Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(beladona @ 2009 03 12, 18:26)
Ingriduska, Lusasita, Rzivilele - ačiū, visoms po balionelį  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nėriau iš žurnaliuko - Pačios neriame, mezgame, siuvame, 2008/19 Nr - Baltųjų snaigių šokis. Galėčiau nuskanuot darbe, bet tik kitą savaitę, nes dabar esu po bilioteniu  ax.gif  dukružė serga.

tai kai pasveiksi butu gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2009 03 14, 00:26)
Mano paskutiniai mezginukai dukroms  ax.gif

user posted image  user posted image

user posted image    user posted image


gražūs darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
beladona,koks žavus,pavasariškas tavo nėrinukas, thumbup.gif
o laiko tokiam tai tikrai daug reikia,bet rezultatas viską pateisina

Rzivilele ,noriu pagirti tavo paltą,tikrai vertas dėmesio kūrinys thumbup.gif

janike 1,puikiai papuošei dukrytes thumbup.gif
tokias dvi paneles turėdama neturėsi kada nuo virbalų ilsėtis g.gif

o čia mano naujas pavasariškas mezginėlis ,spalva šlapio asfalto, man labai patinka ax.gif Susegimo klausimas dar apsvarstymų stadijoje,manau reiktų kažkokios ,gal persmeigiamos sagės

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 03 14, 16:01)
o čia mano naujas pavasariškas mezginėlis ,spalva šlapio asfalto, man labai patinka ax.gif Susegimo klausimas dar apsvarstymų stadijoje,manau reiktų kažkokios ,gal persmeigiamos sagės



Labai fainas švarkelis thumbup.gif ir spalvytė wub.gif O sagė tikrai pagyvintų visą vaizdą.. Gražu! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 14 kovo 2009 - 16:57
Alacka33,Viliuteee aciu aciuks.gif Daugiausia mezginiu ir atitenka dukrom doh.gif

Viliuteee,grazus svarkelis wub.gif
Atsakyti
Viliuteee, super wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Rodausi 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Januse koks fainutis megztukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti

o čia mano naujas pavasariškas mezginėlis ,spalva šlapio asfalto, man labai patinka ax.gif Susegimo klausimas dar apsvarstymų stadijoje,manau reiktų kažkokios ,gal persmeigiamos sagės

Labai labai fainas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Čia siūlai medvilniniai?
Ir man atrodo, kad sagė čia geriausiai atrodytų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Januse,labai gražus, ir spalvytė tau labai tinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 03 14, 17:01)
o čia mano naujas pavasariškas mezginėlis ,spalva šlapio asfalto, man labai patinka

bigsmile.gif Fantastika bigsmile.gif Sagė manau tiktų sidabrinė spindinčiais juodais akmenukais rolleyes.gif
Atsakyti
Žinote, viską gyvenime suprantu, bandau ir mokausi būti tolerantiška, tikiu stebūklais ir pan. Tačiau šito jau gana bash.gif Viliuteee, užsiundysiu seklį morką jei nepasakysi kokios fėjos pas tave ten mezga g.gif Rodos verčiuosiu per galvą kaip įmanydama, bet laiko vis trūksta g.gif Kad tavo rankos kuria stebuklus tai seniai aišku, jokia čia valstybinė paslaptis, bet iš kur pas tave tiek laiko g.gif Niekaip nesuprantu schmoll.gif Gal pas tave para turi kokias 30 valandų bigsmile.gif
O megztukėlio grožis, tai realus thumbup.gif Ir dar ta spalva bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 15 kovo 2009 - 13:38