Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Pirmas mano toks didelis darbelis ir dar dovanų mamai wub.gif Ji kiek stambesnė ir žemesnė, nesu nieko jai mezgus, nežinau kaip bus, bet jis tempiasi į šonus, tik dėl megztuko abejoju g.gif Na jei kas liks man blush2.gif Reiks naujo imtis cool.gif Tik labai jau galai nenori gražiai gult, kaži o jei palyginčiau lygintuvu g.gif blush2.gif
Ir nežinau niekaip neišsprendžiu pamušalo problemos, na teks jai padovanojus bendrai ieškot, nes nieko tinkamo neradau g.gif
Lauksim rytdienos, kaži patiks g.gif MB nepatiko unsure.gif Na jam nei vienas mano megztas darbas nepatinka blush2.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
labukas,darbstuoles 4u.gif
gal kas turit paaiskinima kaip ismegzti prieki sitam megztinukui ax.gif
user posted image
buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2009 03 19, 12:33)
Pasirodysiu savo paskutinį iššūkį.  ax.gif

Megztas visas visas ištisai, siūlės tik šonuose (nuo pažasties iki šoninio trikampio višaus) ir kalnieriaus viršuje.


thumbup.gif super darbelis. norejau paklausti kokie cia siuliukai, ar nesivelia? nes kiek teko is storu tokiu megzti daznai veliasi, burbuluojasi ax.gif


QUOTE(Meila @ 2009 03 19, 13:58)
Pirmas mano toks didelis darbelis ir dar dovanų mamai



manau mama tikrai bus patenkinta tokia dovana 4u.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už įvertinimą. 4u.gif Jei kam įdomu, švarkelis iš čia http://club.osinka.r...-53367?&start=0

QUOTE(Jūros akmenėlis @ 2009 03 19, 15:02)
thumbup.gif  super darbelis. norejau paklausti kokie cia siuliukai, ar nesivelia? nes kiek teko is storu tokiu megzti daznai veliasi, burbuluojasi  ax.gif

Siūlai vilna + pusvilnė (2 siūlai vilnos ir vienas pusvilnės). Tikriausiai per laiką pasipumpuruos kaip ir visa vilna, bet juk tuos burbuliukus galima nurankioti smile.gif
Tik veliasi ne dėl storumo juk, o dėl siūlų sudėties. smile.gif


Papildyta:
QUOTE(dvynuke85 @ 2009 03 19, 14:58)
labukas,darbstuoles 4u.gif
gal kas turit paaiskinima kaip ismegzti prieki sitam megztinukui ax.gif
buciau dekinga 4u.gif

Čia jį mezga rusaitės
http://club.osinka.ru/topic-51050
Va kiek primezgė jau (pačioj apačioj puslapio)
http://club.osinka.r...43891?&start=90
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driftas: 19 kovo 2009 - 14:30
driftas puikus megztukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2009 03 19, 15:28)
Va kiek primezgė jau (pačioj apačioj puslapio)
http://club.osinka.r...43891?&start=90

labai aciu 4u.gif ,sitoj nuorodoj radau dar viena rasteli,kurio ieskojau thumbup.gif
Atsakyti
Driftas, peržiūrėjau tą temą Osinkoje. Turiu pasakyti, kad tau gavosi geriausiai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros akmenėlis @ 2009 03 19, 14:02)

manau mama tikrai bus patenkinta tokia dovana

Tikėkimės 4u.gif
Atsakyti



QUOTE(driftas @ 2009 03 19, 15:28)

Siūlai vilna + pusvilnė (2 siūlai vilnos ir vienas pusvilnės). Tikriausiai per laiką pasipumpuruos kaip ir visa vilna, bet juk tuos burbuliukus galima nurankioti smile.gif
Tik veliasi ne dėl storumo juk, o dėl siūlų sudėties.  smile.gif
Papildyta:





kad del sudeties tai aisku, tik va, nepagalvojau, kad ci susuktas siulas is keliu, nes gatavus tokius storesnius pirkau skirtingu rusiu tai net nesmagu buvo, kad apsivele taip greitai. aisku, vilna veliasi, bet pasitaiko siulu, kad ypac greit vaidza mezginys praranda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 03 19, 13:58)
Pirmas mano toks didelis darbelis ir dar dovanų mamai wub.gif Ji kiek stambesnė ir žemesnė, nesu nieko jai mezgus, nežinau kaip bus, bet jis tempiasi į šonus, tik dėl megztuko abejoju  g.gif Na jei kas liks man  blush2.gif Reiks naujo imtis  cool.gif Tik labai jau galai nenori gražiai gult, kaži o jei palyginčiau lygintuvu  g.gif  blush2.gif


Jei siūlai sintetiniai , lygint negalima.
Gražus ir kruopštus darbas, tik nebus sijonas mamai perilgas? Jau ir dabar ilgoka, o jei dar mama žemesnė blush2.gif
Atsakyti
Na va rodau savo naujieną(tik neplauta),kadangi siūlų dasipirkti negavau,tai gavosi liemenė dukrai ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2009 03 19, 13:33)
Pasirodysiu savo paskutinį iššūkį.  ax.gif

user posted imageuser posted image

Megztas visas visas ištisai, siūlės tik šonuose (nuo pažasties iki šoninio trikampio višaus) ir kalnieriaus viršuje.



O gal galetumete pameteti nuoroda su aprasymu. Aciu 4u.gif
Atsakyti