Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

as taipat turiu nepatyrusios klausimeli, ar reikalingos vilnones kojinytes? ar jos reikalingos tik gimus? ir galu gale, kur kaune ju nusipirkti? nemoku megsti, o ir is artimuju nera kam blush2.gif
ir dar vienas klausimas, ar tikrai reikia tu pirstinyciu tik gimus? ar butini tie marskinukai su pirstinytem?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 10 gruodžio 2006 - 14:46
QUOTE(vandene6 @ 2006 12 02, 13:54)
Turėtumėte žinoti, kad arbata skatinanti pieno gamybą yra liuks daiktas, taip kad jeigu jau ima atrodyti, kad mažėja pienuko, išgeri, atsipalaiduoji ir fabrikėlis susireguliuoja.

Manau, čia daugiau psichologija suveikia, o ne ta arbata smile.gif Nors aš irgi kartais jos išgeriu tongue.gif

QUOTE(dautan @ 2006 12 04, 09:11)
Na, as dar neesu patyrusi mamyte, bet kiek susidariau nuomone is anksciau rasiusiu patyrusiu mamyciu - kai tik vaikutis gimsta, geriau naudoti siausitinukus, nes tuomet bambute gali laisai kvepuoti ir lengviau sugyti - juk net sauskelniu krastelis nulenkiamas, o bodziukas ja uzdengtu. O kai jau mazylis paauga - tuomet labai gerai bodziukai thumbup.gif

Aš irgi pradžioj naudojau siaustinukus, 2 vnt turėjau, tai užteko per akis. Mano lelius gimė vasarą, per pačius karščius, tai jie man gerai buvo, kai laikiau tik su sauskelnėm ir tuo siaustinuku, o jei reiktų dar kažką rengti ant viršaus, tai kažin ar jie labai patogūs būtų g.gif

QUOTE(dute_a @ 2006 12 10, 14:42)
as taipat turiu nepatyrusios klausimeli, ar reikalingos vilnones kojinytes? ar jos reikalingos tik gimus? ir galu gale, kur kaune ju nusipirkti? nemoku megsti, o ir is artimuju nera kam
ir dar vienas klausimas, ar tikrai reikia tu pirstinyciu tik gimus? ar butini tie marskinukai su pirstinytem?

Aš, pavyzdžiui, gavau tas vilnones kojinytes dovanų gimdymo namuose rolleyes.gif Nes irgi pati megzti nemoku, o pirkti nežinojau kur tongue.gif Naudojau jas gana ilgai.
O va pirštinyčių man nereikėjo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2006 12 10, 15:42)
as taipat turiu nepatyrusios klausimeli, ar reikalingos vilnones kojinytes? ar jos reikalingos tik gimus? ir galu gale, kur kaune ju nusipirkti? nemoku megsti, o ir is artimuju nera kam blush2.gif
ir dar vienas klausimas, ar tikrai reikia tu pirstinyciu tik gimus? ar butini tie marskinukai su pirstinytem?



vilnonines kojinytes uzdejau savo lelytei tik gryzus is ligonines.Ligoninej ju nereikejo.o jas nusipirkai naujagymiu parduotuvej.
prstinytes irgi dejau,nes bijojau kad nesusidraskytu veiduko 4u.gif
Atsakyti
as tai niekur nemaciau pirkti marskinuku su pirstinytem, na paprastas uzdedamas tai mama rado nuo mano laiku, bet sako jos nepatogu, smunka, bet gal pirmom dienom, jei reikes bus gerai?
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2006 12 10, 16:28)
as tai niekur nemaciau pirkti marskinuku su pirstinytem, na paprastas uzdedamas tai mama rado nuo mano laiku, bet sako jos nepatogu, smunka, bet gal pirmom dienom, jei reikes bus gerai?

marskinukus su pirstinytem pirkau naujagimiu parduotuvej ax.gif turejau dvejus plonesnius ir storesnius
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2006 12 10, 14:42)
as taipat turiu nepatyrusios klausimeli, ar reikalingos vilnones kojinytes? ar jos reikalingos tik gimus? ir galu gale, kur kaune ju nusipirkti? nemoku megsti, o ir is artimuju nera kam blush2.gif
ir dar vienas klausimas, ar tikrai reikia tu pirstinyciu tik gimus? ar butini tie marskinukai su pirstinytem?


Vilnoniu kojinyciu gali nusipirkti turguje, KMUK Akuserijos klinikos rubineje, Urmo bazeje Rytu rampoje 10 sandelyje, 104 prekybos vietoje. 4u.gif
Atsakyti
nusipirkau pientrauki,bet taip niekada juo ir nepasinaudojau ir nesinaudosiu,nes neturiu pieno.budama nestuke.gif net nepagalvojau kad galiu neturėti pinuko ir nusipirkau ji dar budama nieščia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeninė @ 2006 12 04, 09:00)
Noriu paklausti patarimo patyrusių mamyčių, del tokio keisto drabuželio, kaip SIAUTINUKAS: Ar šis rūbelis tikrai reikalingas ir patogus aprengti? Ar neužtenka pvz. vien bodžiuko, kurį aprengčiau po šliauštinukais? Girdėjau atsiliepimų, kad tie siautinukai susigaranksčiuoja po rūbais...


Mum pirmą mėnesį tie siaustinukai buvo labai gerai. Man buvo labai patogu, nes, prisipažinisiu, net nesuvokiau, kaip vaiką į bodžiuką įkišt blush2.gif taigi aš esu už visom keturioom, antram vaikui irgi pirksiu.

QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 12 10, 11:24)
Turėjau jų keletą, bet iš karto įsitikinau jų nepatogumu. Nuo pirmų dienų naudojom bodžiukus (aišku geriau rinktis laisvesnius, kadnetrintų bambutės). Dažnai lepinomės oro voniom ir bambutė užgido per savaitę, be jokių problemų.


Mum tai ligoninėj griežtai prisakė nedėt bodžiuko, kol neužgis bambutė. Turėjom nusivežę į ligoninę bodžiukų, tai uždėjo savo siaustinuką. Kitą dieną vyras atvežė siaustinukų iš namų.

QUOTE(dute_a @ 2006 12 10, 14:42)
as taipat turiu nepatyrusios klausimeli, ar reikalingos vilnones kojinytes? ar jos reikalingos tik gimus? ir galu gale, kur kaune ju nusipirkti? nemoku megsti, o ir is artimuju nera kam blush2.gif
ir dar vienas klausimas, ar tikrai reikia tu pirstinyciu tik gimus? ar butini tie marskinukai su pirstinytem?


Kaune tai turgij pas bobutes, ligoninėj mum siūlė pirkti. Kojinytės būtinos.

Pirmom savaitėm reikėjo. Man asmeniškai su pirštinytėm siaustinukai buvo patogiau nei atskirai pirštinytės. Atskirai pirštinytes dėdavau einant į lauką.
Atsakyti
Aš gimdžiau Antakalnyje, tai kitą dieną po gimdymo į palatą atėjo sesutė ir siūlė pirkti vilnonių kojinyčių po 7 Lt (kas mano akim yra labai brangu). Nesusigundžiau, nes turėjau jų pilna, mama primezgė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute:} @ 2006 12 11, 08:22)
nusipirkau pientrauki,bet taip niekada juo ir nepasinaudojau ir nesinaudosiu,nes neturiu pieno.budama  nestuke.gif  net nepagalvojau kad galiu neturėti pinuko ir nusipirkau ji dar budama nieščia doh.gif

Aš turiu pieno, bet nusitraukt tai nemoku schmoll.gif Tai ir tau gal vis tiek jo būtų neprireikę tongue.gif kad ir turėtum pienuko.

QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 12 11, 11:59)
Aš gimdžiau Antakalnyje, tai kitą dieną po gimdymo į palatą atėjo sesutė ir siūlė pirkti vilnonių kojinyčių po 7 Lt (kas mano akim yra labai brangu). Nesusigundžiau, nes turėjau jų pilna, mama primezgė. smile.gif

Oho, nu ir kaina blink.gif
Atsakyti
[COLOR=deeppink]Siaustinukai naujagimiui reikalingi, bet pakanka 2-3, gal net ir maziau. As turejau tris, bet du is ju buvo is labai prastos medziagos - medvilne, bet kai isplauni, tai pasidaro labai kieta, susitraukia ir sunku islyginti. verysad.gif Pirkau, nes nauji tai graziai atrode. O vienus dar nusipirkau labai minkstucius, trikotazinius thumbup.gif .
Kai dukryte paaugo, labai praverte bodziukai ilgom rankovytem, vasara labai tiko bodziukai trumpom rankovytem. O siaip tai visko buvau protingai nusipirkusi - ne per daug, paskui vaikui augant maciau, ko reikia daugiau (man truko sliauztinuku). Patarimas: nepirkit per daug nono.gif , nors ir labai norisi. Mano drauge turejo 15 sliauztinuku maziausio dydzio, tik puse panaudojo...
Atsakyti
nu gal ir durnai paklausiu, labai nesupykit, bet kurie yra sliauztinukai o kurie smelinukai, kuom jie skiriasi? visai susipainiojau doh.gif
Atsakyti