Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

Del snagliatraukio biggrin.gif tai man Rhinomeras nepatiko - vaikas kai valgydavo, jam per nosyte pienas net begdavo, tai su tuo rhinomeru reikejo siurbt lotuliukas.gif tai po keliu tokiu siurbimu labai tie antgaliukai susinaudojo, nes plauk neploves, surugusio pieno kvapas jausdavosi.... tai ismeciau lauk doh.gif
Dabar nusipirkau Bebe Comfort, nepalyginamas daiktas - galiukas kur vaikui prie nosytes dedasi - guminis (ne taip kaip Rhinomer) ir kai vaikas muistosi, niekaip neuzgausi; labai lengvai plaunasi, yra sepetukai vamzdukams pravalyt, snagliuku konteineriukas atsisuka - patogu staigiai isplaut, nu vien zo liuks daiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(REBECA @ 2006 10 25, 10:53)
Prisikroviau viska ta pati kas ir jusu sarasiukuose isvardinta.Tetukas bego pirkt sliauztiniaku didesniu,mazuciai visi buvo.Tiesa,del ''garmastan''-gimdymo namuos man liepe ''bepanthen'' naudot.Nes nuo ''garmastano'' speneliai istinsta.

blink.gif Pirmąkart girdžiu, kad nuo Garmastano IŠTINTŲ speneliai blink.gif Suprantu, kad gal kažkam Bepantenas geriau, bet man kažkoks briedas atrodo, kad nuo kito tepalo tinsta doh.gif
O šiaip speneliams Multi-mam kompresiukai superinis dalykiukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2006 10 26, 17:10)
Del snagliatraukio biggrin.gif tai man Rhinomeras nepatiko - vaikas kai valgydavo, jam per nosyte pienas net begdavo, tai su tuo rhinomeru reikejo siurbt lotuliukas.gif tai po keliu tokiu siurbimu labai tie antgaliukai susinaudojo, nes plauk neploves, surugusio pieno kvapas jausdavosi.... tai ismeciau lauk doh.gif
Dabar nusipirkau Bebe Comfort, nepalyginamas daiktas - galiukas kur vaikui prie nosytes dedasi - guminis (ne taip kaip Rhinomer) ir kai vaikas muistosi, niekaip neuzgausi; labai lengvai plaunasi, yra sepetukai vamzdukams pravalyt, snagliuku konteineriukas atsisuka - patogu staigiai isplaut, nu vien zo liuks daiktas thumbup.gif

siaip tai tie Rhinomero antgaliukai vienkartiniai yra, ne be reikalo jie ir nesiplove ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2006 10 26, 17:10)
Dabar nusipirkau Bebe Comfort, nepalyginamas daiktas - galiukas kur vaikui prie nosytes dedasi - guminis (ne taip kaip Rhinomer) ir kai vaikas muistosi, niekaip neuzgausi; labai lengvai plaunasi, yra sepetukai vamzdukams pravalyt, snagliuku konteineriukas atsisuka - patogu staigiai isplaut, nu vien zo liuks daiktas thumbup.gif

Turiu ir as ta Bebe snargliautrauki. Vaikui tik dvi savaites ir i nosyte nelenda. Galvojau, kad visai be reikalo pirkau. Nuo kokio vaiko amziaus ji galima naudoti?
Atsakyti
QUOTE(polonia @ 2006 10 29, 12:47)
Turiu ir as ta Bebe snargliautrauki. Vaikui tik dvi savaites ir i nosyte nelenda. Galvojau, kad visai be reikalo pirkau. Nuo kokio vaiko amziaus ji galima naudoti?

Tai gal nebūtina jį kišti į nosytę, galima siurbti pridėjus prie nosytės wink.gif
Atsakyti
Na va, perskaičiau visą temą... Galvoje visiška makalynė blink.gif Tiksliai supratau tik kelis dalykus:
1. Merliukai (kuo daugiau, tuo geriau).
2. Flanelinės palutės (pirmą gimdžiau prieš 12 metų, dabar laukiuosi antrojo, bet kai kurie dalykai, matyt, amžini g.gif ).
3. Daug įklotų (nors užmušk, neatsimenu, kaip ten buvo per pirmą gimdymą blush2.gif ).
4. Vystymo lenta reikalinga (nugaros gaila, be to, turim šunį, kuris mėgsta gulinėti ant lovos).

Lyg ir mažoka g.gif Nieko, tuoj dar ką nors prisiminsiu biggrin.gif O šiaip labai gera tema tiek pirmą kartą besilaukiančioms, tieks jau užmiršusioms viską thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(polonia @ 2006 10 29, 13:47)
Turiu ir as ta Bebe snargliautrauki. Vaikui tik dvi savaites ir i nosyte nelenda. Galvojau, kad visai be reikalo pirkau. Nuo kokio vaiko amziaus ji galima naudoti?


Bebe comfort yra 2: vienas nuo gimimo, kitas nuo 3 mėn. skirtas naudot. Bebe comfort tikrai geras snargliatraukis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2006 10 31, 19:49)
13. Daug įklotų (nors užmušk, neatsimenu, kaip ten buvo per pirmą gimdymą  blush2.gif ).



Čia,manau, kiekvienai individualiai, nes pvz. prisipirkau tų įklotų, o visai jų nedaug reikėjo..... naudojau paprastu Libress arba Always
Atsakyti
Na o as pritrukau maziausio dydzio drabuzeliu. Visi sake nepirk nepirk, bet nors musu maze gime ne tokia jau ir maza, bet vistiek maziausio dydzio tik viena bodziuka turejau. Ir tik jis mum tiko. Dasipirkt reikejo. Dar galvojau, kad bepanteno neprireiks, nes tik pora kartu paistepiau. Bet dabar tepuosi ka kita blush2.gif
Dar pritruko merliuku ir vystyklu, nes pampersus stengiames kuo maziau naudot smile.gif Iklotus visus sunaudojau, nes buvo baisu, kad prabegs, bet siaip siulyciau tiesiog alwaysus nusipirkt wink.gif
Atsakyti
Dabar prisiminiau, kad mes irgi pritrukom mažiausio dydžio drabužėlių, nors mergelė gimė 4 kg. Prisiklausiau patarimų, ir beveik visus rubelius pirkau 62 dydžio, tai po gimdymo pirkom papildomai, nes į 62 dydžio šliaužtus buvo galima sukišti du vaikus biggrin.gif
Dar man mažkoka buvo specialių įklotų po gimdymo, manau verta jų nupirkti daugiau, nei pritrukti...
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2006 11 04, 12:02)
Iklotus visus sunaudojau, nes buvo baisu, kad prabegs, bet siaip siulyciau tiesiog alwaysus nusipirkt wink.gif

Geriau ne Always, o Libresse arba Carefree 4u.gif Bet pradžioj tai tikrai gerai tie specialūs įdėklai, nes tie paprasti tiek nesugertų, man atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2006 11 04, 12:59)
Geriau ne Always, o Libresse arba Carefree  4u.gif Bet pradžioj tai tikrai gerai tie specialūs įdėklai, nes tie paprasti tiek nesugertų, man atrodo g.gif


tikrai pritariu. Carefree ar Libresse tikrai geriau už Always, man net gydytoja taip padarė. O be spec.paketų tikrai būčiau neišsivertus. Pirmom be jų niekaip schmoll.gif
Atsakyti