Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

Mums neprisireikė nei buteliukų, nei čiulptukų... Viską sukroviau ir lauks broliuko ar sesytės biggrin.gif

Praadžioj per mažai vystyklų buvau įsigijus, bet paskui sesė pasiuvo krūvą... galutiniam rezultate turiu jų 20 gal, ir tikrai ne per daug. Naudoju patiesti kai keičiu sauskelnes... kai kur ant lovos paguldyt prisireikia... ir t.t.

Neturėjau "skudurėlių" nuvalyti, kai atpila ir t.t. Irgi, ačiū sesei, pasiuvo mažyčių flanelinių šluostelių šūsnį... man geriau (ir gražiau ax.gif ) nei marliniai skudurėliai.

Nebuvo įsigiję jokio "baldo" vaiko daigtams sudėti. Buvo viskas "išmėtyta" po komodas, spintas... Po kokių trijų mėnesių įsigijom komodą tik mažylio daigtams thumbup.gif Baigėsi lakstymai po visą namą doh.gif

Nebuvom įsigiję sudedamos kelioninės lovelės... jos prisireikė kokių trijų - keturių mėnesių, kai į lopšį nebetilpt pradėjo. Nuvaziavus kur nors i svecius (mes daznai vaziuojam pas senelius) vaikas visada turi savo vieta, kur miegot ir jokių problemų su užmigimu, nes "sienos" tai tos pačios kaip namuose per pietų miegą (naktį miega medinėj, paprastoj lovytėj). Manau, kad lovytę reikėjo pirkti iš karto, nes su tuo lopšiu doh.gif ant žemės nestatysi, ant stalo vėl...

Per mažai įsigyjau įklotų po gimdymo... Iš viso trijų rūšių po penkis vnt. Pačių didžiausių penkių užteko, o tų vidutinių tai kokių dvidešimt man reikėjo blink.gif Buvau įsidėjus "Allways" naktinių, bet jie man per maži buvo, ypač nakčiai. Su "tena" jaučiausi kur kas patogiau. Mažųjų įklotų irgi sunaudaujau kokius dvidešimt. O vėliau jau su "Allways" vargau. (Gal čia tik man vienai tokie poplūdžiai buvo... bet gydytoja sakė, kad viskas lyg ir normalu)

A, dar labai geras dalykas tinklinės kelnaitės iškart po gimdymo. Jos ilgesniu liemeniu, plonytės, gerai įklotą prilaiko. Tik aš vienas nusipirkau (abejojau ar prireiks, nes draugės labai išpeikę buvo), tai antrą dieną vyrą nusiunčiau į vaistinę dar poros, kad pasikeist būtų.

Gydytoja buvo liepusi atsivežt paklodėles vienkartines į lovą pasitiest... turėjau, bet neprisireikė. Po šiai dienai turiu... vaikiukui gal prasivers, kai be sauskelnių migdysiu.

Nežinojau, kad į gimdymo palatą reikia iškart atsinešt drabužėlius ir sauskelnes naujagimiui. Tai kol mane susiuvo, tėtis lėkė į mašiną drabužių sūnui atnešti biggrin.gif

Visiškai neprisireikė įkoltų į liemenėlę, nei ligoninėj, nei grįžus į namus. Niekada nesiliejo pienas laisvai, nors jo turėjau pakankamai. Visa pakuotė net nepraplėšta stovi spintoj ax.gif

Vaikiuko užpakaliukui tepti buvau nusipirkus Bepanteno (bent dvi tūteles doh.gif ir dar ligoninėj davė doh.gif )... bet juo tik sau spenelius nugriaužtus gydžiau, o mažiukui nelabai... gydytoja patarė SebaMed Special Healing Cream. Tas tai thumbup.gif Po šiai dienai tepam ir vargo nematom, tik kad branguuuuss...

Į ligoninę nenusivežiau jokių vaistų žaizdai tept po susiuvimo... kitą dieną vyras nupirko,irgi gydytojos patartą, "Octenisept". Na, tepa ta "zelionka" periodiškai, bet griaužia, peršti... O jis nesukelia jokio skausmo thumbup.gif , negriaužia, šiek tiek apramina žaizdelę. Purškliojausi po kiekvieno nuėjimo į tualetą, apsiprausimo, po dušo. Rekomenduočiau pasiimt į ligoninę... vėliau ir namuose toks dalykas praverčia nusibrozdinus, įsipjovus ax.gif
Atsakyti
Matai ,kaip viskas priklauso nuo gydymo įstaigos ,man jokių vaistų teptis nereikėjo ,nes tepdavo ir tepdavo akušerės valdiškais smile.gif Tačiau būtent tokie asmeniniai dalykai ir gali labai skirtis,man,pvz.,tie spec.paketai po gimdymo nepatiko ,nes esu mažiukė,o jie tokie dideli pasirodė.jaučiausi nepatogiai,daugiau naudojau ligoninės palų.
Atsakyti
Dar prisiminiau. Jau ligoninėj labai pasigedau elastinio diržo. Buvo labai didelis poreikis suveržti pilvą ir tikrai ne dėl grožio ar bobučių prietarų. Tiesiog kažkoks nenusakomas nelabai malonus jausmas kankino (ne skausmas, o tiesiog kažkoks diskomfortas), kuris apmažėjo tik diržą užsidėjus. Bandžiau pradžioje rankšluoščiu susiveržti, bet kažkaip nelabai tas variantas tiko. Tiesa, turėjau kelnaitės su elastingu juosmeniu, bet jos irgi nelabai tiko, nes jos pačios kažkokios sintetinės, o juosmuo pasirodė per žemas. Taigi geriausiai tiko diržas, kurį nešiojau ir neštumo metu pilvukui prilaikyti.
Atsakyti
QUOTE(LINCE @ 2005 07 19, 13:00)
Daug kas priklausys nuo to,ar pati žadi maitinti.Jei taip ,tai tikrai nepirk jokių pientraukių ,buteliukų ir pan.Jei prireiks -bet kada įsigysi.Mums neprireikė čiulptuko,nes  beveik niekada jo ir dabar neduodu(nebent nervai nelaiko:) )Aš nenaudoju drėgnų servetėlių,nes gyd.patarė to nedaryt.o turiu tiek ,kad žadu pradėt valytis makiažą(čia rimtai).


Kodel negalima naudoti dregnu serveteliu? sad.gif
Atsakyti
Beveik viska pirkau is anksto. Bet vistiek po gimdymo pamaciau, kad kai ko truksta, o kai ko visai nereikia.

Truko:
1. Per mazai marliuku, nes jie labai greit burnoj atsiduria, o tokiu jau nevalysi veidelio (bet cia jau kai biski paaugo);
2. Flaneliniu vystyklu, nes jie labai gerai nusausint uzpakaliuka, kai pakeiti pampersa ir nuplauni uzpakaliuka. Tuo labaiu, kad kartais buna tokiu "nelaimiu", kai pradeda kalot, kai jau uzpakaliukas svarus smile.gif
3. Sau per mazai iklotu po gimdymo. Reikejo vyra siusti.
4. Tinkliniu kelnaiciu. Turejau tik 2, tai man jiu buvo per mazai.

Nenaudoju:
1. Vaikiskos pudrus, ir net neisivaizduoju kam ji man.
2. Vaikisko kremuko, bet manau prireiks veliau. Bet vistiek dabar jei laukciausi is anksto nepirkciau.
3. Soskute, netiko ne viwenos firmos. Spjauna per 2 metrus i sona. O as kai pirkau tai iskart dvi nusipirkau. Tai ir guli nenaudojama.

Dar patariu is anksto neprisipirkti daug pampersu, nes pavyzdziu mums nuo libero pradejo uzpakaliukas raudonuot. O rubeliu mazesnio dydzio tai tikrai reikia kokius 3poras, o kitus didesniu, nes jei turi daugiau tai po vieno uzdejimo kartais netgi sugeba isaugti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretta @ 2005 07 20, 13:34)
Kodel negalima naudoti dregnu serveteliu? sad.gif


Nu as is savo patirties galiu pasakyt, kad dregnos serveteles tik tuo atveju jei keiti pampersa gamtoje ar kokiam sode kur nera silto vandens. Nes jei namie tai po kranu daug geriau ir sveikiau smile.gif
Atsakyti
Ligoninėj pritrūkau iklotų po gimdymo. Reikejo vyra siusti.
o namie-didesnio dydžio rūbelių,nes dukrytė dručkė gimė tongue.gif
Atsakyti
Grįžus iš ligoninės jau pirmąją savaitę išaugom visus rūbelius biggrin.gif , mes gimėm labai ilgos ir 56 cm. dydžio rūbeliai greitai buvo išaugti, todėl jeigu dabar pirkčiau vaikui rūbelius, tai jau didesnio dydžio.
ir dar pirkčiau tik rūbelius kasdienai, nes gražesnių, pasipuošti pridovanoja svečiai smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Redane @ 2005 07 20, 17:21)
Grįžus iš ligoninės jau pirmąją savaitę išaugom visus rūbelius biggrin.gif , mes gimėm labai ilgos ir 56 cm. dydžio rūbeliai greitai buvo išaugti, todėl jeigu dabar pirkčiau vaikui rūbelius, tai jau didesnio dydžio.
ir dar  pirkčiau tik rūbelius kasdienai, nes gražesnių, pasipuošti pridovanoja svečiai  smile.gif .


Lėkiau į Kotryną didesnių smėlinukų pirkt jau antrą dieną gryžus iš ligoninės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(danq @ 2005 07 19, 19:47)
o mums AVENT čiulptukas buvo per didelis- rėmėsi į nosį biggrin.gif Tai vyras nulėkė ir nupirko paparastą NUK, nors tiesą sakant tai mažoji juos bau dabar sėkmingai spjauna kuo toliau g.gif


Mano mažei irgi Avent čiulptukas rėmėsi į nosį taip, kad vargšiukė net kvėpuot negalėjo doh.gif. Tik tiek, kad mes iš pat pradžių čiulptuko nedavėm - tik nuo 2 mėnesių ax.gif.

Prieš gimdymą prisipirkau spec. paketų, tai gal jie ir stori, ir daugiau sugeria, bet man nepatiko schmoll.gif, nes nėra sparnelių ir kažkaip pro šonus praleisdavo sad.gif. Teko siūsti vyrą paprastų Always'ų su sparneliais nupirkt ax.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asMona: 20 liepos 2005 - 21:16
Man draugė atidave GERMASTAN tepala krutu priežiūrai. Mane tai nuo klaikių skausmų išgelbėlo, nes žiauriai spenelius nukramtė pirmomis dienomis cry.gif .
Pirmiausiai pasiklausinėk gimdžiusių draugių gal naudojo, duotų, nes tūbelė 20 g, o sunaudosi labai nedaug ( bent jau aš tik apie 3 g sunaudojau).
Atsakyti
QUOTE(Loretta @ 2005 07 20, 13:34)
Kodel negalima naudoti dregnu serveteliu? sad.gif

Drėgnos servetėlės turi visokių kvapų ir kitokių "navarotų", kurie gali alergizuoti jautrią kūdikio odelę mirksiukas.gif . Sveikiau iš tikro yra vanduo, tačiau gamtoje servetėlės- nepamainomas dalykas thumbup.gif .
Atsakyti