Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

As tai nieko per daug kaip ir neturejau, tik labai prireike GN tutuko. Ta nakti kai pagimdziau tai pati nemiegojau, o kita nakti mazute visa laik nerami buvo. Tai ryte prasiau tetuko, kad atvestu.
Vystymo lentos tai ir mum nereike, puikiausiai apsieinam ant lovos pasitiese neperslampanti uztiesaliuka.
Dar labai geras dalykelis yra neperslampanti paklode su gumytem ant vaikisko ciuzinuko.
Drabuzeliu tai paciu maziausiu visai nedaug turejau, bet labai ir netruko, nes gine didoka, o ant didesniu sliaustu kojinytes apmojiau, kad kojytes "nepabegtu" smile.gif tai ir neiskrito.
Pientrauki tai nusipirkau veliau, nes buna sesijos ir turiu i paskaitas lekti tai reikia tetukui pienuko palikti, o siaip tai jo nenaudoju ax.gif
Nepirkau nei pompytes snargliukam, nei zirkluciu. Nes paskaiciau, kad is ju jokios naudos ir visai nepasigendu tu daikteliu mirksiukas.gif
Atsakyti
na pervystau mazute ir as ant lovos bet ta vystymo lenta man labai praverte vonioj kai lelyte ismaudau ir iskart aprengiu thumbup.gif
Atsakyti
Man labiausiai trūko marliukų atpiltam pieneliui gaudyti. Žinojau kad reikės, bet turimų 7vnt nepakako. Dabar turiu beveik 20vnt tai ramu: ir vežime švarus, ir kelioninėje tašeje atsarginis guli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2006 10 21, 09:52)
na pervystau mazute ir as ant lovos bet ta vystymo lenta man labai praverte vonioj kai lelyte ismaudau ir iskart aprengiu thumbup.gif

man būtent irgi patiko lenta,nereikia mažiuko nuogo per kambarius tampyt,be to mes mėgstam mažiukui atsukt karštą vandenį ir padaryt vonioj garų pirtelę thumbup.gif
Atsakyti
man lentos neprireike nes nelabai kur ir butu ja pastatyti , man labai ti reikejo elektrinio buteliuku sildytuvo , ir saldymo dezuciu ,nes pirma menesi pritraukdavau daug pienelio , nes man krutines neeme, tai nenoredama prarasti pienelio, kad vaikutis jo turetu pirkau elektrini pientrauki , nesuvalgyta pieneli saldau, kad veliau kosytem butu, o saldytuve visada turiu apie pora buteliuku atsargu nes kartais tenka kosminiu greiciu juos pasildyti uzkelus mazajai koncerta. bigsmile.gif
Atsakyti
Prisikroviau viska ta pati kas ir jusu sarasiukuose isvardinta.Tetukas bego pirkt sliauztiniaku didesniu,mazuciai visi buvo.Tiesa,del ''garmastan''-gimdymo namuos man liepe ''bepanthen'' naudot.Nes nuo ''garmastano'' speneliai istinsta.
Atsakyti
QUOTE(kaaaramele @ 2006 10 20, 16:49)
Nepirkau nei pompytes snargliukam


Be reikalo. Artėja žiema, slogų sezonas. Kai užsikimš vaikui nosytė ir negalės naktį prakvėpuoti, bus vėlu bėgti į vaistinę. Tik nepirk "žaislinių" pompų iš vaikiškų prekių skyriaus. Pirk vaistinėj pompytę plonu antgaliu. O dar geriau - snargliatraukį su vamzdeliu, kur gali pati savo burna išsiurbti iš nosytės visus nereikalingus daiktus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(REBECA @ 2006 10 25, 11:53)
Prisikroviau viska ta pati kas ir jusu sarasiukuose isvardinta.Tetukas bego pirkt sliauztiniaku didesniu,mazuciai visi buvo.Tiesa,del ''garmastan''-gimdymo namuos man liepe ''bepanthen'' naudot.Nes nuo ''garmastano'' speneliai istinsta.

man bepanten nepadejo, nes ji reikia truputi ilgiau naudoti, jo ilgesnis veikimo laikas, o kai mane skausmas priverte traukiant pieneli jau asaras spausti garmastan nueme zaibiskai jau antra traukima po patepimo speneliai atsistate , dar tepiau kelias dieneles pries kiekviena maitinima ir iki siol viskas gerai
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2006 10 25, 12:12)
Be reikalo. Artėja žiema, slogų sezonas. Kai užsikimš vaikui nosytė ir negalės naktį prakvėpuoti, bus vėlu bėgti į vaistinę. Tik nepirk "žaislinių" pompų iš vaikiškų prekių skyriaus. Pirk vaistinėj pompytę plonu antgaliu. O dar geriau - snargliatraukį su vamzdeliu, kur gali pati savo burna išsiurbti iš nosytės visus nereikalingus daiktus  biggrin.gif

kad ir ploniausiu galiuku pompyte vos telpa i vaikucio nosyte, kai dar mazyle pakelia triuksma ir isigudrino pusti laukan ora pro nosi jokia pompyte nepadeda, tai as pabandziau su ausu plonais valyti skirtais pagaliukais patikrinu ar vatyte stipri ikisu ji i nosyte ir truputi svelniai pasuku tas snargliukas prikimba prie vatytes ir labai lengvai isitraukia, tada dar vatyte patepu aliejuku ir istepu nosytes angas, kad neisausetu.
Atsakyti
QUOTE(eglius @ 2006 10 25, 11:21)
man bepanten nepadejo, nes ji reikia truputi ilgiau naudoti, jo ilgesnis veikimo laikas, o kai mane skausmas priverte traukiant pieneli jau asaras spausti garmastan nueme zaibiskai jau antra traukima po patepimo speneliai atsistate , dar tepiau kelias dieneles pries kiekviena maitinima ir iki siol viskas gerai
Papildyta:

kad ir ploniausiu galiuku pompyte vos telpa i vaikucio nosyte, kai dar mazyle pakelia triuksma ir isigudrino pusti laukan ora pro nosi jokia pompyte nepadeda, tai as pabandziau su ausu plonais valyti skirtais pagaliukais patikrinu ar vatyte stipri ikisu ji i nosyte ir truputi svelniai pasuku tas snargliukas prikimba prie vatytes ir labai lengvai isitraukia, tada dar vatyte patepu aliejuku ir istepu nosytes angas, kad neisausetu.

Man tai istino,ir dar keliom buvo tas pats,o bepanthena naudojau net kai mazyliui keli spuogeliai buvo atsirade.pompyte nosiukui iki siol metosi nenaudota.Kai maziukui lasinu juros vandeneli nuo slogytes,daktare sake-istraukt nereikia.Net neisivaizduoju,kaip ta antgali toki sukist vaikiukui reiktu.
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2006 10 25, 11:12)
Be reikalo. Artėja žiema, slogų sezonas. Kai užsikimš vaikui nosytė ir negalės naktį prakvėpuoti, bus vėlu bėgti į vaistinę. Tik nepirk "žaislinių" pompų iš vaikiškų prekių skyriaus. Pirk vaistinėj pompytę plonu antgaliu. O dar geriau - snargliatraukį su vamzdeliu, kur gali pati savo burna išsiurbti iš nosytės visus nereikalingus daiktus  biggrin.gif


Iš tikrųjų tai ir buvo pagrindinis dalykas, kurio pasigedom- mažylė netikėtai suslogavo, mes supanikavom, kad niekaip negalim pravalyt nosytės. Dar gerai kad buvo diena ir vyras staigiai nupirko tą ''snargliatraukį' mirksiukas.gif Labai geras daiktas (pas mus aspiratorius Rhenomer, kaina apie 20 Lt). Jo antgalis kuo puikiausiai telpa į nosytę, mažei aišku nelabai patinka, bet procedūrą atliekam greitai, tai nespėja įsiverkti. O tos žaislinės pompos man kažkaip nepatikimai atrodo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 10 25, 12:37)
Iš tikrųjų tai ir buvo pagrindinis dalykas, kurio pasigedom- mažylė netikėtai suslogavo, mes supanikavom, kad niekaip negalim pravalyt nosytės. Dar gerai kad buvo diena ir vyras staigiai nupirko tą ''snargliatraukį' mirksiukas.gif Labai geras daiktas (pas mus aspiratorius Rhenomer, kaina apie 20 Lt). Jo antgalis kuo puikiausiai telpa į nosytę, mažei aišku nelabai patinka, bet procedūrą atliekam greitai, tai nespėja įsiverkti. O tos žaislinės pompos man kažkaip nepatikimai atrodo schmoll.gif

Va tą daikčiuką ir mes turim,tikrai geras daiktas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, aš taip pat nepritariu kad viską reikia pirkti iš anksto, manau viską galima įsigyti ir vaikučiui gimus. Nes kai laukiausi Auksytės Gal 7 nėštumo mėnesį jau beveik viską turėjau, ir taip laukiau jos gimimo kad pradėjau galvoti visokias nesamones, kad gali tų daiktų vaikeliui ir neprireikti, tad daugiau niekada iš anksto nepirksiu, nes tai suteikia ir džiaugsmo bet kartu ir daug skausmo ir nerimo.
Atsakyti