Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

O cia mano darbelis, sniego belaukiant pradetas.. biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
prunskiene man nuo tokio grozio net zandikaulis atvipo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 05 sausio 2009 - 12:59
QUOTE(rimulia12 @ 2009 01 05, 13:58)
prunskiene man nuo tokio grozio net zandikaulis atvipo thumbup.gif  wub.gif

bigsmile.gif pradzuginot, as kazkaip labai bijojau rodytis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 01 05, 13:56)
O cia mano darbelis, sniego belaukiant pradetas..  biggrin.gif

Labai dailus 4u.gif Gal galetum schemele pasidalint, ieskau visur tokiu ale bolero-svarkeliu schemeliu (esu pradedanti mezgeja, tad man reikia tiksliu aprasymu), bet kazkaip nelabai daug tokiu kur randu blush2.gif
Atsakyti
Prunskiene grazus darbelis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
prunskiene, a jau mezginio grožis, a jau figūros dailumas...Kažkaip įsivaizdavau tave kaip Prunskienę blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, norėjau paklausti, kodėl nėra temos kur būtų vien tik schemos, be jokių komentarų? ax.gif Dabar jei reikia kažko per visas temas varyti reikia, o tai tikrai nepatogu ir labai daug užima laiko schmoll.gif . Faina būtų, jei visi turėtų savo temeles ir aišku būtų merginos protingos ir jų neterštų, pvz.: vaikiški rūbeliai, sijonai, bliuskutės ir t.t. bigsmile.gif . Manau visoms, tai būtų patogu ir naudinga. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 01 05, 16:00)
bigsmile.gif pradzuginot, as kazkaip labai bijojau rodytis  blush2.gif

nebijok rodytis, gi ne kekviena sugebam tokius grožius suregzti mirksiukas.gif
labai patiko wub.gif

QUOTE(justicir @ 2009 01 06, 11:48)
Merginos, norėjau paklausti, kodėl nėra temos kur būtų vien tik schemos, be jokių komentarų?  ax.gif Dabar jei reikia kažko per visas temas varyti reikia, o tai tikrai nepatogu ir labai daug užima laiko  schmoll.gif . Faina būtų, jei visi turėtų savo temeles ir aišku būtų merginos protingos ir jų neterštų, pvz.: vaikiški rūbeliai, sijonai, bliuskutės ir t.t.  bigsmile.gif . Manau visoms, tai būtų patogu ir naudinga.  tongue.gif

kad butu atskira tema schemutem tikrai būtų liuks, tai padaryti nėra sudėtinga, truputi laiko ir tema būtų sukurta mirksiukas.gif , bet jeigu nori, kad kiekviena sukurtu atskira temukę tai gausis balaganas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(justicir @ 2009 01 06, 12:48)
Merginos, norėjau paklausti, kodėl nėra temos kur būtų vien tik schemos, be jokių komentarų?  ax.gif Dabar jei reikia kažko per visas temas varyti reikia, o tai tikrai nepatogu ir labai daug užima laiko  schmoll.gif . Faina būtų, jei visi turėtų savo temeles ir aišku būtų merginos protingos ir jų neterštų, pvz.: vaikiški rūbeliai, sijonai, bliuskutės ir t.t.  bigsmile.gif . Manau visoms, tai būtų patogu ir naudinga.  tongue.gif

yra tik mezgimo raštų temukė mirksiukas.gif tik paieškok.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 06, 12:17)

kad butu atskira tema schemutem tikrai būtų liuks, tai padaryti nėra sudėtinga, truputi laiko ir tema būtų sukurta mirksiukas.gif , bet jeigu nori, kad kiekviena sukurtu atskira temukę tai gausis balaganas unsure.gif


turiu omenyje viena tema i kuria visos kelia schemas ir, kad ji butu be komentaru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2009 01 06, 13:29)
yra tik mezgimo raštų temukė  mirksiukas.gif tik paieškok.

bet noretųsi kad būtų tarkim, megztukas ir salia jo jo mezgimo schemutė 4u.gif

QUOTE(justicir @ 2009 01 06, 13:56)
turiu omenyje viena tema i kuria visos kelia schemas ir, kad ji butu be komentaru  ax.gif

tokia tema tikrai būtų gera drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(justicir @ 2009 01 06, 14:56)
turiu omenyje viena tema i kuria visos kelia schemas ir, kad ji butu be komentaru  ax.gif

Buvo tokios temukės, ir ne viena, bet ne visos galėdavo susilaikyti nepakomentavusios doh.gif Jei sukurtos temos autorė turėtų galimybę trinti komentarus, būtų thumbup.gif Sukūrei temukę pvz "Nėrimo schemos" ir valdai ją, kas pakomentavo - trini komentarą ir ramu drinks_cheers.gif bet dėja to nėra unsure.gif ką radai gražaus, keliesi į PC ir turi sau... verysad.gif tokiu būdu dalintis labai nepatogu, nes reikia persikelinėti ir t.t.t.t.
Atsakyti