Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(Ugniux @ 2006 05 01, 13:44)
Labutis!!!
Jau kaip aciu!! Issklaidet mano abejones. As ir taip maniau, bet ziuriu, visos aplink perkasi, tai kazkaip pasimeciau... doh.gif


tikria neskubėk. Tų buteliukų pilna visur, spėsi, jei reikės mirksiukas.gif o geriau jau nereikėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
MAN PAČIAI REIKĖJO,BET AŠ NETURĖJAU:
1.VIENKARTINĖS KLIZMUTES
2.KAŽKOKIO TAI POGIMDINIO PAKĖTO
O SUNUI -PLEDONES PALATOJ BUVO ŠALTA
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2006 04 30, 13:51)
Labutis, mamytes!!!
Gal galetumet patarti, kiek pirkti buteliuku??? Isvis, ar verta pries gimdyma pirkti?? Kokie geresni???



As nusipirkau viena, tai iki siol guli spintoj doh.gif , bet kai pradesiu primaitinti, tikiuosi, panaudosiu. Tikrai nebutina pirkti is anksto, nes jie yra keliu rusiu, ir skiriasi pagal vaiko amziu
Papildyta:
As tai labai dziaugiausi, kad neprisipirkau daug siaustinuku, nes man jie nepatogus: atsilapoja, issisketoja, susigaranksciuoja. Vaikas pusiau plikas galiausiai guli. Kai pabandziau uzdeti sliauztus, daugiau jokiu atskiru bliuskuciu su kelnytem ilgai nedejau. O vystyklus as naudoju, kai laikau maziu be pamperso arba kai nuprausiu nuvalau uzpakaliuka, nors aisku galima ir ranksluosti, jei jis pries tai nebuvo naudotas suaugusiu
Atsakyti
Labutis!!
Mamytes, patarkit, kokius iklotus geriausia pirkti - AbriSan ar Tena? Kokio dydzio ir kiek?? Ziuriu, dauguma sako, kad kraujavimas priklauso nuo to, kokios budavo menesines. Nu pas mane tai trumpai ir menkai. Tai gal neverta tu didziuju pirkti??
Ir dar vienas klausimelis. Kokie patogiausi rubai keliaujant is ligonines? Gerai kelnes ar geriau kokia suknele?? Juk liepos pradzioj silta jau bus. Labai lauksiu patarimu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2006 05 05, 12:57)
Labutis!!
Mamytes, patarkit, kokius iklotus geriausia pirkti - AbriSan ar Tena? Kokio dydzio ir kiek?? Ziuriu, dauguma sako, kad kraujavimas priklauso nuo to, kokios budavo menesines. Nu pas mane tai trumpai ir menkai. Tai gal neverta tu didziuju pirkti??
Ir dar vienas klausimelis. Kokie patogiausi rubai keliaujant is ligonines? Gerai kelnes ar geriau kokia suknele?? Juk liepos pradzioj silta jau bus. Labai lauksiu patarimu. ax.gif



As pirkau Tena tuos didziausius (paprasyk vaistinej kur perka nuo slapimo nelaikymo) ir man vieno poko buvo mazokai, reikejo antro. Pirmas dienas daug ten visko bego, tai daznai keiciau. O paskui naudojau naktinius always. Gali nusipirkti viena poka, o paskui nupirks dar, jei reikes. O menesines pas mane tikrai nera gausios ir truko 4-5dienas, kartais ir trumpiau.
Kadangi as grizau ziema, tai man geriausiai buvo tos pacios nestukines kelnes, nes i dzinsus neilindau doh.gif , o vasara tikrai sijonas ar suknele butu gal ir geriau
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2006 05 05, 12:57)
Labutis!!
Mamytes, patarkit, kokius iklotus geriausia pirkti - AbriSan ar Tena? Kokio dydzio ir kiek?? Ziuriu, dauguma sako, kad kraujavimas priklauso nuo to, kokios budavo menesines. Nu pas mane tai trumpai ir menkai. Tai gal neverta tu didziuju pirkti??
Ir dar vienas klausimelis. Kokie patogiausi rubai keliaujant is ligonines? Gerai kelnes ar geriau kokia suknele?? Juk liepos pradzioj silta jau bus. Labai lauksiu patarimu. ax.gif


aš pirkau abrisan firmos, man jie patiko. dėl tenos negaliu nieko pasakyt, nes nenaudojau. mano mėnesinės būdavo pakankamai gausokos, bet gimda valėsi visai nesupergausiai: per pirmą parą sunaudojau 2 didžiausiu paketus (nesauskelnes), per kitą parą 1 mažesnį ir perėjau prie naktinių always
jei bus mažai, pasiūsi ką nors iš artimų į vaisyinę ir nupirks
Atsakyti
Aciu, mergaites, uz patarimus!!!! wub.gif
Atsakyti
Ir as pasidalinsiu savo pirkiniais...As gimdziau JAV, tai cia truputi kitaip nei Lietuvoje, bet gal kam bus idomu...
Mamytems:
Patarciau nusipirkti maitinimo liemenele(bent viena, zinoma jei maitinsi pati), nes tikrai daug patogiau maitinti. Vienkartinius liemeneles iklotus (man nepatiko "Jonsons" ir "Avent".Dabar naudoju "Eventflo").Tepaliuka spieneliams (mano sutrukusiems labai pagelbejo "Lansinoh").Man labai praverte pientraukis, gailejaus, kad is anksto nenusipirkau (naudoju "AVENT"). Buteliuku pradziai pirkausi 3 "AVENT" (mazus), jei veliau prireiks, visad galima nusipirkti. Is anksto siulyciau nusipirkti termometra, pompyte norytei, vatos, krapstuku ausims, spirito ar peroksido, zirklutes nagams(manau sie dalykai turi buti namie). Visai nenaudojau nesciosios dirzo, as daug tepiau spec. krema pilviu, naudojau "Palmers". Dideliu iklotu man dave ligoninej visa tase, tai negailejau, tai nemazai sunaudojau, o paskui naudojau didesnius "Always".
Leliukui:
Turejau 6 sliaustinukus, man jie thumbup.gif . Is pradziu dar vilkdavau po apacia sukryziuojamas bliuskutes trumpom rankovytem(sory nezinau kaip vadinasi). Pacioje pradzio geriausia rinktis tokius drabuziukus, kad kuo maziau vilktumei per galva, t.y. butu greitai ir lengvai apvelkami, tuo paciu patogus vaikuciui. Paskui pradejau renkti su bodziuku (pagal sezona trumpom ar ilgom rankovem) , kelnytemis ir kojinytemis, o sliaustukus naudojau (naudoju) nakciai. Neprosali pora kepuryciu, turejau viena su sniuriukais, o kita paprasta. Pirmus men dejau pirstinaites, nes draskydavosi veiduka.Buvau nusipirkusi spec. miegojimo miegmaisius "sleepwear", bet ju nenaudojau. Silti, malonios medziagos adijaliukai. Ispradziu suvyniodavau miegojimui vaika, o veliau naudojau paprastai uzkloti. Kaldrytes ir visa kita galima ir veliau nusipirkti. Padariau klaida, kad nenusipirkau vaiko uzpakaliukui kremuko. Is pradziu daug tustinasi, tai plauk neploves, pradeda rausti, tai dabar naudoju "Detasin" (10% zinc oxside). Maudymui skysta arba paprasta muiliuka, kremuka kunui. Is pradziu naudojau "Jonsons" aliejuka, nes vaiko odyte gimus buvo labai sausa.Sauskelniu siulyciau pirktis minimaliai, nes buna, kad netinka...as isbandziau 4 rusis, mums labiausiai tiko "Pampers". Vonyte naudojom tik pirma men., paskui plaukiojome vonioje. Drabuziuku siulyciau per daug neprisipikrti, nes maniskis per 3 men isaugo 3 dydzius. 3 men. jau reikia drabuziu skirtu vaikams nuo 6-9 men. Labai gerai, kai kas nors atiduoda bigsmile.gif
Cia kaip ir tokie pagrindiniai dalykai, kuriais daugiausiai naudojomes arba ne.Sekmes auginant leliukus thumbup.gif
Atsakyti
O aš tai daug ko galėjau ir nepirkti... be reikalo pinigėlius išmečiau... Paskutiniais:nestuke mėnesiais nuvykom į vaikų miestą tai protas ir pavažiavo doh.gif prisipirkau doh.gif paminėsiu tik ko nereikėjo: rūbeliai visi buvo dideli (gimė per anksti ir smulkutis) na bet tai panaudojom vėliau, o gero kailinio kombenzono schmoll.gif nedaaugo o dabar jau atšilo ir verysad.gif pirkau tepaliukų, talko tai nė nepradaryti stovi- visiškai nešunta. Buteliukai ir soskės AVENT netiko, teko vėl pirkt ir Canpol baby (ir dar žymiai pigiau) , žirklučių irgi nenaudoju, patogiau su savo manikiūrinėm. pientraukio neprireikė, nes pienelio ne daug ir tas pats tuoj baigės... pompelė irgi nereikalinga, vyras paskui nupirko tą su šlangeliu ir thumbup.gif nu daugiau nebeprisimenu...
Papildyta:
O aš tai daug ko galėjau ir nepirkti... be reikalo pinigėlius išmečiau... Paskutiniais:nestuke mėnesiais nuvykom į vaikų miestą tai protas ir pavažiavo doh.gif prisipirkau doh.gif paminėsiu tik ko nereikėjo: rūbeliai visi buvo dideli (gimė per anksti ir smulkutis) na bet tai panaudojom vėliau, o gero kailinio kombenzono schmoll.gif nedaaugo o dabar jau atšilo ir verysad.gif pirkau tepaliukų, talko tai nė nepradaryti stovi- visiškai nešunta. Buteliukai ir soskės AVENT netiko, teko vėl pirkt ir Canpol baby (ir dar žymiai pigiau) , žirklučių irgi nenaudoju, patogiau su savo manikiūrinėm. pientraukio neprireikė, nes pienelio ne daug ir tas pats tuoj baigės... pompelė irgi nereikalinga, vyras paskui nupirko tą su šlangeliu ir thumbup.gif nu daugiau nebeprisimenu...
Atsakyti
Nors ir viską buvau susiruošusi(bent jau taip maniau) , bet lovelės nespėjom nusipirkti. Tai dukriukas pirmas dienas miegojo vežimėlyje. Taip pat neturėjau korseto, kurio labai norėjau, bet juos pasirodo ne taip paprasta rasti, arba labai brangūs. Todėl kenčiau didelius nugaros skausmus. Kitą kartą tikrai pirkčiau. Dar buvau nusipirkusi per mažai įklotų po gimdymo. Be maitinimo liemenėlės išsiverčiau gan lengvai. O dėl nosytės tai nežinojau, kad yra specialus siurbtukas, o aš buvau nusipirkusi pompytę, kuri visai niekam tikus. Dar per mažai turėjau palučių ir mėrliuko pienukui nušluostyt. wub.gif
Atsakyti
as tai is rubeliu turejau visko pilna,nieko nepirkau viska itidave drauges thumbup.gif
tik va i ligonine pasiemiau per mazai paketu doh.gif
ir dar gailiousi kad ligoninei nenusipirkau vilnoniu koinyciu,nors vienas turejau,bet galejau pasimt g.gif ten veziojo po palatas ir siule.nes jas reikia gana ilgai nesiot,o pati mekst nemoku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daratav @ 2006 05 13, 17:28)
as tai is rubeliu turejau visko pilna,nieko nepirkau viska itidave drauges thumbup.gif
tik va i ligonine pasiemiau per mazai paketu doh.gif
ir dar gailiousi kad ligoninei nenusipirkau vilnoniu koinyciu,nors vienas turejau,bet galejau pasimt g.gif ten veziojo po palatas ir siule.nes jas reikia gana ilgai nesiot,o pati mekst nemoku doh.gif


aš irgi dėl to pačio gailiuosi. Turguje ne pas vias bobulytes geros, o vat ligoninėj tai thumbup.gif thumbup.gif mezga. Mes ten kepuriuką pirkom, tai irgi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti