Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

NA tuomet prašau
MAno liemenė
user posted image

Ir raštas, atrodo kad apie tą kalbam smile.gif

user posted image
Atsakyti
Aha, Viliuteee, pagavom yess.gif Ji mokiniams užduoda mokytis savarankiškai, o pati kimba į mezgimus assa.gif Abipusė nauda: mokiniams ugdomas savarankiškumas, o mums akims ir sielai grožis paganyti sokiai.gif blush2.gif Šaunūs mezginukai, grožis nerealus. Ir iš viso - man moteris mezganti, nerianti ir visais kitais rankdarbiais užsiimanti yra nuostabi būtybė: reiškias ji suvokia pasaulio grožį, yra originali ir savita. Jums visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 03 14, 17:01)


Rzivilele ,noriu pagirti tavo paltą,tikrai vertas dėmesio kūrinys thumbup.gif 




Dėkoju.
Sulaukti pagyrimo iš tokios mezgėjos, tikras džiaugsmas.

Jūsų visi darbeliai yra nuostabūs ir nepakartojami. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ačiū,mergaitės, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jūsų pagyrimai daug kartų nuostabesni už mano darbus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 03 13, 11:50)
Visi ruošiasi pavasariu vis plonesnius rūbelius demonstruoja, o aš ankstyvajam pavasariui paltuką nusimezgiau, kol dar oras neatšilo, kad nesušalčiau.

Paltuko priekis
Paltuko nugara
Paltukas kitaip


visų labai gražūs darbeliai thumbup.gif thumbup.gif

Rzivilele, gražus paltukas, gal galėtumėt pasakyti kiek siūlų sumezgėt? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 03 16, 11:47)
Rzivilele, gražus paltukas, gal galėtumėt pasakyti kiek siūlų sumezgėt?  rolleyes.gif



Čia yra sumegsta apie 1200-1300 g. Siūlas buvo gana storas, o paltuko dydis gana nemažas (L-XL).
Atsakyti
baigiau uzsakyma siulai MAХI 250g
user posted image
Atsakyti
labai grazus darbelis thumbup.gif o nerete is vieno siuliuko ar is dvieju?
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 03 16, 11:53)
Čia yra sumegsta apie 1200-1300 g. Siūlas buvo gana storas, o paltuko dydis gana nemažas (L-XL).

Labai ačiū už informaciją, aš taip pat planuoju megzti paltuką, tai nežinojau kiek reikia siūlų, nusipirkau 1kg, tai ko gero bus mažai, nes man reikia XL dydžiui.


QUOTE(laimike @ 2009 03 16, 19:25)
baigiau uzsakyma siulai MAХI 250g
user posted image

LLLLLLLLLLLAAAAAAABBBBBBBBAAAAAAAIIIIIII GRAŽU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
PAVYDŽIU kas moka nerti vąšeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 03 16, 11:16)
Aha, Viliuteee, pagavom yess.gif Ji mokiniams užduoda mokytis savarankiškai, o pati kimba į mezgimus assa.gif Abipusė nauda: mokiniams ugdomas savarankiškumas, o mums akims ir sielai grožis paganyti sokiai.gif  blush2.gif  Šaunūs mezginukai, grožis nerealus. Ir iš viso - man moteris mezganti, nerianti ir visais kitais rankdarbiais užsiimanti yra nuostabi būtybė: reiškias ji suvokia pasaulio grožį, yra originali ir savita. Jums visoms po 4u.gif  4u.gif  4u.gif

atrodo mano mintis skaitai thumbup.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
va, jums visoms uz mezginius - Beladonai, Rzivilei, Janikei, Vilieteei, janusei, Ingriduskai, laimikei - saunuoles, darbstuoles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 17 kovo 2009 - 08:03
sveikos 4u.gif atitempiu ir čia savo darbelį
user posted image

ir iš arčiau...
user posted image
Atsakyti