Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

Rašau tam, kad tik pasakyti, jog visiškai nenaudojau maitinimo liemenėlės, man kažkaip daug patogiau tos paprastos minkštos, užlenkiu po krūtim ir viskas, nereikia nieko segti.
Atsakyti
as tai is tikro ir pirkau minimaliai. todel tokiu baisiai nereikalingu daiktu nebuvo. Na siaip labai greitai isauga maziausius drabuzelius. taip pat turim puikia odyte, kuri nesunta, todel nelabai reikejo kremo nuo issutimu.
va tiktai neprikom automobilines kedute, bet pamaciau, kad ji tikrai pravercia. va taip.
be to mamytems, bent jau man labai geras tepaliukas speneliams garmastan, jei ne jis jau seniai speneliai mano butu nusibaige, na bet jie ps mane ypatingo jautrumo,

Papildyta:
QUOTE(Keiti @ 2006 05 14, 21:06)
Rašau tam, kad tik pasakyti, jog visiškai nenaudojau maitinimo liemenėlės, man kažkaip daug patogiau tos paprastos minkštos, užlenkiu po krūtim ir viskas, nereikia nieko segti.

na man tai maitinimo liemeneles labai patogu. kai atsisega nuo petneseles tas kauselis. be to as jas dian-nakti deviu, nes kitaip mano speneliai trintusi belekur ir man skaudetu.
Atsakyti
na manau kad jau cia labai daug visko privardijo ir anksciau o as dar noriu pasakyti kad buvau nusipirkusi leliukui marskinelius kuriu nenaudojau nes kazkaip labai pamegau bodzius, ir dar labai patogu yra vystymo leta kuria labai dziaugiuosi, ant jos ramia galva galiu palikti mazyle ir pasispardyti nuogu uzpakaliuku, zinau kad ji cia saugi bent jau kol kas smile.gif , dar labai gerai kad nusipirkau flaneliniu vystyklu, juos uztiesiu ant jau minetos vystymo lentos (kad mazylei jaukiau butu) ir viena sulanksciusi patiesiu paguldziusi i lovyte po soniuku kad guletu ant soniuko ir nenusiverstu ant nugarytes. dar turejau nusipirkusi buteliuka ir misinuko jei kartais netureciau pienelio ar jo pritruktu (juk visko buna)
Atsakyti
QUOTE(nuotaka @ 2006 06 01, 12:11)
na manau kad jau cia labai daug visko privardijo ir anksciau o as dar noriu pasakyti kad buvau nusipirkusi leliukui marskinelius kuriu nenaudojau nes kazkaip labai pamegau bodzius, ir dar labai patogu yra vystymo leta kuria labai dziaugiuosi, ant jos ramia galva galiu palikti mazyle ir pasispardyti nuogu uzpakaliuku, zinau kad ji cia saugi bent jau kol kas smile.gif , dar labai gerai kad nusipirkau flaneliniu vystyklu, juos uztiesiu ant jau minetos vystymo lentos (kad mazylei jaukiau butu) ir viena sulanksciusi patiesiu paguldziusi i lovyte po soniuku kad guletu ant soniuko ir nenusiverstu ant nugarytes. dar turejau nusipirkusi buteliuka ir misinuko jei kartais netureciau pienelio ar jo pritruktu (juk visko buna)


tų marškinukų vis tiek reikia, bent jau pirmai pradžiai, kol bambutė galutinai užgis. Juk net ligoninėj nerekomendavo dėti bodžiukų iki bambutės užgyjimo.

o dėl buteliukų.. jų tikrai nereikia pirkti iš anksto, geriau nusiteikti, kad maitinsi pati. o mišinuką nupirkti visada suspėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliaa @ 2006 04 30, 16:56)
Tikrai nepirk, neskubėk, nes jei pati maitinsi tau jo tikrai neprireiks kelis mėn. Aš nusipirkau prieš gimdymą ir tik kelis kartus arbatytės daviau iš jo. Nors nerekomanduoja duoti ir jos kol pati maitini. Geriau maitinti pačiai, nes po to kai pripranta gerti iš buteliuko (jei nutraukinėji pieną), tada sunkiau geria iš krūties.  biggrin.gif

Tikra tiesa,kad is buteliuko geriau neduot.Ir galiu pasakyt kodel.Geriant is buteliuko uztenka dantenu pagalbos is kruties reika ir liezuviuko ir gomurio.Kadangi maziai pakankamai gudrus jau pirmom dienom geriau,kad jie net nesuzinotu jog yra lengvesniu butu maitintis.Ir jiems reikia padirbeti. wub.gif
Atsakyti
Na mano puseserė gydytoja irgi sakė, kad buteliuką spėsi nusipirkti - juk ne taigoj gyveni doh.gif , dar patarė ir visų tų talkų nepirkti, nes ne aišku ar tiks ar šus, pientarukį irgi tik prireikus siūlė nusipirkti. Manau, kad ji visiškai teisi. Tik va pasakitau, kad įklotų pritrūkstama, o kiek jų reiktų, net neįsivaizduoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis @ 2006 05 31, 13:57)
na man tai maitinimo liemeneles labai patogu. kai atsisega nuo petneseles tas kauselis. be to as jas dian-nakti deviu, nes kitaip mano speneliai trintusi belekur ir man skaudetu.

drinks_cheers.gif as irgi net nenoriu pagalvoti apie paprasta liemenele..
turiu 3 maitinimo... thumbup.gif pilnai uztenka

Atsakyti
QUOTE(eime @ 2006 01 13, 23:22)
Aš labai smarkiai mąstau ar reikalingas daiktas auto kėdutė-nešioklė . Pati nevairuoju , pastoviai vyras vežioja , gali lelius ir lopšiuke automobilyje gulėti  g.gif  kaip mamytės mąsto  mirksiukas.gif



oi kaip nesutinku as su eimes nuomone. Manau, kad auto kedute-nesiokle nereikalinga tik tuomet kai automobiliu nesinaudojate aptys, o jeigu vazinejates (nesvarbu, kad vyras vairuoja) ji yra butina. As dievui dekoju, kad ja turiu ir visuomet stengiuosi nepatingeti ir pritvirtinu kedute dirzais. Pries menesiuka apturejau autoivyki, kurio metu aciudiev niekas nenukentejo, mazoji atsipirko tik isgasciu. Kaip gerai, kad ji buvo prisegta.
Atsakyti
sveikos,
manau, kad kedute-nesykle tikrai nera butina, ypac, jei mamyte nevairuoja.Sekmingai gali sedeti gale ir prilaikyti lopsiuka.
Be to, jei mazesnis lialius, jam ar jai geriau tiesi nugaryte nevarginanti padetis, o ne isriesta. 4u.gif
Atsakyti
viska pirkau neskubedama ir apgalvodama ar to daikto tikrai reikes,taip kad nereikalingu daiktu neprisipirkau,automobiline kedute buvo kartu su vezimeliu,o be to cia Anglijoj be jos negalima kudikiu veziot-kitaip gausi bauda,man ji nepatinka nes tik gimusiam maziukui negerai del stuburiuko,juk jam sedet negalim,daznai nesodindavau i ja-rizikuodavau,maitinancia liemenele nesioju iki siol thumbup.gif ,iklotu turejau pakankamai o be to ir gimdymo namuose ju dave nemokamai,o buteliuko mes isvis nenaudojom.
Atsakyti
Na, aš čia nukrypsiu nuo kėdučių prie rūbelių. Man labai nepatiko toks kūdikio rūbelis (tik nežinau, kaip tiksliai pavadint g.gif ), gal kombinezoniukai - kur kelnytės su rankovytėm viename. Nieko nepatogesnio turbūt nebuvau mačius doh.gif . Kai reikia keist sauskelnes, turi palenkt leliui po nugaryte, o jei tuo metu mažius pradeda sysiot, tai beveik visada sušlaps ir tas rūbelis, nu nebent iki kaklo jį ten atriesi. Pakeitus sauskelnes irgi nepatogu uždėt tas kelnes atgal. o ypač, jei vaikiukas neramus....
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 03 25, 23:33)
Mano mergytėms jau 1.4 metai ir aš dar ir dabar naudoju tik bodžiukus susegamus,nes pakėlus vaiką niekad nebūna pilvas nuogas.

Atsakau po poros mėn nu bet atsakau blush2.gif
Tie bodžiukai ne tokie kaip tu galvoji, aš turėjau omeny, kad naudodavau bodžiukus, kurie segasi priekyje per visą ilgį ir nereikia rengt per galvą jų. Kažkodėl labai biojau rengt per galvyte, mažiuką wub.gif O paprastus bodžius pradėjom vėliau nešiot ir dėvim iki dabar thumbup.gif
Atsakyti