Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

Aš tai rekomenduočiau nusipirkt tik kas būtina pirmosioms dienoms.
Buvau visako prisipirkus, bet daug ko taip ir neteko panaudot.
Rūbelius labai greit išaugom, kai kurių dar ir neapsivilkę.
Spėsit viską nusipirk jau leliui gimus. Visko dabar yra, kad tik būtų perkamųjų 4u.gif
Atsakyti
o aš, matyt, iš kitokio molio drėbtas žmogus. Man viskas turėjo būti suruošta mažylio atėjimui. Negalėjau įsivaizduoti tokio dalyko kaip lovytės, vežimėlio ir kitų daiktų pirkimas jau gimus vaikui. NOrėjau būti tikra, kad viską turėsiu ir viskas bus suruošta. Man asmeniškai taip buvo geriau, jaučiausi ramesnė ir pasiruošusi mažulio atėjimui tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 03 03, 13:40)
o aš, matyt, iš kitokio molio drėbtas žmogus. Man viskas turėjo būti suruošta mažylio atėjimui. Negalėjau įsivaizduoti tokio dalyko kaip lovytės, vežimėlio ir kitų daiktų pirkimas jau gimus vaikui. NOrėjau būti tikra, kad viską turėsiu ir viskas bus suruošta. Man asmeniškai taip buvo geriau, jaučiausi ramesnė ir pasiruošusi mažulio atėjimui  tongue.gif


Aš taip pat manau smile.gif man irgi buvo daug ramiau, kai viskas buvo supirkta ir suruošta. Viską susipirkau ir ramiai laukiau mažylės. O kai mažylė gimė tai taip džiaugiausi, kad viską turiu ir nereikia niekur lakstyti ir kažko ieškoti pirkti, nes mano mažė tokia nerami buvo, kad aš tik galvodavau, kaip būtų jeigu kažko būčiau nenusipirkusi doh.gif Žinoma daug daiktelių irgi nepanaudojome, nes mums tai buvo pirmas vaikutis ir galbūt nelabai žinojome, ko prireiks, o ko ne....
Atsakyti
QUOTE(ingere @ 2006 03 03, 20:41)
Aš taip pat manau smile.gif man irgi buvo daug ramiau, kai viskas buvo supirkta ir suruošta. Viską susipirkau ir ramiai laukiau mažylės. O kai mažylė gimė tai taip džiaugiausi, kad viską turiu ir nereikia niekur lakstyti ir kažko ieškoti pirkti, nes mano mažė tokia nerami buvo, kad aš tik galvodavau, kaip būtų jeigu kažko būčiau nenusipirkusi doh.gif Žinoma daug daiktelių irgi nepanaudojome, nes mums tai buvo pirmas vaikutis ir galbūt nelabai žinojome, ko prireiks, o ko ne....


kiek zmoniu, tiek nuomoniu smile.gif nesmerkiu jusu, bet pateisinu ir save, ir kitas, man pritarencias mamytes biggrin.gif pvz. as dauk dalyku nezinojau ar jie tikrai reikalingi. O va kai atsirado mazas stebukliukas, tada supratau ko reik, o ko nelabai ir eigoj susipirkom ax.gif
bet kiekviena is musu esam kitokios. ir savaip tvarkomes ir laukiam... thumbup.gif
Atsakyti
mes jau viska turim,mums liko menesiukas iki finiso,tai mano antrasis vaikelis,tai mazdaug zinau ko prireiks o ko ne,va tik sau dar nieko nenusipirkau doh.gif bet manau kad reikia paskubeti .
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 03 03, 12:40)
o aš, matyt, iš kitokio molio drėbtas žmogus. Man viskas turėjo būti suruošta mažylio atėjimui. Negalėjau įsivaizduoti tokio dalyko kaip lovytės, vežimėlio ir kitų daiktų pirkimas jau gimus vaikui. NOrėjau būti tikra, kad viską turėsiu ir viskas bus suruošta. Man asmeniškai taip buvo geriau, jaučiausi ramesnė ir pasiruošusi mažulio atėjimui  tongue.gif

drinks_cheers.gif nemanau, kad bus noro lakstyti po parduotuves tik po gimdymo. reikia tureti daiktelius pirmoms savaitems. As susipirkau viska, tad parvestas mazylis po keliones is ligonines ramiausiai miegojo savo ispuostoj lovytej. dzipas (vezimas) jau stovejo koridoriuj, nes jau ejom i parka po savaites. Kadangi esu isranki, tad tokius stambesnius pirkinius rinkausi neskubedama ir is anksto. O siuntineti vyra tai to, tai ano nekas. O jei ko vel prireiks kai jis darbe, o tu viena? Pakanka buities. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes. 4u.gif 4u.gif 4u.gif As netikiu prietarais, kad negalima is anksto pirkti kraitelio vaikuciui. pirmuosius drabuzelius pradejau pirkti dar net nezinodama, ar gims berniukas ar mergaite. pirkau tokiu spalvu, kad tiktu abiem. man tai buvo kone didziausias malonumas isejus i dekreta. veliau eme daugeti rozines spalvos drabuzeliu. dar negimus mazylei, esu nupirkus net keleta didesniu drabuzeliu, kuriuos devime dabar, kai mums lygiai desimt menesiu. nors to paties dydzio pakanka keliu sliauztuku, keliu maikyciu ir t.t. vaikai tais spaciai auga, gat kai ko gali nesuspeti ir apvilkti. Prisipirkau visokiu nereikalingu pudryciu, zirkluciu, tipo geresne pompa nosytei, kurios netiko. Nagucius nuo gimimo karpom su mano lenktom manikiurinem zirklutem. Vietoj pudros naudojam Bephanten tepala. liuks dalykas thumbup.gif kai puses metuku pasigavom sloga, gydytoja patare nusipirkti inhaliatoriu nosytei valyti. tas daiktas sumanymas tai tikrai geras. Bet... Pora kartu panaudojau. O po to, kai mazoji suprato, kas tas yra, ne is tolo neprisileido su tom zarnelem prie nosytes. muistesi, ir galva sukiojo ir rankomis krapste ir reke. taip pat nepanaudojom ir aliejaus bei losjono kunui. labai geras thumbup.gif yra aliejukas i vonele pvz. Linolo. Po maudymosi nereikia papildomai tepti, odyte labai svelni. Del zinduku, tai nuo pirmuju dienu buvau nupirkusi NUK firmos. jo prireikdavo tik uzmiegant. nuo puses metu nupirkau didesni ir kitoki AVENT. jo ir forma visai kitokia. todel is pradziu nenulaike burnyteje. esu girdejusi, kad vaikai pripranta prie vieno ir pakeisto netgi tokiu paciu, tik naujo, nebeima. bet maniske per kelias dienas priprato ir kaip niekur nieko. patarimas: zinduku turekit ne aziau dvieju, ir naudokit pakaitomis. vystyklus naudojau tik patiesti ant vystymo lentos, taigi, uztenka keliu vienetu. stai del vaikstyniu. mazoji lakste jose lygiai viena menesi- astunta. po to pradejo intensyviai ropot ir nesinorejo kisti i tas vaikstynes. taigi, siandien manau, kad puikiai butume apsieje ir be ju. tiesiog neislaukem to menesiuko, norejosi, kad vaikas kuo greiciau pradetu savarankiskai judeti. gerai kad buvo dovanotos... Specialu aparateli maisteliui sildyti nezinau, ar butume sumaste pirkti patys, ir kainuoja ne mazai. bet kadangi padovanojo, tai iki siol naudoju ir labai dziaugiuosi, patogus dalykas. Nors maitinau tik viena menesi, nes veliau pienuko nebeuzteko, vistiek tuo metu labai praverte liemeneles iklotai. pirkau daugkartinio naudojimo Avent. nesigailiu. ten ju yra 3 poros. Isskalbi ir vel tinkami naudoti. vienkatriniai apsieitu daug daug brangiau. netgi jei manot, kad galit netureti pieno, tas kelias savaites, kai pienelio bus, jie tikrai tikrai pravers. pientraukio neturejau. drauge dave pabandyti. Jei ilgiau buciau turejusi pieno, butu labai pravertes. o gal jei buciau turejusi ir reguliariai nusitraukineciau, ir pienuko butu ilgesni laika... Tiesa del iklotu po gimdymo. ligonineje pasijutau tokia kvaile ir ziople. prisiskaiciusi zurnaluose, kad tiks paprasti higieniniai iklotai, skirti nakciai, tokiu ir pasirupinau. ir ka jus manot, su jais tas pat kaip is vis be jokiu. Prisipirkit vaistineje specialiu po gimdymo, tik ne paciu didziausiu, o maziausio dydzio. man pirko vyras, bet nupirko labai tinkamus. man labai praverte gorsetines kelnaites. Ne tos is specializuotu parduotuviu uz gerus pinigelius, o paprastos, latviskos, pirktos Gariunuose uz 10 ar 15 Lt. tai va tiek tu patarimu. sekmes visoms besilaukiancioms ir susilaukusioms 4u.gif
Atsakyti
man neprireike Avent kremo speneliam 37lt, nes visai nesutrukinejo. Tiesiog reikia teisingai kruti paduoti...
Antspeniu Avent 17lt
soskiu Avent 17 lt
nusipirkau visa rinkinuka kosmerikos vaikui (losijonai, skistas talkas, duso zele..) Avent 64lt, tai naudoju tik prausikli, nes kitu priemoniu nezinau ka po ko tepti... vienu zodziu galejau nepirkti
neprisipirkite per daug rubeliu, nes tik gimus vcaikeliui suprasit kas jums ir jam yra patogiausia...
Super mazu kepuryciu net neuzvilkau pirma diena-per mazos...
apatiniams tai geriausia bodziukai, nes ant nugarytes nesusigarbanoja, vaikiukui negrauzia...
slauztai tik atsegami per klyna...

neskubekit pirkti visu reklamuojamu kremu raudonam uzpakaliui...
Ligoninej buvo taip:ateina viena sesute ir reklamuoja viena krema, ateina kita ir sako, kad tas Sudas, pirkit kita...rezultatas: dar neisejus is ligonines turejau ivairiausiu kremu uz 60 lt... Matyt teks sau uzpakali teptis...
Atsakyti
neisivaizduoju pirkimo po gimdymo blink.gif pvz. as savaite neislipau is lovos (aciu daktarams). dar savaite manoji valge kas dvi valandas, o traukdavo apie 1,5val. tai galite isivaizduoti kiek turejau laisvo laiko. o kadangi tai buvo musu pirmasis vaikutis, tai patikekit manim.. pirma menesi buvo tokia baime del visko ir nezinomybe, kad apie vaiko tampyma po parduoves as net pagalvoti negaleciau doh.gif o dabar kai daznai uzeinu i parduotuves ir pamatau sikanti i kelnes teti, tai man juokas ima.. o pardavejos taip maloniai viska siulo doh.gif juk yra ikeltas saraselis. svarbiausia jo mintis - pirkiniai tik butiniausi pirmam menesiui. nerasite ten jokiu ciulptuku, buteliuku ar kremu uzpakaliukui.tokias smulkmenas tikrai nupirks tetukai.
Atsakyti
Kaip viena mama minėjo, man taip pat nereikalingos buvo spec. žirklutės - kuo puikiausiai naudoju savo riestas manikiūrines. Nesinaudojau spec. vonele - maudžiau kriauklėje arba plukdžiau vonioje, tiesa labai pravertė poroloninis patiesalas maudynėms; buvom gavę dovanų vaikštukus - atidavem giminaičiams. Nereikia daug ir imantrių higienos priemonių - naudojau tik bešarmį skystą muilą, migdolų aliejų ir tepalą subinei tepti pagamintą pagal mano gydytojos receptą. Tiesa, "vonelėms" naudojau įv. vaistažolių antpilus, jūros druską, tą patį migdolų aliejų. Drėgnos srevetėlės praverčia išvykose. Šliaužtai ir bodikai patogiausi užsegami priekyje (ypač kai drebančiom rankom laikai pirmagimį). Neprireikė pirštinelių, kartais bodikų/marškinėlių ar šliaužtų rankovės turi užlenkiamas pirštinėles, taigi geriau pirkti tokius drabužėlius, nei raišioti atskiras pirštines.
Neverta pulti pirkti buteliukų, ypač jei nusiteikusios maitinti pačios. Kūdikių oro vonelėms/keičiant sauskelnes ne namuose labai praverčia vienkartiniai patiesaliukai.
Atsakyti
Mes, kai pirmojo laukėm, tai buvom visokių (dabartiniu žvilgsniu žiūrint) nereikalingų ar tiesiog per brangių reikmenų prisipirkę... Muilai po 10 Lt, pincetai specialūs ir pan...
Ir tik antrajam vaikiukui žinojau, ko reikės, kokie rūbeliai patrogiausi...t.y. bodžiukai, susegami per klyniuką, ir tik ilgom rankovytėm., 100 proc. medvilnės šliaužtukai, kurie susisega per priekį ir baigiasi pėdutėm, vilnonės kojinytės ir marškinėlių.... smile.gif
Atsakyti
speneliams tepti labai gerai bepanteno tepaliukas thumbup.gif jis taip pat tinka vaiko šiknytei tepti ir jo kaina ne tokia atbaidanti kažkas apie 14lt. g.gif
Atsakyti