Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

As kai prisimenu ta laika tai pagalvoju doh.gif kokia zalia buvau blink.gif
Na pirkau ir keleta bodziuku pirstinyciu, sliauztuku, na zinoma vezima , patalyne, sauskelnes na ir sau higienos reikmenis, vystyklus sesuo buvo atidavus, tad tik gerai isskalbiau . biggrin.gif
kokiu buteliuku , ciulptuku nepirkau pries gimdyma . Na o po gimdymo tai vyras lakste su sarasais, ir liemeneles maitinancioms ir ideklus i jas , ir taip toliau.Na siai dienai , jau patirties turint tikrai sakyciau daug ka kitaip daryciau. Na manau kai sumastysim pirkti Kristupui sese ar broli, bus dar didesne patirtis ir viskas bus kitaip thumbup.gif
Atsakyti
MUMS NEPATIKO IR NETIKO PAPRASTAS NOSIES SIURBTUKAS,VISIŠKAI NEVEIKSMINGAS(ARBA NEMOKAM NAUDOTIS) blush2.gif TODĖL KAI PRIREIKĖ PIRKOM VAISTINĖJ RYNOMER(AR KAŽKAS PANAŠAUS),TAI IKI ŠIOL SĖKMINGAI NAUDOJAMĖS rolleyes.gif
O ĮKLOTAI PO GIMDYMO,PASIRODĖ BE GALO NEPATOGUS,TODĖL TEKO PEREITI PRIE ĮPRASTŲ OLWAISŲ,ŽINOMA,JŲ IR SUNAUDOJAU DAUGIAU.
DAR PRAVERČIA PO GIMDYMO SPEC.KELNAITĖS AR GORSETAS,KAD PRILAIKYTŲ PILVUKĄ,NES BE JŲ SKAUSMINGAI MASKATAVOSI PILVUKAS lotuliukas.gif
Atsakyti
Na mum kažkaip pasisekė, mes neprisipirkom nieko nereikalingo vacation1.gif. Na tik vaikiškos nagų žirklutes galima buvo išmest, nes jos niekam tikusios. Idealiausiai kerpa manikiūrines zirklutes. thumb_yello.gif
Dar labai džiaugiuos, kad nepirkom vystymo lentos. thumbup.gif Neturėčiau jos kur dėt ir poreikio pervystyti būtent ant jos nėra.
Drabužėlių ir normoje pripirkus buvau. Gal tik tų didesnių 3-6mėn daugokai turėjom. Aišku buvo nemažai rožinių daikčiukų (vėlai labai sužinojom kas gims, o akys buvo tokios didelės-jau TAIP norėjos tų rūžavų daikčiukų. blush-anim-cl.gif Bet nieko, laikom sūnelio sesutei blush2.gif wub.gif
Atsakyti
tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisine: 14 spalio 2006 - 11:09
biggrin.gif o man labai prireike vystymo lenta, tik ne ta parduotuvej kur parsiduoda, o savos gamybos, ant lovos uzsideda. ir ji daug didesne, ant lovos labai zemai vystyt. na bet aisku galima ir be lentos apsieiti:) biggrin.gif
Atsakyti
O mes puikiai apseinam be lentos vystimo. Vonioj ant skalbimo masinos adialiuku prisitiesiam ir thumbup.gif nei lenktis nereikia, o ir vaikuciui silta.Labai dziaugiuos del smelinuku, nes patogu ir del paprastu kojinyciu.Lelyte musu vos 52cm tai visi sliauztai dar didoki ir kojytes "pabega" is kelniu, tai ant virsaus kojines uzsimaunam ir puikiai laikosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zilile.c @ 2006 10 14, 18:44)
O mes puikiai apseinam be lentos vystimo. Vonioj ant skalbimo masinos adialiuku prisitiesiam ir  thumbup.gif  nei lenktis nereikia, o ir vaikuciui silta.Labai dziaugiuos del smelinuku, nes patogu ir del paprastu kojinyciu.Lelyte musu vos 52cm tai visi sliauztai dar didoki ir kojytes "pabega" is kelniu, tai ant virsaus kojines uzsimaunam ir puikiai laikosi ax.gif


mums taip pat kuo puikiausiai tiko skalbimo mašina...o dabar jau nebetelpam lotuliukas.gif tai teko skolintis vystimo lentą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2006 10 14, 20:11)
mums taip pat kuo puikiausiai tiko skalbimo mašina...o dabar jau nebetelpam lotuliukas.gif tai teko skolintis vystimo lentą cool.gif


o mes persikraustėm ant lovos thumbup.gif patiesiu tą neperšlapamą palą ir plikinėja pipiras drinks_cheers.gif
Atsakyti
na man butu labai daug ko truke,bet pussesere atidave nuo savo vaiko ir vystimo lenta,rubeliu ir t.t. sunkiai dukrytei pritaikiau soskiuko ir buteliuku soskes, o itariu nieko perdaug neturejom
Atsakyti
Man pradžioje taip pat neprireikė smėlinuku ir poros šliaužtinukų velkamų per galvą. Tas vaikas toks mažiukas, vos ten jį sučiupinėji, o dar kažką per galvą maut - ne ne schmoll.gif . Todėl labai gerai buvo siaustinukai, susagstomi šliaužtukai - idealu, jei per šoną - tik pasitiesį drabužėlį ir idedi į jį vaikiuką smile.gif Taip pat ir su siaustiniais. Dėl įklotų po gimdymo, tai patarčiau nusipirkti kokį vieną tą diiiiidelį ir kitus mažesnius, kurie sulankstyti maždaug delno dydžio yra, tik ne tų per vidurį - susigurunkščiuoja, fui schmoll.gif Labai gerai tinklinės kelnaitės vienkartinės, tik nenusipirkit per didelių, nes iki pažastų užsitempsit, kaip aš lotuliukas.gif Kadangi aš gimdžiau Antakalny, vasarą, tai neprireikė kepuryčių, kadangi taaaip karšta keturvietėje gulėti, vaikui už ausyčių šunta (kaimynės sūnui užraudonavolabai baisiai verysad.gif ) Tai va, pasiimkit vaikiško muiliuko - ir pačioms gerai (man gydytoja liepė praustis nearomatizuotu muilu - vaikiškas puikiai tiko), ir vaikiuko šikniukui. mirksiukas.gif Sau rankšluosčių daugiau pasiimkit, pamatysit - prireiks. O aš vystymo lentos labai norėjo, nes po gimdymo be proto nugarą skaudėjo, negalėjau prie lovos žemai lenktis, bet lenkiausi, o dabar tai labai liuks ir čia. Pervystymui labai gerai pasitiesti tuos vienkartinius patiesaliukus (pvz.Happy). Taigi, jei dabar reiktų pirkti drabužėlių, pirkčiau tik išilgai sagstomus, tik ne per galvą, kepurytes su trumpesniais raišteliais ir iš bent truputi besitempiančios medžiagos, kojinyčių, šliaužtinukams per dideliems prilaikyti. Turbūt pasiimčiau vatos ir dubenėlį, patogu apiplauti vaikiūkštį, kadangi nešti po čiaupu palatoj nelabai smagu schmoll.gif Tai va.
Atsakyti
Man labai reikalingi vystykliukai bei palutes, ju turejau mazokai, bet po to teko pasisiut. Po maudyniu ar apsiprausimu nenaudoju ranksluosciu, nes jis per astrus vaikelio dubcytei.Tad geriausiai oda nusausina -palutes. blush2.gif
Atsakyti
skaitydama net pagalvojau, ko tokio man neprireike, bet kazkaip niekas neatejo i galva blush2.gif nepirkau nei vystymo lentu, manau galima be to issiversti, pasiklojau ant stalo, pritiesiau adijaliuku ir viskas buvo puiku mirksiukas.gif naujagimiui rubeliu taip pat daug neprisipirkau(ir gerai padariau nes vaikas gime 55cm) bigsmile.gif taip kad visai puikiai issisukau rolleyes.gif
Atsakyti