Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(saulelyte @ 2006 06 16, 22:40)
Atsakau po poros mėn nu bet atsakau  blush2.gif
Tie bodžiukai ne tokie kaip tu galvoji, aš turėjau omeny, kad naudodavau bodžiukus, kurie segasi priekyje per visą ilgį ir nereikia rengt per galvą jų. Kažkodėl labai biojau rengt per galvyte, mažiuką  wub.gif  O paprastus bodžius pradėjom vėliau nešiot ir dėvim iki dabar  thumbup.gif


pirmus mėnesius tokie bodžiukai man buvo išsigelbėjimas. Dabar, kai jau vaikas paaugo, nešiojam tuos per galvą. tie susegami tik mažiem leliukam būna. Kai reikėjo didenių, jau nebebuvo galima gauti.
Atsakyti
Mums visiskai neprireike buteliuko, nes atsisake is jo gert. Sunelis negali pakest buteliuko nei Avent, nei kt. firmu. Ir dabar per karscius tenka vargti su puodeliu, nes gert nori ir reikalauja puodelio. Puse islieja ant saves, o kt. puse isgeria.
Taip pat ne karto nevilkejome 56 cm. siaustinuku (lietuviu gamybos). Dar gimdymo namuose seseles pasake, kad jie per mazi (nors vaikutis gime 50 cm).
Netrikotazines kepureles mums taip pat netiko.
Atsakyti
QUOTE(kristina2006 @ 2006 06 14, 11:53)
oi kaip nesutinku as su eimes nuomone. Manau, kad auto kedute-nesiokle nereikalinga tik tuomet kai automobiliu nesinaudojate aptys, o jeigu vazinejates (nesvarbu, kad vyras vairuoja) ji yra butina. As dievui dekoju, kad ja turiu ir visuomet stengiuosi nepatingeti ir pritvirtinu kedute dirzais. Pries menesiuka apturejau autoivyki, kurio metu aciudiev niekas nenukentejo, mazoji atsipirko tik isgasciu. Kaip gerai, kad ji buvo prisegta.

100 proc sutinku thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(mamsik @ 2006 06 14, 20:19)
sveikos,
manau, kad kedute-nesykle tikrai nera butina, ypac, jei mamyte nevairuoja.Sekmingai gali sedeti gale ir prilaikyti lopsiuka.
Be to, jei mazesnis lialius, jam ar jai geriau tiesi nugaryte nevarginanti padetis, o ne isriesta. 4u.gif

ir visai nesutinku sad.gif taip negalima vežiotis mažylių. gal atrodo ir geriau, bet... avarijos metu tragiška padėtis.
aišku gal ir patogiau vaikučiui kai jis guli išsitiesęs, o ne kėdutėje, tačiau saugumo jokio nėra. juk bet kokiu atveju nevažiuojat 3 val., kad kūdikis gulėtu kėdutėje.
gydytojai ir literatūra rekomenduoja kėdutėje kūdikį laikyti max 2val. tada bent 10-15 min. padaryti pertrauką ir vėl galima leistis į tolimą kelionę.

o dabar kaip man buvo: pati vairuoju ir visada ar aš ar vyra už vairo, mažiuką vežamės kėdutėje ir nepatingim kaskart prisegt diržus. vieną kartą vyro paprašiau kad nuveštų mus pas gydytoją su lopšiuku, o grįžtumėm patys suvežimuku namo (nes netoliese namų). siaube kaip aš visą kelią panikavau. dar kaip tyčia visokių kreivokų vairuotojų pasitaikė ir vos negavom į užpakalį verysad.gif blink.gif
doh.gif sakiau daugiau, kad ir kaip trumpai važiuot - visada tik kėdutėje.
Atsakyti
QUOTE(mamsik @ 2006 06 14, 21:19)
sveikos,
manau, kad kedute-nesykle tikrai nera butina, ypac, jei mamyte nevairuoja.Sekmingai gali sedeti gale ir prilaikyti lopsiuka.
Be to, jei mazesnis lialius, jam ar jai geriau tiesi nugaryte nevarginanti padetis, o ne isriesta. 4u.gif

Na jei koks autoivykis nutiktu neduokdie, tai mamyte tikrai neislaikytu lopsiuko - tai irodyta ir profesionaliu automobiliu testuotoju ir , deja, gyvenimiskose situacijose verysad.gif
Beje, yra ir lopsiukai segami dirzais, kaip autokedutes. Jie pritaikyti ir ilgesnem kelionem ir atitinka saugumo reikalavimus, tik , zinoma , brangesni uz paprastus....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portuke: 29 birželio 2006 - 13:05
beto mamukai jei vaikas vaziuoja ne autokeduteje policininkai gali nubausti. bauda 50lt.
Atsakyti
QUOTE(boruzka @ 2006 06 29, 14:11)
beto mamukai jei vaikas vaziuoja ne autokeduteje policininkai gali nubausti. bauda 50lt.


va va.. aš vis galvoju, o ką daryti, kai mane ir vaikiuką pipiro seneliai veža? g.gif kėdė pas mus mašinoj, vyras su mašina darbe... laikau vaiką ant kelių ir vis dairausi, kad policijos nebūtų.. o dar tas nesaugumo jausmas..
Atsakyti
QUOTE(Ingushka @ 2006 06 16, 15:09)
Na, aš čia nukrypsiu nuo kėdučių prie rūbelių. Man labai nepatiko toks kūdikio rūbelis (tik nežinau, kaip tiksliai pavadint  g.gif  ), gal kombinezoniukai - kur  kelnytės su rankovytėm viename. Nieko nepatogesnio turbūt nebuvau mačius  doh.gif  . Kai reikia keist sauskelnes, turi palenkt leliui po nugaryte, o jei tuo metu mažius pradeda sysiot, tai beveik visada sušlaps ir tas rūbelis, nu nebent iki kaklo jį ten atriesi. Pakeitus sauskelnes irgi nepatogu uždėt tas kelnes atgal. o ypač, jei vaikiukas neramus....


O man kaip tik tokie kombinezoniukai labai patiko thumbup.gif aš ir šliaužtus kai keičiu pampersą palenkiu po nugara, tik porą kartų buvo avarija kad viskas sušlapo doh.gif vat tik nepatinka kombinezonai ar viršutiniai marškinėliai su apykakle - kažkaip miegant ta apykaklė kad ir kaip ją atlenktum vis vien ant veiduko mėgsta užkristi, o dukrytę tas suerzina ir pradeda pykti.
Grįžtant prie temos ko trūko ar per daug, tai teko važiuoti pirkti didesnių kepuryčių, nes maniškė su nemaža galva gimė - 38 cm, o visi patarė pirktis kepurytes 34-36 cm. Taip pat galėjau daugiau merlinių ir flanelinių vystyklų prisiruošti - nors ir naudoju sauskelnes, bet vis vien jų prisireikia kai laikau mažę nuogu užpakaliuku ar kur po galvyte padėti, kad atpylusi nesuteptų paklodės. Dabar tenka kone kas dieną skalbti. Na flanelės dar turiu, tai reiks prisisiūti dar.
O šiaip patarčiau neprisipirkti per daug 56 dydžio drabužėlių, ypač apatinių siaustinukų, nes juk reikia užlenkti rankovytes, tai kone visiems rankovių ilgio pritrūkdavo, gerai kad turėjau 62 dydžio siaustinukų.
Kas dėl autokėdutės, tai turėjom mes ją, bet pradėjom naudoti tik kai mažė sulaukė mėnesio blush2.gif na kažkaip sukritusi ji man atrodė toje kėdelėje, tai namo parsivežėm ant rankų, o į pirmąją ilgą 100 km kelionę važiavo erdviame lopšyje. Bet dabar jau visur su autokėdute keliauja.
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2006 07 02, 19:45)
O man kaip tik tokie kombinezoniukai labai patiko  thumbup.gif  aš ir šliaužtus kai keičiu pampersą palenkiu po nugara, tik porą kartų buvo avarija kad viskas sušlapo  doh.gif  vat tik nepatinka kombinezonai ar viršutiniai marškinėliai su apykakle - kažkaip miegant ta apykaklė kad ir kaip ją atlenktum vis vien ant veiduko mėgsta užkristi, o dukrytę tas suerzina ir pradeda pykti.
Grįžtant prie temos ko trūko ar per daug, tai teko važiuoti pirkti didesnių kepuryčių, nes maniškė su nemaža galva gimė - 38 cm, o visi patarė pirktis kepurytes 34-36 cm. Taip pat galėjau daugiau merlinių ir flanelinių vystyklų prisiruošti - nors ir naudoju sauskelnes, bet vis vien jų prisireikia kai laikau mažę nuogu užpakaliuku ar kur po galvyte padėti, kad atpylusi nesuteptų paklodės. Dabar tenka kone kas dieną skalbti. Na flanelės dar turiu, tai reiks prisisiūti dar.
O šiaip patarčiau neprisipirkti per daug 56 dydžio drabužėlių, ypač apatinių siaustinukų, nes juk reikia užlenkti rankovytes, tai kone visiems rankovių ilgio pritrūkdavo, gerai kad turėjau 62 dydžio siaustinukų.
Kas dėl autokėdutės, tai turėjom mes ją, bet pradėjom naudoti tik kai mažė sulaukė mėnesio  blush2.gif  na kažkaip sukritusi ji man atrodė toje kėdelėje, tai namo parsivežėm ant rankų, o į pirmąją ilgą 100 km kelionę važiavo erdviame lopšyje. Bet dabar jau visur su autokėdute keliauja.


o mum labai tiko su apykakle, ypač kai seilinuką reikia rišti. Maniškį kažkaip erzina tie raištukai prie kaklo. o kai yra apykaklė, jokių problemų thumbup.gif
Atsakyti
kaip jum smagu, kad jus jau galite rengti savo mazylius, o maniskis nesirodo ir net nezinau kokia spalva pasirinkti. Labai noreciau, kad viskas butu supirkta, kad po gimdymo nereiketu blaskytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(gintale @ 2005 07 19, 13:17)
Sveikos mamytės,

ko labiausiai jums pritruko po gimdymo? T.y. ko gailejotes neisigijusios dar kol buvot  nestuke.gif ?
O gal ko nors isigijote per daug ir ne neprireike?  doh.gif



[quote=Darsė,2005 07 19, 19:47]

kaip jau kažkas minėjo labai praverčia paprasta marlė- jei vaikas atpylinėja

As daug nebuvau nieko prisipirkusi, tai labai dideliu problemu neturejau. Ko truko pirkome eigoje.
Tikrai l. gerai tureti merliukus, kad pavalyti vaikiuko burnyte. smile.gif Dabar be ju prapultume, nes visi rubeliai butu apseileti ar apipilti. biggrin.gif
As galiu pagirti AVENT ciulptukus. Nors ju plasmasiukas didokas ir prie pat nosytes, bet ju forma l. gera. smile.gif Musu dukryte nebrokija....
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2006 07 02, 19:45)
O šiaip patarčiau neprisipirkti per daug 56 dydžio drabužėlių, ypač apatinių siaustinukų, nes juk reikia užlenkti rankovytes, tai kone visiems rankovių ilgio pritrūkdavo, gerai kad turėjau 62 dydžio siaustinukų.

Geras patarimas, bet sunku susilaikyt nenupirkus, nors ir kiekviena mamyte ta pati kartoja... smile.gif Nueini i parduotuve, pamatai ir... neiskentusi nuperki...
Dabar turiu sliauztuku, marskinuku ir t.t., kuriuos buvom apsivilke tik 1-2 kartus. doh.gif O buvo ir tokiu, i kuriuos net netilpom. Kaip suprantu, tai Nuska apie tuos pacius (kazkokius uzmazintus) ir kalba. O kaip pikta, nes po 8 Lt ir daugiau uz vienerius mokejau... mad.gif Tiesiog "super duper", kai tik gimes mazius i marskinukus netelpa (gime 50 cm). Gerai, kad turejau i GN pasiemus ir 62 dydzio viena siaustinuka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialka: 15 liepos 2006 - 15:08
manau, kad kiek mamikių tiek nuomonių..ko reikia o ko ne mirksiukas.gif
pritariu daugumai mamyčių, kad 56cm rūbelius leliukas greit išauga, o yra tokių į kuriuos net netelpa ax.gif ..nesuprasi čia su tais dydžiais, beja juk pampersas nemažai užima vietos ir rūbelio tikrai didesnio visad reikės lotuliukas.gif
mums pradžioj laaabbbaaaaiii patiko tie šliaužtukai, kur priekyje užsisega-leliuką labai patogu aprenkt, o vėliau ir bodziukai šoko į trasą biggrin.gif kai truput paaugom ir per galvytę rengtis pradėjom..
o kas dėl pirkimo iš anxto-tai jau pasimokiau,pripirkau gražių truput šiltesnių rūbelių-šliaužtukų,ir ką jūs manot-atšilo oras iki 33laipsnių-tai tik bodziukai bereikalingi dabar..o anie žiūriu jau per maži doh.gif -nė karto neužsidėjom...
Atsakyti