Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

Labiausiai gailėjausi kad nenusipirkom vežimėlio, nes kaip kvėša pirmą mėnesi nešiojau ant rankų ištisą dieną.Reikėjo vis pasupuoti prastai miegojo.Kai nusipirkom vežimą atsikvėpiau lengviau.Su vaiku vežimą sunku nusipirkt.
O neprireikė pirštinyčių, nes nesidraskė veiduko,o prisipirkus buvau...
Dar ne į temą buvau nusipirkus kepurytes 40 dydžio, taip pardavėja patarė,mes tik dabar tokias dedamės.Reikia kokio 36. su vaiku niekur negalėjau išeit, vyras dirbo taip ir vargom su tom per didelėm. smile.gif

Atsakyti
Man neprireike ciulptuko, o kai durne pirkau tipo geriausia AVENT, nes neima jo. Berekalo prisipirkau iklotu speneliams, nes pienas nesiverze lauk.
Man pasiseke, mano drauge pagimde menesiu anksciau, nei as gimdziau, tai daug patare, ka pirkti ir ko ne thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi baisu ko nedasipirkt. Nors daug ko ka jus cia priraset, kad neprireiks, net nebuciau sumascius pirkt. Man tik panika jau ima, as jau galvoju, kad reikia ka pirktis, o maniskis sako - neskubek, kai gims ir bus matyt. sako, net su mumis lovoj gales kokia sav pagulet blink.gif blink.gif Aisku, laiko dar sociai, tai savo vis vien pasieksiu. Bet man atrodo, kad tas nestumas taip greitai praleks..
Atsakyti
ką turėjom, viską panaudojom smile.gif o vežimą nusipirkom, kai jau turėjom lialių ir jokių rūpesčių nebuvo... tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
mes su vyru viską pirkom po trputį, ir daug ką jau pagimdžius, tad nereikalingų ar nepanaudotų daikčiukų neužsiliko ax.gif , na tik jonsons pudros neprireikė, naudojam bepanthen tepaliuką ir thumbup.gif ...Bet va turim bėdelę, ir kitiems tėveliams patarsim, kad naudoto vežimėlio nelabai apsimoka pirkt.Kol vaikiukio neišsivežiau į lauką vežimas atrodė ir po kambarį važiavo thumbup.gif , bet lauke verysad.gif ......Teko ir ratus keist ir pasirodo rankena jau taisyta, tai noris ir naujo vežimo.Kaip sakoma skūpus du kartus moka verysad.gif verysad.gif verysad.gif ...Vežimas pirktas nuo pažystamos moteriškės, bet ta kad ir savam š... įkišo.Tai taip pikta daros g.gif , kad neklausk...
Atsakyti
Nepanaudojau iklotu i liemenele (fontanai netryksta),vaikas atsisake ciulpti soskes (pirkom 3 rusiu doh.gif ). Prisipirkau per daug kepuryciu (nes maniau,kad vaikas bent iki menesio jas nesioja ir namuose doh.gif ,o jau ligoninej buvo liepta laikyti be kepurytes). Labai pritruko marliuku (stipriai atlylineja iki siol unsure.gif ),tai Maximoj perku tokius mazucius ryskiaspalvius "marliukus"(ranksluostuko tipo).
Atsakyti
As iklotus i liemenele naudojau iki 3 menesiu, nes tryksdavo, nedaug, bet reikejo. Ir labai naudinga maitinancioms liemenele, nes paprastoji labai nepatogi, ja naudojau ligoninej tai doh.gif doh.gif doh.gif (mano su pakietinimais). Dekliuka i vonele iki siol naudojam.
Atsakyti
Ligoninėje pritrūkau tik Bepanten tepaliuko, bet jį irgi nupirko. Čia tikrai labai geras tepaliukas įtrūkusiems speneliams ir vaikučio užpakaliukui. thumbup.gif
Nepanaudojau Jonsons pudros(tikrai nepirkit, nes nepanaudosit), marškinėlių susiaučiamų (kai kurių senesnio modelio, nes tikrai nepatogūs, greičiau išsivysto), balionėlio nosies sekretui valyti.
Vystyklų vystyti neprireikė, nes vaikučių jau ligoninėje nebevysto, taip rekomendavo daryti ir namie. rolleyes.gif
Šliauštinukus panaudojau visus, net galėjo būti ir daugiau. Kartais tekdavo net kelis per dieną pakeisti, nes pro sauskelnių šonus prabėgdavo nesvarbu kokias naudodavau ar Pampers..... doh.gif
Kepurytes panaudojau tik dvi, nes namie jas uždėdavau tik pirmam mėn. po maudynių. Daugiau nepanaudojau.
Man labai praverčia kėdutė-nešyklė. Aš ją ir namuose ir automobilyje naudoju. biggrin.gif
Atsakyti
Labutis, mamytes!!!
Gal galetumet patarti, kiek pirkti buteliuku??? Isvis, ar verta pries gimdyma pirkti?? Kokie geresni???
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2006 04 30, 13:51)
Labutis, mamytes!!!
Gal galetumet patarti, kiek pirkti buteliuku??? Isvis, ar verta pries gimdyma pirkti?? Kokie geresni???

Nepirk kol kas visai. Matysi, kad reikia - nusipirksi, gi ne deficitas rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2006 04 30, 13:51)
Labutis, mamytes!!!
Gal galetumet patarti, kiek pirkti buteliuku??? Isvis, ar verta pries gimdyma pirkti?? Kokie geresni???


Tikrai nepirk, neskubėk, nes jei pati maitinsi tau jo tikrai neprireiks kelis mėn. Aš nusipirkau prieš gimdymą ir tik kelis kartus arbatytės daviau iš jo. Nors nerekomanduoja duoti ir jos kol pati maitini. Geriau maitinti pačiai, nes po to kai pripranta gerti iš buteliuko (jei nutraukinėji pieną), tada sunkiau geria iš krūties. biggrin.gif
Atsakyti
Labutis!!!
Jau kaip aciu!! Issklaidet mano abejones. As ir taip maniau, bet ziuriu, visos aplink perkasi, tai kazkaip pasimeciau... doh.gif
Atsakyti