Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Rzivilele @ 2009 03 13, 11:50)
Visi ruošiasi pavasariu vis plonesnius rūbelius demonstruoja, o aš ankstyvajam pavasariui paltuką nusimezgiau, kol dar oras neatšilo, kad nesušalčiau.

Paltuko priekis
Paltuko nugara
Paltukas kitaip



NA labai gražus. Tikrai jau gatvėjė būsi išskirtinė, atsisuks ne vienas pažiūrėti.
Šaunuolė, bet kiek triūso....verta žinoma ,kad paskui galėtum džiaugtis ir puoštis:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 03 13, 11:55)
NA labai gražus. Tikrai jau gatvėjė būsi išskirtinė, atsisuks ne vienas pažiūrėti.
Šaunuolė, bet kiek triūso....verta žinoma ,kad paskui galėtum džiaugtis ir puoštis:)


Ačiū už pagyras, o darbo ne mažai, bet ne tiek ir daug vakarais pasėdint apie mėnesiuką trukau
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 03 13, 10:50)
Visi ruošiasi pavasariu vis plonesnius rūbelius demonstruoja, o aš ankstyvajam pavasariui paltuką nusimezgiau, kol dar oras neatšilo, kad nesušalčiau.

Paltuko priekis
Paltuko nugara
Paltukas kitaip


Superinis paltukas user posted image tikrai išskirtinis ir orginalus wub.gif
Atsakyti
Alacka33 ačiū
Atsakyti
Rzivilele tikrai šaunus paltukas, toks dar nematytas. Tik labai smalsu būtų pamatyti ant manekenės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jo_jo @ 2009 03 13, 12:43)
Rzivilele tikrai šaunus paltukas, toks dar nematytas. Tik labai smalsu būtų pamatyti ant manekenės  ax.gif


Ačiū
o ant manekenės galėsit pamatyt kai bus kam nufotografuoti... g.gif
Atsakyti
paltukas nerealus, tokio grozio dar nemaciau, super darbelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 03 13, 09:50)
Visi ruošiasi pavasariu vis plonesnius rūbelius demonstruoja, o aš ankstyvajam pavasariui paltuką nusimezgiau, kol dar oras neatšilo, kad nesušalčiau.

Paltuko priekis
Paltuko nugara
Paltukas kitaip



tikrai saunus darbelis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
evax dėkoju 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evax: 13 kovo 2009 - 19:17
Mano paskutiniai mezginukai dukroms ax.gif

user posted image user posted image

user posted image user posted image




Atsakyti
Sveikutės.Gal kuri turi šitų kojinyčių schemutę?Būčiau labai dėkinga.
http://forumimage.ru/show/597653
Atsakyti