Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(Svetolanka @ 2006 08 10, 14:10)
Sveikutės 4u.gif
joa, aš irgi sakau... kam palikinėti vaikutį vieną? Man labai patinka ant stalo vystyti... ir visi reikalingi daiktai visada guli ant stalo, t.y. po ranka thumbup.gif
mes irgi taip sausinam... thumbup.gif manau, kad palutės po-liubomu reikalingos, be jų niekaip schmoll.gif
o mums žaislų nedovanoja schmoll.gif pati nuperku, tiesa nedaug..., nes dar nevisi vaikutį matė hihihi.gif

dėl vežimo..., hmmm g.gif gerai, jei vaikas jame miegos..., maniškė, pvz. vežime nemiega schmoll.gif

aš irgi dar nenaudoju tos "kenguru", bet manau, kad tai -> geras daiktas, ruošiuosi įsigyti mirksiukas.gif

o bodžių mes visai nenaudojam..., kai karšta tiesiog palieku vaika su marškinėliais didis.gif

Papildyta:
aš nusipirkau tiesiog didelį gabalą merlios vaistinėje, tiesa, Baltarusijoje..., bet manau, kad ir pas mus turėtu būti g.gif tiesiog manau, kad taip daug patogiau..., galima pačiai pasidaryti tokių merlios gabaliukų, kokių reikia bebe.gif



o tai kaip be vežimo į lauką eiti? Neprinešiosi vaiko ant rankų blink.gif
Atsakyti
As buvau nusipirkus tik pacius reikalingiausius daiktus.Turejom vonia, vezima, rubelius iseiginius, sliauztu gal 5 (buvo salta) marskinuku gal tiek pat ir viskas. Visa kita nusipirkau jau kleckui gimus 4u.gif
Atsakyti
Dar negimus mazyliui manau reikia nusipirkti pacius butiniausius daiktus sau ir maziukui. o po to matai ko reikia ir isigyji ax.gif
Atsakyti
Isila, sveikute mirksiukas.gif
Pradejau ir as dometis kraiteliu, tad noreciau irgi sarasiukus gauti ax.gif Atsiusk i hereja@one.lt 4u.gif

Beje, gal kas patarsit, kiek visko daugiau reikia dvynukams? g.gif Gal kai ko jiems visai nereikia, arba atv. - kaip tik kazko papildomai reikia g.gif

Maziukai turetu gimti gruodzio pabaigoje - sausio pradzioje, tai kaip juos reikes parsivezti namo? I autokedutes jauciu nelabai eis isodinti, juk ne vasara unsure.gif Tada kur? I lopsius?
Atsakyti
4u.gif nors pas mane ne dvynukai , bet palatoje su manimi gulejo moteris susilaukusi dvynuku 4u.gif tai ji juos isiveze su 2 lopsiais, viena nese tevelis, kita mamyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 08 15, 11:24)
Isila, sveikute mirksiukas.gif
Pradejau ir as dometis kraiteliu, tad noreciau irgi sarasiukus gauti ax.gif  Atsiusk i hereja@one.lt 4u.gif

Beje, gal kas patarsit, kiek visko daugiau reikia dvynukams? g.gif Gal kai ko jiems visai nereikia, arba atv. - kaip tik kazko papildomai reikia g.gif

Maziukai turetu gimti gruodzio pabaigoje - sausio pradzioje, tai kaip juos reikes parsivezti namo? I autokedutes jauciu nelabai eis isodinti, juk ne vasara unsure.gif Tada kur? I lopsius?


jau siunčiu 4u.gif

manau galima juos į tas autokėdutes dėti. Juk jos tam ir pritaikytos. Jeigu skirtos iki 11kg, tai jau tikrai tik gimę lialiai tilps drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 08 15, 12:21)
jau siunčiu  4u.gif

manau galima juos į tas autokėdutes dėti. Juk jos tam ir pritaikytos. Jeigu skirtos iki 11kg, tai jau tikrai tik gimę lialiai tilps  drinks_cheers.gif

Aciu, einu gaudyt bigsmile.gif

O kaip deti naujagymius i autokedutes ziema? Juk vis tiek suvynioti i koki pleduka reikes, tai kaip toki primutota ikisti i ta kedute ir dar dirzus uzsegti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 08 15, 12:36)
Aciu, einu gaudyt bigsmile.gif

O kaip deti naujagymius i autokedutes ziema? Juk vis tiek suvynioti i koki pleduka reikes, tai kaip toki primutota ikisti i ta kedute ir dar dirzus uzsegti? g.gif


aš tai saviškį ant viršaus užklodavau..ta prasme įdedu į kėdutę, prisegu ir tada apmuturiuoju... jei kombinzonas šiltas ir vaikiukas šiltai aprengtas, manau daug nereikia paildomai klostyt. Juk ne lauke vežiosit su autokėdute..

QUOTE(Tanitaa @ 2006 08 15, 14:37)
ISILA, gal ir man galėtum atsiųst tuos sąrašiukus??? 4tanya@info.lt  bigsmile.gif  bigsmile.gif Noriu pasitikrint, sužiūrėt, ar ko netrūksta man  ax.gif  Nes vis vaidenasi, kad kažko dar tikrai trūksta  doh.gif


siunčiu tongue.gif oi, pagal tuos sąrašus.. aš tai nusipirko, ko nereikia.. kai ko vis tiek pritrūkau lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums neprireikė vaikiškų žirklučių nagams karpyti (karpau su savo "manikiūrinėm", termometro vandeniui matuoti, šukyčių. Nepirkau ir nereikėjo talko užpakaliukui. Prireikė - po gimdymo įklotų didelių, "Always" įklotų, vystyklų leliukui.Turėjau 2 tinklines kelnaites, bet reikėjo kokių 4.
L. apsidžiaugiau, kai jau gimus leliui parduotuvėse atradau "Helen Harper" vienkartinių paklodėlių kūdikui. Jos thumbup.gif, tiesiu po užpakaliuku visur kur kūdikis guli. Neprisisioja mums ant baldų, jo lovytė svari, o svarbiausia nuo jų neprakaituoja. thumbup.gif "oro vonioms".
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2006 08 20, 21:47)
L. apsidžiaugiau, kai jau gimus leliui parduotuvėse atradau "Helen Harper" vienkartinių paklodėlių kūdikui. Jos thumbup.gif, tiesiu po užpakaliuku visur kur kūdikis guli. Neprisisioja mums ant baldų, jo lovytė svari, o svarbiausia nuo jų neprakaituoja.  thumbup.gif  "oro vonioms".


mes irgi tas naudojam drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2006 08 20, 21:47)

L. apsidžiaugiau, kai jau gimus leliui parduotuvėse atradau "Helen Harper" vienkartinių paklodėlių kūdikui. Jos thumbup.gif, tiesiu po užpakaliuku visur kur kūdikis guli. Neprisisioja mums ant baldų, jo lovytė svari, o svarbiausia nuo jų neprakaituoja.  thumbup.gif  "oro vonioms".


O kur jų būtų galima įsigyti g.gif Mačiau vaistinėse yra vienkartinės paklodėlės..bet firmos nepamenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 08 15, 12:24)
Isila, sveikute mirksiukas.gif
Pradejau ir as dometis kraiteliu, tad noreciau irgi sarasiukus gauti ax.gif  Atsiusk i hereja@one.lt 4u.gif

Beje, gal kas patarsit, kiek visko daugiau reikia dvynukams? g.gif Gal kai ko jiems visai nereikia, arba atv. - kaip tik kazko papildomai reikia g.gif

Maziukai turetu gimti gruodzio pabaigoje - sausio pradzioje, tai kaip juos reikes parsivezti namo? I autokedutes jauciu nelabai eis isodinti, juk ne vasara unsure.gif Tada kur? I lopsius?

na as manau kad geriau lopsiuose issenesti, arba ant ranku, o kur tokius kleckus kisi i ta kedute doh.gif
user posted image
Atsakyti