Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

Prisiminiau bigsmile.gif labai džiaugiuos, kad neleidau vyrui pirkt man pientraukio. 4u.gif Jau tiek pykomės... jis tipo norėjo, kad jo vaikas ir aš turėtųme viską, kad nieko netrūktų... Nu man tas pientraukis ir nebuvo reikalingas. Per visą laiką teko tik 3 ar 4 biški nusitraukt pienuko, betir tai nebuvo būtinybė...
Pinigai būtų išmesti į vėją...
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2006 11 09, 15:36)
Visą gyvenimą per menstruacijas Always naudojau, nes man jie geriausi buvo. Kiti ne taip gerai sugeria ir pasitikėti negaliu, vis bijai, kad prabėgs. Manau, po gimdymo labai svarbu jausti komfortą, nesnorėtų vis galvoti - prabėgo ar neprabėgo. Na pirmoms dienoms, aišku, kad spec.įklotus reikia pirkti, bet vėliau spėju Always naudosiu, nebent organizmui labai nepatiks.

As irgi visa laika Always naudojau, bet po gimdymo kai viskas sujautreje norisi, kad oda kvepuotu, be to ir kraujo bus greiciausiai daugiau nei pr mm. Ir pvz man uzsidejus always ultra atsirado nemalonus jausmas ir niezejimas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2006 11 09, 14:36)
Visą gyvenimą per menstruacijas Always naudojau, nes man jie geriausi buvo. Kiti ne taip gerai sugeria ir pasitikėti negaliu, vis bijai, kad prabėgs. Manau, po gimdymo labai svarbu jausti komfortą, nesnorėtų vis galvoti - prabėgo ar neprabėgo. Na pirmoms dienoms, aišku, kad spec.įklotus reikia pirkti, bet vėliau spėju Always naudosiu, nebent organizmui labai nepatiks.

Po gimdymo kalba eina ne apie tokį komfortą, kad prabėgs-neprabėgs, o apie būtinybę išvengti galimų infekcijų dėl nepralaidžių orui paketų naudojimo.
Bet kiekvienos teisė rinktis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2006 11 09, 14:36)
Visą gyvenimą per menstruacijas Always naudojau, nes man jie geriausi buvo. Kiti ne taip gerai sugeria ir pasitikėti negaliu, vis bijai, kad prabėgs. Manau, po gimdymo labai svarbu jausti komfortą, nesnorėtų vis galvoti - prabėgo ar neprabėgo. Na pirmoms dienoms, aišku, kad spec.įklotus reikia pirkti, bet vėliau spėju Always naudosiu, nebent organizmui labai nepatiks.

Patikėk, kad nepatiks mirksiukas.gif Labai jautru ten tapo viskas... Tai aš išskobiau olvaiso vidų ir pati sumeistravau sau paketą hihihi.gif - vatą steriliu bintu laisvai apvyniojau blush2.gif Tada jau buvo tikrai gerai rolleyes.gif
Atsakyti
Man ALWAYS irgi nepatiko schmoll.gif Tik pabandziau, ir atsisakiau. Nebent Sensitive imanoma. O pirmom parom, tai tik spec. paketus naudojau.

O siaip man tiek gimdykloj, tiek po gimdymo labiausiai reikejo mineralinio vandends atsigerimui. Vyras nespejo nest lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar toks delikatus klausimas patyrusioms-o tos vienkartines tinklines kelnaitės tai kam naudojamos? g.gif Tiems spec. paketams prilaikyti ar čia kaip? g.gif
Atsakyti
Na taip, aš pavyzdžiui, jas naudojau gimdymo namuose, kol naudojau tuos didelius spec.įklotus ir smarkiai kraujavau. Iš esmės gal ir galima be jų apsieit, bet man tai visai pravertė - normalių kelnaičių nesugadinau tongue.gif
Atsakyti
Tos tinklinės kelnaitės labai liux thumbup.gif Niekur nespaudžia, bet ir nesmunka, labai gerai prilaiko tuos didžilius įklotus, kurie į paprastas kelnaites nė netilptų lotuliukas.gif Tik geros buvo kurias pirkau vaistinėje, o vyras nupirko iš Nuko tai ne tokios elastingos ir labai didelės tai ne taip gerai buvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 11 23, 16:49)
Dar toks delikatus klausimas patyrusioms-o tos vienkartines tinklines kelnaitės tai kam naudojamos?  g.gif  Tiems spec. paketams prilaikyti ar čia kaip?  g.gif

Man tos kelnaites buvo super thumbup.gif Naudojau jas po gimdymo su Tena dideliais iklotais tai jos gerai prispaudzia iklota ir neprabega pro sonus.
Atsakyti
Mums atliko labai daug merliuku ir mazu pirstinyciu, nes mociutes be proto daug prisiuvo, ir dabar dar nepanaudotu turiu. mirksiukas.gif

Dar liko sliaustinuku, nes pirkau komplektukus. Bet vaikis labai ilgas buvo, greit augo, tai sliaustus greit isaugdavo. Naudojom tik marskinelius, o maudavau petkelnem. Jos man labai patiko, ir priglude (manikis is kuduju doh.gif ), o einant i lauka pakanka tik kelnytes ant virsaus uztraukt thumbup.gif

Atliko siltu kepuryciu, kazkodel man atrode salta net namie bus doh.gif . Bet teko pirkt plonu trikotaziniu. Jas dedavau ismaudzius (porai val) ir einant i lauka (ant virsaus megzta).

Dar praktiskas dalykas pataisu sporu miltukai, pirkau vaistineje. Labai tinka nuo issutimu ir profilaktikai. Nereikejo jokiu kitu firminiu pudru.

Nepirkau spec ranksluoscio kudikiams, kur su goptuvu. O nusipirkau dideli ranksluosti 100x120. Ir naudojam po siai dienai, ir uzteks ilgam ilgam.

Dar labai patiko pledas kudikiams (110x140), minkstas, siltas. Mes kaip ziema gime, tai labai naudojom i lauka einant. Patogu suvyniot. Ir dabar naudojam, uzvalkalu pasisiuvom, miegant uzsiklojam bigsmile.gif

Atsakyti
Laba diena, mamytes,

Mano dukrytei 8 m. taigi....jau pamirsau kas kaip ir prie ko... ax.gif 4u.gif zodziu, toks ispudis kad neatsimenu nei kaip tie leliukai atrodo ir apskritai kaip jie auginami....dar nesilaukiu, bet...planuoju....ir tiesiog norejau paklausti apskritai, tarkim kiek reikia sliauztuku vaikams, na kiekiais, tarkim nuo 0-3men., nuo 3-6men. ir t.t. Siaip is anksto neperku daiktu, bet dabar toks momentas, kai drauge gauna labai graziu sliauztuku, tai galvoju nusipirkti, nes nuo pirmagimes nieko nebeturiu....o per daug pripirkti ir nesinori, nes vaikai juk greit isauga... ax.gif Buciau dekinga jei daugmaz nupasakotumet savo leliuku garderoba... doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 30 lapkričio 2006 - 10:28
QUOTE(Anile @ 2006 11 30, 10:26)
Laba diena, mamytes,

Mano dukrytei 8 m. taigi....jau pamirsau kas kaip ir prie ko... ax.gif  4u.gif zodziu, toks ispudis kad neatsimenu nei kaip tie leliukai atrodo ir apskritai kaip jie auginami....dar nesilaukiu, bet...planuoju....ir tiesiog norejau paklausti apskritai, tarkim kiek reikia sliauztuku vaikams, na kiekiais, tarkim nuo 0-3men., nuo 3-6men. ir t.t. Siaip is anksto neperku daiktu, bet dabar toks momentas, kai drauge gauna labai graziu sliauztuku, tai galvoju nusipirkti, nes nuo pirmagimes nieko nebeturiu....o per daug pripirkti ir nesinori, nes vaikai juk greit isauga... ax.gif Buciau dekinga jei daugmaz nupasakotumet savo leliuku garderoba... doh.gif  mirksiukas.gif


Sveikute,
Buvo straipsnis "Mazylio " zurnale apie mazylio kraiteli. Jei domina, ji gali rasti cia 4u.gif
Atsakyti