Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(Nikota @ 2006 08 21, 09:38)
O kur jų būtų galima įsigyti  g.gif  Mačiau vaistinėse yra vienkartinės paklodėlės..bet firmos nepamenu  doh.gif


Rimi tai prie vaikiškų prekių yra.
Atsakyti
Man tai labiausiai patiko sliauztukai ilgom rankovem prasegami per prieki,labai lengvai uzsideda thumbup.gif Neprireike daugybes padovanotu sarafaniuku,kelnyciu... labai grazus drabuzeliai,bet tokiam mazam vaikiukui tikrai netinka,nepatogus. Is ligonines dukryte atvezem lopsy,i kedute tokia mazyte buvo gaila kist
Atsakyti
[quote=ASSA,2006 08 23, 02:12]
Man tai labiausiai patiko sliauztukai ilgom rankovem prasegami per prieki,labai lengvai uzsideda
pritariu, super dalykas, labai patogus ir praktiskas lotuliukas.gif
Atsakyti
Vienintelio dalyko kurio tikrai pritrukau, tai patogios liemeneles, nes ta kuria veziausi gimdyti tai 2-3 dydziais per maza patapo. biggrin.gif Tai jau pries isigyjant pagalvokit apie Pamelos Anderson krutis biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija... @ 2006 09 02, 15:38)
Vienintelio dalyko kurio tikrai pritrukau, tai patogios liemeneles, nes ta kuria veziausi gimdyti tai 2-3 dydziais per maza patapo. biggrin.gif Tai jau pries isigyjant pagalvokit apie Pamelos Anderson krutis  biggrin.gif blush2.gif

PAMELOS KRUTIS BUS DAUGU DAUGIAUSIA 3-4 PARAS PO TO JOS VEL MAZEJA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija... @ 2006 09 02, 15:38)
Vienintelio dalyko kurio tikrai pritrukau, tai patogios liemeneles, nes ta kuria veziausi gimdyti tai 2-3 dydziais per maza patapo. biggrin.gif Tai jau pries isigyjant pagalvokit apie Pamelos Anderson krutis  biggrin.gif blush2.gif


pirkau priešpaskutinę nėštumo savaitę, nes taip amn patarė. Tai kuo puikiausiai liemenėlės tiko thumbup.gif
Atsakyti
Liemenėlę maitinimui patartina pirkti tik nuo 36 savaitės, bent jau per pamokėles taip sakė.
Atsakyti
Per nestuma nesiojau liemeneles nesciosioms. Tokio pat dydzio pirkau ir maitinancioms, tai kuo puikiausiai tiko. Tik patarciau liemenele matuotis, kad kauseliai apgaubu visa kruti ir jos neverztu. Atkreipkit demesi, kad po pazastim ji butu platesne, t.y. kad neverztu ir neuzspaustu pieno lataku (ypatingai nakti). Pati nusipirkau pora liemeneliu Gariunuose, o dar ir kioskelyje viena, tai visos jos ir guli stalciuje, nes yra visiskai netinkamos. Man geriausios Triumpfo. Nors kainuoja nemazai (~60 Lt), bet tikrai labai patogios. O krutys tiktai nesumazeja po 3 - 4 dienu, bent jau mano vienu dydziu didesnes nei kad buvo pries nestuma tongue.gif .

Visiskai neprireike vadinamu marskinuku siaustinuku. Visai nepatogus. Geriausia pradzioje, kol virkstele nenukritus paprasti marskinukai, o po to bodziukai, nes marskinukai lipa is po sliauztu.

Patarciau visko nusipirkti su saiku, juk galima bet kada nulekt i vaistine ar i parduotuve ir isigyti tai, ko truksta.

Su pirmu vaiku buvau prisipirkus ir rubeliu, ir visko, ko tik maniau, kad reikes. Liko rubeliu net nepaliestu, o su kai kuriais daiktais net nezinojau, ka daryti (pvz. su pientraukiu smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Do_do_do @ 2006 09 06, 11:43)
Pati nusipirkau pora liemeneliu Gariunuose, o dar ir kioskelyje viena, tai visos jos ir guli stalciuje, nes yra visiskai netinkamos.

Visiskai neprireike vadinamu marskinuku siaustinuku. Visai nepatogus. Geriausia pradzioje, kol virkstele nenukritus paprasti marskinukai, o po to bodziukai, nes marskinukai lipa is po sliauztu.

Patarciau visko nusipirkti su saiku, juk galima bet kada nulekt i vaistine ar i parduotuve ir isigyti tai, ko truksta.

O man tos is Gariunu labai tiko pirma vaikeli maitinant, ir dabar dvejas isigijau... Cia matyt kaip kam, todel isties geriausia neprisipirkti pirmai pradziai visko po daug - didele tikimybe, kad netiks arba nereikes, teks ieskotis kazko kito.
Del siaustinuku irgi pritariu, kad jie nepatogus, bet kol bamba susitvarko, geriau juos naudoti. Turiu pora nusipirkusi, bet tik tiek, manau, daugiau ir neprireiks.
Atsakyti
man visai neprireike:
vaikisku zirkluciu zymiai geriau manikiurines mano;
talkas, bet cia jau matyt individualiai pagal vaiko uzpakaliuka;
kol kas buteliuku;
Atsakyti
QUOTE(iliuminati @ 2006 09 18, 08:32)
man visai neprireike:
vaikisku zirkluciu zymiai geriau manikiurines mano;
talkas, bet cia jau matyt individualiai pagal vaiko uzpakaliuka;
kol kas buteliuku;


Man su pirmaja talkas irgi buvo visiskai nereikalingas. Jos uzpakaliuko odyte buvo ir tebera labai jautri, ir vienintelis tikrai gelbejes priemoniu kompleksas, kuri rekomenduoju visoms - svarus vanduo, nusausinimas minksta palute, ir pabaigai Desitin tepalas. Pats geriausias tepalas is visu bandytu thumbup.gif . Tada pamenu, vaistinej aiskino, kad jis tinkamas daugiau kaip profilaktine priemone, taciau as juo tepdavau ir jau paraudusi uzpakaliuka - nuimdavo kaip ranka thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi Triumph liemeneles labai geros. Tiesa, as nepirkau specialiai maitinancioms, tiesiog paprasta liemenele is medvilnes. Man thumbup.gif Taip jau isejo, kad pirkau iki gimdymo likus trims dienoms tai dydis buvo kaip tik. Talko mums irgi nereikia, naudojam Johnson's aliejuka. Labai praverte ir Johnson's losjonas-kremas su aliejumi, nes odele labai sausa ir tiesiog eme luptis ismaudzius. Siaip pritariu nuomonei, kad geriau nusipirkti visko minimaliai, o paskui jau nusipirksite ko pritruks.
Atsakyti