vienam kartui, ir nusipirkau tris. o jos kazkaip taip neitiketinai taupiai naudojasi - tai koki desimtadali pakelio teesu sunaudojus...


pataisu sporos? vat neesu apie tai nieko girdejusi... idomu g.gif papasakoki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintale @ 2005 08 01, 12:56)
pataisu sporos? vat neesu apie tai nieko girdejusi... idomu  g.gif papasakoki  4u.gif


na ner ka labai pasakoti - milteliai tokie, tikriausiai kaip talkas ar pudra (na nesu macius talko). pirkti yra vaistinej.
as tai ikisu pirsta i juos ir patepu potencialiai suntancias vietas (pas mus tai alkuniu ir keliu linkiai ir sprandas). naudoju jas kai atsiranda vos vos paraudimas, t.y. mintis, kad gali issusti. arba jei buvo rimtai issute, tai jau apsigydzius su cinko tepalu, tepu su tom sporom "kad neatkristu".
Atsakyti
Kadangi auginu antrą sūnų,tai jau patirties turiu.Tiesiog yra labai daug nereikalingų daiktų .Jei vardinti,tai būtų labai ilgas sąrašas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Neprireike; sukuciu, zirkluciu, termometro vandens temperaturai matuoti, kriausytes, pienelio, kremo, aliejuku.
pasigedau ir begau pirkti" ramuneles ir liepziedzius - vonelems maudyti, espumizano lasiuku, vuburcol arba eferalgano zvakuciu, kmynu arbatelei puciant pilvukui.

zindukas jei jau nusprendete kudikeliu ji duoti tai patogu, kurio ziedelis tamsoje svieciasi. jis nera brangus, bet mamai labai patogu.

sauskelniu daug nepirkyte iskarto. geriau po ne daug pradzioje ir ivairiu firmu. tokiu budu atsirinksite tinkamiausias. tarkim mano mergaitei tiko tik Huggies, nuo visu kitu ja isberdavo.

is visu tepaliuku, kremuku ir pan. pakanka bephantin tepaliuko, na jei gims berniukas tai gal ir pudro prireiks, bet neesu tikra.
Atsakyti
na, dar si bei ta prisiminiau.

uzuolaideliu lovytei ir laikiklio nepirkciau - tik dulkes renka. vertingas daiktas - apsauga aplink lovele, kad leliukas neuzsigautu. tai grazu, bet tik teveliams.

as labai norejau virs loveles grojanciu ir besisukanciu zaisliuku. bet mano pupa jie nesuzavejo. ji i juos visiskai nereagavo. bet tai gal daugiau nuo vaiko prklauso individualiai. jai jau 2 ir kol kas ji su zaislais nebezaidzia.
Atsakyti