Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(Isila @ 2006 11 04, 14:05)
tikrai pritariu. Carefree ar Libresse tikrai geriau už Always, man net gydytoja taip padarė. O be spec.paketų tikrai būčiau neišsivertus. Pirmom be jų niekaip  schmoll.gif


Spec. įklotai geri Abrisan (gydytoja patarė, sakė kad geresni už Tena), o paprasti- pasikartosiu ir aš- Libresse ar Carefree, tik ne Allways schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 11 04, 13:35)
Spec. įklotai geri Abrisan (gydytoja patarė, sakė kad geresni už Tena), o paprasti- pasikartosiu ir aš- Libresse ar Carefree, tik ne Allways schmoll.gif

O del ko tie Allwaysai blogai?
Juk yra ir su medvilne ju g.gif Nors ka as zinau....jau puse metu nepirkau ju unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 11 04, 13:35)
Spec. įklotai geri Abrisan (gydytoja patarė, sakė kad geresni už Tena), o paprasti- pasikartosiu ir aš- Libresse ar Carefree, tik ne Allways schmoll.gif

Kaži kodėl geresni g.gif Na aš turėjau Tenos, tai man tikrai geri buvo, nors negaliu ginčytis, kad geresni už Abrisan, nes tų nebandžiau

QUOTE(hereja @ 2006 11 04, 15:43)
O del ko tie Allwaysai blogai?
Juk yra ir su medvilne ju g.gif  Nors ka as zinau....jau puse metu nepirkau ju unsure.gif  doh.gif

Tai ir nepirk, nes ne iš vieno gydytojo taip girdėjau, kad geriau Alwaysų nenaudot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2006 11 04, 20:20)
Kaži kodėl geresni g.gif Na aš turėjau Tenos, tai man tikrai geri buvo, nors negaliu ginčytis, kad geresni už Abrisan, nes tų nebandžiau
Tai ir nepirk, nes ne iš vieno gydytojo taip girdėjau, kad geriau Alwaysų nenaudot mirksiukas.gif


Always daugiau sintetikos, nuo jų alergijos prasideda, visokie niežuliai užeina ir t.t. Bent jau taip man sakė, mano gydytoja
Atsakyti
Na pvz:. man tie tenos tai visai nepatiko,sunaudojau tik porą,nes susisukdavo,normaliai nesilaikydavo,kažkokia nesąmonė...jau geriau su paprastais smile.gif bet dėl olwaisų,tai net nežinau g.gif visą gyvenimą tik juos naudojau,man taip gerai jie sugeria,patogūs...kiti tokie kieti,šiurkštūs...tai ką dabar reiks daryt,kokius čia pradėt naudot? o jie tik po gimdymo negerai ar aplamai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2006 11 06, 14:43)
Na pvz:. man tie tenos tai visai nepatiko,sunaudojau tik porą,nes susisukdavo,normaliai nesilaikydavo,kažkokia nesąmonė...jau geriau su paprastais smile.gif  bet dėl olwaisų,tai net nežinau  g.gif  visą gyvenimą tik juos naudojau,man taip gerai jie sugeria,patogūs...kiti tokie kieti,šiurkštūs...tai ką dabar reiks daryt,kokius čia pradėt naudot? o jie tik po gimdymo negerai ar aplamai? g.gif

Niu man tai always labai tinkami, nes kiti, kaip ir Tau per siurkstus. Tai ir dabar pirkau Always Night. Manau, kad bus gerai. O po gimdymo pirkau Abrisan. Ziuresim, kaip cia su tuo naudojimu
Atsakyti
Prisiminiau ir aš būseną po gimdymo. Buvau prisipirkus Tenos po gimdymo. Įsidėjau. O tu velnias, kaip pradėjo erzinti man ten viską, niežulys kažkoks, deginimas. vyras nupirko kažkokių ten kitokių - lygiai tas pats. Pasiskundžiau akušerei tai ji mna patarė įsidėti ligoninės palą į tarpkojį. Taip ir padariau. jokių niežulių, jokių deginimų. Na o praėjus 2 paroms po gimdymo nupirko vyras berods Libresse naktinius paketus ir buvo laaabai gerai.
Atsakyti
Aš irgi 2paras su gimdymo palutėm buvau,bet dar ir dėl to,kad po cezario,pirmą parą net sesutė apiplaudavo atėjus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2006 11 06, 13:43)
bet dėl olwaisų,tai net nežinau  g.gif  visą gyvenimą tik juos naudojau,man taip gerai jie sugeria,patogūs...kiti tokie kieti,šiurkštūs...tai ką dabar reiks daryt,kokius čia pradėt naudot? o jie tik po gimdymo negerai ar aplamai? g.gif

Būtent po gimdymo, kai valosi gimda, Alwaysai nerekomenduojami, nes labai nepralaidūs orui, gali kilti uždegimai, infekcijos ir t.t. ir panašios nesąmonės.
O per mmm ir aš visąlaik alwaysus naudodavau mirksiukas.gif
Atsakyti
Nieko nepritrukau,paketus dave,pampersu irgi kiek nori(dar ir namo nusikniaukiau ir to ir ano gero blush2.gif )Rubeliu tai ,ryskiai, per daug turejau reikejo tik bodziuku kiekvienai dienai,po maidyniu atnesdavo minkstuose ranksluosciuose suvyniota.Duso zele ir ta liko nenaudota ,nes atnese vienkartiniu kempiniu prisotintu muilo su jomis ir leliukus maudo,geras dalykas,as ir namie jas lelytei naudoju.O paketai po gimdymo tik is naturalaus pluosto t.y.vata ikista i binto "dudele" tokiais vaistinese prekiauja.Aciu Dievui jau kelias savaites iklotus naudoju ir tikiuosi,kad ju irgi greitai nebereiks.
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2006 11 06, 18:24)
Būtent po gimdymo, kai valosi gimda, Alwaysai nerekomenduojami, nes labai nepralaidūs orui, gali kilti uždegimai, infekcijos ir t.t. ir panašios nesąmonės.
O per mmm ir aš visąlaik alwaysus naudodavau mirksiukas.gif

Dabar galvoju,kad gal čia tom pavojingiau kurios pačios gimdė,nes tikrai tos žaizdelės ir t.t,bet kai man darė cezarį,tai gal nieko blogo tie olwaisai g.gif
Atsakyti
Visą gyvenimą per menstruacijas Always naudojau, nes man jie geriausi buvo. Kiti ne taip gerai sugeria ir pasitikėti negaliu, vis bijai, kad prabėgs. Manau, po gimdymo labai svarbu jausti komfortą, nesnorėtų vis galvoti - prabėgo ar neprabėgo. Na pirmoms dienoms, aišku, kad spec.įklotus reikia pirkti, bet vėliau spėju Always naudosiu, nebent organizmui labai nepatiks.
Atsakyti