Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

As pritrukau paprastu marliuku:) Rodos viska buvau nusipirkus ir galvo“jau, kad jei naudosiu pampersus -marliuku nereikes:) Bet paskui vyras 20 is kart nupirko:) Ju prireikia maitinant, nes leliukas labai atpilineja, migdant - maniskis apsikabina merliuka ir kitaip neuzmiega:) Kadangi buvo jau silta, reikejo tik bodziuku trumpom rankovem:) Ju pritrukom. O visai nereikejo daugeliu dovanotu daiktu, labai graziu kelnyciu, marskinuku, maikuciu, kurie labai grazus, bet sudetingai apsirengia:) Pastebejaú, kad geriausi rubeliai - patys paprasciausi, kur nereikia daug segioti:)
Atsakyti
QUOTE(Ievuzhe @ 2006 07 16, 14:58)
As pritrukau paprastu marliuku:) Rodos viska buvau nusipirkus ir galvo“jau, kad jei naudosiu pampersus -marliuku nereikes:) Bet paskui vyras 20 is kart nupirko:) Ju prireikia maitinant, nes leliukas labai atpilineja, migdant - maniskis apsikabina merliuka ir kitaip neuzmiega:) Kadangi buvo jau silta, reikejo tik bodziuku trumpom rankovem:) Ju pritrukom. O visai nereikejo daugeliu dovanotu daiktu, labai graziu kelnyciu, marskinuku, maikuciu, kurie labai grazus, bet sudetingai apsirengia:) Pastebejaú, kad geriausi rubeliai - patys paprasciausi, kur nereikia daug segioti:)


o um bevei visai marliukų nereikėjo. Turėjom prisiruošę didžiulę krūvą, o mažulis visai neatpylinėjo, gražiai valgė, tai beveik nenaudojom, tik veidukui pavalyt g.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal galit pavardyt ka pirkotes pradziai? Man pirmas leliukas bus ir jau greitai,taciau bijau ko nepraleisti,norisi viska susipirkti kas butina. labai aciu...
Atsakyti
QUOTE(Linule @ 2006 07 17, 19:05)
Sveikutes,gal galit pavardyt ka pirkotes pradziai? Man pirmas leliukas bus ir jau greitai,taciau bijau ko nepraleisti,norisi viska susipirkti kas butina. labai aciu...


galiu visą sąrašą atsiųsti, jei pageidauji. Jų pas mane bene keturi variantai biggrin.gif
Atsakyti
as patarciau pirkt viska pagal sezona ir neprisipirk "ateiciai" pvz. vasara nepirkit zieminiu rubeliu kad ir kokie grzus mirksiukas.gif nes zinokit nenuspesit koks lelius bus mirksiukas.gif
o siaip tai jei tik yra pinigeliu patarciau pirkt visokiu pagalbiniu priemoniu vaiko prieziurai. pavyzdziui as dar ir dabar negaliu atsidziaugt vystymo lenta, ji nera labai brangi apie 50lt, bet ant jos vystyti labai patogu, ir vaikui pasispardyt ramia galva galima leist, nes patiesus vystykliuka, vaikas jausis patogiai o ir lova liks sausa mirksiukas.gif . dar labai pagelbejo supyne (lopsys), mazyle jautesi kaip ant ranku.
taigi jei tik yra is ko, pirkit, nes taip palengvinsit savo kasdienybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotaka @ 2006 07 18, 10:11)
as patarciau pirkt viska pagal sezona ir neprisipirk "ateiciai" pvz. vasara nepirkit zieminiu rubeliu kad ir kokie grzus mirksiukas.gif  nes zinokit nenuspesit koks lelius bus mirksiukas.gif
o siaip tai jei tik yra pinigeliu patarciau pirkt visokiu pagalbiniu priemoniu vaiko prieziurai. pavyzdziui as dar ir dabar negaliu atsidziaugt vystymo lenta, ji nera labai brangi apie 50lt, bet ant jos vystyti labai patogu, ir vaikui pasispardyt ramia galva galima leist, nes patiesus vystykliuka, vaikas jausis patogiai o ir lova liks sausa mirksiukas.gif . dar labai pagelbejo supyne (lopsys), mazyle jautesi kaip ant ranku.
taigi jei tik yra is ko, pirkit, nes taip palengvinsit savo kasdienybe  biggrin.gif


mes lentą naudojom iki kokio 5 mėnesio.. gal net mažiau. kai pradėjo vartytis, sėstis, judėti, lenta tapo nebereikalinga. Mažiui ant jos plikinėti tapo nepatogu.
Atsakyti
aš tai kolkas dar esu nepatyrusi mamytė..., bet galiu iškarto vieną pasakyti -> nepirkyte perdaug rūbelių..., vaikas laaaaaaaabai greitai auga... tikrai-tikrai wink.gif tad paskui lieka kaikurie rubeliai net neužsidėti schmoll.gif be to, tos lentos mes nepirkome..., užtenka stalo su palutėmis thumbup.gif
Atsakyti
Man atrodo, prireikė visko, ką turėjau smile.gif turbūt geras sąrašas buvo lotuliukas.gif net buteliuką kelis kartus panaudojau per karščius vandenukui, nors šiaip maitinu pati. Aišku, svarbiausia neprisipirkti vieno dydžio vienodų rūbelių, nes oi kaip greitai jų nereikės... šiandien eilinį kartą peržiūrėjau vaiko komodą, tuoj keturi mėn, jam, o jau keturi pilni maišai paruošti sekančiam piliečiui lotuliukas.gif merliukų neprireikė, naudoju tokius mažyčius kvadratinius rankšluostukus, gal 20x20 cm. Norfoj tokie po 0,70 ct smile.gif tiesiog gražiau nei merliaus gabalas ... vienintelis daiktas, ko galėjau prisipirkti daugiau - tai flanelinės palutės, ir vietoj rankšluosčių po maudynių, ir nuogam patiesti pasivartyti, rankšluosčiai kažkaip nepatiko - ilgi, siauri, nėra kaip įvynioti vaiką ... tas rankšluostis su kapišonu irgi nelabai... taiva, tų palučių turiu apie 10, bet reikėtų daugiau, per karštį nuogas gulėdamas kokias 5-8 per dieną "sutvarko" doh.gif Daug drabučių tiesiog "peršoko" per šiuos karščius, buvau susidėjus kaip dar didokus, o dabar jau iškart permaži g.gif doh.gif
Atsakyti
Manoji irgi rubelių per karščius peršoko.Čia būdavom tik su paprastom maikutėm, ar suknyte, o pabandžiau uždeti po kurio laiko bodžiukus, tai net į kelis netilpom.Tikrai neverta prisipirkt daug iš anksto, nes nežinai koks tavo lialius bus.Gerai, kad mano pana smulkutė, tai įpatingai daug nepraugam rūbų, o kitų bendraamžiai jau ohoho kaip ištyso doh.gif .Geriau eigoje dasipirkti ko trūksta.Aš taip ir darau, nes ypatingai daug į priekį nebuvau prisikrovusi.O flanelinės palutės tai thumbup.gif .Nors augam su sauskelnėm, galvojau, kad nereikės.Bet sesuo atidavė nuo savo vaikų, kurie priesš 10m gimę.Ir per karsčius pasivoliot, ir nusiprausus atsigult, ir šeip dubcę nusišluostyt-nepamainomas dalykas.Turiu gal 20 vnt ir tikrai ne per daug. tongue.gif Marliukų irgi prireikė, kol namie būdavom per karsčius, dėdavau vietoj sauskelnių, tai oi kaip pasijuto, kad mažiau jų sunaudojom thumbup.gif .O mažesnes kelias turim užsimigdymui.Kažkaip išsivertėm be vystymo lentos.Aišku ant stalo nepatarčiau vystyti,jau geriau ant lovos,nes neduok dieve nukris schmoll.gif .
Atsakyti
galiu pasakyt tik tiek kad neskubekite pirkti visko maitinimui krutimi, nes to pieniuko gali ir nebuti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2006 07 18, 13:25)
<...>Aišku ant stalo nepatarčiau vystyti,jau geriau ant lovos,nes neduok dieve nukris schmoll.gif .


tai nereikia palikti vaiko vieno ir nenukris blink.gif mes pervystom ant virtuvinio stalo, visada prieš pervystant susidedu viską ko reikia, kad nereiktų bėgioti. O jei jau taip nutiko kad kažko visgi prireikia, tai einu drauge su vaiku. Ant lovos nepatogu pervystyti, nes reikia žemai lenktis.
Atsakyti
Mamos patarkit prasau 4u.gif Gimdysiu pirma savo vaikuti ziema. Kiek ko pirkt ?
Kiek bodziku, sliauztinuku, kojiniu, kepuriu ? Kiek turet rubeliu 56 dydzio, nuo kada reik 62 dydzio, 68 ???
Kokius pampersus pirkt ir kokio dydzio ?
Nelabai suprantu kam reikalingos merlines ar flanelines palutes ? Ziema ar jos reikalingos ?
Kai vaikas gimsta ji suvysto ar aprengsiu kaip noriu ?
Ka geriau pirkt VOKELI ar KOMBINEZONA ?
Ar tinka vaikuciui pukine kaldryte ar vilnone geriau pirkt ?
Zaislu-barskaliuku ar daug reikia ? Ar tik ka gimes vaikas i juos reaguoja, jei ne tai nuo kada reaguoja ?
Ar butinai pirkt vezima ? Per pusnis nepravaziuosiu ir tikrai veziot vaikucio nezadu, nes ner salygu... Manau pavasari pirkt sportini vezimuka.
Ar kuri naudojat "kenguru"-nezinau, kaip teisingai pavadint biggrin.gif bet, manau, supratot. Nuo kada galita vaikiuka joje nesioti ?
Daug klausimuku prirasiau smile.gif Labai lauksiu Jusu patarimu 4u.gif
is anksto aciuks.gif
Atsakyti